Zawody

Nazwa zawodów:

I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski W Półmaratonie Górskim Nordic Walking. I Rajd Górski NW na dystansie 5km

Miejsce i termin: Prudnik, 2019-03-23
Organizator: Gmina Prudnik
Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team
Starostwo Powiatowe w Prudniku

Kontakt tel: 606 788 388

Opis zawodów: Zawody Nordic Walking

Dystanse :
-21,0975 km wszystkie kategorie wiekowe od 18 lat
-5km tylko OPEN , niepełnosprawni, dzieci oraz młodzież

Opłata startowa tylko na konto organizatora

Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team

72 1240 1688 1111 0010 6254 3100

Wysokość opłat w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Adam Warszawa Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
2 Adamska Danuta Opole 5 km Grupa NW Suchy Bór TAK
3 Adamski Tomasz Opole 5 km Grupa NW Suchy Bór TAK
4 Adamus Marian Bytom Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
5 Andrejszyn Józefa Biała 5 km Brak TAK
6 Arendt Zdzisław Katowice Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
7 Badowiec Magdalena Tarnowskie GÓry Półmaraton (21 0975 m) GOGGLE PAE TEAM TAK
8 Barborka Daniel Januszkowice 5 km Brak TAK
9 Bartos Hynek Příbram Półmaraton (21 0975 m) Kalgan team NIE
10 Bartyzel Dorota Jelcz-Laskowice Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
11 Blak Magdalena Prudnik Półmaraton (21 0975 m) niezrzeszona NIE
12 Bogdan Grzywa Czyżowice Półmaraton (21 0975 m) Forma Wodzisław Sl TAK
13 Bojda Danuta Kędzierzyn-Kozle 5 km Ke-Ko TEAM NIE
14 Bonk Andrea Kopřivnice Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
15 Broj Maria Źlinice Półmaraton (21 0975 m) BROJ TEAM ŹLINICE NIE
16 Broj Maria Źlinice Półmaraton (21 0975 m) BROJ TEAM ŹLINICE TAK
17 Broj Kornel Źlinice Półmaraton (21 0975 m) BROJ TEAM ŹLINICE TAK
18 Bul Dariusz Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Wesoły Borsuk Team NIE
19 Celiński Tomasz Otwock Półmaraton (21 0975 m) TUPTUŚ Otwock NIE
20 Chmielewska Anna Jedlina-Zdroj Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
21 Chmielewska Hanna Namysłów 5 km 5HOPS+ TAK
22 Chmielewska Julia Namysłów 5 km 5HOPS+ TAK
23 Chmielewska Olga Namysłów 5 km 5HOPS+ NIE
24 Chmielewski Paweł Namysłów 5 km 5HOPS+ TAK
25 Cholewka Jolanta Poznań Półmaraton (21 0975 m) Marsz po Zdrowie Poznań TAK
26 Chorabik StanisŁaw Dębowiec Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
27 Ciesielski Jerzy Łódź Półmaraton (21 0975 m) Epoka Nordica TAK
28 Cyrus Bogdan Strzebiń Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
29 Czajka Andrzej Wrocław Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
30 Czerczak Łukasz Mosina 5 km Brak TAK
31 Czerczak Rafał Mosina 5 km Brak TAK
32 Czerczak Justyna Mosina 5 km Brak TAK
33 Czerczak Emil Mosina 5 km Brak TAK
34 Czerska Beata Prudnik 5 km Brak TAK
35 Członkowski Krzysztof Szczekociny Półmaraton (21 0975 m) Olimpijczyk Szczekociny TAK
36 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle 5 km Ke-Ko TEAM TAK
37 DereŃ Jolanta Prudnik 5 km Brak TAK
38 Donigiewicz Janusz Brzeg Półmaraton (21 0975 m) Kruszyna nordic walking TAK
39 Drozd Maria Kruszyna 5 km Nordic Walking Kruszyna TAK
40 Drozd Krystyna Bytom Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom TAK
41 Drozd Stanislaw Bytom Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom TAK
42 Dudek Jan Kędzierzyn-Koźle 5 km KE KOKO TAK
43 Elżbieciak Łukasz Lachowice Półmaraton (21 0975 m) Lux Torpeda Małopolska TAK
44 Fit Agnieszka Kielce Półmaraton (21 0975 m) Kijowe lejdis TAK
45 Frąckowiak Roman Wieleń Półmaraton (21 0975 m) KS Metraco Polkowice TAK
46 Fudali Ryszard Gliwice Półmaraton (21 0975 m) SAINT-GOBAIN SQUAD/Gliwice TAK
