Zawody

Nazwa zawodów:

V Dynowska ZaDyszka

Miejsce i termin: Dynów, 2019-05-18
Organizator: • Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”

• Telefon: 886-179-650

• aktywnydynow@wp.pl

Opis zawodów: Bieg uliczny na dystansie 10 km.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Łukasz Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
2 Amarowicz Jacek Przemyśl 30-39 lat 5 Bsp/Przemyski Klub Biegacza TAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl 20-29 lat KMP Łódź TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
5 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 60 lat i więcej Stalowowolski Klub Biegacza TAK
6 Ćwiąkała Halina Krosno 40-49 lat Samotni Wędrowcy TAK
7 Babińska Inga Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza, IPA NIE
8 Balawender Kacper Harta 16-19 lat Brak TAK
9 Baran Paweł Nozdrzec 20-29 lat San Nozdrzec NIE
10 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie 20-29 lat Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
11 Bawor Paweł Kańczuga 40-49 lat Brak TAK
12 Bazera Gabriela Głogów Małopolski 30-39 lat Brak NIE
13 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 30-39 lat 5bsp NIE
14 Bednarz Jacek Przemyśl 20-29 lat Brak NIE
15 Bednarz Jacek Łuczyce 16 20-29 lat Brak NIE
16 Bedryj Krzysztof Buszkowice 20-29 lat BRAK TAK
17 Bera Adam Rzeszów 50-59 lat Pan NIE
18 Bester Monika Kosina 40-49 lat Brak NIE
19 Betnar Maciej Kańczuga 20-29 lat Brak NIE
20 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 50-59 lat Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
21 Bielecki Dawid Brzóza Królewska 30-39 lat Real Madryt Team NIE
22 Bik Marcin Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
23 Biliński Tomasz Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
24 Błażej Michał Mogielnica 30-39 lat Brak NIE
25 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica 20-29 lat Brak TAK
26 Bobola Sebastian Izdebki 16-19 lat Brak TAK
27 Bocek Sławomir Boguchwała 40-49 lat Wataha TAK
28 Borcz Marcin Kańczuga 20-29 lat DIP-MAR MARCIN BORCZ NIE
29 Borcz Marcin Kańczuga 20-29 lat DIP-MAR MARCIN BORCZ NIE
30 Borek Janusz Dynów 20-29 lat Brak TAK
31 Botwina Marek Jagiełła 20-29 lat Brak NIE
32 Botwina Marek Jagiełła 20-29 lat Brak NIE
33 Botwina Stanisław Jagiełła 20-29 lat Brak NIE
34 Bronhard Rafał Rzeszów 30-39 lat 21 BDOW TAK
35 Buciora Paweł Przemyśl 30-39 lat Brak NIE
36 Bułdak Andrzej Rzeszów 50-59 lat polmot TAK
37 Bułdak Krzysztof Sanok 30-39 lat Brak TAK
38 Burak Adam Przemyśl 40-49 lat 1bcz TAK
39 Burdaś Klaudia Bratkowice 20-29 lat Forever Team NIE
40 Busz Jacek Rzeszów 30-39 lat Old School Trail Running STAFF TAK
41 Celeib Miro Rzeszów 40-49 lat Brak NIE
42 Chajdaś Mateusz Przemyśl 20-29 lat Brak TAK
43 Chenikalo Oleksandr Lwow 20-29 lat LBK Rudnik NIE
44 Chlebek Tomasz Rzeszów 20-29 lat Resovia TAK
45 Chmiel Michał Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
46 Chmiel Łukasz Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
47 Chodakowska Marzena Bukowsko 20-29 lat NIE
48 Cholewa Beata Łańcut 20-29 lat Husaria Race Team TAK
49 Ciećko Magdalena Przemyśl 40-49 lat Zatkało Kakało TAK
50 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
51 Cynk Adam Manasterz 50-59 lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
52 Cyran Andrzej Nowy Żmigród 40-49 lat Brak TAK
53 Czaja Wacław Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
54 Czarnota Damian Chmielnik 20-29 lat Brak NIE
55 Czerwińska Małgorzata Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
56 Czerwiński Łukasz Mielec 30-39 lat Run For Fun TAK
57 Czuj Stanisław Zamość 40-49 lat Zamość Biega NIE
