Zawody

Nazwa zawodów:

IV Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking

Miejsce i termin: Prudnik, 2019-06-29
Organizator: Gmina Prudnik
Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team

Opis zawodów: Dystanse:
5km ,osoby niepełnosprawne, dzieci i młodzież, wszystkie kategorie wiekowe
10 km wszystkie kategorie wiekowe od lat 18.
Dystans dla najmłodszych 200 m

UWAGA: Niepełnosprawni TYLKO dystans 5 km klasyfikacja OPEN K/M

Opłatę należy wpłacać na następujące konto bankowe:

72 1240 1688 1111 0010 6254 3100

Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team
ul. Jesionkowa 9
48-200 Prudnik
Z dopiskiem: Opłata Startowa Imię i Nazwisko , dystans

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Anyż Maria Będzin NW 10 km Kije w Dobrych Rękach TAK
2 Baj Stanisław Ścinawa NW 10 km Ścinawska Grupa Nordic Walking TAK
3 Bartnik Dorota Prudnik NW 10 km LZS Trzebina NIE
4 Bartyzel Dorota Jelcz-Laskowice NW 10 km Brak NIE
5 Begej Urszula Prudnik NW 10 km Brak TAK
6 Bonich Magdalena Opole NW 5km Brak NIE
7 Chmielewska Anna Namysłów NW 5km 5HOPS+ TAK
8 Chmielewska Hanna Namysłów NW 5km 5HOPS+ TAK
9 Chmielewska Julia Namysłów NW 5km 5HOPS+ NIE
10 Chmielewska Olga Namysłów NW 5km 5HOPS+ TAK
11 Chmielewski Paweł Namysłów NW 10 km 5HOPS+ NIE
12 Chorabik Stanisław Dębowiec NW 10 km Amator TAK
13 Czakiert Marek Częstochowa NW 10 km Nordic team Częstochowa NIE
14 Czereba Leszek Prudnik NW 10 km Brak TAK
15 Dąbrowicz Sylwia Opole NW 5km Brak NIE
16 Dereń Jolanta Prudnik NW 5km Brak TAK
17 Dereń Janusz Prudnik NW 10 km Brak TAK
18 Domin Krystyna Siemianowice NW 5km MK Team NIE
19 Donigiewicz Janusz Brzeg NW 5km Kruszyna nordic walking TAK
20 Drozd Maria Kruszyna NW 5km Nordic Walking Kruszyna TAK
21 Drozd Krystyna Bytom NW 10 km Cidry Lotajom TAK
22 Drygalska Aleksandra Będzin NW 5km Kije w Dobrych Rękach TAK
23 Fidot Ola Głogówek NW 10 km Brak NIE
24 Frydrych Krzysztof Prudnik NW 10 km Brak TAK
25 Gąsior-Ścibor Joanna Prudnik NW 10 km Brak TAK
26 Gąska Justyna Prudnik NW 5km Brak TAK
27 Golenia Reinhold Dobra NW 5km DOBRA-Grupa Nordic Walking NIE
28 Golenia Irmgarda Dobra NW 5km DOBRA-Grupa Nordic Walking NIE
29 Grabowska Anna Bytom NW 5km Bobry Walking NIE
30 Gręda Mariusz Ozimek NW 10 km GREENEO Mariusz Gręda NIE
31 Grądz Milena Jelcz-Laskowice NW 5km WALKING FAMILY TAK
32 Grela Beata Będzin NW 5km Kije w Dobrych Rękach NIE
33 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec NW 10 km Brak TAK
34 Gutowski Paweł Prudnik NW 5km Brak NIE
35 Gutowski Paweł Prudnik NW 5km Brak NIE
36 Gutowski Paweł Prudnik NW 5km Brak NIE
37 Gwiazdoń Katarzyna Prudnik NW 10 km Brak NIE
38 Halski Andrzej Gogolin NW 5km HZ Gogolin TAK
39 Iżykowski Robert Oława NW 5km A&R team NIE
40 Jagodzińska Bożena Wrocław NW 5km Brak TAK
41 Jagodziński Andrzej Wrocław NW 5km Brak TAK
42 Jasik Beata Łącznik NW 5km Brak TAK
43 Jaworska Daria Prudnik NW 5km Brak TAK
44 Jezusek Barbara Ruda Śląska NW 5km Ekipa Na Kijach TAK
45 Kałużna Anna Sosnowiec NW 5km Brak TAK
46 Kaminska Adriana Opole NW 10 km Nordic Walking Opole TAK
47 Kasprzak Tadeusz Osiek NW 5km Brak TAK
48 Kiełbik Marek Wrocław NW 10 km DWAMARKI TAK
49 Kobiela Daria Częstochowa NW 10 km KABEX Podkowa Janów TAK
50 Kocel Grzegorz Nowa Wieś NW 10 km Brak TAK
51 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 10 km STADION ŚLĄSKI TAK
52 Koprowska Aneta Oława NW 5km Brak NIE
53 Koprowski Tomasz Oława NW 10 km Nordiki NIE
54 Kowalski Marek Strzebiń NW 10 km Unia Miast TAK
55 Koziarowska Magdalena Prudnik NW 10 km Brak TAK
56 Kwiecień Elżbieta Wrocław NW 5km Brak TAK
57 Lepczak Jórek Wrocław NW 10 km LZS Trzebina NIE
58 Żuchowicz Elzbieta Dabrowa Gornicza NW 10 km Brak NIE
59 Łączyk Jerzy Czeladź NW 5km Optyka K.M. Szczerba NIE
60 Łączyk Barbara Czeladź NW 5km Optyka K.M. Szczerba NIE
