Zawody

Nazwa zawodów:

Tropem Wilczym

Miejsce i termin: Ustrzyki Dolne, 2019-03-03
Organizator: Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych www.bieszczadzki.pl
Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady facebook.com/nowoczesne.bieszczady
Ustrzycki Klub Biegacza http://www.ustrzyckiklubbiegacza.pl
Kontakt: Arkadiusz Kuc 507 068 728, email: niedźwiadek-kuc@wp.pl
Dyrektor Biegu: Kinga Szewczyk www.bieszczadzki.pl

ORGANIZATOR I KOORDYNATOR AKCJI OGÓLNOPOLSKIEJ:
Fundacja Wolność i Demokracja
Al. Ujazdowskie 37 lok. 2
00-540 Warszawa
http://tropemwilczym.pl/

Opis zawodów: 1.TERMIN I MIEJSCE

-Biegi i NW odbędą się 03 marca 2019 r. w Równi k/ Ustrzyk Dolnych
-Dystans dla biegaczy wynosi 8.0 km lub 1963 m
-Dystans Nordic Walking – 5.0 km
-Start biegów na 8.0 km i 1963 m oraz NW godz. 12:00 – parking przy Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych, ul. Przemysłowa 15, Ustrzyki Dolne
– Trasy będą zlokalizowane głównie w miejscowości Równia k/ Ustrzyk.
– Nawierzchnia asfaltowa na całej długości wszystkich biegów i marszu NW.
– Wszystkie trasy będą oznakowane i zabezpieczone.
– Mapa i wskazówki dojazdu znajdują się na stronie Powiatu Bieszczadzkiego
www.bieszczadzki.pl lub na stronie Biegu.

2.BIURO ZAWODÓW, ZGŁOSZENIA

Warunkiem uczestnictwa w biegach na dystansach 8.0 km. i 1963m. oraz NW na dystansie 5.0 km. jest:

-Dokonanie rejestracji elektronicznej w terminie 15.01.2019 r. – 25.02.2019 r..
lub w dniu zawodów biurze organizatora w godz. 9:00-11:00.
-Podpisanie deklaracji uczestnictwa podczas odbioru pakietu co jest
jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

