Zawody

Nazwa zawodów:

5 Stalowowolski Bieg i Marsz Nordic Walking

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2019-01-13
Organizator: Stalowowolski Klub Biegacza oraz Sztab WOŚP Stalowa Wola
Opis zawodów: Trasa biegu
• Opis trasy: Start i meta – obok Restauracji Słoneczna w Stalowej Woli.
• Trasa przebiegać będzie alejkami parku miejskiego( koło Szkoły Muzycznej)
• Długość trasy to 3000m (3 pętle po 1000 m każda)
• Długość trasy Marszu Nordic Walking to 2000m (2 pętle po 1000 m każda)
• Pomiar czasu – elektroniczny
• Nawierzchnia: asfalt i kostka brukowa

Opłata startowa w kwocie minimum 30 zł – w całości przeznaczona będzie
na Fundację WOŚP , zbierana do „puszki” przy odbiorze pakietów.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opatów Bieg – 3km Biega NIE
2 Ćwik Michał Stalowa Wola Bieg – 3km Fryturnia Michał Ćwik NIE
3 Ćwik Natalia Stalowa Wola Bieg – 3km Fryturnia Michał Ćwik NIE
4 Babula Katarzyna Stalowa Wola Marsz NW- 2km FC MR NIE
5 Bańka Dariusz Stalowa Wola Bieg – 3km SKM Lodołamacze NIE
6 Bańka Hubert Stalowa Wola Bieg – 3km SKM Lodołamacze NIE
7 Banasik Magda Stalowa Wola Bieg – 3km Fifarafa Stw NIE
8 Bartochowska Patrycja Pniów Bieg – 3km Brak NIE
9 Bąk Elżbieta Pysznica Marsz NW- 2km brak NIE
10 Bednarz Iwona Majdan Golczański Bieg – 3km Pingwiny z państwa Jarocin NIE
11 Bidas Renata Sandomierz Marsz NW- 2km Brak NIE
12 Bidas Paweł Sandomierz Bieg – 3km tak lubie sandomierz NIE
13 Blajer Elzbieta RzeszÓw Bieg – 3km Brak NIE
14 Blajer Maciej RzeszÓw Bieg – 3km Brak NIE
15 Bocek Sławomir Boguchwała Bieg – 3km Brak NIE
16 Borcz Marcin Kańczuga Bieg – 3km DIP-MAR MARCIN BORCZ NIE
17 Budkowski Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
18 Burkowski Daniel Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski klub biegacza NIE
19 Capała Marcin Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
20 Chochołek Anna Żupawa Bieg – 3km Brak NIE
21 Cholewa Jarosław Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
22 Cholewa Małgorzata Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
23 Cholewa Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km PSP 11 NIE
24 Chrustowski Krzysztof Stalowa Wola Bieg – 3km PROMYK NIE
25 Cudowski Artur Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
26 Cygert Fabian Katowice Bieg – 3km Śląski Klub Karate Goliat NIE
27 Czarnecki Rafał Bliżyn Bieg – 3km CZARNECKI RUN TEAM NIE
28 Czernikowski Paweł Gorzyce Bieg – 3km Brak NIE
29 Czernikowski Piotr Wrzawy Bieg – 3km Brak NIE
30 Czerny Anna Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
31 Dec Mirosław Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
32 Denda Remigiusz Stalowa Wola Bieg – 3km Podstawowa Szkoła nr 11 NIE
33 Dereń Mariusz Leżajsk Bieg – 3km www.EndoPerio.pl NIE
34 Dorosińska Agnieszka Dwikozy Bieg – 3km Brak NIE
35 Drąg Piotr Krzaki Bieg – 3km 16BSAP NIE
36 Dudek Łukasz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
37 Duma Elżbieta Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
38 Dziuba Bogdan Jastkowice Bieg – 3km Stalowowolski Klub BIegacza NIE
39 Fornek Paulina Ocieka Bieg – 3km Brak NIE
40 Furman Katarzyna Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
41 Galińska Katarzyna Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
42 Gawor Monika Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
43 Gawor Artur Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
44 Gawron Tomasz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
45 Górecki Patryk Jarosław Bieg – 3km PG FOTO NIE
46 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
47 Gębuś Joanna Milcza Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
48 Geraszek Witold Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
49 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola Bieg – 3km skb NIE
50 Gołos Mariusz Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
51 Gondek Marcin Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
52 Gorczyca Bogusław Stalowa Wola Bieg – 3km itSLO NIE
53 Gorczyca Izabela Zabrnie Bieg – 3km Brak NIE
54 Gorczyca Grzegorz Zabrnie Bieg – 3km Brak NIE
55 Grabska Jagoda RzeszÓw Bieg – 3km Brak NIE
56 Grygiel Jacek Nowa Dęba Bieg – 3km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