47 Gabriela Gajewicz-Rogala Gabriela Kielce Półmaraton (21 0975 m) Kijowe Lejdis TAK
48 Gawrońska Mariola Falmirowice Półmaraton (21 0975 m) brak NIE
49 Górniak Adam Sosnowiec Półmaraton (21 0975 m) Harpagan Sosnowiec TAK
50 Gębska Elżbieta Będzin Półmaraton (21 0975 m) Kije w Dobrych Rękach NIE
51 Gąsior-Ścibor Joanna Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
52 GĄska Gabriela Prudnik 5 km Brak TAK
53 Gąska Justyna Prudnik 5 km Brak TAK
54 Gerle-Kotula Anna Katowice 5 km UNIA MIAST TAK
55 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Półmaraton (21 0975 m) Tarnogórske Łazęgi TAK
56 Głombica Ewa Biała Półmaraton (21 0975 m) Biała NIE
57 Godawa Ireneusz Katowice Półmaraton (21 0975 m) Stadion Śląski TAK
58 Gratka Beata Kojszówka Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA Małopolska TAK
59 Gratka Mirosław Kojszówka Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA Małopolska TAK
60 Gręda Mariusz Ozimek Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
61 Grądz Milena Jelcz-Laskowice 5 km Brak TAK
62 Gros Agnieszka Katowice Półmaraton (21 0975 m) parkrun Katowice TAK
63 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec 5 km Recepturki TAK
64 Grzywocz Irena Bytom 5 km Brak TAK
65 Grzywocz Bernard Bytom 5 km 1949 TAK
66 Gwarek Anita Warszawa (bielany) Półmaraton (21 0975 m) PASJA Nordic Walking TAK
67 Gwiazdoń Katarzyna Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
68 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Półmaraton (21 0975 m) SieChodzi TAK
69 Halek Maria Prudnik 5 km Brak NIE
70 Halski Andrzej Gogolin 5 km HZ Gogolin TAK
71 Hałas Marcin Czechowice – Dziedzice Półmaraton (21 0975 m) NORDUM TAK
72 Havlová Monika Mostkovice Półmaraton (21 0975 m) NW Mostkovice TAK
73 Hryndio Jerzy Katowice Półmaraton (21 0975 m) STADION SLĄSKI TAK
74 Jagodzińska Bożena Wrocław 5 km Brak TAK
75 Jagodziński Andrzej Wrocław 5 km Brak TAK
76 Jażdżewski Marcin Ruda Śląska Półmaraton (21 0975 m) Ekipa na kijach NIE
77 Janocha Robert Krosno Półmaraton (21 0975 m) MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
78 Janoszka Irena Radzionków Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom TAK
79 Jasik Beata Łącznik Półmaraton (21 0975 m) TAK
80 Jasik Katarzyna Stradunia Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
81 Jastrzębska Ewa Katowice Półmaraton (21 0975 m) Truchtacz Mysłowice TAK
82 Jaworska Daria Prudnik 5 km Brak TAK
83 Jaworska Mia Prudnik 5 km Brak TAK
84 Jędryczek Beata Wrocław 5 km runnerski.pl TAK
85 Jezusek Barbara Ruda Śląska 5 km Ekipa Na Kijach TAK
86 Kaminska Adriana Opole 5 km Nordic Walking Suchy Bór TAK
87 Kania Agnieszka Łaziska Górne Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
88 Karawan Monika Nysa 5 km CKZIU Nysa MECHANIK TAK
89 Karbowski Jarosław Syców Półmaraton (21 0975 m) K.S.Leniwiec TAK
90 Karcz Anna Kielce Półmaraton (21 0975 m) Kijowe Lejdis NIE
91 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka 5 km Brak TAK
92 Kasprzak-Dżyberti Joanna Suchy Bor 5 km Grupa Nordic Walking Suchy Bór TAK
93 Kiełbik Marek Wrocław Półmaraton (21 0975 m) DWAMARKI TAK
94 Kiernicki StanisŁaw Wrocław 5 km Acteam TAK
95 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Półmaraton (21 0975 m) Lecymy Durś TAK
96 Klimek Anna Suchy Bór Półmaraton (21 0975 m) brak NIE
97 Klimsiak Sebastian Strzegom Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
98 Knap Štěpán Frýdek – Místek 5 km Brak NIE
99 Knapová Alena Frýdek – Místek 5 km Brak TAK
100 Kobiela Daria Częstochowa Półmaraton (21 0975 m) KABEX Podkowa Janów TAK
101 Kochański Paweł Trzebinia Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
102 Kolebuk Kazimierz Trzcianka Półmaraton (21 0975 m) Mg Running Team NIE
103 Kołodziej Sonia Krapkowice Półmaraton (21 0975 m) brak TAK