– Limit uczestników 220 osób, decyduje kolejność zgłoszeń

Strona WWW: http://www.ustrzyckiklubbiegacza.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Angelina Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
2 Augustyn Klara Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
3 Babij Tomek Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
4 Barud Krystian Stuposiany BIEG 8km PSG Ustrzyki Górne NIE
5 Bernaś Dariusz Wetlina BIEG 8km BSCzady NIE
6 Bernat Tomasz Ustjanowa Górna BIEG 8km Brak NIE
7 Bihun Jacek Ustrzyki Dolne BIEG 8km UKS CZARNA NIE
8 Blajer Elżbieta Rzeszów BIEG 8km Brak NIE
9 Blajer Maciej Rzeszów BIEG 8km Brak NIE
10 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz NIE
11 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz NIE
12 Bojko Paweł Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
13 Budzyk Agnieszka Dźwiniacz BIEG 8km Brak NIE
14 Budzyk Ewa Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
15 Bulwan Marian Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
16 Buryło Mateusz Jodłówka BIEG 8km Perfect Runner Team/Jarosławski Biegacz NIE
17 Buszewycki Grzegorz Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
18 Buszewycki Jan Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
19 Chorzępa Iga Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
20 Chrapkiewicz Olivia Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
21 Chrząszcz Jowita Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
22 Chwostyk Jolanta Ustjanowa Górna NW 5km Luks Lotnik Ustjanowa NIE
23 Cichaczewski Bartłomiej Czarna BIEG 1963m UKS NIE
24 Cichaczewski Łukasz Czarna BIEG 1963m Brak NIE
25 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Ustrzycki Klub Biegacza/Bieszczadzki Klub NW NIE
26 Citak Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
27 Czopor Andrzej Jasienica Rosielna BIEG 1963m Brak NIE
28 Czopor Łukasz Sanok BIEG 1963m Brak NIE
29 Czopor Łukasz Sanok BIEG 1963m Brak NIE
30 Dębska Kinga Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
31 Dębski Gracjan Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
32 Dębski Mirosław Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
33 Dębski Wojciech Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
34 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz NIE
35 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz NIE
36 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz NIE
37 Dopart Tomasz Ustjanowa Gorna BIEG 8km MKS Halicz NIE
38 Dorożańska Oliwia Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
39 Dutka Stanisław Ustrzyki Dolne BIEG 1963m NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
40 Dutka Hanna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
41 Dziadosz Maciej Ropienka BIEG 1963m Brak NIE
42 Dziadosz Kajetan Ropienka BIEG 1963m Brak NIE
43 Dziadosz Elżbieta Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
44 Dziubaszewska Ewa Rymanów NW 5km Brak NIE
45 Dziuruń Mateusz Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
46 Florkiewicz Jacek Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
47 Frąckowiak Mieczysław Ustrzyki Dolne BIEG 1963m brak NIE
48 Furman Marian Biecz NW 5km NIE
49 Gajda Mateusz Brzyska BIEG 8km Spróchniali Herkulesi NIE
50 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
51 Gawron Marcin Nowy Borek BIEG 8km RooksTeam NIE
52 Gawron Gabriela Nowy Borek BIEG 8km RooksTeam NIE
53 Germanski Paweł Ustjanoea BIEG 1963m USTYAN NIE
54 Gibała Arletta Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
55 Gibała Daria Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
56 Gibała Józef Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
57 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
58 Gnot Zosia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SP 2 Ustrzyki Dolne NIE
59 Grzybowski Jakub Lesko BIEG 1963m Tropem wilczym NIE
60 Gutkowski Bartosz Miejsce Piastowe BIEG 1963m Brak NIE
61 Haduch Jerzy Pisarowce BIEG 8km Sanok i Okolice NIE
62 HaŁys Julia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
63 Hawro Paweł Przeworsk BIEG 8km Brak NIE
64 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
65 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
66 Janas Szymon Bóbrka BIEG 8km 35 BLP Sanok NIE
67 Janczy Monika Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
68 Janczy Julia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS DELFINEK USTRZYKI DOLNE NIE
69 Janiec Jakub Ropienka NW 5km PTG “Sokół” Rymanów NIE
70 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
71 Jasiurski Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
72 Juszczuk Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Ekstremalne Bieszczady NIE
73 Kaseja Kacper Jabłonka BIEG 8km Brak NIE
74 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz / SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
75 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne BIEG 8km KP PSP W Ustrzykach D./Ustrzycki Klub Biegacza NIE
76 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
77 Kataniuk Bernadeta Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
78 Kawalec Grzegorz Rzeszów BIEG 8km Brak NIE
79 Kluczewski Krzysztof Równia NW 5km Brak NIE
80 Kluz Joanna Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