57 Guściora Marek Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
58 Guściora Anna Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
59 Guściora Małgorzata Stalowa Wola Bieg – 3km PSP1 NIE
60 Gumiela Patrycja Stalowa Wola Bieg – 3km Superior Industries NIE
61 Hadam Ewa Dynów Bieg – 3km Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
62 Hańczyk Rafał Nisko Bieg – 3km Brak NIE
63 Hasiak Maciej Hucisko Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
64 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg – 3km Fartlek G O NIE
65 Jargiło Robert Jastkowice Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
66 Jedrzejewski Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
67 Juda Tomasz Nisko Bieg – 3km Brak NIE
68 Kabat Daniel Stalowa Wola Bieg – 3km hej Stal NIE
69 Kacuga Kinga BaŁtÓw Bieg – 3km Brak NIE
70 Kania Wiktoria Kamień Bieg – 3km Brak NIE
71 Kata Marcel Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
72 Kazio Alina Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
73 Kida Rafał Sokołów Małopolski Bieg – 3km Sokołów Team NIE
74 Klucha Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km GIEKA.pl NIE
75 KŁok WiesŁawa Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
76 Kochan Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
77 Kochowski Mateusz Stalowa Wola Bieg – 3km hej Stal NIE
78 Kołodziej Tomek Stalowa Wola Bieg – 3km Husaria Race Team NIE
79 Kopała Sylwia Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
80 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola Bieg – 3km KwitekTeam NIE
81 Korfel Marta Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
82 Kostek Wioletta Leżajsk Bieg – 3km EndoPerio NIE
83 Kowalska Klaudia Stalowa Wola Bieg – 3km rowerzyści ze stali NIE
84 Koza Kamil Ulanów Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
85 Kozioł Edyta Tarnobrzeg Bieg – 3km Brak NIE
86 Krajewska Anna Święte Bieg – 3km Brak NIE
87 Krajewski Miłosz Święte Bieg – 3km Brak NIE
88 Krawczak Jan Marian Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowa Wola NIE
89 Krawczyk Beata Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
90 Królak Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
91 Krężel Małgorzata Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
92 Krupa Jacek Stalowa Wola Bieg – 3km ATS Wheels Stalowa Wola NIE
93 Krupa Tomasz Stalowa Wola Bieg – 3km Akademia Piłkarska Stalowa Wola NIE
94 Krupa Monika Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
95 Krupa Paweł Agatówka Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
96 Kuliński Szymon Huta Krzeszowska Bieg – 3km ZSP nr.2 w Stalowej Woli NIE
97 Kulka Marek Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
98 Kulka Małgorzata Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
99 Kulka Bogusław Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
100 Kwiecien Stanislaw Stalowa Wola Bieg – 3km lodolamacze Stalowa Wola NIE
101 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km KwitekTeam NIE
102 Laskowska Renata Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
103 Lebioda Stanisław Pysznica Bieg – 3km Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola NIE
104 Lewandowska- Skrzypek Agata Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
105 Ligas Weronika Jata Bieg – 3km MKL Sparta Stalowa Wola NIE
106 Żyła Tomasz Kurzyna Średnia Bieg – 3km Brak NIE
107 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
108 Łeptuch Tomasz Komorów Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
109 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg – 3km Planeta Nisko NIE
110 Łobodziec Marta Stalowa Wola Bieg – 3km Fitness Club Marta Rybak NIE
111 Łukasik Alan Stalowa Wola Bieg – 3km ZKs” STAL” NIE
112 Łyko Izydor Stalowa Wola Bieg – 3km FIFARAFA Stalowa Wola NIE
113 Maciąg Alina Sandomierz Bieg – 3km Tak lubię Sandomierz NIE
114 Macko Mikołaj Stalowa Wola Bieg – 3km Superior Industries NIE
115 Macko Natalia Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
116 Marczak Damian Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
117 Markiewicz Lucyna Grębów Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
