Zawody

Nazwa zawodów:

4 BIEG TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA

Miejsce i termin: Brzóza Królewska, 2019-06-15
Organizator: Organizatorem imprezy Tropem Brzózańskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibą w Brzózie Królewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdują się na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl.
Opis zawodów: TERMIN, TRASA, DYSTANS:
15 czerwca 2019, godz. 10:00 – start Nordic Walking, 10:30 – start biegu.
1 pętla, około 15 km w terenie leśnym – bieg.
1 pętla, około 11 km w terenie leśnym – Nordic Walking.

UCZESTNICTWO:
W biegu głównym prawo startu mają zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą startować w biegu za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna.
Limit uczestników biegu wynosi 300 osób.
Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty wpisowej według obowiązującego cennika do dnia 10 czerwca 2019.
Po terminie 10 czerwca 2019 zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów pod warunkiem dostępności miejsc.

Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
*35 zł – przy wpłacie w terminie od 25.01.2019 do 30.04.2019.
*45 zł – przy wpłacie w terminie od 01.05.2019 do 31.05.2019.
*55 zł – przy wpłacie w terminie od 01.06.2019 do 10.06.2019.
Po tym terminie wpłata będzie możliwa jedynie w biurze zawodów.

Strona WWW: http://www.tropemwilka.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 500758419 Magdalena Lezajsk Nordic Walking 11km Brak

2 Adamski Łukasz Rzeszów Bieg 15km Brak

3 Ćwirlej Andrzej Rzeszów Bieg 15km Husaria Race Team

4 Baj Tomasz Stare Miasto Bieg 15km CSWiS TAK
5 Baran Ewa Żołynia Nordic Walking 11km Brak TAK
6 Bazera Gabriela Głogów Małopolski Bieg 15km Brak TAK
7 Bester Monika Kosina Bieg 15km Brak TAK
8 Biczak Magdalena Tarnów Bieg 15km Brak TAK
9 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking 11km Samotni Wędrowcy

10 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem Bieg 15km Brak TAK
11 Brudniak Karol Biedaczów Bieg 15km Pizza Team

12 Cieśla Lukssz Żołynia Bieg 15km Żołynia Biega TAK
13 Czapla Dominika Wierzawice Nordic Walking 11km CSWiS Leżajsk TAK
14 Czapla Barbara Wierzawice Nordic Walking 11km CSWiS Leżajsk TAK
15 Czerwonka Monika Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

16 Czuj Stanisław Zamość Bieg 15km Brak

17 Daz Waldemar Glogo Mlp. Bieg 15km Tkkf Sokol Glogow Mlp. TAK
18 Daz Robert Grodzisko Dolne Bieg 15km Brak TAK
19 Dębiec Przemysław Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
20 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg 15km Husaria Race Team

21 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg 15km 3. PBOT

22 Demczak Adrianna Rzeszów Bieg 15km goVegan TAK
23 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg 15km BT WAGABUNDA TAK
24 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg 15km BT WAGABUNDA TAK
25 Drapała Jan Kolbuszowa Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

26 Duda Aleksander Tarnów Nordic Walking 11km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

27 Dziki Adam Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
28 Ferenc Beata Rzeszów Bieg 15km Biegomania Lubaczów

29 Ferfecki Paweł Ropczyce Bieg 15km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
30 Fleszar Andrzej Duńkowice Bieg 15km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

31 Gajek Grzegorz Czółna Bieg 15km Wieś tańczy i biega

32 Gajek Magdalena Czółna Bieg 15km Wieś tańczy i biega

33 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg 15km Nowosarzyńskagrupabiegowa TAK
34 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Brak

35 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
36 Goleś Grzegorz Giedlarowa Bieg 15km Giedlarowa

