Nazwa zawodów: |
Zielona Z Przeszkodami NA WzgĂłrze OCR- elita mÄĹźczyzn i kobiet |
Miejsce i termin: | DÄbica, 2019-06-08 |
Organizator: | ⢠Five Fit Gym & Fitness Sp. z o.o. 39-200 DÄbica ul. GĹowackiego 19 e-mail: recepcja@fivefit.pl tel: 787 998 817 ⢠OCR Team DÄbica ⢠Gminny OĹrodek Sportu i Rekreacji Gminy DÄbica |
Opis zawodów: | Ekstremalny bieg z przeszkodami na dystansie 9 km.
SzczegĂłĹy w regulaminie. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bosek Lucjan | BoguchwaĹa | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | |
2 | Ciaciek Tomasz | DÄbica | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | TAK |
3 | Czach Tobiasz | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
4 | Garbacz Mateusz | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | FABRYKA FINANSĂW | TAK |
5 | Indyk Kamil | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
6 | KamiĹski MikoĹaj | KuryĹĂłwka | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | TAK |
7 | Klonowicz Patrycja | Nowe Ĺťukowice | FALA II – elit kobiet | Husaria Race Team | TAK |
8 | KosiĹski Ĺukasz | Braciejowa | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | |
9 | Ĺťelazko Kamil | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
10 | MikoĹajczyk Krzysztof | Rzeszow | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
11 | Morawiec Krzysztof | TarnĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | |
12 | Moskwa Kamila | RzeszĂłw | FALA II – elit kobiet | Husaria Race Team | TAK |
13 | Ozga Tomasz | DÄbica | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | |
14 | Perenc MichaĹ | JarosĹaw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
15 | Rutyna Marcin | DÄbica | FALA I- elit mÄĹźczyzn | STG DÄbica | |
16 | Rzepecka Olimpia | DÄbica | FALA II – elit kobiet | AKADEMIA MAĹEGO STRAĹťAKA | |
17 | SÄ siadek Fabian | DÄbica | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | |
18 | Szymel Jacek | ĹaĹcut | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | |
19 | Tomaka Tomasz | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Husaria Race Team | TAK |
20 | Tuczapski Piotr | RzeszĂłw | FALA I- elit mÄĹźczyzn | xRunners | TAK |
21 | Uryasz Ewelina | DÄbica | FALA II – elit kobiet | Five&fit | |
22 | Walas Anna | ChrzÄ stĂłw | FALA II – elit kobiet | Fit Runners Team | |
23 | Witek Piotr | Wola DÄbiĹska | FALA I- elit mÄĹźczyzn | Brak | |
24 | Wodka Dawid | Mielec | FALA I- elit mÄĹźczyzn | WW Team | TAK |