Zawody

Nazwa zawodów:

III ULTRA PRZESILENIE – Sobótka 50 km

Miejsce i termin: Dynów, 2019-06-22
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów

tel: 886179650

Opis zawodów: Start biegu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, o godzinie 3:30, z Rynku w
Dynowie
B. Biuro Zawodów znajdować będzie się w budynku Liceum Ogólnokształcącego
w Dynowie ul. 1-go Maja 17 (ok. 500 metrów od startu) i otwarte będzie w piątek w
godzinach od 17:00 do 22:00. W dniu zawodów od 2:00 do 3:00.
Organizator zapewnia nocleg zawodników z piątku na sobotę (21-22 czerwca) w hali
Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie.
C. Trasa:
Trasa Sobótki wiedzie z centrum Dynowa w kierunku wsi Łubno i dalej na tzw. Połoninę
Łubieńską (ok. 8 km). Następnie powrót do Dynowa na Połoninę Dynowską (ok. 14 km)

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Anioł Laura Wrocław 50 km Night Runners Wrocław TAK
2 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 50 km Forest Carabus Team

3 BartkÓw Łukasz Bielsko-Biała 50 km BB Runners

4 Bąk Andrzej Zabajka 50 km TKKF SOKÒŁ GŁOGÒW MAŁOPOLSKI TAK
5 Bednarz Bartłomiej Kraśnik 50 km LEGIA RUN CLUB

6 Bieszczad Mateusz Wojaszówka 50 km Nowy Styl Group Running Team TAK
7 Bieszczad Ilona Wojaszówka 50 km KKB Mosir Krosno

8 Bury Jadwiga Krzczonów 50 km Brak

9 Busz Jacek Rzeszów 50 km Old School TRAIL RUNNING Staff TAK
10 Chyżewska Katarzyna Olsztun 50 km Brak

11 Czachor Andrzej Nosówka 50 km Turlam Się Do Mety TAK
12 Czajkowski RafaŁ Warszawa 50 km EkoBiegi

13 Czarnecka Monika Pisz 50 km Brak

14 Czyżowska Adrianna Błażowa 50 km Brak TAK
15 Dobrowolska Grażyna Dębica 50 km Maratończyk Dębica TAK
16 Drozd Włodzimierz Rzeszów 50 km Brak

17 Drozd Włodzimierz Rzeszów 50 km Fifty Fifty TAK
18 Dubil Michał Kłodnica Górna 50 km Rajd Źródeł Chodelki TAK
19 Duda-Flieger Izabela Oswiecim 50 km Brak

20 Duda-Flieger Izabela Oświęcim 50 km Master-Bruk Team TAK
21 Dudziński Piotr RzeszÓw 50 km Brak

22 Dzięgielowski Łukasz Łopuszka Wielka 50 km Brak

23 Flieger Patryk Oświęcim 50 km Master-Bruk Team TAK
24 Folta Sławomir Mielec 50 km Orange Polska TAK
25 Forjasz Przemysław Rzeszów 50 km Przemysław Forjasz TAK
26 Frączek Dariusz Rzeszów 50 km 1986

27 Gach Andrzej Słupsk 50 km Akademia Wojsk Lądowych TAK
28 Gawor Artur Stalowa Wola 50 km Stalowowolski Klub Biegacza

29 Gaworecki Tomasz Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
30 Gawron Paweł Warszawa 50 km Brak

31 Gawron Marcin Nowy Borek 50 km IdeoActiveTeam / RooksTeam TAK
32 GÓra Tomasz Wysoka Strzyżowska 50 km Reprezentuj Siebie

33 Gleń Robert Jedlicze 50 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
34 Gniadkowski Paweł Kraków 50 km odjechani.com TAK
35 Godlewski Krzysztof Krosno 50 km Nowy Styl Group Running Team

36 Goleś Grzegorz Giedlarowa 50 km Giedlarowa TAK
37 Goleś Andrzej Dynów 50 km Aktywny Dynów TAK
38 Grabowska Aleksandra Rzeszów 50 km Lotnicza Akademia Wojskowa

