Zawody

Nazwa zawodów:

IV Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking

Miejsce i termin: Prudnik, 2019-06-29
Organizator: Gmina Prudnik
Stowarzyszenie Weso??y Borsuk Team

Opis zawodów: Dystanse:
5km ,osoby niepe??nosprawne, dzieci i m??odzie??, wszystkie kategorie wiekowe
10 km wszystkie kategorie wiekowe od lat 18.
Dystans dla najm??odszych 200 m

UWAGA: Niepe??nosprawni TYLKO dystans 5 km klasyfikacja OPEN K/M

Op??at? nale??y wp??aca? na nast?puj?ce konto bankowe:

72 1240 1688 1111 0010 6254 3100

Stowarzyszenie Weso??y Borsuk Team
ul. Jesionkowa 9
48-200 Prudnik
Z dopiskiem: Op??ata Startowa Imi? i Nazwisko , dystans

Wi?cej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamus Marian Bytom NW 10 km Silesia Nordic Team NIE
2 Any?? Maria B?dzin NW 10 km Kije w Dobrych R?kach TAK
3 Baj Stanis??aw ??cinawa NW 10 km ??cinawska Grupa Nordic Walking TAK
4 Bartnik Dorota Prudnik NW 10 km LZS Trzebina NIE
5 Bartyzel Dorota Jelcz-Laskowice NW 10 km Brak NIE
6 Begej Urszula Prudnik NW 10 km Brak TAK
7 Bonich Magdalena Opole NW 5km Brak NIE
8 Bul Dariusz Prudnik NW 5km Fear The Return NIE
9 Chmielewska Anna Namys????w NW 5km 5HOPS+ TAK
10 Chmielewska Hanna Namys????w NW 5km 5HOPS+ TAK
11 Chmielewska Julia Namys????w NW 5km 5HOPS+ TAK
12 Chmielewska Olga Namys????w NW 5km 5HOPS+ TAK
13 Chmielewski Pawe?? Namys????w NW 10 km 5HOPS+ TAK
14 Chorabik Stanis??aw D?bowiec NW 10 km Amator TAK
15 Cieciel?g Jaros?aw Nysa NW 10 km NYSA BIEGA NIE
16 Cieciel?g Ola Nysa NW 5km Brak NIE
17 Cie??lar Barbara Wis??a NW 10 km Brak NIE
18 Cyrus Bogdan Strzebi?? NW 5km Victoria Strzebi?? NIE
19 Czakiert Marek Cz?stochowa NW 10 km Nordic team Cz?stochowa NIE
20 Czereba Leszek Prudnik NW 10 km Brak TAK
21 D?browicz Sylwia Opole NW 5km Brak NIE
22 Dere?? Janusz Prudnik NW 10 km Brak TAK
23 Dere?? Jolanta Prudnik NW 5km Brak TAK
24 Domin Krystyna Siemianowice NW 5km MK Team NIE
25 Donigiewicz Janusz Brzeg NW 5km Kruszyna nordic walking TAK
26 Drozd Krystyna Bytom NW 10 km Cidry Lotajom TAK
27 Drozd Maria Kruszyna NW 5km Nordic Walking Kruszyna TAK
28 Drygalska Aleksandra B?dzin NW 5km Kije w Dobrych R?kach TAK
29 Fidot Ola G??og??wek NW 10 km Brak NIE
30 Frydrych Krzysztof Prudnik NW 10 km Brak TAK
31 Gajek Halina Prudnik NW 10 km RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK NIE
32 Gallus-Czereba Joanna Prudnik NW 5km CZKiU Mechanik Nysa NIE
33 G?sior-??cibor Joanna Prudnik NW 10 km Brak TAK
34 G?ska Justyna Prudnik NW 5km Brak TAK
35 Gerle-Kotula Anna Katowice NW 10 km UNIA MIAST NIE
36 G??owa Micha?? Cieszyn NW 10 km Unia Miast NIE
37 Golenia Irmgarda Dobra NW 5km DOBRA-Grupa Nordic Walking NIE