61 Świtalska Beata Przystajń NW 10 km Brak NIE
62 Świtalski Robert Przystajń NW 5km Brak NIE
63 Machajek Krzysztof Polkowice NW 5km Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Zabrze TAK
64 Malinowska Ania Oława NW 5km A&R team NIE
65 Małka Marian Gliwice NW 5km 1959 NIE
66 Małka Marian Gliwice NW 5km 1959 NIE
67 Marcinkowska Joanna Jeszkowice NW 5km Nordiki NIE
68 Matukin-Pakuszynska Anna Opole NW 5km Brak TAK
69 Mędrak Józef Wrocław NW 5km Brak TAK
70 Mądry Ewa Wroclaw NW 10 km Acteam NIE
71 Medrak Alicja Wrocław NW 5km Brak TAK
72 MikoŁajczak Jan Legnica NW 10 km Brak NIE
73 Miśkowicz Anna Głogówek NW 5km Brak TAK
74 Morawska Edyta Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK
75 Morawski Kaspian Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK
76 Morawski Jarek Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK
77 Mosoń Marek Wrocław NW 10 km DWAMARKI NIE
78 Naworska Iwona Kędzierzyn-Koźle NW 5km Brak NIE
79 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice NW 5km Unia Miast NIE
80 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice NW 10 km Opel Active Team NIE
81 Noga Boleslaw Żórawina NW 5km Zespół Niespokojnych Nóg TAK
82 Nowicz Mariusz Księży Las NW 10 km Cidry Lotajom TAK
83 Olejnik Janusz Nysa NW 10 km Brak NIE
84 Olejnik Julia Markowice NW 5km Brak NIE
85 Olejnik Janusz Markowice NW 5km Brak NIE
86 Ondycz Sylwia Dobrzykowice NW 5km Nordiki NIE
87 Paletta Małgorzata Pietrowice Wielkie NW 10 km Brak TAK
88 Paletta Norbert Pietrowice Wielkie NW 10 km Brak TAK
89 Piksa Kazimierz Brzeg NW 10 km 1949-10-07 TAK
90 Pintak Artur Kolnowice NW 5km Brak TAK
91 Pohl Anna BiaŁa NW 10 km CKZIU MECHANIK NYSA TAK
92 Racławska Joanna Skarbimierz-Osiedle NW 5km Amatorka NIE
93 Racławski Jan Skarbimierz-Osiedle NW 5km Amator NIE
94 Rogos Henryk Lubiąż NW 10 km Ścinawska Grupa Nordic Walking TAK
95 Rybałtowski PaweŁ Trzebnica NW 5km Brak NIE
96 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie NW 5km Brak TAK
97 Sitkowski Konrad Dobroszyce NW 5km Brak NIE
98 SŁupianek Sonia Katowice NW 5km Brak NIE
99 Słupianek Paweł Katowice NW 10 km LECYMY DURŚ NIE
100 Smoczyńska-Ogłudek Katarzyna Nysa NW 5km Brak NIE
101 Spychała Marzena Biała NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
102 Spychała Lesław Biała NW 5km CKZIU MECHANIK NYSA NIE
103 Staniec Stanisław Strzelin NW 10 km Amator TAK
104 Stefanów Magdalena Prudnik NW 10 km Brak TAK
105 Stefaniak Emilia Sosnowiec NW 10 km Brak NIE
106 Stiller Karol Kusięta NW 10 km KABEX Podkowa Janów TAK
107 Sumińska Ewa Siemysłów NW 10 km Brak TAK
108 Sumiński Kacper Siemysłów NW 10 km Brak TAK
109 Sumiński Tomasz Siemysłów NW 10 km Brak TAK
110 Susdorf Anna Psary NW 10 km Susy team TAK
111 Susdorf Krzysztof Psary NW 10 km Susy Team TAK
112 Szczęśniak Zbigniew Blachownia NW 10 km Nordic Team Częstochowa NIE
113 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska NW 5km STADION ŚLĄSKI TAK
114 Szyjka Izabela Kamieniec Wrocławski NW 5km NORDIKI TAK
115 Thomalla Bogdan Zabrze NW 10 km Stadion Śląski NIE
116 Warzocha Danuta Ruda Śląska NW 5km Ekipa Na Kijach TAK
117 Werner Aleksandra Ruda Śląska NW 5km EKIPA NA KIJACH TAK
118 Widlarz Marta Grodków NW 10 km Brak NIE
119 Wilczek Krzysztof Zębowice NW 10 km Sopel Dobrodzien TAK
120 Woźny Aleksandra Strzelin NW 10 km amator TAK
121 Wroński Maciej Blachownia NW 10 km Brak TAK
122 Zawieja Eugeniusz Gogolin NW 5km HZ Gogolin TAK
123 Zbyryt Halina Nowa Ruda NW 10 km AKTYWNA NOWA RUDA TAK
124 Zielińska Grażyna Dobieszowice NW 5km Bobry Walking NIE
125 Zielińska-Woźnica Barbara Wilczyce NW 10 km Wróg sportu TAK
126 Zwolińska Elżbieta Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK
127 Zwolińska Katarzyna Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK
128 Zwoliński Andrzej Oława NW 5km WALKING FAMILY TAK