104 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Półmaraton (21 0975 m) Stadion Śląski TAK
105 Koprowska Aneta Oława 5 km Brak TAK
106 Koprowski Tomasz Oława Półmaraton (21 0975 m) Nordiki TAK
107 Kordowska Bogusława Kraków Półmaraton (21 0975 m) Lux Torpeda Małopolska TAK
108 Kordowski Piotr Kraków Półmaraton (21 0975 m) Lux Torpeda Małopolska TAK
109 Kosiec Milan Dolní Datyně 5 km Brak NIE
110 Kotula Jakub Katowice Półmaraton (21 0975 m) UNIA MIAST TAK
111 Kowalczyk Tadeusz Kraków Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA Małopolska TAK
112 Kowalczyk – Lachowska Marta Kamieniec Wrocławski Półmaraton (21 0975 m) NORDIKI TAK
113 Koziarowska Magdalena Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
114 Kramer Leszek Oleśnica 5 km U.T.W. OLŚNICA TAK
115 Krzemińska Agnieszka Kielce Półmaraton (21 0975 m) Kijowe Lejdis TAK
116 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
117 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
118 Kulczycki Tomasz Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
119 Kwiecień Elżbieta Wrocław 5 km Brak TAK
120 Liber-Opałko Justyna Kielce Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
121 Liber-Opałko Justyna Kielce 5 km RRRR NIE
122 Ligęza Janusz Tychy Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
123 Żaczek Władysław Andrespol Półmaraton (21 0975 m) ANDRESPOL AKTYWNIE TAK
124 Żuchowicz Elżbieta Dabrowa Gornicza Półmaraton (21 0975 m) Medicover Runners NIE
125 Żydaczewski Ryszard Lubin Półmaraton (21 0975 m) KS Metraco Polkowice TAK
126 Łoskot-Fit Katarzyna Masłów Półmaraton (21 0975 m) Kijowe Lejdis TAK
127 Łuczyszyn Stanisława Brzeg 5 km Nordic Walking Kruszyna TAK
128 Švarcová Lenka Štramberk Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
129 Machajek Krzysztof Polkowice 5 km KS Metraco Polkowice TAK
130 Majerczyk – Godlewska Jadwiga Wiązów Półmaraton (21 0975 m) Nordiki TAK
131 Makowska Magdalena Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
132 Makowska Arkadiusz Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
133 Malek Grzegorz Kielce Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
134 Malinowska Katarzyna Piekary Śląskie Półmaraton (21 0975 m) Lecymy Durś TAK
135 Malinowska Julia Prudnik 5 km Brak NIE
136 Malska Danuta Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
137 Małka Marian Gliwice 5 km Brak NIE
138 Małka Marian Gliwice 5 km Brak NIE
139 Małka Irena Gliwice 5 km Brak NIE
140 Marcinkowska Joanna Jeszkowice Półmaraton (21 0975 m) Nordiki TAK
141 Marcinowska Krystyna Kleszczów Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
142 Marczak Krzysztof Bełchatów Półmaraton (21 0975 m) NWPL/NW Bełchatów TAK
143 Marinková Alena Zlaté \hory Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
144 Mędrak Alicja Wrocław 5 km Brak TAK
145 Mędrak Józef Wrocław 5 km Brak TAK
146 Mądry Grzegorz Trzemeszno Półmaraton (21 0975 m) Kijkowe Trzemeszno TAK
147 Michalski Andrzej Sanok Półmaraton (21 0975 m) Nordic Walking Sanok TAK
148 Mielczarek Grzegorz Opole Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
149 Mielczarek Halina Opole Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
150 Mikołajczak Jan Legnica Półmaraton (21 0975 m) Saller Nordic Walking Team Legnica TAK
151 Milińska Lilianna Niemodlin Półmaraton (21 0975 m) niemodlin TAK
152 Milińska Laura Niemodlin Półmaraton (21 0975 m) niemodlin TAK
153 Miś Katarzyna Radzionków Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom TAK
154 Miśkowicz Anna Głogówek 5 km Brak TAK
155 Morawska Edyta Oława 5 km Brak TAK
156 Morawska Aleksandra Sosnowiec 5 km Brak NIE
157 Morawska – Piechowiak Sylwia Oleszyce Półmaraton (21 0975 m) Klub Biegających Leśników NIE