118 Markowicz Wojciech Nisko Bieg – 3km JW5077 NIE
119 Marzec Małgorzata Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
120 Marzec Zuzia Stalowa Wola Bieg – 3km PSP1 NIE
121 Maziarz Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
122 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Bieg – 3km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
123 Mazurek Rafał Stalowa Wola Bieg – 3km STW Cycling Team NIE
124 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola Bieg – 3km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
125 Mieleszko Jadwiga Leżajsk Bieg – 3km EndoPerio NIE
126 Mlynarski Stanisław Zarzecze K/niska Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
127 Młynarczyk Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowa Wola NIE
128 Młynarska Halina Majdan Golczanski Bieg – 3km Brak NIE
129 Naja-Leszczyńska Anna Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
130 Niemiec Paulina Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
131 Nowak Marcin Stalowa Wola Bieg – 3km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
132 Nycz Mariusz Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
133 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg – 3km SKB NIE
134 Oleksak Tomasz Nisko Bieg – 3km Brak NIE
135 Oraczewski Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
136 Pakos Angelika Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
137 Paleń Karolina Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
138 Paleń Krzysztof Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
139 Partyka Sławomir Agatówka Bieg – 3km Brak NIE
140 Pasieczny Robert Gorzyce Bieg – 3km Fartlek GO NIE
141 Pastucha Ewa Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
142 Paterek Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
143 Pawłowska Magdalena Stalowa Wola Marsz NW- 2km CERKAMED Medical Company NIE
144 Perez Arnold Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
145 Piątkowska Ewa Stalowa Wola Marsz NW- 2km Fitness Club Marta Rybak NIE
146 PierŚcionek Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
147 Pietras Rafał Stalowa Wola Bieg – 3km Superior Industries NIE
148 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacz NIE
149 Pintal Wiktor Stalowa Wola Bieg – 3km SP 11 NIE
150 Pintal Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
151 Pliszka Iwona Stalowa Wola Bieg – 3km Skb NIE
152 Pliszka Milena Stalowa Wola Bieg – 3km Szkoła katolicka NIE
153 Płaza-Pintal Emilia Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
154 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
155 Pokrywka Lucyna Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
156 Powęska Wioleta Stalowa Wola Bieg – 3km SKB Stalowa Wola NIE
157 Powęska Wiola Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowolski Klub Biegacza NIE
158 Proszowski Piotr Jastkowice Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
159 Ptasznik Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km PZU Sport Team NIE
160 Puzio Wiesław Nisko Bieg – 3km Planeta Nisko NIE
161 Puzio Piotr Ruda Marsz NW- 2km Brak NIE
162 Puzio Małgorzata Ruda Marsz NW- 2km Brak NIE
163 Ragan Monika Szyperki Bieg – 3km pingwiny z jarocina NIE
164 Rębisz Martyna Nowy Nart Bieg – 3km MKP Sparta Stalowa wola NIE
165 Rochowski Piotr Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
166 Rola Paula Nowa Sarzyna Bieg – 3km EndoPerio NIE
167 Rumanek Piotr Maziarnia Bieg – 3km Brak NIE
168 Rybak Marta Pysznica Marsz NW- 2km Fitness Club Marta Rybak NIE
169 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Bieczacza NIE
170 Salista-Voloshyn Olga Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
171 Sałapa Paweł Bidziny Bieg – 3km Zaganiacze NIE
172 Sęk Ryszard Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
173 Serwacka Dominika Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
174 Siek Kazimierz Zabrnie Bieg – 3km Fertleg GO NIE
175 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
176 Siembida Gertruda Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
177 Siembida Dawid Ułanów Bieg – 3km KKS Victoria Stalowa Wola NIE
178 Siwek Marcin Pysznica Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
