Zawody

Nazwa zawodów:

III ULTRA PRZESILENIE – Świętojanka 30km

Miejsce i termin: Dynów, 2019-06-22
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów

tel: 886179650

Opis zawodów: Termin, miejsce i trasa Świętojanki (30+ km)
A. Start biegu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, o godzinie 5:30, z terenu Ośrodka Turystycznego “Błękitny San” w Dynowie.
B. Biuro Zawodów znajdować będzie się w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie ul. 1-go Maja 17 i otwarte będzie w piątek w godzinach od 17:00 do 22:00. W dniu zawodów od 2:00 do 4:30. Organizator zapewnia nocleg zawodników z piątku na sobotę (21-22 czerwca) w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie.
Wyjazdy busów na miejsce startu – godz. 4:40 i godz. 4:55 spod Liceum Ogólnokształcącego.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 30 km Amrożkiewicz Team/San- Reh Bogdan Gromek NIE
2 Amrożkiewicz – Gromek Judyta Sanok 30 km Amrożkiewicz Team TAK
3 Bandyk Ewa Krzeszowice 30 km Trawers Krzeszowice NIE
4 Bełch Krzysztof Strzyżów 30 km brak NIE
5 Białowąs Tomasz Rzeszów 30 km Stajnia Balona TAK
6 Bielak Michał Świdnik 30 km Brak NIE
7 Bieszczad Mateusz Wojaszówka 30 km Nowy Styl Group Running Team NIE
8 Bilski Marcin Zarzecze 30 km Brak TAK
9 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska 30 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM NIE
10 Bocek Sławomir Boguchwała 30 km Brak TAK
11 Bodkowski Paweł Krosno 30 km Brak TAK
12 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 30 km Brak TAK
13 Bogucka Martyna Warszawa 30 km JacekBiega Running Klub TAK
14 Borcz 7941757992 Kańczuga 30 km DIP-MAR MARCIN BORCZ TAK
15 Brzana Maciej Równe 30 km FINISZ Rymanów TAK
16 Brzezińska Joanna Krzeszowice 30 km Trawers NIE
17 Buba Dariusz Leżajsk 30 km Brak TAK
18 Buciora Paweł Przemyśl 30 km Brak TAK
19 Burdaś Klaudia Bratkowice 30 km Forever Team TAK
20 Buszek Tomasz Dębica 30 km Brak TAK
21 Bylica Agnieszka Gorlice 30 km NIE
22 Chlebuś Justyna Łańcut 30 km Brak NIE
23 Chmiel Michał Kraczkowa 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
24 Chmiel Łukasz Rzeszów 30 km Brak TAK
25 Chmiel-Przybyło Justyna Trzebownisko 30 km Brak TAK
26 Cholewa Beata Łańcut 30 km Husaria Race Team TAK
27 Curzydło Bogdan Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
28 Czwerenko Wojciech Sanok 30 km Brak TAK
29 Dabrowska Agnieszka Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
30 Domaradzka Kaszubowicz Wiktoria Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
31 Domaradzka-Kaszubowicz Wiktoria Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
32 Drąg Paweł Rzeszów 30 km DecaRun Rzeszów TAK
33 Dronka Dominik Rzeszów 30 km Brak TAK
34 Dworzański Marcin Rymanów 30 km Biegam bo lubię TAK
35 Dymek Mateusz Rzeszów 30 km Brak NIE
36 Dziedzic Witold Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
37 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 30 km Husaria Race Team NIE
38 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 30 km Husaria Race Team TAK
39 Fabia Krystian Dynów 30 km Brak NIE
40 Filipiński Bartosz Łańcut 30 km SuperklubB TAK
41 Filipowski Jarosław Katowice 30 km Brak NIE
42 Firek Grażyna Zamość 30 km RGB Cyku Pyku TAK
43 Friso Stanisław Warszawa 30 km Brak TAK
44 Frydrych Dariusz Jedlicze 30 km Nowy Styl Group Running Team NIE
45 Gawor Monika Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