58 Dacko Oskar Lesko 20-29 lat Brak TAK
59 Dębiec Przemysław Krosno 40-49 lat Brak NIE
60 Demczak Adrianna Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
61 Derda Mariusz Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
62 Domaradzka Małgorzata Rzeszów 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
63 Domaradzki Grzegorz Rzeszów 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
64 Domin Karol Dynów 16-19 lat Aktywny Dynów NIE
65 Domin Danuta Dubiecko 40-49 lat Brak TAK
66 Domin Bartłomiej Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów TAK
67 Dryla Piotr Przeworsk 40-49 lat 1 bcz NIE
68 Dudzik Michał Dydnia 16-19 lat Brak TAK
69 Duszczak Radosław Przemyśl 40-49 lat Gang Kota TAK
70 Dworzański Marcin Rymanow 40-49 lat Biegam bo lubię TAK
71 Dymnicki Jakub Dydnia 20-29 lat Iluzja TAK
72 Dziedzic Marcin Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
73 Fedak Grzegorz Sanok 40-49 lat PASS Running Team TAK
74 Fedio Marek Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza /5 Batalion Strzelców podhalańskich NIE
75 Ferenc Beata Rzeszów 40-49 lat Biegomania Lubaczów NIE
76 Fil Hubert Munina 16-19 lat Jarosławski Biegacz TAK
77 Fil Bożena Munina 40-49 lat Jarosławski Biegacz NIE
78 Fornek Paulina Ocieka 16-19 lat Brak NIE
79 Fudali-Kmiotek Aneta Bachórz 30-39 lat Brak TAK
80 Futyma Barbara Górki 16-19 lat Brzozowski Klub Biegacza NIE
81 Gajek Magdalena Czółna 40-49 lat wieś tańczy i biega NIE
82 Gajek Grzegorz Czółna 40-49 lat wieś tańczy i biega NIE
83 Galanty Bartłomiej Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
84 Garbarz Monika Wrocanka 30-39 lat Jarosławski Biegacz TAK
85 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 30-39 lat Brak TAK
86 Gazdowicz Michał Przysietnica 20-29 lat Brzozowski Klub Biegacza TAK
87 Górecki Patryk Jarosław 20-29 lat PG FOTO NIE
88 Górniak Stanisław Widacz 50-59 lat Finisz Rymanów TAK
89 Górniak Kamil Widacz 20-29 lat Finisz Rymanów TAK
90 Gądela Grzegorz Krosno 30-39 lat Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec TAK
91 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 30-39 lat Brak TAK
92 Gierula Piotr RzeszÓw 30-39 lat Brak TAK
93 Gierula Grzegorz Łężany 20-29 lat Zdany Tylko na siebie TAK
94 Gładysz Łukasz Krosno 30-39 lat AGB Kombat Wombat TAK
95 Głuszyk Maciej Nozdrzec 20-29 lat Brak TAK
96 Gnoiński Marek Rzeszów 40-49 lat Asseco Active Team TAK
97 Goleś Grzegorz Giedlarowa 30-39 lat GIEDLAROWA TAK
98 Goleś Andrzej Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
99 Gołąb Witold Dynów 16-19 lat Brak TAK
100 Gołos Mariusz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
101 Goraj-Przybylska Dorota Polska, Zarzecze 40-49 lat Brak TAK
102 Gosztyła Jakub Przysietnica 20-29 lat Brak NIE
103 Grabiec Witold Rzeszów 50-59 lat Born1961 TAK
104 Gradowska Katarzyna Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
105 Grasza Ireneusz Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
106 Gryglewski Piotr Radomsko 20-29 lat Rozbiegajmy Radomsko TAK
107 Grzegorzak Artur Przemyśl 20-29 lat Brak TAK
108 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
109 Gut Marcin Łańcut 30-39 lat klub NIE
110 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe 40-49 lat Brak NIE
111 Hadam Ewa Dynów 50-59 lat Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
112 Haduch Jerzy Pisarowce 60 lat i więcej Sanok i Okolice TAK
113 Hałys Bartłomiej Zagórze 20-29 lat SSPS Resovia TAK
114 Hamryszczak Janusz Przemyśl 50-59 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
115 Hamryszczak Beata Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
116 Haryza Robert Dynów 20-29 lat Brak TAK