37 Grzesik Jolanta Tomaszów Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

38 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

39 Gut Marcin Łańcut Bieg 15km klub

40 Gwóźdź Andrzej Munina Nordic Walking 11km Wichura Jarosław

41 GwÓŹdŹ Urszula Munina Nordic Walking 11km WICHURA JAROSŁAW

42 Hadam Ewa Dynów Bieg 15km Spartan Training Group Rzeszów TAK
43 Hadam Ewa Dynów Bieg 15km Spartan Training Group Rzeszów

44 Hamryszczak Janusz Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

45 Hamryszczak Beata Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

46 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg 15km Dzikie Mustangi

47 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl Nordic Walking 11km Przemyski Klub Biegacza

48 Jacek Andrzej Zamość Bieg 15km Brak

49 Jagustyn Dominik Brzóza Królewska Bieg 15km AT Brzóza Królewska TAK
50 Jakubowski Jakub Rzeszów Bieg 15km DzikiTim

51 Jednac Artur Leżajsk Nordic Walking 11km Nw Włóczykije

52 Jonkisz Marcin Rzeszów Bieg 15km Dzikitim

53 Juśko Natalia Brzóza Królewska Bieg 15km Brak TAK
54 Kaltenberg Janusz Jarosław Bieg 15km Brak

55 Kasperski Tomasz Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
56 Kiełbasa Łukasz Mołodycz Bieg 15km

57 Klus Piotr Rzeszów Bieg 15km Brak

58 Kobylarz Marek Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
59 Kokoszka Katarzyna Przeworsk Bieg 15km Przeworska Grupa Biegowa TAK
60 Kołodziej Zofia Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

61 Kopacz Adam Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

62 Kopacz Piotr Jelna Bieg 15km Brak

63 Kosior Krzysztof Żołynia Bieg 15km Brak TAK
64 Kostecki Sławomir Rzeszów Bieg 15km Brak

65 Kot Iga Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
66 Kotarba Piotr Przeworsk Bieg 15km Husaria Race Team

67 KrupiŃska Katarzyna Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
68 KrupiŃski Adam Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
69 Kubas Robert Pruchnik Bieg 15km JAROSŁAWSKI BIEGACZ

70 Kuczek Marzena Rakszawa Nordic Walking 11km Brak

71 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska Bieg 15km Azalia Brzóza Królewska TAK
72 Kuźma Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije” TAK
73 Kupras Wiesław Giedlarowa Bieg 15km Brak

74 Kus Andrzej Rzeszów Bieg 15km Centrum Dystrybucyjno – Szkoleniowe Kosmetyki Profesjonalnej Andrzej Kus TAK
75 Kus Anna Rzeszów Nordic Walking 11km Brak TAK
76 Kus Krzysztof Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
77 Kusiak Marcin Leżajsk Bieg 15km Brak TAK
78 Lasocińska Ewa Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

79 Latuszek Bogdan Leżajsk Nordic Walking 11km NW Włóczykije

80 Latuszek Małgorzata Leżajsk Nordic Walking 11km NW Włóczykije

81 Lecka-Szlachta Katarzyna Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

82 Lekki Bożena Krzeczkowa Nordic Walking 11km Brak

83 Lib Tomasz Rakszawa Bieg 15km Brak

84 Loryś Ewa Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

85 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg 15km PAVLO TEAM

86 Łapińska Anna Przemyśl Nordic Walking 11km Przemyski Klub Biegacza / Hot’n Ride

87 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg 15km Planeta Nisko

88 Łobaczewska – Miara Agnieszka Przeworsk Nordic Walking 11km Przeworska Grupa Biegowa

89 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna Bieg 15km NOWA SARZYNA-CIECH

90 Świrszcz Tomasz Świdnik Nordic Walking 11km Lubelskie zNordic TAK
91 Mach Jolanta Biedaczów Bieg 15km Brak TAK
92 Machos Mariusz Tomaszów Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

