Nazwa zawodów: |
POWITANIE WIOSNY- Biegi dzieciÄce i mĹodzieĹźowe |
Miejsce i termin: | Gorzyce, 2019-03-30 |
Organizator: | Organizatorem imprezy jest Klub Biegowy FARTLEK Gorzyce Okolice |
Opis zawodów: | 1. Termin: 30.03.2019r. (sobota) godz. 12:00 (pierwszy bieg przedszkolaka oraz biegi mĹodzieĹźowe), godz. 13:00 (bieg gĹĂłwny) 2. Trasa: okoĹo 12 km (nawierzchnia szutrowa utwardzona, asfaltowa 10%) 3. Start i meta: Zalew Gorzyce 4. Biuro zawodĂłw znajdowaÄ siÄ bÄdzie na terenie Zalewu w Gorzycach ul. PrzybyĹĂłw, ktĂłrego zarzÄ dcÄ jest Gminny OĹrodek Sportu i Rekreacji PROGRAM IMPREZY: 10:30 â 12:30 â otwarcie biura zawodĂłw. Weryfikacja uczestnikĂłw oraz przyjmowanie zgĹoszeĹ 11:40 â Bieg przedszkolaka â wiek dziecka 4 â 6 lat (okoĹo 100m) 12:00 â Biegi Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej (okoĹo 300m) 12.20 â Bieg na dystansie 600 m dla dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej 12:40 â Bieg na dystansie 600m dla mĹodzieĹźy w wieku gimnazjalnym i starszym 13:00 â Bieg gĹĂłwny na dystansie okoĹo 12km 14:40 â ZamkniÄcie trasy. ZakoĹczenie biegu. 15.00 â Uroczyste zakoĹczenie biegu dekoracja zwyciÄzcĂłw Limity uczestnikĂłw |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Emilia | KroĹcienko WyĹźne | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | KB KroĹcienko WyĹźne | NIE |
2 | Baranska Amelia | Rudnik | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | lkb.rudnik | NIE |
3 | BarnaĹ Emilia | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Sprint | NIE |
4 | Bartoszek Zofia | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
5 | BaryĹa Julia | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Sprint | NIE |
6 | Bernaciak Bartosz | Rudnik | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
7 | Borkowska Magdalena | Rudnik | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | lkb.rudnik | NIE |
8 | Brodaczewski Filip | Gorzyce | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
9 | BrzĂłzka Katarzyna | SkarĹźysko – Kam | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | UKS CELSIUM SkarĹźysko Kamienna | NIE |
10 | Brzyska Ĺucja | Stalowa Wola | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
11 | Brzyska Weronika | Stalowa Wola | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
12 | Chojnacki Marcel | PorÄby FurmaĹskie | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SzkoĹa podstawowa | NIE |
13 | ChoĹody Filip | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Sprint Gorzyce | NIE |
14 | Ciemiega Jakub | Rudnik | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
15 | Czerwonka Alan | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
16 | Czerwonka Milenka | Gorzyce | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
17 | Glowka Oliwia | Rudnik | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
18 | JĂłzefik Judyta | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | SPRINT Gorzyce | NIE |
19 | JĂłzefik Judyta | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | SPRINT Gorzyce | NIE |
20 | Jurczyk Aleksandra | DzierdziĂłwka | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
21 | Jurczyk Martyna | DzierdziĂłwka | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
22 | Jurkowska Natalia | Sokolniki | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
23 | Kaczmarska Klaudia | Sokolniki | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Klub Sprint Gorzyce | NIE |
24 | Kaczmarski Gabriel | Stalowa Wola | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
25 | Karwacka Alicja | Brodyr | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
26 | Kawalec Olga | Trzciana | Bieg przedszkolaka | TEAM IWO | NIE |
27 | Kawalec Igor | Trzciana | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | TEAM IWO | NIE |
28 | Kawalec Wiktor | Trzciana | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | TEAM IWO | NIE |
29 | KopÄÄ Zuzanna | RzeszĂłw | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | SzkoĹa SiĂłstr Pijarek RzeszĂłw | NIE |
30 | KopeÄ Dominika | RzeszĂłw | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | SzkoĹa SiĂłstr Pijarek RzeszĂłw | NIE |
31 | Kowalska Klaudia | Rudnik | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
32 | KrasoĹ Kornelia | KÄpie ZaleszaĹskie | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
33 | Krzyszton Natasza | Tarnobrzeg | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Kopalnia Mocy Tarnobrzeg | NIE |
34 | Kudelska Aleksandra | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
35 | Kudelski Oliwier | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
36 | Kudelski Oliwier | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
37 | Kwiatkowska Maja | Szczytniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | TSA Sandomierz | NIE |
38 | Kwiatkowski Jakub | Szczytniki | Bieg przedszkolaka | TSA Sandomierz | NIE |
39 | LeĹniowska Patrycja | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | Sprint Gorzyce | NIE |
40 | ĹťabczyĹska Zuzanna | Nowa DÄba | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
41 | Maksymilian Dziulka | Rudnik | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | lkb.rudnik | NIE |
42 | MaĹkiewicz Emil | Sokolniki | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
