Zawody

Nazwa zawodów:

4 BIEG TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA

Miejsce i termin: Brzóza Królewska, 2019-06-15
Organizator: Organizatorem imprezy Tropem Brzózańskiego Wilka, zwanej dalej Biegiem, jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000381769 z siedzibą w Brzózie Królewskiej. Dane teleadresowe organizatora znajdują się na stronie www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl.
Opis zawodów: TERMIN, TRASA, DYSTANS:
15 czerwca 2019, godz. 10:00 – start Nordic Walking, 10:30 – start biegu.
1 pętla, około 15 km w terenie leśnym – bieg.
1 pętla, około 11 km w terenie leśnym – Nordic Walking.

UCZESTNICTWO:
W biegu głównym prawo startu mają zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą startować w biegu za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna.
Limit uczestników biegu wynosi 300 osób.
Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty wpisowej według obowiązującego cennika do dnia 10 czerwca 2019.
Po terminie 10 czerwca 2019 zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów pod warunkiem dostępności miejsc.

Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
*35 zł – przy wpłacie w terminie od 25.01.2019 do 30.04.2019.
*45 zł – przy wpłacie w terminie od 01.05.2019 do 31.05.2019.
*55 zł – przy wpłacie w terminie od 01.06.2019 do 10.06.2019.
Po tym terminie wpłata będzie możliwa jedynie w biurze zawodów.

Strona WWW: http://www.tropemwilka.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 500758419 Magdalena Lezajsk Nordic Walking 11km Brak

2 Adamski Łukasz Rzeszów Bieg 15km Brak

3 Ćwirlej Andrzej Rzeszów Bieg 15km Husaria Race Team

4 Baj Tomasz Stare Miasto Bieg 15km CSWiS TAK
5 Biczak Magdalena Tarnów Bieg 15km Brak TAK
6 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking 11km Samotni Wędrowcy

7 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem Bieg 15km Brak TAK
8 Brudniak Karol Biedaczów Bieg 15km Pizza Team

9 Cieśla Lukssz Żołynia Bieg 15km Żołynia Biega TAK
10 Czapla Dominika Wierzawice Nordic Walking 11km CSWiS Leżajsk TAK
11 Czapla Barbara Wierzawice Nordic Walking 11km CSWiS Leżajsk TAK
12 Czerwonka Monika Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

13 Czuj Stanisław Zamość Bieg 15km Brak

14 Daz Waldemar Glogo Mlp. Bieg 15km Tkkf Sokol Glogow Mlp.

15 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Bieg 15km Husaria Race Team

16 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg 15km 3. PBOT

17 Drapała Jan Kolbuszowa Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

18 Duda Aleksander Tarnów Nordic Walking 11km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

19 Dziki Adam Leżajsk Bieg 15km Centrum sztuk walk i sportu w Leżajsku TAK
20 Ferenc Beata Rzeszów Bieg 15km Biegomania Lubaczów

21 Ferfecki Paweł Ropczyce Bieg 15km Kolbuszowski Klub Nordic Walking

22 Gajek Grzegorz Czółna Bieg 15km Wieś tańczy i biega

23 Gajek Magdalena Czółna Bieg 15km Wieś tańczy i biega

24 Gap Beata Nowa Sarzyna Bieg 15km Nowosarzyńskagrupabiegowa TAK
25 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Brak

26 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
27 Goleś Grzegorz Giedlarowa Bieg 15km Giedlarowa

28 Grzesik Jolanta Tomaszów Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

29 Gut Marcin Łańcut Bieg 15km klub

30 Hadam Ewa Dynów Bieg 15km Spartan Training Group Rzeszów

31 Hamryszczak Janusz Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

32 Hamryszczak Beata Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

33 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg 15km Dzikie Mustangi

34 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl Nordic Walking 11km Przemyski Klub Biegacza

