Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Tropem Wilczym

Miejsce i termin: Dynów, , 2019-03-03
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów” – Tel. 886179650
Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie
Opis zawodów: Bieg Tropem Wilczym odbędzie się 3 marca 2019 roku (niedziela) w Dynowie
b) Bieg odbędzie się na dystansie 1963m
c) Start nastąpi o godzinie 12:00 z dziedzińca Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie
d) Biuro zawodów zlokalizowane będzie w holu Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie i będzie czynne 3 marca 2019 w godzinach 10:00 – 11:45
Strona WWW: https://www.facebook.com/aktywny.dynow
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Baran Paweł Nozdrzec 1963m Brak TAK
2 Barszczak Anna Nienadowa 1963m Brak NIE
3 Bielec Alicja Dynów 1963m Brak TAK
4 Bielec Gabriela Dynów 1963m Podstawowa nr1 w Dynowie TAK
5 Bielec Zdzisław Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
6 Bobola Sebastian Izdebki 1963m Brak TAK
7 Bujdasz Patrycja Dynów 1963m Sp2 Dynów TAK
8 Burzyńska Sabrina Nozdrzec 1963m Brak TAK
9 Burzyński Bartłomiej Nozdrzec 1963m LO DYNÓW TAK
10 Chruścicka Marlena Nienadowa 1963m Brak NIE
11 Chudzikiewicz Andżelika Bachórz 1963m Brak TAK
12 Chudzikiewicz Mateusz Bachórz 1963m Brak TAK
13 Chudzikiewicz Damian Dynów 1963m Brak TAK
14 Darasz Marzena Bachórz 1963m Brak TAK
15 Darasz Roksana Bachórz 1963m Szkoła Podstawowa w Bachórzu TAK
16 Darasz Kinga Bachórz 1963m LO Dynów TAK
17 Domin Łukasz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
18 Domin Bartłomiej Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
19 Domin Kacper Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
20 Domin Karol Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
21 Domin Ewa Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
22 Domin Piotr Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
23 Dziedzic Marcin Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
24 Fabia Krystian Dynow 1963m Lo Dynow TAK
25 Fabia Grzegorz Dynow 1963m Dynow TAK
26 Fabia Jasmina Dynow 1963m Szkoł Podstawowa Dynow TAK
27 Fudali-Kmiotek Aneta Bachórz 1963m Brak TAK
28 Góralewicz Beata Załazek 1963m Brak TAK
29 Gerula-Gwizdała Katarzyna Laskówka 1963m Brak TAK
30 Gochna Mateusz Dynów 1963m Dynovia NIE
31 Goleś Filip Dynów 1963m Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 TAK
32 Goleś Andrzej Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
33 Gołaś Ewa Rzeszów 1963m Brak TAK
34 Gołąb Witold Dynów 1963m LO Dynów TAK
35 Gołąb Martyna Dynów 1963m Szkoła Podstawowa w Dynowie TAK
36 Hadam Ewa Dynów 1963m Spartan Training Group Poland TAK
37 Haryza Robert Dynów 1963m Brak TAK
38 Jandziś Ewa Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
39 Jandziś Wiesław Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
40 Jandziś Grzegprz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
41 Jandziś Robert Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
42 Karaś Kamil Dynów 1963m Dynowscy Biegacze TAK
43 Karaś Radosław Dylągowa 1963m Zespól Szkół Zawodowych w Dynowie TAK
44 Karaś Monika Dynów 1963m Brak TAK
45 Karaś Bartłomiej Dynów 1963m Brak TAK
46 Kaszycki Jakub Bachórz 1963m LO Dynów TAK
47 Kmiotek Aneta Bachórz 1963m Brak NIE
48 Kmiotek Radek Bachórz 1963m Szkoła podstawowa bachórz TAK
49 Kociuba Tomasz Wara 1963m Brak TAK
50 Kokot Roman Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
