Nazwa zawodów: |
IV Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking |
Miejsce i termin: | Prudnik, 2019-06-29 |
Organizator: | Gmina Prudnik Stowarzyszenie WesoĹy Borsuk Team |
Opis zawodów: | Dystanse: 5km ,osoby niepeĹnosprawne, dzieci i mĹodzieĹź, wszystkie kategorie wiekowe 10 km wszystkie kategorie wiekowe od lat 18. Dystans dla najmĹodszych 200 m UWAGA: NiepeĹnosprawni TYLKO dystans 5 km klasyfikacja OPEN K/M OpĹatÄ naleĹźy wpĹacaÄ na nastÄpujÄ ce konto bankowe: 72 1240 1688 1111 0010 6254 3100 Stowarzyszenie WesoĹy Borsuk Team WiÄcej w regulaminie. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamus Marian | Bytom | NW 10 km | Silesia Nordic Team | NIE |
2 | AnyĹź Maria | BÄdzin | NW 10 km | Kije w Dobrych RÄkach | TAK |
3 | Baj StanisĹaw | Ĺcinawa | NW 10 km | Ĺcinawska Grupa Nordic Walking | TAK |
4 | Bartnik Dorota | Prudnik | NW 10 km | LZS Trzebina | NIE |
5 | Bartyzel Dorota | Jelcz-Laskowice | NW 10 km | Brak | NIE |
6 | Begej Urszula | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
7 | Bonich Magdalena | Opole | NW 5km | Brak | NIE |
8 | Bul Dariusz | Prudnik | NW 5km | Fear The Return | NIE |
9 | Chmielewska Anna | NamysĹĂłw | NW 5km | 5HOPS+ | TAK |
10 | Chmielewska Hanna | NamysĹĂłw | NW 5km | 5HOPS+ | TAK |
11 | Chmielewska Julia | NamysĹĂłw | NW 5km | 5HOPS+ | TAK |
12 | Chmielewska Olga | NamysĹĂłw | NW 5km | 5HOPS+ | TAK |
13 | Chmielewski PaweĹ | NamysĹĂłw | NW 10 km | 5HOPS+ | TAK |
14 | Chorabik StanisĹaw | DÄbowiec | NW 10 km | Amator | TAK |
15 | CiecielÄg JarosĹaw | Nysa | NW 10 km | NYSA BIEGA | NIE |
16 | CiecielÄg Ola | Nysa | NW 5km | Brak | NIE |
17 | CieĹlar Barbara | WisĹa | NW 10 km | Brak | NIE |
18 | Cyrus Bogdan | StrzebiĹ | NW 5km | Victoria StrzebiĹ | NIE |
19 | Czakiert Marek | CzÄstochowa | NW 10 km | Nordic team CzÄstochowa | NIE |
20 | Czereba Leszek | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
21 | DÄ browicz Sylwia | Opole | NW 5km | Brak | NIE |
22 | DereĹ Janusz | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
23 | DereĹ Jolanta | Prudnik | NW 5km | Brak | TAK |
24 | Domin Krystyna | Siemianowice | NW 5km | MK Team | NIE |
25 | Donigiewicz Janusz | Brzeg | NW 5km | Kruszyna nordic walking | TAK |
26 | Drozd Krystyna | Bytom | NW 10 km | Cidry Lotajom | TAK |
27 | Drozd Maria | Kruszyna | NW 5km | Nordic Walking Kruszyna | TAK |
28 | Drygalska Aleksandra | BÄdzin | NW 5km | Kije w Dobrych RÄkach | TAK |
29 | Fidot Ola | GĹogĂłwek | NW 10 km | Brak | NIE |
30 | Frydrych Krzysztof | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
31 | Gajek Halina | Prudnik | NW 10 km | RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK | NIE |
32 | Gallus-Czereba Joanna | Prudnik | NW 5km | CZKiU Mechanik Nysa | NIE |
33 | GÄ sior-Ĺcibor Joanna | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
34 | GÄ ska Justyna | Prudnik | NW 5km | Brak | TAK |
35 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | NW 10 km | UNIA MIAST | NIE |
36 | GĹowa MichaĹ | Cieszyn | NW 10 km | Unia Miast | NIE |
37 | Golenia Irmgarda | Dobra | NW 5km | DOBRA-Grupa Nordic Walking | NIE |
38 | Golenia Reinhold | Dobra | NW 5km | DOBRA-Grupa Nordic Walking | NIE |
39 | Grabowska Anna | Bytom | NW 5km | Bobry Walking | NIE |