117 Haszto Zdzisław Leżajsk 60 lat i więcej Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
118 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice 20-29 lat 5 BSP TAK
119 HoŁub Agata JarosŁaw 50-59 lat JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
120 Hulbój Jan Rzeszow 40-49 lat SP – 13 TAK
121 Hydzik Łukasz Sanok 40-49 lat Lider Sanok TAK
122 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 30-39 lat aSPAwen TAK
123 Iwanicki Beniamin Przemyśl 20-29 lat PrzemyślBears/5BSP NIE
124 Jamróz Daniel Dynów 30-39 lat Brak NIE
125 Jamrozik Jakub Jawornik Polski 20-29 lat Brak NIE
126 Jamrozik Jakub Jawornik Polski 20-29 lat Brak NIE
127 Jandziś Wiesław Dynów 40-49 lat Aktywny Dynów TAK
128 Janocha Maciej Świerzowa Polska 40-49 lat MJE TEAM TAK
129 Jaroch Rafał Przemyśl 20-29 lat 5 bsp TAK
130 Jastrząb Piotr Lesko 50-59 lat Dekan Lesko NIE
131 Jaszczewska Emila Świdnik 20-29 lat Biegający Świdnik NIE
132 Jaworska Marta Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
133 Jędruchów Maciej Nowa Wieś 20-29 lat Biegowy Team Rzeszów NIE
134 Jurczak Roman Rzeszow 60 lat i więcej Gepardy i Gazele Rzeszów NIE
135 Juryś Sławomir Krosno 30-39 lat Audytor energetyczny 😉 TAK
136 Juryś Bartosz Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
137 Juryś Lidia Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
138 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 40-49 lat Szafa Biegacza Team NIE
139 Kaczorowska Małgorzata Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów NIE
140 Kaczyńska Alicja Rzeszów 30-39 lat Perfect Runner Team NIE
141 Kalamus Mirek Łodygowice 40-49 lat Brak TAK
142 Karaś Kamil Dynów 16-19 lat Dynowscy Biegacze TAK
143 Karaś Monika Dynów 40-49 lat Brak TAK
144 Kardynał Jakub Kielce 20-29 lat Brak TAK
145 Karnas Wojciech Futoma 30-39 lat Brak TAK
146 Kępka Andrzej Przeworsk 50-59 lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
147 Kicińska Dorota Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
148 Kiełbasa Łukasz Mołodycz 40-49 lat NIE
149 Kijanka Jadwiga Rokietnica 30-39 lat Brak NIE
150 Kilian Paweł Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Strusie TAK
151 Kiliarska Valentyna Nikolaev 20-29 lat Brak NIE
152 Kiper Maciej Jarosław 40-49 lat JAROSLAWSKI BIEGACZA TAK
153 Kipp Zbigniew Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
154 Kiwała Marcin Strażów 20-29 lat Brak NIE
155 Klamut Ryszard Jabłonica Polska 60 lat i więcej Jabłonica Polska TAK
156 Klimowicz Łukasz Krzemienna 20-29 lat Pod Dębem TAK
157 Klinger Weronika Ostrów 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
158 Klus Piotr Rzeszów 30-39 lat Piękne i Brodacze TAK
159 Klus Anna Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
160 Kluz Marta Rzeszow 40-49 lat Brak TAK
161 Kluz Wojciech Rzeszow 40-49 lat Brak TAK
162 Kłósek Zenon Szkodna 20-29 lat DLA NIEJ TAK
163 Kobylarz Piotr Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
164 Kogut Leszek Grochowce 40-49 lat Brak TAK
165 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 40-49 lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
166 Kokot Roman Dynów 40-49 lat Aktywny Dynów TAK
167 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
168 Kopczyk Waldemar Przemyśl 40-49 lat Bida Cycling Group Przemyśl NIE
169 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
170 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 20-29 lat Minutka / Przeworska Grupa Biegowa TAK
171 Kozłowska Anna Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
172 Kozłowski Tomasz Dynów 30-39 lat Brak TAK
173 Krasnopolski Marci Dynów 30-39 lat Brak NIE
174 Krasnopolski Marcin Dynów 30-39 lat Brak TAK