158 Morawski Jarek Oława 5 km Brak TAK
159 Morawski Kaspian Oława 5 km Brak TAK
160 Mosiek Jolanta Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
161 Mosoń Marek Wrocław Półmaraton (21 0975 m) DwaMarki TAK
162 Mosoń Marek Wrocław Półmaraton (21 0975 m) DwaMarki NIE
163 Mosoń Marek Wrocław Półmaraton (21 0975 m) DwaMarki NIE
164 Murzyn Alina Prezynka Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
165 Naworska Iwona Kędzierzyn-Koźle 5 km Brak NIE
166 Netkowski Wojciech Warszawa (mokotów) Półmaraton (21 0975 m) Pasja Nordic Walking TAK
167 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Półmaraton (21 0975 m) Opel Active Team TAK
168 Niewodniczański Tomasz Janików, Gm. Oława Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
169 Nowakowski Czeslaw Warszawa Półmaraton (21 0975 m) Klub Biegacza GOCH TAK
170 Nowicz Mariusz Księży Las Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
171 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Półmaraton (21 0975 m) KS Metraco Polkowice TAK
172 Olejnik Janusz Markowice Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
173 Olejnik Janusz Markowice 5 km Brak NIE
174 Olejnik Julia Markowice 5 km Brak NIE
175 Ondycz Sylwia Dobrzykowice 5 km Nordiki NIE
176 Ordzowiały Piotr Osielec Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA Małopolska TAK
177 Orzyszek Roksana Kościelisko Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
178 Pac Jan Bytom Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom TAK
179 Paczesny Seweryn Zduńska Wola Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
180 PaŹdziora Mariusz Wadowice 5 km LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA TAK
181 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
182 Pasińska – Skowron Sylwia Szczodrkowice Półmaraton (21 0975 m) Pruszyński Sport Team TAK
183 Piechowiak Krystian Korfantów Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
184 Pietruszyńska Dorota Prudnik 5 km Brak NIE
185 Piksa Kazimierz Brzeg Półmaraton (21 0975 m) N.W. Kruszyna TAK
186 Pilszak Krystian Racibórz Półmaraton (21 0975 m) Tak dla transplantacji-Team NIE
187 Pintak Artur Kolnowice Półmaraton (21 0975 m) TAK
188 Podgórski Szymon Nysa 5 km CKZiU Nysa MECHANIK NIE
189 Podgórski Szymon Węża 5 km CKZiU Nysa NIE
190 Podwysocki Witold Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
191 Pohl Anna BiaŁa Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
192 Polak Łukasz Oborniki Śląskie/prudnik 5 km Oborygeni TAK
193 Povalova Jana Štramberk Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
194 Przybysz Stanisław Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Nierzeszony NIE
195 Pudelko Roman Chróścina Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
196 Pyra WiesŁaw Praszka Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
197 Racławska Joanna Skarbimierz-Osiedle 5 km Amatorka NIE
198 Racławski Jan Skarbimierz-Osiedle Półmaraton (21 0975 m) Amator NIE
199 Raczyńska Aleksandra Chorzów Półmaraton (21 0975 m) Stadion Śląski NIE
200 Rapacz Ewa Biała 5 km Brak TAK
201 Rosak Marcin Zielona Góra Półmaraton (21 0975 m) runnerski.pl TAK
202 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
203 Schejbalova Kristina Zlaté Hory Półmaraton (21 0975 m) Zelená tělocvična TAK
204 Seńków Mirosław Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Szarotka NIE
205 SeŃkÓw Ada Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Szarotka NIE
206 Sitkowski Konrad Dobroszyce 5 km Brak NIE
207 Skrycka Katarzyna Lubin 5 km Brak TAK
208 Skrzypczak Patryk Trzciel Półmaraton (21 0975 m) Marsz po zdrowie TAK
209 Słomian Leszek Katowice Półmaraton (21 0975 m) Stadion Śląski TAK
210 SŁupianek Sonia Katowice Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