40 | GrÄda Mariusz | Ozimek | NW 10 km | GREENEO Mariusz GrÄda | NIE |
41 | GrÄ dz Milena | Jelcz-Laskowice | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
42 | Grela Beata | BÄdzin | NW 5km | Kije w Dobrych RÄkach | NIE |
43 | Grzebieluch ElĹźbieta | Sosnowiec | NW 10 km | Brak | TAK |
44 | Gutowski PaweĹ | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
45 | Gutowski PaweĹ | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
46 | Gutowski PaweĹ | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
47 | GwiazdoĹ Katarzyna | Prudnik | NW 10 km | Brak | NIE |
48 | Halski Andrzej | Gogolin | NW 5km | HZ Gogolin | TAK |
49 | Hryndio Jerzy | Katowice | NW 10 km | STADION ĹLASKI | NIE |
50 | Husak Jolanta | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
51 | IĹźykowski Robert | OĹawa | NW 5km | A&R team | NIE |
52 | JagodziĹska BoĹźena | WrocĹaw | NW 5km | Brak | TAK |
53 | JagodziĹski Andrzej | WrocĹaw | NW 5km | Brak | TAK |
54 | Janczy Gracjan | ZĹotogĹowice | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | TAK |
55 | Jasik Katarzyna | Stradunia | NW 5km | CKZIU Mechanik Nysa | NIE |
56 | Jasik Beata | ĹÄ cznik | NW 5km | Brak | TAK |
57 | Jaworska Daria | Prudnik | NW 5km | Brak | TAK |
58 | Jezusek Barbara | Ruda ĹlÄ ska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | TAK |
59 | Juzof Iwona | PogwizdĂłw | NW 10 km | Fantastic Team | NIE |
60 | KaĹuĹźna Anna | Sosnowiec | NW 5km | Brak | TAK |
61 | Kaminska Adriana | Opole | NW 10 km | Nordic Walking Opole | TAK |
62 | Kasprzak Tadeusz | Osiek | NW 5km | Brak | TAK |
63 | KieĹbik Marek | WrocĹaw | NW 10 km | DWAMARKI | TAK |
64 | Kobiela Daria | CzÄstochowa | NW 10 km | KABEX Podkowa JanĂłw | TAK |
65 | Kobiela Magdalena | Blachownia | NW 10 km | Brak | NIE |
66 | Kocel Grzegorz | Nowa WieĹ | NW 10 km | Brak | TAK |
67 | KoĹźuszek Dominik | BÄdzin | NW 5km | Kije w Dobrych RÄkach | NIE |
68 | KoĹźuszek Maurycy | BÄdzin | NW 5km | Kije w Dobrych RÄkach | NIE |
69 | KoĹodziej Sonia | Krapkowice | NW 10 km | Brak | NIE |
70 | KoĹodziej Joanna | Ruda ĹlÄ ska | NW 10 km | STADION ĹLÄSKI | TAK |
71 | Koprowska Aneta | OĹawa | NW 5km | Brak | NIE |
72 | Koprowski Tomasz | OĹawa | NW 10 km | Nordiki | TAK |
73 | Kotula Jakub | Katowice | NW 10 km | UNIA MIAST | NIE |
74 | Kowalski Marek | StrzebiĹ | NW 10 km | Unia Miast | TAK |
75 | Koziarowska Magdalena | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
76 | Kozubal ElĹźbieta | Wojnowice | NW 5km | Brak | NIE |
77 | Kupczyk Magdalena | Dziergowice | NW 5km | Bbl KÄdzierzyn KoĹşle | TAK |
78 | Kupczyk Joanna | Dziergowice | NW 5km | Bbl KÄdzierzyn KoĹşle | TAK |
79 | Kupczyk Andrzej | Dziergowice | NW 5km | Bbl KÄdzierzyn KoĹşle | TAK |
80 | KurzawiĹska Marzena | Jelcz-Laskowice | NW 5km | Brak | NIE |
81 | KwiecieĹ ElĹźbieta | WrocĹaw | NW 5km | Brak | TAK |
82 | Lepczak JĂłrek | WrocĹaw | NW 10 km | LZS Trzebina | NIE |
83 | Ĺťuchowicz Elzbieta | Dabrowa Gornicza | NW 10 km | Brak | NIE |
84 | ĹÄ czyk Barbara | CzeladĹş | NW 5km | Optyka K.M. Szczerba | TAK |
85 | ĹÄ czyk Jerzy | CzeladĹş | NW 5km | Optyka K.M. Szczerba | TAK |
86 | Ĺlusarz Beata | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