175 Krok Tomasz Połomia 30-39 lat Wiśniówka Team TAK
176 Kubas Robert Pruchnik 30-39 lat Jarosławski Biegacz TAK
177 Kucxa Mateusz Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
178 Kulon Piotr Siedliska 30-39 lat Brak TAK
179 Kuźmik Magdalena Błażowa 20-29 lat Brak NIE
180 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 30-39 lat Brak TAK
181 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 20-29 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
182 Kuryło Łukasz Kańczuga 30-39 lat Brak TAK
183 Kuryło Beata Kańczuga 20-29 lat Brak TAK
184 Kurzydło Marcin Przemyśl 30-39 lat 5bsp NIE
185 Kurzydło Marcin Przemyśl 30-39 lat 5bsp TAK
186 Kurzydło Michał Wara 20-29 lat WAR Team TAK
187 Lach Mateusz Przemyśl 20-29 lat Brak NIE
188 Lasota Krzysztof RzeszÓw 40-49 lat Sokół Millennium NIE
189 Lech Agnieszka Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
190 Leśko Konrad Palikówka 20-29 lat Brak TAK
191 Leśko Marcin Palikówka 30-39 lat Brak TAK
192 Lewickij Yurij Strij 40-49 lat Brak NIE
193 Lisak Michał Przemyśl 20-29 lat Brak NIE
194 Lizak Łukasz Przemyśl 30-39 lat 5 batalion strzelców podhalańskich NIE
195 Żak Paweł Laskówka 50-59 lat Aktywny Dynów TAK
196 Żak Arkadiusz Jarosław 16-19 lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
197 Żak Dorota Wola Krzywiecka 20-29 lat Brak NIE
198 Żak Paweł Krzemienna 20-29 lat Brak TAK
199 Żarów Wojciech Wieliczka 30-39 lat Lucy’feria Team NIE
200 Żelazko Kamil Rzeszów 30-39 lat Husaria Race Team TAK
201 Żołnierczyk Mirosław Hyżne 30-39 lat Brak NIE
202 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 30-39 lat Brak TAK
203 Żorniak Mateuzz Sieniawa 30-39 lat Mega Fason Sieniawa NIE
204 Żorniak Mateusz Sieniawa 30-39 lat Mega Fason Sieniawa TAK
205 Żurawski Tomasz Przeworsk 40-49 lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
206 Luszcz Pawel Dębica 30-39 lat Brak NIE
207 Łabuz Paweł Rzeszów 40-49 lat PAVLO TEAM TAK
208 Łańcucki Łukasz Żurawica 40-49 lat 5 bsp TAK
209 Łapińska Anna Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza /Hot’n Ride TAK
210 Łapińska Anna Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza /Hot’n Ride NIE
211 Ścibor Jarosław Przemyśl 30-39 lat 5 Bsp/Przemyski Klub Biegacza NIE
212 Ścibor Jarosław Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
213 Łeptuch Tomasz Komorów 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
214 Ślimak Anna Bachów 30-39 lat Brak NIE
215 ŚnieŻek Lidia PrzemyŚl 40-49 lat PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
216 Łukaczyk Marcin Przemyśl 40-49 lat Bricomarche Przemyśl NIE
217 Łukasz-Słaby Agata Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
218 Łuszczyc Anna Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
219 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
220 Świątek Sławomir Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
221 Świder Michał Przysietnica 16-19 lat BKB Brzozowski Klub Biegacza NIE
222 Świder Michał Przysietnica 16-19 lat Brak TAK
223 Świst Stanisław Wyręby 40-49 lat Brak TAK
224 Mac Damian Bachów 20-29 lat Brak TAK
225 Madej Magdalena Mielec 30-39 lat Brak NIE
226 Majda Marcin Dubiecko 40-49 lat Aktywny Dynow NIE
227 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska 20-29 lat Brak NIE
228 Martowicz Stanisław Nozdrzec 30-39 lat Brak TAK
229 Martowicz Wlodek Kraków 30-39 lat Brak NIE
230 Marzec Michał Zakopane 30-39 lat Brak TAK
231 Mateja Maciej Sanok 40-49 lat Pozytywnie Zabiegani Sanok / AZS PWSZ Sanok / MOSiR Sanok NIE
232 Materna Dawid Rzeszów 30-39 lat Asseco Active Team TAK
233 Matłosz Jolanta StrzyŻÓw 30-39 lat Brak TAK
234 Mazur Jacek Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