211 SŁupianek Paweł Katowice Półmaraton (21 0975 m) LECYMY DURŚ TAK
212 Sochacki Waldemar Kluczbork Półmaraton (21 0975 m) Aikido Kluczbork TAK
213 Stachowski Ireneusz WodzisŁaw ŚlĄski Półmaraton (21 0975 m) FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT TAK
214 Staniec Stanisław Strzelin Półmaraton (21 0975 m) amator TAK
215 Stankowska Marzena Trzemeszno Półmaraton (21 0975 m) Kijkowe Trzemeszno TAK
216 Stawniak Karol Żnin Półmaraton (21 0975 m) Metraco Polkowice TAK
217 Stępak Piotr Zbylitowska Góra Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA Małopolska TAK
218 Stępień Lucyna Lubin Półmaraton (21 0975 m) KS Metraco Polkowice TAK
219 Stąpor Joanna Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
220 Stefanów Magdalena Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
221 Stefaniak Krzysztof Sosnowiec Półmaraton (21 0975 m) – rok – TAK
222 Stefaniak Emilia Sosnowiec Półmaraton (21 0975 m) – rok – TAK
223 Stiller Karol Kusięta Półmaraton (21 0975 m) KABEX Podkowa Janów TAK
224 Sumińska Ewa Siemysłów 5 km Brak TAK
225 Sumiński Tomasz Siemysłów Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
226 Sumiński Kacper Siemysłów 5 km Brak TAK
227 Suriak Michał Częstochowa Półmaraton (21 0975 m) Viking Nordic Team Częstochowa TAK
228 Susdorf Anna Psaru 5 km Susy TAK
229 Susdorf Krzysztof Psary 5 km Susy TAK
230 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
231 Szczudlik MaŁgorzata Trzemeszno Półmaraton (21 0975 m) Kijkowe Trzemeszno TAK
232 Szeremeta Grzegorz Radzionków Półmaraton (21 0975 m) Cidry lotajom NIE
233 Szeremeta Grzegorz Radzionków Półmaraton (21 0975 m) Cidry Lotajom NIE
234 Szot Magdalena Kraków Półmaraton (21 0975 m) Lux Torpeda Małopolska TAK
235 Szyjka Izabela Kamieniec Wrocławski 5 km NORDIKI NIE
236 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Półmaraton (21 0975 m) Ekipa na Kijach TAK
237 Taisner Tomasz Ruda Śląska Półmaraton (21 0975 m) Ekipa na Kijach TAK
238 Thomalla Bogdan Zabrze Półmaraton (21 0975 m) Stadion Śląski TAK
239 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Półmaraton (21 0975 m) Lecymy Durś TAK
240 Tomasz Adamski Opole 5 km Grupa NW Suchy Bór NIE
241 Topolnicki Konrad Nysa 5 km CKZIU Nysa MECHANIK TAK
242 Topolnicki Konrad Przechód 5 km CKZiU Nysa NIE
243 Urbańczyk Agnieszka Bytom Półmaraton (21 0975 m) Lecymy Durś NIE
244 Urban Joanna Olawa Półmaraton (21 0975 m) Amatoe TAK
245 Uss Jola Wadowice Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA TAK
246 Warchalska Teresa Katowice Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
247 Warzocha Danuta Ruda Śląska 5 km Ekipa Na Kijach TAK
248 Wawrzyniak Stanisław Janików 5 km amator NIE
249 Wójcik Irena Oleśnica 5 km UTW OLEŚNICA NIE
250 Wójcik Henryk Oleśnica 5 km UTW OLEŚNICA NIE
251 Wesołowski Marek Prudnik Półmaraton (21 0975 m) Niezrzeszony TAK
252 Widerski Krzysztof Krapkowice Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
253 Wierzejski Henryk Wrocław 5 km amator NIE
254 Wilczek Krzysztof Zębowice Półmaraton (21 0975 m) Sopel Dobrodzien TAK
255 Wild Ewa Oława Półmaraton (21 0975 m) Ewa TAK
256 Wild Arek Oława Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
257 Witkowski Jarosław Nakło Półmaraton (21 0975 m) LABTAR TEAM TAK
258 Witosza Elżbieta Klucz Półmaraton (21 0975 m) Brak NIE
259 Wojdyła Mieczysław Wrocław 5 km 4 WSzK zP we Wrocławiu TAK
260 Wojtowicz Tomasz Widacz Półmaraton (21 0975 m) Brak TAK
261 Zawieja Eugeniusz Gogolin 5 km HZ Gogolin TAK
262 Zicz Dani Kraków Półmaraton (21 0975 m) LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA TAK
263 Zientek Barbara Radzionków Półmaraton (21 0975 m) Cidry lotajom NIE
264 Zimon Ewa Sucha Półmaraton (21 0975 m) brak NIE