46 Gawor Artur Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
47 Gawor Monika Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
48 Gawor Artur Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
49 Gawron Jakub Rzeszów 30 km Brak TAK
50 Gawrylak Beata Piaseczno 30 km Zumbiary NIE
51 Gazda Pawel Zręcin 30 km Baltic Wood Active TAK
52 Góra Tomasz Wysoka Strzyżowska 30 km Reprezentuj Siebie TAK
53 Górka Radosław Milanówek 30 km Warchoły Radom NIE
54 Górka Radosław Milanówek 30 km Warchoły TAK
55 Gliwa Aleksandra Rzeszów 30 km Brak NIE
56 Gnoiński Marek Rzeszów 30 km Asseco Active Team TAK
57 Goraj-Przybylska Dorota Polska, Zarzecze 30 km Brak NIE
58 Grzecznik Tomasz Rudnik Nad Sanem 30 km Brak NIE
59 Grzesik Michał Rzeszów 30 km Brak TAK
60 Grzywacz Wojciech Gorzyce 30 km Fartlek Go TAK
61 Gwóźdź Maciej Kraczkowa 30 km Brak TAK
62 Hadam Ewa Dynów 30 km Spartan Training Group Rzeszów TAK
63 Halastra Anna Wola Filipowska 30 km Trawers Krzeszowice TAK
64 Hanulak Paulina Rzeszów 30 km Brak NIE
65 Ignor Edyta Rzeszów 30 km Brak TAK
66 Indyk Kamil Rzeszów 30 km Husaria Race Team TAK
67 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 30 km aSPAwen TAK
68 Jachimowski Jarosław Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
69 Jagodzińska Paulina Mielec 30 km Zabiegani Mielec/ Wkurw_Team NIE
70 Jagodzińska Paulina Mielec 30 km Zabiegani Mielec/Wkurw_Team NIE
71 Jakubowski Jakub Rzeszów 30 km DzikiTim TAK
72 Jamrozik Zbigniew Koło 30 km Koło Biega NIE
73 Jaworska Marta RzeszÓw 30 km Brak TAK
74 Kaczor Lech Przemyśl 30 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
75 Kaczorowska Anna Siedlce 30 km Brak TAK
76 Kamińska Agnieszka Przedmieście Czudeckie 30 km Brak TAK
77 Kamińska Dorota Jastrzębie Zdrój 30 km GRUBIORZE LOTAJOM TAK
78 Kantorowski Piotr Rzeszów 30 km Brak TAK
79 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 30 km Finisz Rymanów TAK
80 Karłowicz Anna Warszawa 30 km Brak TAK
81 Kasza Marek Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
82 Kaszuba Katarzyna Czeladź 30 km Asseco Active Team TAK
83 Katyńska Marta Przemyśl 30 km Brak NIE
84 Kępka Andrzej Przeworsk 30 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
85 Kenig Jakub Krzeszowice 30 km Brak TAK
86 Klus Piotr Rzeszów 30 km Piękne i Brodacze NIE
87 Klus Anna Rzeszów 30 km Brak NIE
88 Kłudka Zbigniew Rzeszów 30 km Bida Dzida Team TAK
89 Kobylarz Piotr Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
90 Kobylarz Robert Chorzelów 30 km Brak TAK
91 Kobylarz Anna Chorzelów 30 km Brak TAK
92 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska 30 km SST Lubcza/DzikiTim TAK
93 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 30 km stalowowolski klub biegacza TAK
94 Kokoszka Wojciech Siedlce 30 km Slow Jogging Siedlce TAK
95 Koniec Mariusz Dąbrowa Górnicza 30 km Husaria Race Team TAK
96 Koterbicka-Paśko Agnieszka Przemyśl 30 km ZSiO Elektronik Przemyśl TAK
97 Kotula Klaudia Kraków 30 km Brak NIE
98 Kotula Klaudia Kraków 30 km Brak NIE
99 Kowalczyk Mateusz Studzian 30 km Minutka / Przeworska Grupa Biegowa NIE
100 Kowalczyk Magdalena Łódź 30 km Asseco Active Team TAK
101 Kozak Sławomir Zamość 30 km Roztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku NIE
102 Królicki Dariusz Rymanów 30 km Finisz Rymanów TAK
103 Krępa Agnieszka Kraków 30 km Wkurw_team Kraków TAK
104 Krenzel Regina Jarosław 30 km Brak NIE
105 Krupa Ania Wierzchowie 30 km Brak TAK