235 Mej PaweŁ Baczków . Gm. Bochnia 40-49 lat BOSY BIEGACZ – MAŁOPOLSKA TAK
236 Mika Mirosław Krosno 50-59 lat Brak TAK
237 MikoŚ Darek PrzemyŚl 30-39 lat Brak TAK
238 Morawski Konrad Oleszyce 30-39 lat RUN RUN Oleszyce TAK
239 Motuk Maciej Tarnobrzeg 30-39 lat Brak TAK
240 Motyka Anna Rzeszow 40-49 lat Be Fit Anna Motyka NIE
241 Mryczko Roman DynÓw 50-59 lat Brak TAK
242 Mucha Wacław Krasiczyn 30-39 lat Brak TAK
243 Mudryk Józef Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
244 Mussur Henryk Krosno 60 lat i więcej MOSIR TAK
245 Nagaś Katarzyna Mielec 30-39 lat Run For Fun NIE
246 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy 40-49 lat III LO Rzeszów TAK
247 Nęczyński Mateusz Bachórzec 20-29 lat Dzikie Konie TAK
248 Niedźwiecki Paweł Rzeszów 40-49 lat niezrzeszony TAK
249 Niedzielski Dariusz Dynów 40-49 lat Aktywny Dynów TAK
250 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
251 Nowak Marcin Stalowa Wola 30-39 lat stalowowolski klub biegacza NIE
252 Nowosielski Marek Sanok 60 lat i więcej biegam dla Marcinka TAK
253 Nykiel Tomasz Przemyśl 50-59 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
254 Okolowicz Piotr DynÓw 40-49 lat AKTYWNY DYNOW TAK
255 Olechowska Katarzyna Tyczyn 30-39 lat Biegam, bo chcę 🙂 TAK
256 Olejarski Marcin Pruchnik 20-29 lat Brak NIE
257 Olejarski Marcin Pruchnik 20-29 lat Brak NIE
258 Orłowska Beata Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
259 Pacześniak Tomasz Rzeszów 40-49 lat RunBabyRun TAK
260 Pajda Ewa Przemyśl 50-59 lat Brak TAK
261 Pałys Grzegorz Zagórze 40-49 lat GLKS Jawor Jawornik Polski TAK
262 Pępek Wacław Błażowa 50-59 lat Brak TAK
263 Pecka Gosia Błażowa 30-39 lat RunBabyRun NIE
264 Pels Daniel Zarzecze 40-49 lat NIE
265 Pempuś Bernard Przemyśl 20-29 lat Przemyski Klub Biegacza – UKS Tempo 5 NIE
266 Peszek Bogdan Dynów 40-49 lat Aktywny Dynów TAK
267 Peszke Sławek Krosno 40-49 lat Brak TAK
268 Pięta Bogdan Mielec 50-59 lat Run For Fun TAK
269 Piejko Paulina Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
270 Pieńkosz Wojciech Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
271 Pieszko Paweł Jarosław 40-49 lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
272 Pinda Kacper Nienadowa 20-29 lat Brak NIE
273 Piorun Adam Bachórz 30-39 lat Brak NIE
274 Piszczek Stanisław Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
275 Pliszka Iwona Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
276 Płodzień Katarzyna Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
277 Płonka Rafał Krosno 30-39 lat No Klub NIE
278 Podolak Zbigniew Przemyśl 50-59 lat PSPDWS NIE
279 Podolak Zbigniew Przemyśl 50-59 lat Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka NIE
280 Polański Robert Strzyżów 40-49 lat Noćne wołki TAK
281 Popiołek Rafał Rzeszów 20-29 lat Husaria Race Team TAK
282 Potoczny Marcin Dynów 30-39 lat Transhad_TEAM TAK
283 Przybylski Damian Rzeszów 20-29 lat TAK
284 Pudysz Dawid Dynów 16-19 lat Brak TAK
285 Pukas Monika Wólka Krowicka 20-29 lat Brak TAK
286 Pyś Renata Dynów 40-49 lat AKTYWNY DYNÓW TAK
287 Pyś Dominik Dynów 16-19 lat Aktywny Dynów TAK
288 Pyzik Karolina Trzebownisko 20-29 lat Władca_świata TAK
289 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów 40-49 lat WŻW Rzeszów TAK
290 RachwaŁ Lukasz Mielec 20-29 lat Brak TAK
291 Radosz Paweł Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
292 Radyk Joanna Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
293 Radyk Jakub Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
294 Rawska Anna Skołoszów 20-29 lat Brak TAK
295 Róg Dorota RzeszÓw 40-49 lat BBL Rzeszów TAK
296 Róg Piotr RzeszÓw 40-49 lat MPEC RZESZÓW TAK