43 | MaĹkiewicz Filip | Sokolniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
44 | MaĹkiewicz Emil | Sokolniki | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
45 | Marzec Alicja | Stalowa Wola | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
46 | Marzec Zuzanna | Stalowa Wola | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
47 | Mazur Gabriel | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SPRINT Gorzyce | NIE |
48 | Mienkina Patryk | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | Brak | NIE |
49 | Motuk Franciszek | Tarnobrzeg | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
50 | Motuk Milena | Tarnobrzeg | Bieg przedszkolaka | Przedszkole nr 6 | NIE |
51 | Mucha MichaĹ | KrakĂłw | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | Brak | NIE |
52 | Nowak Jakub | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | Lech PoznaĹ Football Academy | NIE |
53 | Osetek Amelia | PszĂłw | Bieg przedszkolaka | Radlinioki w biegu | NIE |
54 | Osmala Adam | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Przedszkole SamorzÄ dowe w Gorzycach | NIE |
55 | Pasieczny Wiktor | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | FARTLEK GO / SP1 | NIE |
56 | Pikus Karol | Sokolniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
57 | Piwowar Julia | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Przedszkole | NIE |
58 | Prajzner Julia | KroĹcienko WyĹźne | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | KB KroĹcienko WyĹźne | NIE |
59 | PruĹ Zuzanna | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
60 | Puk Zosia | Tarnobrzeg | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | SP 9 Tarnobrzeg | NIE |
61 | Puk Milena | Tarnobrzeg | Bieg przedszkolaka | Przedszkole 9 Tarnobrzeg | NIE |
62 | Puzio Kacper | KrzÄ tka | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
63 | Robak Filip | Sokolniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
64 | Robak Dawid | Sokolniki | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
65 | Rutyna Nikodem | Wydrza | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Ciasteczkowy PotwĂłr | NIE |
66 | SaĹek Dominik | Sokolniki | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | SzkoĹa podstawowa | NIE |
67 | SaĹek Oliwier | Sokolniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | SzkoĹa podstawowa | NIE |
68 | SiÄbida Karolina | Harasiuki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
69 | SiÄbida Wiktoria | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
70 | SiÄbida Gabriela | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
71 | Siek Dagmara | Zabrnie | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SzkoĹa podstawowa | NIE |
72 | Siek Piotr | Zabrnie | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
73 | Sikora Dariusz | Rudnik | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | lkb.rudnik | NIE |
74 | Sikora Jakub | KrzÄ tka | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
75 | Sikora Damian | KrzÄ tka | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | Brak | NIE |
76 | SkuciĹski Piotr | DzierdziĂłwka | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
77 | Slifierz Krystian | Rudnik | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | lkb.rudnik | NIE |
78 | SĹawek Kinga | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
79 | Snopek Iga | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Sprint Gorzyce | NIE |
80 | Solarczyk Wiktor | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | FARTLEK GO | NIE |
81 | Stadnik Piotr | Skowierzyn | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Klub Sprint Gorzyce | NIE |
82 | Stadnik Piotr | Zaleszany | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | SPRINT GORZYCE | NIE |
83 | StÄ cel Jakub | Krasne | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Team IWO | NIE |
84 | StrÄ k Karol | Gorzyce | Dzieci z klas 4 â 6 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
85 | SudoĹ Aleksandra | Nowa DÄba | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
86 | SudoĹ Milena | Nowa DÄba | Bieg przedszkolaka | Stal Nowa DÄba | NIE |
87 | Surma Ĺucja | Gorzyce | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
88 | Syta Franciszek | Sandomierz | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
89 | Syta Leon | Sandomierz | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
90 | Warzycka Weronika | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SPRINT GORZYCE | NIE |
91 | WĂłjcik Zuzanna | Gorzyce | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
92 | WĂłjcik Emilia | Gorzyce | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | 1979 | NIE |
93 | WĂłjtowicz Patryk | Gorzyce | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |
94 | Wieczorek Blanka | Tarnobrzeg | Bieg przedszkolaka | Przedszkole 9 w Tarnobrzegu | NIE |
95 | Wieczorek Julia | Tarnobrzeg | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | SP 9 Tarnobrzeg | NIE |
96 | Wojtanowski Adrian | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SPRINT Gorzyce | NIE |
97 | WoĹşniak Jakub | Gorzyce | Dzieci z klas 7-8, gimnazjum i starsi | SPRINT Gorzyce | NIE |
98 | Wydra Oliwia | Sokolniki | Bieg przedszkolaka | Brak | NIE |
99 | Wydra Oskar | Sokolniki | Dzieci z klas 1 â 3 szkoĹy podstawowej | Brak | NIE |