93 Maciąg Janusz Trzęsówka Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

94 Majcher Damian Stalowa Wola Bieg 15km Brak

95 Małek Adam Giedlarowa Bieg 15km Brak TAK
96 Małek Gabriela Giedlarowa Bieg 15km Brak TAK
97 Mazur Krzysztof Leżajsk Bieg 15km Brak TAK
98 Mendyk Magdalena Lezajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
99 Mendyk Andrzej Lezajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
100 Mendyk Katarzyna RzeszÓw Nordic Walking 11km Brak TAK
101 Mendyk Szymon RzeszÓw Bieg 15km Brak TAK
102 Mendyk Krzysztof Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
103 Miara Fabian Przeworsk Bieg 15km Przeworska Grupa Biegowa

104 Mikulski Robert Krakow Bieg 15km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

105 Mirek Tomasz Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
106 Mirek Monika Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
107 Młodowiec Grażyna Oleszyce Nordic Walking 11km Run Run Oleszyce

108 Młodowiec Grażyna Oleszyce Nordic Walking 11km Run Run Oleszyce

109 Młodowiec Krzysztof Oleszyce Nordic Walking 11km Czarni Oleszyce

110 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

111 Młynarski Krzysztof Tarnogóra Bieg 15km Brak TAK
112 Moczarski Mirosław Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW Włóczykije TAK
113 Mołdoch Natalia Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

114 Moskwiak Dariusz Jarosław Bieg 15km Iwarashii

115 Mroczek Janusz Nowa Sarzyna Bieg 15km brak

116 Mul Mariusz Brzóza Królewska/sieniawa Bieg 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
117 Musiał Ewa Stalowa Wola Bieg 15km Brak

118 Muskus Kazimierz Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

119 Natoński Grzegorz Żołynia Bieg 15km Brak

120 Niedzielski Dariusz Dynów Bieg 15km Aktywny Dynów

121 Nieścior Waldemar TomaszÓw Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

122 Niemczyk Bogusław Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije” TAK
123 Nycz Mariusz Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska TAK
124 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

125 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów Bieg 15km SAFEPRO Usługi BHP TAK
126 Ogłuszka Michał Rzeszów Bieg 15km SAFEPRO Usługi BHP TAK
127 Olechowski Hubert Leżajsk Bieg 15km Brak

128 Olekszyk Joanna Szyszków Bieg 15km DecaRUN TAK
129 Oleś-Ferfecka Edycja Ropczyce Nordic Walking 11km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
130 OŻÓg MaŁgorzata LeŻajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
131 Orzech Artur Kolbuszowa Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

132 Pacześniak Tomasz Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

133 Paczocha Dariusz Jelna Bieg 15km Nowa Sarzyna-CIECH TAK
134 Pakuła Piotr Przemyśl Bieg 15km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

135 Pecka Gosia Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

136 Pecka Małgorzata Rzeszow Bieg 15km RunBabyRun

137 Pels Daniel Zarzecze Bieg 15km

138 Pempuś Bernard Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza – UKS Tempo 5

139 Piechowska Marta Brzóza Kólewska Nordic Walking 11km brak

140 Piechowski Wiesław Brzóza Kólewska Bieg 15km brak

141 Pieszko Paweł Jarosław Bieg 15km Jarosławska Grupa Biegową Sokół

142 Podolak Zbigniew Przemyśl Bieg 15km Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka

143 Podubny Krystyna Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

144 Pokrywka Bożena Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

145 Polit Krystyna LeŻajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
146 Potaczałapotaczała0 Bogdan Brzóza Królewska Bieg 15km Azalia TAK
147 Pyrcz Wojciech Rzeszów Bieg 15km Brak

148 Pyzik Karolina Trzebownisko Bieg 15km Władca_świata

149 Pyzik Maria Trzebownisko Nordic Walking 11km Gabinet Kosmetyczny Maria Pyzik TAK
150 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów Bieg 15km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

