Zawody

Nazwa zawodów:

” Bieg Żółwia” V Bieg Grodziski o puchar Wójta Gminy Grodzisko Dolne- 12km

Miejsce i termin: Grodzisko Dolne, 2019-07-06
Organizator: Organizator:
 Stowarzyszenie ” W Naszych Stronach”
 Grodziska Grupa Biegowa ” Szalone Żółwie”

3. Partnerzy:
 Gmina Grodzisko Dolne.

Opis zawodów: .Termin i miejsce:
 06 lipiec 2019r. Grodzisko Dolne zalew “czyste” Bar “U Żusta”

6. Trasa i Dystans Biegu Głównego:
 Start i meta biegu znajduje się na terenie baru “u Żusta” przy zalewie ” czyste”  Trasa liczy 12 km jedna pętla, 60% to droga asfaltowa a 40% to droga gruntowa polna.
 Trasa bez atestu. Będzie oznakowana co 1km znakami pionowymi lub poziomymi.
 Zawodników obowiązuje limit czasowy 120 minut. Zawodnicy którzy nie ukończą biegu w
regulaminowym czasie zobowiązani są do zejścia z trasy, zdjęcia numeru startowego i zwrotu
(czipa) do punktu zwrotu przy mecie lub biura zawodów.
 Na 6 i 8 km trasy będzie znajdował się punkt nawadniający (woda ).

 Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczeni o
braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu oraz okazanie dokumentu
tożsamości, celem weryfi kacji danych osobowych.

 Kwota wpisowego:
30 zł do dnia 30 maja 2019r.
45 zł do dnia 5 lipca 2019r.
60 zł w dniu zawodów.
Z opłaty startowej zwolnione są osoby które do dnia zawodów 7 lipca 2019r ukończyły 60 lat.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bąk Jolanta Żołynia Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
2 Bester Monika Kosina Bieg 12km Brak TAK
3 Bielówka Roman Budy Łańcuckie Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
4 Bocek Sławomir Boguchwała Bieg 12km Wataha

5 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem Bieg 12km Brak TAK
6 Cieśla Łukasz Żołynia Bieg 12km Żołynia Biega

7 Czwakiel Danuta Leżajsk Bieg 12km Brak TAK
8 Czwakiel Wacław Leżajsk Bieg 12km Brak TAK
9 Daz Waldemar Glogow Mlp Bieg 12km Tkkf Sokol Glogow Mlp. TAK
10 Dryla Piotr Przeworsk Bieg 12km 1 batalion czołgów

11 Dryla Jakub Przeworsk Bieg 12km 1 batalion czołgów

12 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna Bieg 12km NGB

13 F Bartosz Łańcut Bieg 12km SuperklubB

14 Goleś Grzegorz Giedlarowa Bieg 12km Brak TAK
15 Hala Lucyna Wiązownica Bieg 12km Brak

16 Holub Agata JarosŁaw Bieg 12km JAROSŁAWSKI BIEGACZ

17 HoŁub WacŁaw JarosŁaw Bieg 12km JAROSŁAWSKI BIEGACZ

18 Karnat Dariusz Nowa DĘba Bieg 12km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

19 Kasperski Tomasz Rzeszów Bieg 12km Brak

20 Kędzierski Radosław Rzeszów Bieg 12km Brak

21 Kowal Łukasz Nowosielce Bieg 12km Brak

22 Kubas Robert Pruchnik Bieg 12km Jarosławski Biegacz

23 Kuryło Joanna Przeworsk Bieg 12km PGB TAK
24 Lechman Agnieszka Jarosław Bieg 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

25 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg 12km Brak

26 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola Bieg 12km Stalowowolski Klub Sportowy TAK
27 Łapińska Anna Przemyśl Bieg 12km Przemyski Klub Biegacza/Hot’n Ride

28 Machniak Fabian Nowosielce Bieg 12km Brak TAK
29 Materna Dawid Rzeszów Bieg 12km Asseco Active Team TAK
30 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Bieg 12km Stalowowolski Klub Biegacza

31 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg 12km Kondycja

32 Nycz Mariusz Stalowa Wola Bieg 12km Stalowowolski Klub Biegacza

33 Nykiel Grzegorz Laszczyny Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa – Szalone Żółwie- Bester Sklejki – TAK
34 Ożga Mateusz Rzeszów Bieg 12km Brak

35 Ożga Mateusz Rzeszów Bieg 12km Brak

36 Palmerska Anna Kowary Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa TAK
37 Pasierb Grzegorz Rzeszów Bieg 12km DECARUN Rzeszów TAK
38 Pelc Anita Grodzisko Dolne Bieg 12km Brak

39 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa TAK
40 Piela Andrzej Grodzisko Dolne Bieg 12km Grodziska Grupa Biegowa TAK
41 Piszczek Stanisław Przemyśl Bieg 12km Brak

42 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg 12km Decathlon Rzeszów TAK
43 Rachwał Łukasz Mielec Bieg 12km Brak

44 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Bieg 12km ZMITEK TEAM

45 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 12km Brak

46 Skoczylas Aleksander Rzeszów Bieg 12km Szare Łosie

47 Skoczylas Alicja Rzeszów Bieg 12km Szare Łosie TAK
48 Skoczylas Robert Rzeszów Bieg 12km Szare Łosie TAK
49 Starzec Michał Przeworsk Bieg 12km Przeworska grupa biegowa

50 Stój Krzysztof Jarosław Bieg 12km Brak TAK
51 Szablan Wioletta Jarosław Bieg 12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

52 Szkoda Robert Biłgoraj Bieg 12km Biłgoraj Biega TAK
53 Tryniecka Honorata Żołynia Bieg 12km Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie TAK
54 Tryniecki Tomasz Żołynia Bieg 12km Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie

55 Trznadel Tomasz Gluchow Bieg 12km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE TAK
56 Turza Mirosław Dachnów Bieg 12km KRESOWIANIE TAK
57 Urban Marek Przeworsk Bieg 12km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
58 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 12km TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
59 Warecki Radosław Przeworsk Bieg 12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
60 Wójtowicz Piotr Rzeszów Bieg 12km Brak TAK
61 Zalepa Alicja Grodzisko Dolne Bieg 12km Brak TAK
62 Zalepa Krzysztof Grodzisko Dolne Bieg 12km Brak TAK