35 Jacek Andrzej Zamość Bieg 15km Brak

36 Jagustyn Dominik Brzóza Królewska Bieg 15km AT Brzóza Królewska

37 Jednac Artur Leżajsk Nordic Walking 11km Nw Włóczykije

38 Juśko Natalia Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

39 Kaltenberg Janusz Jarosław Bieg 15km Brak

40 Kasperski Tomasz Rzeszów Bieg 15km Brak

41 Klus Piotr Rzeszów Bieg 15km Brak

42 Kokoszka Katarzyna Przeworsk Bieg 15km Przeworska Grupa Biegowa

43 Kołodziej Zofia Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

44 Kopacz Adam Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

45 Kopacz Piotr Jelna Bieg 15km Brak

46 Kostecki Sławomir Rzeszów Bieg 15km Brak

47 KrupiŃska Katarzyna Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
48 KrupiŃski Adam Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
49 Kubas Robert Pruchnik Bieg 15km JAROSŁAWSKI BIEGACZ

50 Kuczek Marzena Rakszawa Nordic Walking 11km Brak

51 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska Bieg 15km Azalia Brzóza Królewska TAK
52 Kuźma Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

53 Kupras Wiesław Giedlarowa Bieg 15km Brak

54 Kusiak Marcin Leżajsk Bieg 15km Brak TAK
55 Lasocińska Ewa Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

56 Latuszek Bogdan Leżajsk Nordic Walking 11km NW Włóczykije

57 Latuszek Małgorzata Leżajsk Nordic Walking 11km NW Włóczykije

58 Lecka-Szlachta Katarzyna Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

59 Lib Tomasz Rakszawa Bieg 15km Brak

60 Loryś Ewa Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

61 Łapińska Anna Przemyśl Nordic Walking 11km Przemyski Klub Biegacza / Hot’n Ride

62 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg 15km Planeta Nisko

63 Machos Mariusz Tomaszów Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

64 Maciąg Janusz Trzęsówka Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

65 Majcher Damian Stalowa Wola Bieg 15km Brak

66 Małek Adam Giedlarowa Bieg 15km Brak

67 Małek Gabriela Giedlarowa Bieg 15km Brak

68 Mazur Krzysztof Leżajsk Bieg 15km Brak TAK
69 Mendyk Magdalena Lezajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
70 Mendyk Andrzej Lezajsk Nordic Walking 11km Brak TAK
71 Mendyk Katarzyna RzeszÓw Nordic Walking 11km Brak TAK
72 Mendyk Szymon RzeszÓw Bieg 15km Brak TAK
73 Mendyk Krzysztof Lezajsk Bieg 15km Brak TAK
74 Mirek Tomasz Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
75 Mirek Monika Leżajsk Bieg 15km CSWiS Leżajsk TAK
76 Młodowiec Grażyna Oleszyce Nordic Walking 11km Run Run Oleszyce