151 Rząsa Robert Brzóza Królewska Bieg 15km Brak TAK
152 Rząsa Anna Brzóza Królewska Nordic Walking 11km Brak TAK
153 Rząsa Julian Brzóza Królewska Nordic Walking 11km Brak TAK
154 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
155 Saj Przemysław Nowa Sarzyna Bieg 15km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM TAK
156 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

157 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

158 Sęk Wiesław Pruchnik Bieg 15km JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM

159 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 15km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
160 Simko Zbigniew Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

161 Sojka Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

162 Sołtysiak Krystyna Jawornik Bieg 15km Spartan Training Group Rzeszów

163 Spirała Janusz Rzeszów Bieg 15km Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
164 Staroń Zofia Wierzawice Nordic Walking 11km nie

165 Starzec Michał Przeworsk Bieg 15km Przeworska Grupa Biegowa

166 Starzecka Joanna Jarosław Bieg 15km Brak

167 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska Bieg 15km NGB/ Stajnia Balona TAK
168 Staszowski Paweł Pruchnik Bieg 15km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
169 Stec Tomasz Rzeszów Bieg 15km DzikiTim TAK
170 Stefańska Małgorzata Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

171 Strzępka Krzysztof Przyłęk Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

172 Szadurski Tomasz Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
173 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Bieg 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
174 Szczepanik Martyna Brzóza Królewska Bieg 15km Pizza Team TAK
175 Szkoła Mateusz Pruchnik Bieg 15km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
176 Szkoła Izabela Pruchnik Nordic Walking 11km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
177 Szkoła Krzysztof Pruchnik Nordic Walking 11km Aktywny Pruchniku TAK
178 Szpunar Daniel Łańcut Bieg 15km Husaria Race Team TAK
179 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
180 Szubart Dorota Łańcut Bieg 15km STS Jordan Wola Mała TAK
181 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg 15km BTS

182 Tabaka Andrzej Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km Brak TAK
183 Tabin·dziki Dorota Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
184 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg 15km Deloitte Adventure Team

185 Tokarz Joanna Rzeszów Bieg 15km Brak

186 Trawka Lucyna Rzeszów Bieg 15km Trawka team

187 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Nordic Walking 11km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING

188 Trojan Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

189 Trojan Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

190 Tryniecki Tomasz Żołynia Bieg 15km Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie

191 Urban Marek Przeworsk Bieg 15km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
192 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 15km TKKF Sokół Głogów Małopolski

193 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady Bieg 15km Wydział Żandarmerii Wojskowej

194 Wawrzaszek Ewelina Brzóza Królewska Bieg 15km Brak TAK
195 Wawrzaszek Wojtek Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

196 Wójcik Rafał Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

197 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl Bieg 15km Brak

198 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Bieg 15km Stalowowolski Klub Biegacza

199 Wilk Anna Stobierna Bieg 15km Brak TAK
200 Włodarczyk Wojciech Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

201 Włodarczyk Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

202 Wnuk Norbert Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
203 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski Bieg 15km TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA

204 Wojtuń Łukasz Pogwizdów Nowy Bieg 15km Brak TAK
205 Wrzos Natalia Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km DzikiTim

206 Wrzos Paweł Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km DzikiTim

207 Wyskiel Maciej Dynów Bieg 15km UKS KIGAI JU-JUTSU TAK
208 Zajaczkowski Jerzy Przemysl Bieg 15km Brak

209 Zając-Sereda Agnieszka Wierzawice Nordic Walking 11km Brak TAK
210 Zajezierski Mateusz Piaski Bieg 15km Brak TAK
211 Zalepa Alicja Grodzisko Dolne Bieg 15km Brak TAK
212 Zalepa Krzysztof Grodzisko Dolne Bieg 15km Brak TAK
213 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

214 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

215 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

216 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

217 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

218 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

219 Zderski Paweł Nowa Dęba Bieg 15km OSPWL DĘBA TAK
220 Zieliński Sławomir Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
221 Zieliński Jarosław Rzeszów Bieg 15km Brak TAK
222 Zych Witold Rogi Nordic Walking 11km Brak