179 Składnik Sebastian Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
180 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
181 Sobiło Dawid Pysznica Bieg – 3km Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola NIE
182 Sokal-Capała Agnieszka Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
183 Sołtys Teresa Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
184 Sowa Michał Stalowa Wola Bieg – 3km Planeta Nisko NIE
185 Stach Marcin Zarzecze K.niska Bieg – 3km NIE
186 Stachurski Mirosław Rzeszòw Bieg – 3km STG Rzeszów NIE
187 Starońska Anna Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
188 Staszowska Renata Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
189 Stec Mariusz Domaradz Bieg – 3km Husaria Race Team NIE
190 Stec Agnieszka Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
191 Stec Mariusz Domaradz Bieg – 3km Husaria Race Team NIE
192 Stec Krzysztof Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
193 Stefaniak Iwona Radomysl Nad Sanem Bieg – 3km Brak NIE
194 Sudoł Edward Gwoździec Bieg – 3km MKL Sparta Stalowa Wols NIE
195 Surdyka Agnieszka Stalowa Wola Marsz NW- 2km PSP1 NIE
196 Szabat Wiesław Annopol Bieg – 3km Brak NIE
197 Szafraniec Filip Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
198 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Superior Industries NIE
199 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
200 Szewc Edyta Żupawa Bieg – 3km Reflex NIE
201 Szkoda Robert Biłgoraj Bieg – 3km Biłgoraj Biega NIE
202 Szwałek Krzysztof Zbydniów Bieg – 3km Brak NIE
203 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg – 3km BTS NIE
204 Szwedo-Dydak Izabela Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
205 Szymański Adam Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
206 Szymanski Lukasz Stalowa Wola Bieg – 3km Halmar NIE
207 Tarczyńska Agnieszka Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
208 Torba Jarosław Lipa Bieg – 3km Brak NIE
209 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW- 2km KKNW NIE
210 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW- 2km KKNW NIE
211 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola Bieg – 3km Fifarafa Stalowa Woka NIE
212 Urban Ewa Stalowa Wola Bieg – 3km Klub Stalowowolski Biegacza NIE
213 Urbaniak Marian Trześń Marsz NW- 2km Brak NIE
214 Wójcik Katarzyna Dwikozy Bieg – 3km Brak NIE
215 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
216 Weber Tomasz Stalowa Wola Bieg – 3km ZS Bojanów NIE
217 Weber Sabina Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
218 Weber Anna Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
219 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
220 Wilczyńska Barbara Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
221 Wilgosz Maria Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
222 Wilk Sebastian Żupawa Bieg – 3km Brak NIE
223 Wilk Jagoda Żupawa Bieg – 3km Brak NIE
224 Wilk Jagoda Żupawa Bieg – 3km Brak NIE
225 Wilkos Adrian Leżajsk Bieg – 3km Brak NIE
226 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
227 Włodarski Łukasz Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
228 Woch Monika Stalowa Wola Marsz NW- 2km brak NIE
229 Wojtak Krzysztof Nisko Bieg – 3km Brak NIE
230 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
231 Wolak Katarzyna Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
232 Wołoszczak Łukasz Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
233 Wraga Justyna Nowa Sarzyna Bieg – 3km EndoPerio NIE
234 Wrzesień Jerzy Sandomierz Bieg – 3km Tak Lubię Sandomierz NIE
235 Zakrzewska Łucja Stalowa Wola Marsz NW- 2km Brak NIE
236 Zaorska Justyna Stalowa Wola Bieg – 3km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
237 Zaorski Allan Stalowa Wola Bieg – 3km Brak NIE
238 Zawół Paweł Stalowa Wola Bieg – 3km BES Sandomierz NIE
239 Zbęk Monika Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
240 Zbęk Paweł Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
241 Zbęk Wojciech Pysznica Bieg – 3km Brak NIE
242 Zielińska Agnieszka Kępie Zaleszańskie Bieg – 3km Brak NIE
243 Zieliński Wojtek Stalowa Wola Bieg – 3km Superior Industries Stalowa Wola NIE
244 Zygmunt Marcin Wojciechowice Bieg – 3km Zaganiacze NIE