87 | Ĺwitalska Beata | PrzystajĹ | NW 10 km | Brak | TAK |
88 | Ĺwitalski Robert | PrzystajĹ | NW 5km | Brak | TAK |
89 | Machajek Krzysztof | Polkowice | NW 5km | Stowarzyszenie Transplantacji Serca KoĹo Zabrze | TAK |
90 | Machnik Janusz | Zawiercie | NW 5km | CLLEO ZAWIERCIE | NIE |
91 | Malinowska Ania | OĹawa | NW 5km | A&R team | NIE |
92 | MaĹka Marian | Gliwice | NW 5km | 1959 | NIE |
93 | MaĹka Marian | Gliwice | NW 5km | 1959 | NIE |
94 | Marcinkowska Joanna | Jeszkowice | NW 5km | Nordiki | NIE |
95 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | NW 5km | Brak | TAK |
96 | MÄdrak JĂłzef | WrocĹaw | NW 5km | Brak | TAK |
97 | MÄ dry Ewa | Wroclaw | NW 10 km | Acteam | NIE |
98 | Medrak Alicja | WrocĹaw | NW 5km | Brak | TAK |
99 | Michalska Julia | Prudnik | NW 5km | Brak | NIE |
100 | Mielcarek Leszek | Bytom | NW 5km | niezrzeszony | NIE |
101 | Mika Mateusz | Olszynka | NW 5km | Specjalny OĹrodek Szkolno- Wychowaaczy | TAK |
102 | Miklas-KoĹźuszek Agnieszka | BÄdzin | NW 5km | Kije w Dobrych RÄkach | NIE |
103 | MikoĹajczak Jan | Legnica | NW 10 km | Brak | NIE |
104 | MiĹkowicz Anna | GĹogĂłwek | NW 5km | Brak | TAK |
105 | MizgaĹa Kacper | ZĹoty Potok | NW 5km | Kabex Podkowa JanĂłw | NIE |
106 | Morawska Edyta | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
107 | Morawski Jarek | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
108 | Morawski Kaspian | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
109 | Morys Agnieszka | Ruda ĹlÄ ska | NW 5km | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
110 | MosoĹ Marek | WrocĹaw | NW 10 km | DWAMARKI | NIE |
111 | Naworska Iwona | KÄdzierzyn-KoĹşle | NW 5km | Brak | NIE |
112 | Niechwiejczyk Kinga | ĹwiÄtochĹowice | NW 5km | Unia Miast | NIE |
113 | Niechwiejczyk Piotr | ĹwiÄtochĹowice | NW 10 km | Opel Active Team | NIE |
114 | Noga Boleslaw | ŝórawina | NW 5km | ZespóŠNiespokojnych Nóg | TAK |
115 | Nowicz Mariusz | KsiÄĹźy Las | NW 10 km | Cidry Lotajom | TAK |
116 | Olejnik Janusz | Markowice | NW 5km | Brak | NIE |
117 | Olejnik Julia | Markowice | NW 5km | Brak | NIE |
118 | Olejnik Janusz | Nysa | NW 10 km | Brak | NIE |
119 | Ondycz Sylwia | Dobrzykowice | NW 5km | Nordiki | NIE |
120 | Pac Jan | Bytom | NW 10 km | Cidry Lotajom | NIE |
121 | Paletta MaĹgorzata | Pietrowice Wielkie | NW 10 km | Brak | TAK |
122 | Paletta Norbert | Pietrowice Wielkie | NW 10 km | Brak | TAK |
123 | Pawlowska-Sosin Barbara | Chorzow | NW 5km | Stadion Slaski | NIE |
124 | Piksa Kazimierz | Brzeg | NW 10 km | 1949-10-07 | TAK |
125 | Pintak Artur | Kolnowice | NW 5km | Brak | TAK |
126 | PodgĂłrski Szymon | WÄĹźa | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | NIE |
127 | Pohl Anna | BiaĹa | NW 10 km | CKZIU MECHANIK NYSA | TAK |
128 | Polewczak Aneta | Zawiercie | NW 5km | CLLEO ZAWIERCIE | NIE |
129 | Polewczak Mariusz | Zawiercie | NW 5km | CLLEO ZAWIERCIE | NIE |
130 | Przybylska Wanda | Wisla | NW 10 km | Brak | NIE |
131 | Pyka Aleksandra | Lubliniec | NW 5km | Unia Miast | NIE |
132 | RacĹawska Joanna | Skarbimierz-Osiedle | NW 5km | Amatorka | NIE |
133 | RacĹawski Jan | Skarbimierz-Osiedle | NW 5km | Amator | NIE |
134 | RaczyĹska Aleksandra | ChorzĂw | NW 10 km | STADION ĹLÄSKI | TAK |