297 Rogóż Marcin Zagórz 20-29 lat Brak TAK
298 Rojek JÓzef Ropczyce 50-59 lat Brak TAK
299 Rusinowski Rafał Medyka 40-49 lat Brak TAK
300 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 60 lat i więcej ZMITEK TEAM NIE
301 Rycyk Łukasz Sanok 30-39 lat Brak TAK
302 Salamon Beata Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
303 Sapa Piotr Dynow 30-39 lat Dynow TAK
304 Sarnicka Iwona Dynów 40-49 lat AKTYWNY DYNÓW TAK
305 Sarnicka Marta Śliwnica 20-29 lat Brak TAK
306 Sarnicki Piotr Dynów 40-49 lat OSP Bartkówka TAK
307 Sówka Grzegorz Dylągowa 16-19 lat Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie NIE
308 Sęk Wiesław Pruchnik 30-39 lat JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM TAK
309 Schiller Fryderyk Rzeszów 40-49 lat Schody Hiszpańskie TAK
310 Sekuła Tomasz Krasiczyn 40-49 lat Brak TAK
311 Semerko Aneta PrzemyŚl 40-49 lat Brak TAK
312 Siedlecki Piotr Obarzym 30-39 lat Brak TAK
313 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek GO NIE
314 Sieńczak Łukasz Humniska 30-39 lat KiGAi JU-JITSU Wara NIE
315 Sieńko Łukasz Dynów 30-39 lat Brak TAK
316 Siembida Małgorzata Borki 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
317 Siembida Gertruda Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
318 Siry Ireneusz Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów NIE
319 Siwulec Paweł Dynów 20-29 lat Dynowscy biegacze TAK
320 Siwulec Daniel Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów TAK
321 Skałuba Marek Krówniki 30-39 lat Brak NIE
322 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
323 Skubisz Aleksandra Harta 16-19 lat Aktywny Dynów TAK
324 Słaby Mateusz Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
325 Słaby Robert Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
326 Słowik Jan Hermanowa 40-49 lat Wybiegamy w przyszłość TAK
327 Słowik Stefan Tyczyn 50-59 lat Wybiegamy w przyszłość TAK
328 Sobków Adam Moszczanica 30-39 lat Brak TAK
329 Sobura Magdalena Kielce 40-49 lat Woźniak Running Team TAK
330 Socha Łukasz Łubno 20-29 lat Brak NIE
331 Socha Marcin Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
332 Solińska Magdalena Jankowice 30-39 lat Brak NIE
333 Sowa Kamil Bachów 20-29 lat Brak NIE
334 Sowa Tomasz Nienadowa 20-29 lat brak TAK
335 Sowa Bogusław Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Strusie TAK
336 Spirała Janusz Rzeszów 40-49 lat Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
337 Sroka Sławomir Głowienka 40-49 lat Brak TAK
338 Stachowicz Bogumiła Rzeszów 30-39 lat BeautyAngel NIE
339 Starego Edyta Rzeszów 30-39 lat E-sanit NIE
340 Starzak Paweł Nozdrzec 40-49 lat Brak TAK
341 Starzec Michał Przeworsk 30-39 lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
342 Starzec Paweł Kolbuszowa Górna 20-29 lat 1992 NIE
343 Starzec Paweł Kolbuszowa 20-29 lat brak TAK
344 Stój Krzysztof Jarosław 30-39 lat Brak TAK
345 Steć Jakub Rożubowice 20-29 lat Brak NIE
346 Streit Beata Lubaczów 30-39 lat Biegomania Lubaczów TAK
347 Stukan Piotr Przemyśl 30-39 lat National Mountain Team NIE
348 Stysiał Dariusz Rokietnica 40-49 lat Brak NIE
349 Subira Kofi Kapsztad 20-29 lat Brak NIE
350 Surmacz Sławek Przemyśl 40-49 lat Szafa biegacza TAK
351 Sycz Barbara Kniażyce 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
352 Sycz Zbigniew GŁogÓw MaŁopolski 60 lat i więcej TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI NIE
353 Szablan Wioletta Jarosław 30-39 lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
354 Szadurski Tomasz Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza TAK
355 Szawan Paweł Przeworsk 40-49 lat PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA//PERFECT RUNNER TEAM TAK