39 Grzywacz Wojciech Gorzyce 50 km Fartlek Go

40 Gurgul Arkadiusz Burzyn 50 km Byk ze stajni Sebastiana Madejczyka

41 Gut Jacek Hucisko 50 km Centrum Animacji Społecznej TAK
42 Hadam Jacek Dachnów 50 km Przemyski Klub Biegacza TAK
43 Jakubas Paweł Nowa Sarzyna 50 km WPJ Team TAK
44 Jaślar Dawid Besko 50 km Nowy Styl Running Team TAK
45 Jałocha Mieczysław Przemyśl 50 km Przemyski Klub Biegacza TAK
46 Janik Paweł Chorkówka 50 km Brak TAK
47 Janus Justyna Rzeszów 50 km Gohardorgohome.pl TAK
48 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
49 Kalandyk Wojciech Rzeszów 50 km Turlam Się Do Mety TAK
50 Kałuża Basia Bielsko Biała 50 km Brak

51 Kawa Barbara Żyraków 50 km Maratończyk Dębica TAK
52 Kawalec Bernard Rzeszów 50 km Asseco Active Team TAK
53 Kędzior Michał Rzeszów 50 km Drużyna Szpiku TAK
54 Kęsek Mateusz Dębica 50 km Maratończyk Dębica

55 Kęsek Mateusz Dębica 50 km Figury Fifty

56 Kęsek Mateusz Dębica 50 km Fifty Fifty TAK
57 Kenig Maciej Kraków 50 km Zabierzów Biega,Trawers Krzeszowice,Turkucie Podjadki TAK
58 Koczaj Anna Pisz 50 km Brak

59 Kołodziej Tomek Stalowa Wola 50 km Husaria Race Team

60 Kopec Pawel RzeszÓw 50 km KOTŁY PLESZEW

61 Kot Łukasz Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
62 Koterbicka-Paśko Agnieszka Przemyśl 50 km ZSEiO Elektronik – Technikum Elektroniczne TAK
63 Kowalczyk Mateusz Studzian 50 km Minutka / Przeworska Grupa Biegowa TAK
64 Królicki Dariusz Rymanów 50 km Finisz Rymanów

65 Kruk Zbigniew Gać 50 km Wydry Galicja / Przeworska Grupa Biegowa TAK
66 Krupa Urszula Podsadek 50 km PBwUK TAK
67 Krzanowska Małgorzata Węglówka 50 km Samotni Wędrowcy

68 Krzanowski Bartek Węglówka 50 km Samotni Wędrowcy

69 Kuduk Piotr Wólka Niedźwiedzka 50 km Brak TAK
70 Kuźmicz Olga Uścimów 50 km Łęczna Biega / Jaga Lata

71 Kuźmicz Olga Uścimów 50 km Jaga Lata / Łęczna Biega

72 Kustra Jakub Rzeszów 50 km Biegam Bo Mi Żona Kazała TAK
73 Lewczuk Norbert Łosice 50 km Biegacze pomagacze TAK
74 Liszkowski Artur Kraków 50 km Brak

75 Litwin Karolina Błażowa 50 km Brak

76 Żak Paweł Laskówka 50 km Aktywny Dynów TAK
77 Żołnacz Maciej Nowe Miasto Nad Pilicą 50 km Brak TAK
78 Lubiński Paweł Krosno 50 km GOHARDORGOHOME TAK
79 Łakomy Tomasz Oleszyce 50 km Dacza Turysty i Biegacza Zakopane

80 Ślęczka Damian Rzeszów 50 km Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów

81 Łukasiewicz Renata Baniocha 50 km Brak

82 Łukasiewicz Renata Baniocha 50 km Brak

83 Łuszczyc Anna Rzeszów 50 km Brak TAK
84 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 50 km Brak TAK
85 Maciejko Rafał Dachnów 50 km Kresowianie TAK
86 Maślak Jacek Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
87 Martuś Jacek Bobowa 50 km Bobowska Grupa biegowa