81 Kobak Marcin Czarna BIEG 8km Brak NIE
82 Kocik Julia Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
83 Kocik Miłosz Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
84 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne NW 5km MkS Halicz Klub Biegacza / Bieszczadzki Klub NW NIE
85 Kołodziej Wiktoria Ustianowa Górna BIEG 1963m Brak NIE
86 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne BIEG 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
87 Konik Mikołaj Stefkowa NW 5km bieszczaki klub nordic walking NIE
88 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
89 Koruc Barbara Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
90 Kot Amelia Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
91 Kozak Szymon Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
92 Kozak Tomasz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
93 Kozak – Gładysz Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
94 Krupski Cezary Ustrzyki Dolne NW 5km RadioUD NIE
95 Krzączkowski Konrad Ustjanowa Górna BIEG 1963m Brak NIE
96 Kucharczyk Krystian Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
97 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
98 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
99 Kuś Emila Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz NIE
100 Kuś Mateusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz NIE
101 Kuś Agnieszka Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz NIE
102 Kuzara Patrycja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
103 Kuzara Wiktoria Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
104 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
105 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
106 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
107 Lechowicz Izabela Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
108 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
109 Żarska Agnieszka Frysztak BIEG 1963m Brak NIE
110 Żulińska Julia Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
111 Żurowska-Cybruch Ewa Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
112 Łapczyńska Barbara Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
113 Ślusarczyk Piotr Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
114 Łoch Maja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
115 Łoch Nikola Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
116 Łoch Norbert Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
117 Świder Michał Przysietnica BIEG 8km Brak NIE
118 Łysyganicz Anna Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
119 Łysyganicz Aleksandra Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
120 Maciejewska Julia Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
121 Magusiak Jakub Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
122 Majer Kacper Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
123 Malawski Aleksy Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
124 Małecka Wiktoria Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
125 MaŃko Wioletta Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
126 Markowicz Beata Ustrzyki Dolne NW 5km Brak NIE
127 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
128 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
129 Matusik Matylda Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedxwiedzie NIE
130 Mazurek Marlena Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
131 Mazurek Laura Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
132 Mazurek Bogumiła Lesko BIEG 1963m brak NIE
133 Mendzios Agata Ustjanowa Górna BIEG 1963m najwspanialsza na świecie para NIE
134 Mendzios Krzysztof Ustjanowa Górna BIEG 1963m najwspanialsza na świecie para NIE
135 Michalik Krystyna Ustrzyki Dolne NW 5km UKB/Bieszczadzki Klub Nordick Walking NIE
136 Michalik Andrzej Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKB/MKS Halicz NIE
137 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
138 Mickoś Filip Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
139 Mickoś Marcelina Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
140 Mucha Olaf Ustrzyki Dolne NW 5km Brak NIE
141 Mucha Mariusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
142 Mucha Jolanta Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
143 Mucha Elena Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
144 Musiałowski Marcin Ustrzyki Górne BIEG 8km Bieszczadzki Park Narodowy NIE
145 Nawracaj Łukasz Jodłowa BIEG 8km NAW-MOT JODŁOWA NIE
146 Nóżka Natalia Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
147 Niepokój Radosław Wrocanka NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
148 Niepokój Józef Wrocanka BIEG 8km Wrocanka NIE
149 Oleksyk Malgorzata Ustrzyki Dolne NW 5km MKS Halicz Klub biegacza Ustrzyki Dolne, BK nordic walking NIE
150 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
151 Oskorip Basia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
152 Paszkowska Kamila Łodyna BIEG 1963m Brak NIE
153 Paszkowski Przemysław Łodyna BIEG 1963m Brak NIE
154 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
155 Pereślucha Lena Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
156 Pleskacz MiŁosz Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
