Zawody

Nazwa zawodów:

VI Dycha Głogowska

Miejsce i termin: Głogów Młp., 2019-05-11
Organizator: 1) Klub Sportowy „Biegunka Team” w Głogowie Małopolskim,
2) Miasto Głogów Małopolski,
3) Pływalnia „Wodnik” w Głogowie Małopolskim.

Kontakt:
Andrzej Zwierzchowski – tel. 502 061 478

Opis zawodów: 1) Biegi odbędą się dnia 11.05.2019 r. (sobota), drogami asfaltowymi prowadzącymi przez: Gminę Głogów Małopolski oraz tereny leśne Gminy Głogów Małopolski .
2) Start i meta: Głogów Małopolski, ul. Parkowa 15 przy Basenie Miejskim, godzina 16:00
3) Dystans – 10 km drogą o nawierzchni asfaltowej.
4) Trasa tworzy pętlę zamkniętą z wyraźnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo słupkami co 1 km oraz w miarę możliwości pogodowych poziomo za pomocą farby zmywalnej. Na trasie znajdują się punkt żywieniowy – woda na 5 km.
5) Bieg odbywa się przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakrętach i rozwidleniach trasa zabezpieczona będzie przez wolontariuszy.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://biegunkateam.blogspot.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Szreder Sebastian Głogów Małopolski 40-49 lat Brak TAK
2 Ćwik Janusz Mielec 60 lat + Wiatr We Włosach NIE
3 Bajorek Arkadiusz Rogoźnica 20-29 lat Brak TAK
4 Baranowska Zuzanna Rzeszów 20-29 lat Robaki i Chrabaszcze TAK
5 Bazan Tomasz Wysoka Głogowska 30-39 lat Brak TAK
6 Bazera Gabriela Głogów Małopolski 30-39 lat Brak TAK
7 Bąk Andrzej Zabajka 60 lat + TKKF SOKÒŁ GŁOGÒW MAŁOPOLSKI TAK
8 Bąk Zbigniew Raniżów 50-59 lat Brak TAK
9 Bednarz Jacek Głogów Małopolski 20-29 lat BiegunkaTeam TAK
10 Bednarz Karol Trzciana 40-49 lat SSPS RESOVIA TAK
11 Bernat Wojciech Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
12 Bester Monika Kosina 40-49 lat Brak TAK
13 Białek Jacek Głogów Małopolski 40-49 lat Głogovia Głogów Małopolski TAK
14 Bidus Łukasz Rzeszów 30-39 lat BLS Logistics TAK
15 Bielecki Dawid Brzóza Królewska 30-39 lat Real Madryt Team NIE
16 Bijoś Mirosław Głogów Małopolski 30-39 lat Dawaj Misiek 🙂 TAK
17 Blajer Elzbieta RzeszÓw 40-49 lat Brak TAK
18 Blajer Maciej RzeszÓw 40-49 lat Brak TAK
19 Bołba Robert Rzeszów 40-49 lat Pratt & Whitney Rzeszów TAK
20 Broda Łukasz Rzeszów 20-29 lat piękne i brodacze NIE
21 Bronhard Rafał Rzeszów 30-39 lat 21 BDOW NIE
22 Bułdak Andrzej Rzeszów 50-59 lat polmot TAK
23 Burdaś Klaudia Bratkowice 20-29 lat Forever Bussines Team TAK
24 Chmiel Michał Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
25 ChrzĘszczyk Artur Nowy Borek 40-49 lat Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
26 Ciepiela Piotr Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
27 Cisek Andrzej Rzeszów 40-49 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
28 Cyrek Jarosław Rzeszów 30-39 lat Asseco Active Team TAK
29 Czyżowska Adrianna Błażowa 30-39 lat Brak TAK
30 Darłak Lucasz Rzeszów 20-29 lat Stajnia Balona TAK
31 Daz Waldemar Glogow Malopolski 40-49 lat Tkkf Sokol Glogow Mlp. TAK
32 Dec Dominik Sokołów Małopolski 20-29 lat Tego Typu TAK
33 Dobosz Piotr Żarówka 30-39 lat Sprint Radomysl Wielki TAK
34 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
35 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 50-59 lat BT WAGABUNDA TAK
36 Drąg Paweł Rzeszów 30-39 lat DecaRun Rzeszów TAK
37 Drzał Damian Wysoka Głogowska 30-39 lat Brak TAK
38 Dul Przemysław Rzeszów 30-39 lat MTU Aero Engines NIE
39 Dulik Bartosz Mielec 16-19 lat Brak NIE
40 Dulik Bartosz Mielec 20-29 lat Brak TAK
41 Duńczyk Daniel Mielec 30-39 lat Brak TAK
42 Dziadosz-Hess Ewelina Rzeszów 30-39 lat Leniwce team NIE
43 Dziedzic Witold Rzeszów 40-49 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
44 Dziedzic Jerzy Trzciana 40-49 lat JERZY DZIEDZIC TAK
45 Fedak Grzegorz Sanok 40-49 lat PASS Running Team TAK
46 Ferenc Beata Rzeszów 40-49 lat Biegomania Lubaczów NIE
47 Florek Marcin Pilzno 40-49 lat Mężczyźni Św. Józefa TAK
48 Fornek Paulina Ocieka 16-19 lat Brak NIE
49 Frendo Bartłomiej Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
50 Fuglewicz Roman Chmielnik 50-59 lat Ruszaj się stary TAK