38 Golenia Reinhold Dobra NW 5km DOBRA-Grupa Nordic Walking NIE
39 Grabowska Anna Bytom NW 5km Bobry Walking NIE
40 Gr?da Mariusz Ozimek NW 10 km GREENEO Mariusz Gr?da NIE
41 Gr?dz Milena Jelcz-Laskowice NW 5km WALKING FAMILY TAK
42 Grela Beata B?dzin NW 5km Kije w Dobrych R?kach NIE
43 Grzebieluch El??bieta Sosnowiec NW 10 km Brak TAK
44 Gutowski Pawe?? Prudnik NW 5km Brak NIE
45 Gutowski Pawe?? Prudnik NW 5km Brak NIE
46 Gutowski Pawe?? Prudnik NW 5km Brak NIE
47 Gwiazdo?? Katarzyna Prudnik NW 10 km Brak NIE
48 Halski Andrzej Gogolin NW 5km HZ Gogolin TAK
49 Hryndio Jerzy Katowice NW 10 km STADION ??LASKI NIE
50 Husak Jolanta Prudnik NW 5km Brak NIE
51 I??ykowski Robert O??awa NW 5km A&R team NIE
52 Jagodzi??ska Bo??ena Wroc??aw NW 5km Brak TAK
53 Jagodzi??ski Andrzej Wroc??aw NW 5km Brak TAK
54 Janczy Gracjan Z??otog??owice NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA TAK
55 Jasik Katarzyna Stradunia NW 5km CKZIU Mechanik Nysa NIE
56 Jasik Beata ??cznik NW 5km Brak TAK
57 Jaworska Daria Prudnik NW 5km Brak TAK
58 Jezusek Barbara Ruda ??l?ska NW 5km Ekipa Na Kijach TAK
59 Juzof Iwona Pogwizd??w NW 10 km Fantastic Team NIE
60 Ka??u??na Anna Sosnowiec NW 5km Brak TAK
61 Kaminska Adriana Opole NW 10 km Nordic Walking Opole TAK
62 Kasprzak Tadeusz Osiek NW 5km Brak TAK
63 Kie??bik Marek Wroc??aw NW 10 km DWAMARKI TAK
64 Kobiela Daria Cz?stochowa NW 10 km KABEX Podkowa Jan??w TAK
65 Kobiela Magdalena Blachownia NW 10 km Brak NIE
66 Kocel Grzegorz Nowa Wie?? NW 10 km Brak TAK
67 Ko??uszek Dominik B?dzin NW 5km Kije w Dobrych R?kach NIE
68 Ko??uszek Maurycy B?dzin NW 5km Kije w Dobrych R?kach NIE
69 Ko??odziej Sonia Krapkowice NW 10 km Brak NIE
70 Ko??odziej Joanna Ruda ??l?ska NW 10 km STADION ??L?SKI TAK
71 Koprowska Aneta O??awa NW 5km Brak NIE
72 Koprowski Tomasz O??awa NW 10 km Nordiki TAK
73 Kotula Jakub Katowice NW 10 km UNIA MIAST NIE
74 Kowalski Marek Strzebi?? NW 10 km Unia Miast TAK
75 Koziarowska Magdalena Prudnik NW 10 km Brak TAK
76 Kozubal El??bieta Wojnowice NW 5km Brak NIE
77 Kupczyk Magdalena Dziergowice NW 5km Bbl K?dzierzyn Ko??le TAK
78 Kupczyk Joanna Dziergowice NW 5km Bbl K?dzierzyn Ko??le TAK
79 Kupczyk Andrzej Dziergowice NW 5km Bbl K?dzierzyn Ko??le TAK
80 Kurzawi??ska Marzena Jelcz-Laskowice NW 5km Brak NIE
81 Kwiecie?? El??bieta Wroc??aw NW 5km Brak TAK
82 Lepczak J??rek Wroc??aw NW 10 km LZS Trzebina NIE
83 ??uchowicz Elzbieta Dabrowa Gornicza NW 10 km Brak NIE
84 ??czyk Barbara Czelad?? NW 5km Optyka K.M. Szczerba TAK
85 ??czyk Jerzy Czelad?? NW 5km Optyka K.M. Szczerba TAK
86 ??lusarz Beata Prudnik NW 5km Brak NIE
87 ??witalska Beata Przystaj?? NW 10 km Brak TAK