135 | Rogos Henryk | LubiÄ Ĺź | NW 10 km | Ĺcinawska Grupa Nordic Walking | TAK |
136 | Rokacz Jolanta | KÄdzierzyn – KoĹşle | NW 10 km | Brak | NIE |
137 | RybaĹtowski PaweĹ | Oborniki ĹlÄ skie | NW 5km | Brak | TAK |
138 | RybaĹtowski PaweĹ | Trzebnica | NW 5km | Brak | NIE |
139 | Rydzak Jakub | RacibĂłrz | NW 5km | ĹlÄ ski Uniwersytet Medyczny | NIE |
140 | Sitkowski Konrad | Dobroszyce | NW 5km | Brak | NIE |
141 | SĹupianek Sonia | Katowice | NW 5km | Brak | NIE |
142 | SĹupianek PaweĹ | Katowice | NW 10 km | LECYMY DURĹ | NIE |
143 | SmoczyĹska-OgĹudek Katarzyna | Nysa | NW 5km | Brak | TAK |
144 | Sosin Stanislaw | Chorzow | NW 5km | Stadion Slaski | NIE |
145 | SpychaĹa LesĹaw | BiaĹa | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | NIE |
146 | SpychaĹa Marzena | BiaĹa | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | NIE |
147 | Staniec StanisĹaw | Strzelin | NW 10 km | Amator | TAK |
148 | StefanĂłw Magdalena | Prudnik | NW 10 km | Brak | TAK |
149 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | NW 10 km | Brak | TAK |
150 | Stiller Karol | KusiÄta | NW 10 km | KABEX Podkowa JanĂłw | TAK |
151 | SumiĹska Ewa | SiemysĹĂłw | NW 10 km | Brak | TAK |
152 | SumiĹski Kacper | SiemysĹĂłw | NW 10 km | Brak | TAK |
153 | SumiĹski Tomasz | SiemysĹĂłw | NW 10 km | Brak | TAK |
154 | Surma Lena | Nysa | NW 5km | PTTK Tryton Nysa | NIE |
155 | Susdorf Anna | Psary | NW 10 km | Susy team | TAK |
156 | Susdorf Krzysztof | Psary | NW 10 km | Susy Team | TAK |
157 | SzczÄĹniak Zbigniew | Blachownia | NW 10 km | Nordic Team CzÄstochowa | TAK |
158 | Szendzielorz Ilona | Ruda ĹlÄ ska | NW 5km | STADION ĹLÄSKI | TAK |
159 | Szyjka Izabela | Kamieniec WrocĹawski | NW 5km | NORDIKI | TAK |
160 | Thomalla Bogdan | Zabrze | NW 10 km | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
161 | Topolnicki Mariusz | PrzechĂłd | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | NIE |
162 | Topolnicki Konrad | PrzechĂłd | NW 5km | CKZIU MECHANIK NYSA | NIE |
163 | Warzocha Danuta | Ruda ĹlÄ ska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | TAK |
164 | Weiner Jakub | Prudnik | NW 10 km | CKZIU MECHANIK NYSA | TAK |
165 | Werner Aleksandra | Ruda ĹlÄ ska | NW 5km | EKIPA NA KIJACH | TAK |
166 | Widlarz Marta | GrodkĂłw | NW 10 km | Brak | NIE |
167 | Wilczek Krzysztof | ZÄbowice | NW 10 km | Sopel Dobrodzien | TAK |
168 | Wild Ewa | OĹawa | NW 5km | Brak | NIE |
169 | Wild Arek | OĹawa | NW 5km | Brak | NIE |
170 | Wolaniuk ZdzisĹawa | Trzebina | NW 5km | Brak | TAK |
171 | WoĹşny Aleksandra | Strzelin | NW 10 km | amator | TAK |
172 | WroĹski Maciej | Blachownia | NW 5km | Brak | TAK |
173 | Zawieja Eugeniusz | Gogolin | NW 5km | HZ Gogolin | TAK |
174 | Zbyryt Halina | Nowa Ruda | NW 10 km | AKTYWNA NOWA RUDA | TAK |
175 | ZieliĹska GraĹźyna | Dobieszowice | NW 5km | Bobry Walking | TAK |
176 | ZieliĹska-WoĹşnica Barbara | Wilczyce | NW 10 km | WrĂłg sportu | TAK |
177 | ZwoliĹska ElĹźbieta | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
178 | ZwoliĹska Katarzyna | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
179 | ZwoliĹski Andrzej | OĹawa | NW 5km | WALKING FAMILY | TAK |
180 | Zydek Ewa | Dobieszowice | NW 10 km | 1953 | TAK |