51 Fura Anna Świlcza 20-29 lat Brak TAK
52 Gaber Piotr Styków 30-39 lat Brak TAK
53 Gajecka Anna Głogów Małopolski 30-39 lat Brak TAK
54 Garlak Jacek Głogów Młp. 50-59 lat essence.of.prophylaxis NIE
55 Gąciarz Mateusz Głogów Małopolski 20-29 lat Brak TAK
56 Głogowska Karolina Radom 30-39 lat 1985 NIE
57 Golema Krzysztof Głogów Małopolski 30-39 lat Sokół NIE
58 Gołąbek Paweł Krzątka 30-39 lat Zmitek Team Nowa Dęba TAK
59 Grabowska Agnieszka Rzeszów 30-39 lat NIE
60 Grabska Renata Rzeszów 60 lat + Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
61 Grodzicki Aga Rzeszów 40-49 lat Brak NIE
62 Gruszka Artur Gnojnica 40-49 lat Orkiestra Wojskowa w Rzeszowie TAK
63 Grygiel Jacek Nowa Dęba 50-59 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
64 Grzybowski Jarosław Głogów Małopolski 40-49 lat Brak NIE
65 Grzywacz Paweł Łańcut 40-49 lat …. NIE
66 Grzywacz Justyna Głogów Małopolski 16-19 lat Brak TAK
67 Gubernat Bartosz Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
68 Gut Jacek Hucisko 20-29 lat Centrum Animacji Społecznej TAK
69 Hadam Ewa Dynów 50-59 lat Spartan Training Group Rzeszów TAK
70 Haduch Jerzy Pisarowce 60 lat + Sanok i Okolice TAK
71 Herba Konrad Kraków 40-49 lat Brak NIE
72 Hulbój Jan Rzeszow 40-49 lat SP – 13 TAK
73 Indyk Kamil Rzeszów 20-29 lat Husaria Race Team TAK
74 Iskra Kamil Nisko 20-29 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
75 Jagusiak Barbara Trzebownisko 40-49 lat Brak NIE
76 Jagusiak Piotr Trzebownisko 40-49 lat Brak NIE
77 Jakubowski Daniel Zabajka 40-49 lat Centrum Animacji Społecznej Caritas TAK
78 Jakubowski Robert Zaczernie 40-49 lat MTU AE / Politechnika Rzeszowska TAK
79 Janda Patryk Krasne 20-29 lat Brak TAK
80 Jędruchów Maciej Trzebownisko 20-29 lat Biegowy Team Rzeszów NIE
81 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów 40-49 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
82 Kaczyńska Alicja Rzeszów 30-39 lat Perfect Runner Team NIE
83 Kapica Anna Rudna Wielka 30-39 lat Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
84 Kapłon Krzysztof Sokołów Małopolski 40-49 lat TG SOKÓŁ Zakopane TAK
85 Karnat Dariusz Nowa DĘba 40-49 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
86 Karwan Zbigniew Lublin 50-59 lat bbl TAK
87 Kasperski Tomasz Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
88 Kata Dorota Raniżów 20-29 lat Brak TAK
89 Kawa Michał Sulejówek 20-29 lat Rozbiegany Sulejówek TAK
90 Kawalec Grzegorz Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
91 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska 30-39 lat MPEC Rzeszów TAK
92 Kiedrowski Rafał Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
93 Kitowska Anna Zabajka 40-49 lat Husaria Race Team NIE
94 Kitowski Aleksander Zabajka 20-29 lat Brak NIE
95 Kitowski Bartosz Zabajka 40-49 lat Husaria Race Team NIE
96 Kiwała Marcin Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
97 Klamut Ryszard Jablonica Polska 60 lat + Jabłonica Polska TAK
98 Klamut Ryszard Jabłonica Polska 60 lat + Jabłonica NIE
99 Knutel Mariusz Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
100 Kobiałka Piotr Rzeszów 30-39 lat RKW NIE
101 Kobylarz Piotr Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
102 Kochaniec Waldemar GŁogÓw MaŁopolski 40-49 lat Brak TAK
103 Koczan Wojciech Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
104 Kościelny Aleksander Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
105 Kołodziej Łukasz Sokolow Malopolski 30-39 lat PROSWIM TAK
106 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 50-59 lat Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
107 Kopacz Piotr Jelna 50-59 lat Brak TAK
108 Kosior Krzysztof Żołynia 30-39 lat Brak TAK
109 Koza Kamil Ulanów 20-29 lat Stalowowolski klub biegacza TAK
110 Kozieł Tadeusz Rzeszów 20-29 lat Szczęściarz Biega TAK
111 Kozioł Stanisław Głogów Małopolski. 60 lat + TAK
112 Kubala Paweł Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
113 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój 30-39 lat Kubiccy TAK
114 Kulasa Andrzej Boguchwała 50-59 lat Brak TAK