157 Płeszka Marek Lutowiska BIEG 8km otryt lutowiska NIE
158 Podlasek Barbara Dębica NW 5km NIE
159 Podlasek Kamila Dębica BIEG 8km Brak NIE
160 Posadzki Paweł Sanok BIEG 8km Brak NIE
161 Przytuła Marta Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
162 Pudełko Małgorzata Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
163 Pukas Małgorzata Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
164 Puszczałowska-Lizis Ewa Rzeszow BIEG 1963m Uniwersytet Rzeszowski NIE
165 Radziński Jakub Czarna Dolna BIEG 1963m brak NIE
166 Rogaliński Tomasz Stefkowa BIEG 8km Brak NIE
167 Rzeszowski Dariusz Czarna Dolna BIEG 1963m niezrzeszony NIE
168 Rzeszowski Kamil Czarna Dolna BIEG 1963m brak NIE
169 Sałapatek Aleksandra Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
170 Selwa Zuzanna Ustrzyki Dolne NW 5km UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
171 Sidor Krystyna Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
172 Smoleński Mirosław Ustrzyki Dolne BIEG 1963m brak NIE
173 Sobótka Albert Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
174 Sobiecki Jan Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Ekstremalne Biszczady NIE
175 Sobota Maria Lidia Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
176 Sokołowska Aneta Rymanów Zdrój BIEG 8km PTG Sokół Rymanów NIE
177 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój NW 5km PTG “Sokół” Rymanów NIE
178 Stańczyk Dorota Łodyna NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
179 Stańczyk Marcin Łodyna BIEG 1963m Brak NIE
180 Stańczyk Marcin Łodyna BIEG 1963m Brak NIE
181 Stanisz Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 8km Ustrzyki dolne NIE
182 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa BIEG 8km Brak NIE
183 Staszewska Dominika Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
184 Stefanik Marlena Niebocko BIEG 1963m Brak NIE
185 Styga Krystyna Kolbuszowa NW 5km Kolbuszowski Klub NW NIE
186 Szeliga Klaudiusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
187 Szewczyk Agnieszka Dębica NW 5km NIE
188 Szmyd Emil Ustrzyki Dolne BIEG 1963m KP PSP Ustrzyki Dolne NIE
189 Szmyd Łukasz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS “Delfinek” Ustrzyki Dolne NIE
190 Szmyd Karolina Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS “Delfinek” Ustrzyki Dolne NIE
191 Szmyd Agnieszka Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
192 Szpak Klaudiusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
193 Sztengert Oliwia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
194 Szyjduk Marcin Ustrzyki Dolne BIEG 1963m KP PSP USTRZYKI DOLNE NIE
195 Szyjduk Piotr Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
196 Szymula Paula Ustjanowa Górna BIEG 8km Brak NIE
197 Tajak Emilia Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
198 Terlecka Zuzanna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
199 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
200 Tkacz Patrycja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS halicz Ustrzyki dolne NIE
201 Tomaszek Krzysztof Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
202 Tomaszek Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
203 Tomaszek Hubert Równia BIEG 1963m MKS Halicz NIE
204 Tomaszek Zbigniew Równia BIEG 8km Obrona Terytorialna/Ustrzycki klub biegacza NIE
205 Tomków Rafał Hoszów BIEG 1963m Obrona Terytorialna NIE
206 Tomkiewicz Aleksandra Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
207 Tymińska Monika Ustrzyki Dolne NW 5km Brak NIE
208 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne BIEG 8km ,,Sen sołtysa” NIE
209 Wajda Małgorzata Ustrzyki Dolne NW 5km Bieszczadzkie Niedźwiedzie NIE
210 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne NW 5km brak NIE
211 Walczak Szymon Krościenko Wyżne NW 5km brak NIE
212 Waleszczyński Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS Krzemień/SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
213 Wójciak Wojtek Olszanica BIEG 8km spichlerz run NIE
214 Wójcik Patrycja Olszanica BIEG 1963m Brak NIE
215 Wiatr-Nawracaj Agata Jodłowa NW 5km Brak NIE
216 Wilk Weronika Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
217 Wilk Sylwia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
218 Wilk Jan Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
219 Wojciechowski Dariusz Ustjanowa Górna BIEG 1963m NIEDYMNEUSTRZYKI NIE
220 Wojtowicz Tomasz Widacz NW 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
221 Woźny Artur Bandrów Narodowy BIEG 1963m UKB/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
222 Wrona Adrian Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
223 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
224 Zacharczyk Kamil;a Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
225 Zacharczyk Kamila Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
226 Zapał Pamela Czarna BIEG 1963m Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej NIE
227 Zapołoch Bożena Sanok BIEG 8km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej NIE
228 Zdziebko Olaf Ustrzyki Dopne BIEG 8km NIE
229 Zieliński Janusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
230 Zieliński Miłosz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Ekstremalne Bieszczady NIE