77 Młodowiec Grażyna Oleszyce Nordic Walking 11km Run Run Oleszyce

78 Młodowiec Krzysztof Oleszyce Nordic Walking 11km Czarni Oleszyce

79 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

80 Moczarski Mirosław Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW Włóczykije

81 Mołdoch Natalia Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

82 Musiał Ewa Stalowa Wola Bieg 15km Brak

83 Muskus Kazimierz Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

84 Nieścior Waldemar TomaszÓw Lubelski Bieg 15km Tomaszowska Grupa Biegowa

85 Niemczyk Bogusław Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

86 Nycz Mariusz Brzóza Królewska Bieg 15km ActiveTeam Brzóza Królewska

87 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

88 Olekszyk Joanna Szyszków Bieg 15km DecaRUN

89 Oleś-Ferfecka Edycja Ropczyce Nordic Walking 11km Kolbuszowski Klub Nordic Walking

90 Orzech Artur Kolbuszowa Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

91 Pacześniak Tomasz Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

92 Paczocha Dariusz Jelna Bieg 15km Nowa Sarzyna-CIECH TAK
93 Pecka Gosia Rzeszów Bieg 15km RunBabyRun

94 Pempuś Bernard Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza – UKS Tempo 5

95 Piechowska Marta Brzóza Kólewska Nordic Walking 11km brak

96 Piechowski Wiesław Brzóza Kólewska Bieg 15km brak

97 Pieszko Paweł Jarosław Bieg 15km Jarosławska Grupa Biegową Sokół

98 Podubny Krystyna Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

99 Pokrywka Bożena Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

100 Potaczałapotaczała0 Bogdan Brzóza Królewska Bieg 15km Azalia TAK
101 Pyrcz Wojciech Rzeszów Bieg 15km Brak

102 Rząsa Robert Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

103 Rząsa Anna Brzóza Królewska Nordic Walking 11km Brak

104 Rząsa Julian Brzóza Królewska Nordic Walking 11km Brak

105 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 15km Brak

106 Saj Przemysław Nowa Sarzyna Bieg 15km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM

107 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

108 Sądej Robert Nowa Sarzyna Bieg 15km Brak

109 Sęk Wiesław Pruchnik Bieg 15km JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM

110 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 15km Stalowowolski Klub Biegacza

111 Simko Zbigniew Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

112 Sojka Agnieszka Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza

113 Staroń Zofia Wierzawice Nordic Walking 11km nie

114 Starzec Michał Przeworsk Bieg 15km Przeworska Grupa Biegowa

115 Starzecka Joanna Jarosław Bieg 15km Brak

116 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska Bieg 15km NGB/ Stajnia Balona TAK
117 Staszowski Paweł Pruchnik Bieg 15km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
118 Stec Tomasz Rzeszów Bieg 15km DzikiTim

119 Stefańska Małgorzata Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

120 Strzępka Krzysztof Przyłęk Bieg 15km Krokodyle Kolbuszowa

121 Szadurski Tomasz Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
122 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Bieg 15km Active Team Brzóza Królewska TAK
123 Szczepanik Martyna Brzóza Królewska Bieg 15km Pizza Team TAK
124 Szkoła Mateusz Pruchnik Bieg 15km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
125 Szkoła Izabela Pruchnik Nordic Walking 11km Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
126 Szkoła Krzysztof Pruchnik Nordic Walking 11km Aktywny Pruchniku TAK
127 Szpunar Daniel Łańcut Bieg 15km Husaria Race Team TAK
128 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg 15km Brak TAK
129 Szubart Dorota Łańcut Bieg 15km STS Jordan Wola Mała TAK
130 Tabaka Andrzej Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km Brak

131 Tabin·dziki Dorota Leżajsk Bieg 15km 1975 TAK
132 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg 15km Deloitte Adventure Team

133 Trojan Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

134 Urban Marek Przeworsk Bieg 15km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
135 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 15km TKKF Sokół Głogów Małopolski

136 Wawrzaszek Ewelina Brzóza Królewska Bieg 15km Brak TAK
137 Wawrzaszek Wojtek Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

138 Wójcik Rafał Brzóza Królewska Bieg 15km Brak

139 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Bieg 15km Stalowowolski Klub Biegacza

140 Wilk Anna Stobierna Bieg 15km Brak

141 Włodarczyk Wojciech Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

142 Włodarczyk Elżbieta Leżajsk Nordic Walking 11km Klub NW “Włóczykije”

143 Wnuk Norbert Przemyśl Bieg 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
144 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski Bieg 15km TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA

145 Wrzos Natalia Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km DzikiTim

146 Wrzos Paweł Wólka Niedźwiedzka Bieg 15km DzikiTim

147 Zajaczkowski Jerzy Przemysl Bieg 15km Brak

148 Zajezierski Mateusz Piaski Bieg 15km Brak

149 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

150 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

151 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE

152 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski Bieg 15km Klub Sportowy PRESTIGE