356 Szczurek Aleksandra Jasionka 16-19 lat Brak TAK
357 Szczyrba Damian Nosówka 30-39 lat Brak TAK
358 Szewczyk Marek Łomża 50-59 lat Brak NIE
359 Szkoła Mateusz Pruchnik 30-39 lat Pruchnicka Grupa Biegowa NIE
360 Szkulski Krystian Krówniki 74a 20-29 lat 5 Batalion Strzelców Podhalańskich TAK
361 Szkulski Krystian Krówniki 20-29 lat 5 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
362 Szlachta Katarzyna Chmielnik 30-39 lat RunBabyRun TAK
363 Szołdra Grzegorz Kańczuga 30-39 lat Run Kańczuga NIE
364 Szpiech Paulina Nozdrzec 16-19 lat Brak NIE
365 Szpunar Daniel Łańcut 20-29 lat Husaria Race Team TAK
366 Szwedka Piotr Przemyśl 50-59 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
367 Szyndlar Grzegorz Jasienica 20-29 lat Brak TAK
368 Tarnawski Sławomir Dynów 30-39 lat Brak TAK
369 Telesz Mateusz Połomia 30-39 lat Brak TAK
370 Telesz Elżbieta Baryczka 30-39 lat Brak TAK
371 Toczek Krystian Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów TAK
372 Toczek Aneta Wara 20-29 lat Brak TAK
373 Tompalska Maria Dynów 30-39 lat Aktywny Dynów NIE
374 Trojnar Tomek Przemyśl 30-39 lat Brak TAK
375 Trusz Paweł Przemyśl 20-29 lat Młode Wilki TAK
376 Trznadel Tomasz Gluchow 30-39 lat GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE TAK
377 Tuczapski Piotr Rzeszów 20-29 lat xRunners TAK
378 Tworzydło Michał Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów TAK
379 Ulanowski Ireneusz Pawłokoma 30-39 lat Brak TAK
380 Urban Marek Przeworsk 30-39 lat PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
381 Veretskyi Pavlo Nikolaev 30-39 lat Brak NIE
382 Walania Kinga Zabajka 30-39 lat TKKF Sokół Głogów Młp. TAK
383 Walus Patrycja Dynów 20-29 lat Aktywny Dynów NIE
384 Ważny Andrzej Rzeszów 40-49 lat Tynexpol NIE
385 Wójciak Piotr Lubaczów 40-49 lat Brak TAK
386 Wójcik Sylwia Hermanowa 20-29 lat Wybiegamy w przyszłość TAK
387 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl 40-49 lat Brak TAK
388 Węgrzyn Małgorzata Krasne 40-49 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
389 Węgrzyn Krzysztof Krasne 50-59 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
390 Wethacz Mariusz Cisna 30-39 lat Cisna NIE
391 Wethacz Dariusz Cisna 30-39 lat Cisna TAK
392 Wiater Jerzy Hermanowa 40-49 lat Wybiegamy w przyszłość TAK
393 Wielgosz – Konowalik Magdalena Przemyśl 20-29 lat Brak TAK
394 Wilgucki Robert Hermanowice 20-29 lat FC Biec Się Nie Chce TAK
395 Wiśniowski Grzegorz Rzeszów 30-39 lat Dziki Tim NIE
396 Winiarz Witek Ostrów 40-49 lat Brak TAK
397 Witek Bogdan Baryczka 50-59 lat Water Team TAK
398 Witko Jerzy Fredropol 40-49 lat Brak TAK
399 Wnuk Norbert Przemyśl 30-39 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
400 Wolski Wojciech Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
401 Wróbel Marcin Rzeszów 30-39 lat Rzeszów TAK
402 Wyskiel Maciej Dynów 30-39 lat Brak TAK
403 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 30-39 lat Brak TAK
404 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 20-29 lat 5 bsp NIE
405 Zajezierski Mateusz Piaski 20-29 lat Brak NIE
406 Zasadzińska Barbara Przemyśl 40-49 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
407 Zawadzka Renata Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
408 Zawadzki Andrzej Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
409 Zelwach Damian Rzeszów 30-39 lat Aktywny Dynów TAK
410 Zięba Sabina Świlcza 30-39 lat Forever Team NIE
411 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 40-49 lat Aktywny Dynów NIE
412 Ziobro Tomasz Krosno 40-49 lat Krosno Miasto Szkła TAK
413 Zubel Dominik Przysietnica 16-19 lat Brak TAK