51 Kokot Aleksandra Dynów 1963m Brak TAK
52 Kołodziej Paweł BŁaŻowa 1963m BRAK TAK
53 Kołodziej Karolina BŁaŻowa 1963m BRAK TAK
54 Kowalski Dariusz Szklary 1963m Brak TAK
55 Kozdra Hubert Dąbrówka Starzeńska 1963m Aktywny Dynów TAK
56 Krajcarska Joanna Bachórz 1963m Brak TAK
57 Kucab Oliwier Piątkowa 1963m Orlęta Dubiecko TAK
58 Kucab Emilia Piątkowa 1963m Brak TAK
59 Kucab Elżbieta Piątkowa 1963m Brak TAK
60 Kudła Dorota Dynów 1963m Brak TAK
61 Kudła Krystian Dynów 1963m Brak TAK
62 Kudła Kacper Dynów 1963m Brak TAK
63 Kulijew Ilkin Dynów 1963m Zsz Dynów / Dynovia Dynów NIE
64 Kulon Piotr Siedliska 1963m Brak TAK
65 Kulon Anna Siedliska 1963m Brak TAK
66 Kulon Oliwier Siedliska 1963m Brak TAK
67 Kulon Amelia Siedliska 1963m Brak TAK
68 Kuźniar Piotr Siennów 1963m Brak TAK
69 Kuś Wiktor Dynów 1963m Brak TAK
70 Kuś Mariusz Dynów 1963m Brak TAK
71 Kurzydło Krzysztof Wara 1963m WARTeam TAK
72 Kurzydło Michał Wara 1963m WAR Team TAK
73 Kwaśny Marcin Piątkowa 1963m Brak TAK
74 Lentowicz Karol Rzeszów 1963m Brak TAK
75 Żak Wiktoria Laskówka 1963m Szkoła Podstawowa w Bachórzu TAK
76 Żak Paweł Laskówka 1963m Aktywny Dynów TAK
77 Łukasz-Słaby Agata Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
78 Makarska Agata Jawornik Polski 1963m Brak TAK
79 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 1963m Aktywny Dynów TAK
80 Marszałek Patryk Dynów 1963m Brak NIE
81 Marszałek-Kokot Katarzyna Dynów 1963m AKTYWNY DYNÓW TAK
82 Mędzela Leszek Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
83 Mikoś Monika Dynów 1963m Brak TAK
84 Mikoś Józef Dynów 1963m Dynowscy Biegacze TAK
85 Miksiewicz Kamil Brzozów 1963m Brak TAK
86 Mleczko Grzegorz Grabownica Starzeńska 1963m 5BSP TAK
87 Mryczko Roman Dynów 1963m Brak TAK
88 Nahacz Patryk Pawłokoma 1963m Zespol szkół zawodowych w dynowie TAK
89 Niedzielska Barbara Dynów 1963m Brak TAK
90 Niedzielska Aleksandra Dynów 1963m Brak TAK
91 Niedzielska Karolina Dynów 1963m Brak TAK
92 Niedzielski Dariusz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
93 Niedzielski Michał Dynów 1963m Brak TAK
94 Oleniacz Kamila Grabownica Starzyńska 1963m WARTeam TAK
95 Owsiany Paweł Hłudno 1963m Brak TAK
96 Paściak Marcin Harta 1963m Brak TAK
97 Pecka Małgorzata Blazowa 1963m RunBabyRun TAK
98 Pecka Jakub Błażowa 1963m RunBabyRun TAK
99 Pecka Oliwka Blazowa 1963m RunBabyRun TAK
100 Pecka Tymuś Blazowa 1963m RunBabyRun TAK
101 Peszek Bogdan Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
102 Peszek Michał Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
103 Peszek Maria Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
104 Peszek Tomasz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
105 Polewka Andrzej Dynów 1963m Bartkowiak TAK
106 Polewka Mateusz Bartkówka 1963m Szkola nr 2 bartkówka TAK
107 Polewka Dawid Bartkówka 1963m Nr 2 bartkówka TAK
108 Poliński Wacław Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
109 Poliński Emil Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
110 Potoczna Magdalena Dynów 1963m Brak TAK
111 Potoczna Mila Dynów 1963m Brak TAK
112 Potoczna Maja Dynów 1963m Brak TAK
113 Potoczny Marcin Dynów 1963m Brak TAK
114 Potoczny Mariusz Dynow 1963m Aktywny Dynow TAK
115 Potoczny Jakub Izdebki 1963m Brak TAK
116 Ptaszyński Paweł Błażowa 1963m Brak TAK
117 Ptaszyński Tomasz Błażowa 1963m Brak TAK
118 Pudysz Dawid Dynów 1963m Brak TAK