88 ??witalski Robert Przystaj?? NW 5km Brak TAK
89 Machajek Krzysztof Polkowice NW 5km Stowarzyszenie Transplantacji Serca Ko??o Zabrze TAK
90 Machnik Janusz Zawiercie NW 5km CLLEO ZAWIERCIE NIE
91 Malinowska Ania O??awa NW 5km A&R team NIE
92 Ma??ka Marian Gliwice NW 5km 1959 NIE
93 Ma??ka Marian Gliwice NW 5km 1959 NIE
94 Marcinkowska Joanna Jeszkowice NW 5km Nordiki NIE
95 Matukin-Pakuszynska Anna Opole NW 5km Brak TAK
96 M?drak J??zef Wroc??aw NW 5km Brak TAK
97 M?dry Ewa Wroclaw NW 10 km Acteam NIE
98 Medrak Alicja Wroc??aw NW 5km Brak TAK
99 Michalska Julia Prudnik NW 5km Brak NIE
100 Mielcarek Leszek Bytom NW 5km niezrzeszony NIE
101 Mika Mateusz Olszynka NW 5km Specjalny O??rodek Szkolno- Wychowaaczy TAK
102 Miklas-Ko??uszek Agnieszka B?dzin NW 5km Kije w Dobrych R?kach NIE
103 Miko?ajczak Jan Legnica NW 10 km Brak NIE
104 Mi??kowicz Anna G??og??wek NW 5km Brak TAK
105 Mizga??a Kacper Z??oty Potok NW 5km Kabex Podkowa Jan??w NIE
106 Morawska Edyta O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
107 Morawski Jarek O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
108 Morawski Kaspian O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
109 Morys Agnieszka Ruda ??l?ska NW 5km Stadion ??l?ski NIE
110 Moso?? Marek Wroc??aw NW 10 km DWAMARKI NIE
111 Naworska Iwona K?dzierzyn-Ko??le NW 5km Brak NIE
112 Niechwiejczyk Kinga ??wi?toch??owice NW 5km Unia Miast NIE
113 Niechwiejczyk Piotr ??wi?toch??owice NW 10 km Opel Active Team NIE
114 Noga Boleslaw ????rawina NW 5km Zesp???? Niespokojnych N??g TAK
115 Nowicz Mariusz Ksi???y Las NW 10 km Cidry Lotajom TAK
116 Olejnik Janusz Markowice NW 5km Brak NIE
117 Olejnik Julia Markowice NW 5km Brak NIE
118 Olejnik Janusz Nysa NW 10 km Brak NIE
119 Ondycz Sylwia Dobrzykowice NW 5km Nordiki NIE
120 Pac Jan Bytom NW 10 km Cidry Lotajom NIE
121 Paletta Ma??gorzata Pietrowice Wielkie NW 10 km Brak TAK
122 Paletta Norbert Pietrowice Wielkie NW 10 km Brak TAK
123 Pawlowska-Sosin Barbara Chorzow NW 5km Stadion Slaski NIE
124 Piksa Kazimierz Brzeg NW 10 km 1949-10-07 TAK
125 Pintak Artur Kolnowice NW 5km Brak TAK
126 Podg??rski Szymon W???a NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
127 Pohl Anna Bia?a NW 10 km CKZIU MECHANIK NYSA TAK
128 Polewczak Aneta Zawiercie NW 5km CLLEO ZAWIERCIE NIE
129 Polewczak Mariusz Zawiercie NW 5km CLLEO ZAWIERCIE NIE
130 Przybylska Wanda Wisla NW 10 km Brak NIE
131 Pyka Aleksandra Lubliniec NW 5km Unia Miast NIE
132 Rac??awska Joanna Skarbimierz-Osiedle NW 5km Amatorka NIE
133 Rac??awski Jan Skarbimierz-Osiedle NW 5km Amator NIE
134 Raczy??ska Aleksandra Chorz??w NW 10 km STADION ??L?SKI TAK