106 Krupa Ania Wierzchowie 30 km Brak NIE
107 Krzanowska Małgorzata Węglówka 30 km Samotni Wędrowcy TAK
108 Krzanowski Bartek Węglówka 30 km Samotni Wędrowcy TAK
109 Kucza Mateusz Rzeszów 30 km Klub Biegacza RTV EURO AGD NIE
110 Kus Iwona Rzeszów 30 km Żulisie TAK
111 Kwoka Roman Bobrówka 30 km Brak TAK
112 Lalewicz Wojciech Radonie 30 km Asseco Active Team TAK
113 Lesiakowski Jacek Nisko 30 km Planeta Nisko NIE
114 Lewandowski Miłosz Rzeszós 30 km Emmanuel przygotowanie motoryczne NIE
115 Lipert Jolanta Grodzisko Dolne 30 km Brak NIE
116 Żabczyński Robert Głogów Małopolski 30 km Brak TAK
117 Żebrakowski Artur Rzeszów 30 km Misie Żulisie TAK
118 Żelazko Kamil Rzeszów 30 km Husaria Race Team NIE
119 Łabudzki Marcin Przemyśl 30 km Przemyski Klub Biegacza TAK
120 Śliż Marzena Jasionka 30 km GdzieTaMeta NIE
121 Łoza Artur Głogów Małopolski 30 km Brak TAK
122 Środek Sylwester Antoniów 30 km STAL TRADE NIE
123 Łuczycka Iwona Sanok 30 km Pozytywnie zabiegani Sanok TAK
124 Świder Michał Przysietnica 30 km Brak NIE
125 Machlarz Mateusz Rzeszów 30 km Brak TAK
126 Machlarz Mateusz Rzeszów 30 km Brak NIE
127 Maliszkiewicz Anna Siedlce 30 km Brak TAK
128 Małek Monika Rudnik 30 km Brak NIE
129 Małkiewicz Jarosław Lublin 30 km Brak TAK
130 Maślak Marzena Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
131 Marcinek Wojciech Trzebownisko 30 km Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska TAK
132 Materna Dawid Rzeszów 30 km Asseco Active Team TAK
133 Matuszewski Arkadiusz Zamosc 30 km Brak TAK
134 Mazan Piotr Krosno 30 km Brak NIE
135 Mazur Jacek RzeszÓw 30 km Brak TAK
136 Mazur Tomasz Gorzyce 30 km 🙂 TAK
137 Mazurek Krzysztof Warszawa 30 km SKPB Warszawa TAK
138 Mielniczek Ewa Ropczyce 30 km Brak TAK
139 Mindak Paweł Krosno 30 km 75 NIE
140 Mitura Wojtek Parczew 30 km Brak TAK
141 Motyka Anna Rzeszow 30 km BeFit Anna Motyka NIE
142 Motyka Anna Rzeszow 30 km Be Fit NIE
143 Myśliwiec Robert Polska, Rzeszów 30 km Wild & Free TAK
144 Nakonieczny Jacek Lublin 30 km SII RUNNING TEAM TAK
145 Niedźwiecki Paweł Rzeszów 30 km Brak TAK
146 Nieznaj Beata Mielec 30 km Zabiegani Mielec/ Wkurw_team NIE
147 Nowak Łukasz Strzyżów 30 km ReprezentujSiebie TAK
148 Nycz Jacek Krakow 30 km Brak NIE
149 Obcowski Artur Oleszyce 30 km Run Run Oleszyce TAK
150 Ogórek Monika Warszawa 30 km Brak NIE
151 Olejarski Marcin Pruchnik 30 km 1989 TAK
152 Oleksy Przemysław Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
153 Olekszyk Joanna Szyszków 30 km DecaRUN Rzeszów NIE
154 Olszewski Artur Sarnów 30 km Brak TAK
155 Olszewski Artur Sarnów 30 km Brak NIE
156 Orłowska Beata Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
157 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 30 km LANS LAS TAK
158 Osmola Dorota Rzeszów 30 km Old School Trail Running Staff TAK
159 Pałys Tomasz Stalowa Wola 30 km I Am Too Old For This TAK
160 Para Jagoda Łódź 30 km SNG Wild Ducks NIE
161 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski 30 km DzikiTim TAK
162 Pawłowska Ela Jedlicze 30 km Nowy Styl Group Running Team NIE
163 Pest Ewelina Przemyśl 30 km Brak NIE
164 Pięta Bogdan Mielec 30 km Run For Fun NIE
165 Pieńkosz Wojciech Rzeszów 30 km Brak TAK
166 Pietrzyk Zbigniew KĘpa Borzechowska 30 km ISKRY TAK
167 Piskadło Jacek Żyznów 30 km Nowy Styl Group Running Team TAK
168 Pleban Małgorzata Głosków 30 km Brak TAK
169 Pliś Mateusz Rzeszów 30 km Stajnia Balona NIE
