Zawody

Nazwa zawodów:

Zielona Z Przeszkodami Na Wzgórze OCR

Miejsce i termin: Dębica, 2019-06-08
Organizator: • Five Fit Gym & Fitness Sp. z o.o. 39-200 Dębica ul. Głowackiego 19
e-mail: recepcja@fivefit.pl tel: 787 998 817
• OCR Team Dębica
• Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Opis zawodów: Ekstremalny bieg z przeszkodami na dystansie 9 km.

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka FALA III Brak TAK
2 Banasik Krzysztof Pruchnik FALA III Brak TAK
3 Banasik Monika Pruchnik FALA III Brak TAK
4 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie FALA III Husaria Race Team TAK
5 Batora Marcin Dębica FALA III SRTG NIE
6 Buszek Joanna DĘbica FALA III Brak TAK
7 Cholewa Beata Łańcut FALA VIII Husaria Race Team TAK
8 Ciołek Dominik Dębica FALA V JUK TAK
9 Cyzio Piotr Pustków – Osiedle FALA V brak NIE
10 Czosnyka Joanna Otfinów FALA IV Brak TAK
11 Dąbrowska Danuta Tarnów FALA III STG Tarnów TAK
12 Dec Katarzyna Rzeszów FALA III 3. PBOT NIE
13 Dec Katarzyna Rzeszów FALA XIV 3. PBOT NIE
14 Demczak Adrianna Rzeszów FALA IX Brak NIE
15 Dengler Monika Mielec FALA III Fit Runners Team NIE
16 Drożdżowski Krystian Luszowice FALA V Brak NIE
17 Drożdżowski Kamil Luszowice FALA V Brak NIE
18 Drożdżowski Kamil Luszowice FALA IV Brak TAK
19 Drozdzowski Krystian Luszowice FALA IV Brak TAK
20 Gajda Małgorzata Dębica FALA III Endorfina TAK
21 Galbarczyk Tomasz Tarnów FALA III Spartan Training Group Tarnów TAK
22 Galbarczyk Wioletta Tarnów FALA III Spartan Training Group Tarnów TAK
23 Gancarz Małgorzata Rzeszów FALA VIII Husaria Race Team TAK
24 Grabiec Konrad Dębica FALA V Brak TAK
25 Gural Marcin Dębica FALA V tanie-odzywki.pl TAK
26 Habrat Jakub Krosno FALA IV Brak NIE
27 Jabłkowski Paweł Dębica FALA IV Active Team Kozłów NIE
28 Jarosz Bartłomiej Pustynia FALA V JUK TAK
29 Jones Anna Wojnicz FALA III Husaria Race Team TAK
30 Juzecki Krzysztof Dębica FALA IV Tanie Odżywki pl NIE
31 Kaczak Paulina DĘbica FALA III Brak TAK
32 Kamiński Piotr Dębica FALA III Naked Warrior TAK
33 Kargul Grzegorz Tarnów FALA III Husaria Race Team TAK
34 Kasprzyk Patrycja Dębica FALA III STG Dębica TAK
35 Klonowicz Patrycja Nowe Żukowice FALA III Husaria Race Team NIE
36 Klonowicz StanisŁaw Nnowe Żukowice FALA III HUSARIA RACE TEAM TARNÓW TAK
37 Kłos Ewa Żabno FALA III Husaria Race Team TAK
38 Knapik Sylwia Pleśna FALA IV @formawedwoje NIE
39 Knapik Sylwia Pleśna FALA IV @Formawedwoje TAK
40 Knapik Sylwia Pleśna FALA IV @Formawedwoje NIE
41 Kościak Jan Paszczyna FALA IV Jak Mustangi… TAK
42 Kołodziej Kamil Nagawczyna FALA VI Dębickie Gepardy TAK
43 Komorowski Mirosław Rzeszów FALA III HISTERIA RZESZÓW TAK
44 Kopyciński Miłosz Godowa FALA III OCR Diavel TEAM NIE
45 Kosińska Marzena Pustków FALA III Brak TAK
46 Kosiński Łukasz Braciejowa FALA V Brak TAK
47 Kosiorowski Grzegorz Rzeszów FALA III HISTERIA RZESZÓW TAK
48 Kras Patrycja Tarnów FALA III Brak TAK
49 Krużel Beata Tarnów FALA III Husaria Race Team TAK
50 Krupa-Szado Lucyna Tarnów FALA III Spartan Training Group Tarnów TAK
51 Lachowicz Agnieszka Grabiny FALA IV Active Team Kozłów NIE