135 Rogos Henryk Lubi??? NW 10 km ??cinawska Grupa Nordic Walking TAK
136 Rokacz Jolanta K?dzierzyn – Ko??le NW 10 km Brak NIE
137 Ryba??towski Pawe?? Oborniki ??l?skie NW 5km Brak TAK
138 Ryba??towski Pawe? Trzebnica NW 5km Brak NIE
139 Rydzak Jakub Racib??rz NW 5km ??l?ski Uniwersytet Medyczny NIE
140 Sitkowski Konrad Dobroszyce NW 5km Brak NIE
141 S?upianek Sonia Katowice NW 5km Brak NIE
142 S??upianek Pawe?? Katowice NW 10 km LECYMY DUR?? NIE
143 Smoczy??ska-Og??udek Katarzyna Nysa NW 5km Brak TAK
144 Sosin Stanislaw Chorzow NW 5km Stadion Slaski NIE
145 Spycha??a Les??aw Bia??a NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
146 Spycha??a Marzena Bia??a NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
147 Staniec Stanis??aw Strzelin NW 10 km Amator TAK
148 Stefan??w Magdalena Prudnik NW 10 km Brak TAK
149 Stefaniak Emilia Sosnowiec NW 10 km Brak TAK
150 Stiller Karol Kusi?ta NW 10 km KABEX Podkowa Jan??w TAK
151 Sumi??ska Ewa Siemys????w NW 10 km Brak TAK
152 Sumi??ski Kacper Siemys????w NW 10 km Brak TAK
153 Sumi??ski Tomasz Siemys????w NW 10 km Brak TAK
154 Surma Lena Nysa NW 5km PTTK Tryton Nysa NIE
155 Susdorf Anna Psary NW 10 km Susy team TAK
156 Susdorf Krzysztof Psary NW 10 km Susy Team TAK
157 Szcz???niak Zbigniew Blachownia NW 10 km Nordic Team Cz?stochowa TAK
158 Szendzielorz Ilona Ruda ??l?ska NW 5km STADION ??L?SKI TAK
159 Szyjka Izabela Kamieniec Wroc??awski NW 5km NORDIKI TAK
160 Thomalla Bogdan Zabrze NW 10 km Stadion ??l?ski NIE
161 Topolnicki Mariusz Przech??d NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
162 Topolnicki Konrad Przech??d NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
163 Warzocha Danuta Ruda ??l?ska NW 5km Ekipa Na Kijach TAK
164 Weiner Jakub Prudnik NW 10 km CKZIU MECHANIK NYSA TAK
165 Werner Aleksandra Ruda ??l?ska NW 5km EKIPA NA KIJACH TAK
166 Widlarz Marta Grodk??w NW 10 km Brak NIE
167 Wilczek Krzysztof Z?bowice NW 10 km Sopel Dobrodzien TAK
168 Wild Ewa O??awa NW 5km Brak NIE
169 Wild Arek O??awa NW 5km Brak NIE
170 Wolaniuk Zdzis??awa Trzebina NW 5km Brak TAK
171 Wo??ny Aleksandra Strzelin NW 10 km amator TAK
172 Wro??ski Maciej Blachownia NW 5km Brak TAK
173 Zawieja Eugeniusz Gogolin NW 5km HZ Gogolin TAK
174 Zbyryt Halina Nowa Ruda NW 10 km AKTYWNA NOWA RUDA TAK
175 Zieli??ska Gra??yna Dobieszowice NW 5km Bobry Walking TAK
176 Zieli??ska-Wo??nica Barbara Wilczyce NW 10 km Wr??g sportu TAK
177 Zwoli??ska El??bieta O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
178 Zwoli??ska Katarzyna O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
179 Zwoli??ski Andrzej O??awa NW 5km WALKING FAMILY TAK
180 Zydek Ewa Dobieszowice NW 10 km 1953 TAK