170 Pluta Marta Brzeźnica 30 km Dzikie Mustangi TAK
171 Podraza Klaudia Dębica 30 km Pędzące Ślimaki NIE
172 Porazinska Viktoria Bydgoszcz 30 km Bydgoszcz na start NIE
173 Prędki Jerzy Hermanowa 30 km Wybiegamy w przyszłość TAK
174 Przybylo Piotr Trzebownisko 30 km Brak TAK
175 Pyś Jakub Dynów 30 km Aktywny Dynów NIE
176 Różycka Dorota Jasło 30 km Nowy Styl Group Running Team NIE
177 Rogóż Marcin Zagórz 30 km Brak TAK
178 Rogowska Anna Rzeszów 30 km DecaRun Rzeszów TAK
179 Rogowski Tomasz Mielec 30 km Brak TAK
180 Rogozińska – Kozak Dagmara Zamość 30 km Roztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku NIE
181 Rybka Sławomir Dębica 30 km Pędzące Ślimaki TAK
182 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Bieczacza NIE
183 Samołyk Paweł Gorzyce 30 km Brak NIE
184 Sapa Piotr Dynow 30 km Brak TAK
185 Serwacka Dominika Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
186 Siedlecki Piotr Obarzym 30 km Brak TAK
187 Siwek Wojciech Niepołomice 30 km SRTG NIEPOŁOMICE NIE
188 Słaby Robert Dynów 30 km Aktywny Dynów TAK
189 Słupek Edward Brzezówka K. Hyżnego 30 km Brak NIE
190 Smerecki Paweł Posada Górna 30 km Finisz Rymanów TAK
191 Smoliński Paweł Sanok / Hajfa 30 km Kilometry Oddechów / Zaporowy Maraton / Smashing Pąpkins TAK
192 Sołtysiak Krystyna Jawornik 30 km Spartan Training Group Rzeszów TAK
193 Sowa MichaŁ Stalowa Wola 30 km Planeta Nisko TAK
194 Stadnik Wojciech Przemyśl 30 km Przemyski Klub Biegacza TAK
195 Stańczuk Dorota Siedlce 30 km Brak TAK
196 Stańczuk Wojciech Siedlce 30 km Brak TAK
197 Starego Edyta RzeszÓw 30 km E-SANIT NIE
198 Stasiowski Paweł Dębica 30 km Pędzące Ślimaki NIE
199 Sucholewski Damian Warszawa 30 km Kondycja NIE
200 Surmacz Slawek Przemysl 30 km Szafa biegacza NIE
201 Suwald Andrzej Warszawa 30 km 1961 TAK
202 Szczepek Daniel Wola Zglobienska 30 km Brak NIE
203 Szoldra Grzegorz Kańczuga 30 km Run Kańczuga NIE
204 Szybkowski Marcin Rzeszów 30 km DzikiTim TAK
205 Szydłowski Piotr Kraków 30 km Efento TAK
206 Szyszło Tomasz Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
207 Tkaczyk Wojciech Jedlicze 30 km Brak NIE
208 Tomczyk Grzegorz Glinik Charzewski 30 km Palarnia Kawy Gregorio TAK
209 Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg 30 km TG SOKÓŁ Zakopane NIE
210 Tomczykiewicz Aldona Krzeszowice 30 km KW Trawers TAK
211 Urban Ewa Stalowa Wola 30 km SKB Stalowa Wola NIE
212 Wacławek Virus Marcin Tyczyn 30 km NSB Sport Team Rzeszów NIE
213 Wajcowicz Witold Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
214 Warzybok Marcin Rzeszów 30 km Brak TAK
215 Wójcik Łukasz Lublin 30 km Cytrynowe Curry??? TAK
216 Wiśniowski Grzegorz Rzeszów 30 km Dziki Tim NIE
217 Wojdon Monika Rzeszów 30 km DecaRun Rzeszów TAK
218 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 30 km Planeta Nisko TAK
219 Woźniak Mariusz Tuszyma 30 km Frytki z majonezem TAK
220 Woźniak Marcin Mielec 30 km Frytki z majonezem NIE
221 Woźny Łukasz Rzeszów 30 km Brak TAK
222 Wrzos Natalia Wólka Niedźwiedzka 30 km Dziki Tim TAK
223 Wrzos Paweł Wólka Niedźwiedzka 30 km Dziki Tim TAK
224 Wykurz Tomasz Podłęże 30 km Wkurw_team TAK
225 Zając Dagmara Wrocław 30 km Brak NIE
226 Zawadzka Magdalena Warszawa 30 km AKS Polonia Warszawa TAK
227 Ziajka Karol Rymanów 30 km 1994 TAK
228 Zięba Łukasz Łopuszka Wielka 30 km Husaria Race Team TAK
229 Zimek Bartosz Rzeszow 30 km Brak TAK
230 Zimek Dominika Rzeszów 30 km Brak TAK