119 Pyś Dominik Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
120 Pyś Tomasz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
121 Pyś Zuzanna Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
122 Pyś Renata Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
123 Radosz Paweł Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
124 Rebizak Stefan Dąbrówka Starzeńska 1963m Brak TAK
125 Rząsa Monika Dynów 1963m Brak TAK
126 Sacharzec Aleksandra Dubiecko 1963m Brak NIE
127 Salwiak Marcin Wara 1963m Brak TAK
128 Sarnicka Iwona Dynów 1963m AKTYWNY DYNÓW TAK
129 Sarnicki Kacper Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
130 Sarnicki Piotr Dynów 1963m Osp Bartkówka TAK
131 Sarnicki Oskar Dynów 1963m Brak TAK
132 Sówka Grzegorz Dylągowa 1963m Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie TAK
133 Siedlecka Maja Obarzym 1963m LKS “KOLKA” OBARZYM TAK
134 Siedlecki Piotr Obarzym 1963m LKS “KOLKA” OBARZYM TAK
135 Sieńko Mateusz Błażowa 1963m Brak TAK
136 Sieńko Łukasz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
137 Sieńko Weronika Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
138 Sieńko Jakub Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
139 Sieńko Jakub Dynów 1963m Aktywny Dynów NIE
140 Siry Ireneusz Dynów 1963m Aktywny Dynów, ZSZ Dynów NIE
141 Siwulec Paweł Dynów 1963m Dynowscy biegacze TAK
142 Skotnicki Adam Nozdrzec 1963m Brak TAK
143 Skubisz Krystian DynÓw 1963m PODSTAWOWA TAK
144 Skubisz Aleksandra Harta 1963m Aktywny Dynów TAK
145 Słaby Mateusz Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
146 Słaby Robert Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
147 Soltysiak Krystyna Jawornik Polski 1963m Spartan Training Group Poland TAK
148 Soltysiak Krystyna Jawornik Polski 1963m Spartan Training Group Poland NIE
149 Szpak Adam Dynów 1963m Szkoła podstawowa TAK
150 Szul Andrzej Rzeszów 1963m Brak TAK
151 Szybiak Kewin Dubiecko 1963m Aktywny Dynów TAK
152 Tarnawska Aneta Bachórz 1963m Brak NIE
153 Toczek Krystian Dynów 1963m Brak TAK
154 Toczek Natalia Dynów 1963m Brak TAK
155 Toczek Maciej Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
156 Toczek Aneta Wara 1963m Brak TAK
157 Tompalska Maria Dubiecko 1963m Aktywny Dynów TAK
158 Tompalska Kaja Dubiecko 1963m Brak TAK
159 Tompalski Wojciech Dubiecko 1963m Aktywny Dynów TAK
160 Tompalski Karol Dubiecko 1963m Brak TAK
161 Tompalski Piotr Dubiecko 1963m Brak NIE
162 Trybalska Joanna Łubno 1963m Brak TAK
163 Trybalski Michał Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
164 Trzeciak Mariusz Mrowla 1963m METALL-EXPRES TAK
165 Trzeciak Gabriela Mrowla 1963m METALL-EXPRES TAK
166 Trzeciak Mateusz Mrowla 1963m METALL-EXPRES TAK
167 Trzyna Beata Rzeszów 1963m Liceum Ogólnokształcące TAK
168 Trzyna Damian Łubno 1963m LO Dynów TAK
169 Tworzydło Michał Dynów 1963m Aktywny Dynów TAK
170 Tworzydło Stanisław Hłudno 1963m Brak TAK
171 Tyka Agnieszka Dynów 1963m Brak TAK
172 Tyka Radosław Dynów 1963m Brak TAK
173 Warchoł Wioletta Laskówka 1963m Brak TAK
174 Warchoł Bernadeta Dynów 1963m Brak NIE
175 Wlazło Mateusz Mrowla 1963m BMW TAK
176 Wlazło Patryk Mrowla 1963m BMW TAK
177 Wlazło Sara Mrowla 1963m BMW TAK
178 Wojdyło Wojciech Dynów 1963m Aktywny Dynów NIE
179 Wyskiel Maciej Dynów 1963m Brak TAK
180 Wyskiel Anna Dynów 1963m Brak TAK
181 Wyskiel Filip Dynów 1963m Brak TAK
182 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 1963m Brak TAK