52 Lampart Marcin Dębica FALA IV Akademia Małego Strażaka NIE
53 Lampart Dorota Debica FALA IV Akademia Małego Strażaka NIE
54 Laska Dawid Dębica FALA VI Brak NIE
55 Ligęska Krzysztof Dębica FALA III Spartan Training Group Dębica TAK
56 Ligęska Małgorzata Dębica FALA III Spartan Training Group Dębica TAK
57 Lipa Iwona Pustynia FALA III Brak TAK
58 Lis Dariusz Dębica FALA III Dębickie Gepardy TAK
59 Lutak Agnieszka Zarzecze FALA III Brak TAK
60 Łępa Marcin Dębica FALA IV Brak NIE
61 Świstak MichaŁ DĘbica FALA IV Brak NIE
62 Majcher Paweł Luszowice FALA IV Brak TAK
63 Michalski Marcin Jasło FALA III Husaria Race Team TAK
64 Misa-Górny Agnieszka Dębica FALA III Brak TAK
65 Mitek Grzegorz Grabiny FALA IV Running Wild NIE
66 Mleczko Pawel Tarnów FALA V Brak NIE
67 Moskwa Karolina Rzeszów FALA III Husaria Race Team TAK
68 Niemczak Michał Markowa FALA IV Przeworska Grupa Biegowa TAK
69 Orliński Artur Tarnów FALA IV @formawedwoje TAK
70 Ozga Tomasz Dębica FALA III Brak TAK
71 Pabian Agnieszka Niedomice FALA III Husaria Race Team TAK
72 Pawlik Anna Staszów FALA VII Staris NIE
73 Pawlik Robert Staszów FALA VII Staris NIE
74 Petela Emilia Czarna FALA X OCR Team Dębica NIE
75 Petela Emilia Czarna FALA IV OCR Team Dębica TAK
76 Piękoś Monika Tarnów FALA III Husaria Race Team TAK
77 Pieczonka Rafał Tarnow FALA III 82030209552 NIE
78 Pieczonka Rafał Tarnow FALA III Lece Bo Chce NIE
79 Polniaszek Kamil Debica FALA III Dębickie Gepardy TAK
80 Polniaszek Kamil Debica FALA IV Dębickie Gepardy NIE
81 Popiołek Rafał Rzeszów FALA VIII Husaria Race Team NIE
82 Popiołek Rafał Rzeszów FALA VIII Husaria Race Team TAK
83 Pyc Witold Kowalowa FALA III 1983 NIE
84 Rogala Edyta Rzeszów FALA III Fitness for life TAK
85 Rutyna Dominik Dębica FALA III STG Dębica TAK
86 Rutyna Marcin Dębica FALA III STG Dębica TAK
87 Rzepecka Olimpia Dębica FALA IV AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA NIE
88 Rzepecka Olimpia Dębica FALA III AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA TAK
89 Rzepecki Rafał Dębica FALA III Brak TAK
90 Sąsiadek Fabian Dębica FALA III Brak TAK
91 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka FALA III Dębickie Gepardy NIE
92 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka FALA III Dębickie Gepardy TAK
93 Snavely Darien Panama City FALA III Five fit TAK
94 Sokolowska Sylwia Gorzyce FALA IV Brak NIE
95 Sokolowska Sylwia Gorzyce FALA IV Brak TAK
96 Staszel-Łatas Katarzyna Jadowniki FALA III Husaria Race Team TAK
97 Stukan Piotr Jastrzebie-Zdrój FALA III National Mountain Team Poland NIE
98 Synowiecki Kamil Tarnów FALA III Spartan Training Group Tarnów TAK
99 Szczerba Krzysztof Czarna FALA III Brak TAK
100 Szumowicz Dominik Tarnów FALA III 33-100 TAK
101 Szymańska Ewa Kurozwęki FALA VII STARiS NIE
102 Tomaka Bartlomiej Rzeszow FALA III Brak TAK
103 Tumielewicz Aneta Zawada FALA III PLAZA TAK
104 Uryasz Ewelina Brzeźnica FALA V Five&fit NIE
105 Warzecha Przemysław Tarnów FALA III Brak TAK
106 Witek Piotr Wola Dębińska FALA III Husaria Race team NIE
107 Wolman Mateusz Dębica FALA V JUK TAK
108 Zygmunt Marcin Kielce FALA III CPdMZ Kielce NIE