88 Maternia Karolina Rzeszow 50 km Brak TAK
89 Matuła Marcin Marki 50 km Asseco Active Team TAK
90 Matuszko Mariusz Warszawa 50 km Brak

91 Matuszko Mariusz Warszawa 50 km Brak

92 Mazur Jerzy Prze 50 km Niezrzeszony TAK
93 Misiak Anna Warszawa 50 km Brak TAK
94 Misiam Anna Warszawa 50 km Brak

95 Mryczko Roman DynÓw 50 km 24 TAK
96 Niedzielski Dariusz Dynów 50 km Aktywny Dynów

97 Nowakowski Wiesław Przemyśl 50 km TAK
98 Obara Michał Kielce 50 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
99 Obcowski Artur Stare Sioło 50 km Run Run Oleszyce TAK
100 Okolowicz Piotr DynÓw 50 km Brak

101 Oleszycka Aneta Rzeszów 50 km Brak TAK
102 Opaliński Michał Pustynia 50 km Maratończyk Dębica TAK
103 Ostapinska Magda Piaseczno 50 km OSTreSROki

104 Pajestka Wojciech Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZ TAK
105 PaŁac Adam HyŻne 50 km Brak TAK
106 Paśko Rafał Przemyśl 50 km Teatr S.A.N. – Przemyski Klub Biegacza TAK
107 Partyka Andrzej Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

108 Pasterczyk Dariusz Jedlicze 50 km Muks Podkarpacie Jedlicze TAK
109 Pawłowska Ela Jedlicze 50 km Nowy Styl Group Running Team TAK
110 Peszek Bogdan Dynów 50 km Aktywny Dynów

111 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 50 km Kresowianie TAK
112 Pisiński Dominik Strzyżów 50 km Brak TAK
113 Plonka Bartosz Rzeszów 50 km KS Przybyszowka

114 Posłuszny Paweł Kraków 50 km Brak

115 Prędki Jerzy Hermanowa 50 km Wybiegamy w przyszłość TAK
116 Pyszko Janusz Rzeszów 50 km GOHARDORGOHOME TAK
117 Rdzanek Łukasz Augustów 50 km Brak TAK
118 Redes Sebastian Łosice 50 km 1987 TAK
119 Rohan Łukasz Przemyśl 50 km Przemyski Klub Biegacza TAK
120 Rokita Piotr Rzeszów 50 km Brak TAK
121 Rulak Jerzy Warszawa 50 km Brak TAK
122 Sęk Krystian Lublin 50 km Brak

123 Serwacki Rafał Stalowa Wola 50 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
124 Skrodziuk Dariusz Rzeszów 50 km DARunEK

125 Skrodziuk Dariusz Rzeszów 50 km DARunEK TAK
126 Słupek Edward Brzezówka K. Hyżnego 50 km Brak TAK
127 Socha Marcin Aktywny Dynów 50 km Brak

128 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 50 km 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany

129 Sopel Wiesław Lubaczów 50 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
130 Staniak Natasza Rzeszów 50 km Brak

131 Stanio Arkadiusz Rzeszów 50 km Asseco Active Team TAK
132 Stepaniuk Agnieszka Warszawa 50 km Adidas Runners Warsaw

133 Surmacz Dorota RzeszÓw 50 km Brak

134 Szczepek Łukasz Rzeszów 50 km Brak TAK
135 Szubartowski Paweł Bełżyce 50 km Bełżyce i okolice biegają TAK
136 Tkaczyk Wojciech Jedlicze 50 km Brak

137 Walczyk Anna Dębica 50 km Dębickie Gepardy

138 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna 50 km Brak TAK
139 Wiglusz Krzysztof Gać 50 km Gacoki TAK
140 Wojciechowski Krzysztof Łańcut 50 km Ultra Łańcut TAK
141 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola 50 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
142 Zìęzio Tomasz Tomaszów Lubelski 50 km Aktywny Dynów

143 Zemła Krzysztof Malinowice 50 km Brak

144 Zięba Sabina Świlcza 50 km Forever Team TAK