115 Kurjański Ryszard Głogów Młp. 40-49 lat MTU Aero Engines NIE
116 Kustra Piotr Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
117 Kut Kacper Rzeszów 30-39 lat Pws Crew TAK
118 Kwiatkowski Paweł Rzeszów 30-39 lat Domex team TAK
119 Kwoka Roman Bobrówka 30-39 lat Brak TAK
120 Lasota Krzysztof Rzeszów 40-49 lat Sokół Millennium TAK
121 Lejko Piotr Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
122 Leśko Paweł Kielanówka 40-49 lat Brak TAK
123 Lewandowski Paweł Rzeszów 40-49 lat Biegam bo lubię Rzeszów NIE
124 Żaczek Marcin Rzeszów 30-39 lat Komenda Miejska Policji w Rzeszowie TAK
125 Żebrakowski Artur Rzeszów 40-49 lat Chrabąszcze i Robaki TAK
126 Łagowski Paweł Głogów Małopolski 30-39 lat Brak TAK
127 Łeptuch Tomasz Komorów 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
128 Ślęczka Damian Rzeszów 30-39 lat Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów TAK
129 Śmieszek Tomasz Raniżów 20-29 lat Brak NIE
130 Śnieżek Krzysztof Nisko 50-59 lat Planeta Nisko TAK
131 Łoza Artur Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
132 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska 30-39 lat KKB MOSIR KROSNO NIE
133 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska 30-39 lat KKB MOSIR KROSNO NIE
134 Świętoniowska Justyna Rzeszów 30-39 lat Spartan Training Group Rzeszów TAK
135 Machowski Karol Krosno 30-39 lat Brak TAK
136 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa 40-49 lat Machoney Team TAK
137 Majecki Robert Sandomierz 20-29 lat JW3533 TAK
138 Malec Krzysztof Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
139 Malik Aleksandra Rzeszów 50-59 lat Rzeszowski Hasacz TAK
140 Małek Paweł Rzeszów 40-49 lat DecaRUN Rzeszów TAK
141 Marszałek Ewa Rzeszów 40-49 lat Śnieżne Trasy Krzywa Skipol TAK
142 Marut Mariusz Raniżów 20-29 lat Brak TAK
143 Materna Dawid Rzeszów 30-39 lat Asseco Active Team TAK
144 Mehdi Monika Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
145 Mehdi Raul Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
146 Murias Mirosław Błędowa Tyczyńska 20-29 lat Brak NIE
147 Natoński Grzegorz Żołynia 30-39 lat Brak TAK
148 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy 40-49 lat III LO Rzeszów NIE
149 Niemiec Katarzyna Rzeszów 30-39 lat run baby run NIE
150 Noworól Łukasz Zabajka 20-29 lat Brak TAK
151 Nyzio Piotr Błędowa Tyczyńska 30-39 lat Brak TAK
152 Oczoś Jerzy Chmielnik 50-59 lat Brak TAK
153 Oczoś Mateusz Chmielnik 16-19 lat Brak TAK
154 Odrowski Tomasz Rzeszów 40-49 lat Lamba NIE
155 Odrowski Tomasz Rzeszów 40-49 lat Lamba TAK
156 Ogłuszka Michał Rzeszów 30-39 lat SAFEPRO Usługi BHP TAK
157 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów 30-39 lat SAFEPRO Usługi BHP TAK
158 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Brak NIE
159 Oleksy Przemysław Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
160 Olekszyk Joanna Szyszków 20-29 lat DecaRun Rzeszów TAK
161 Olesiak Magdalena Glogow Mlp 30-39 lat TKKF “ Sokol” Glogow Mlp NIE
162 Openchowska Monika Rzeszów 30-39 lat RunBabyRun NIE
163 Orłowska Beata Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
164 OrŁowski Wojciech Stalowa Wola 40-49 lat LANS LAS TAK
165 Pacześniak Tomasz Rzeszów 40-49 lat RunBabyRun TAK
166 Pakuła Przemek Rzeszów 30-39 lat Brak NIE
167 Pałka Karolina Racławówka 20-29 lat Centrum Animacji Społecznej TAK
168 Pasierb Grzegorz Rzeszów 40-49 lat 1976 NIE
169 Pasierb Grzegorz Rzeszów 40-49 lat DECARUN Rzeszów TAK
170 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 30-39 lat Brak TAK
171 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 30-39 lat Brak TAK
172 Pecka Gosia Rzeszów 30-39 lat RunBabyRun NIE
173 Petela Sebastian Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
174 Piecuch Michał Rzeszów 30-39 lat Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
175 Piekarz Jan Raniżów 40-49 lat Brak TAK
176 Piekło Paweł RzeszÓw 30-39 lat Brak TAK
177 Pietrzkiewicz Krystian Sanok 20-29 lat Brak TAK
178 Pisaniak Dariusz Rzeszow 50-59 lat Brak TAK
179 Piszcz Dariusz RzeszÓw 40-49 lat Brak TAK
180 Piszczek Stanisław Przemyśl 40-49 lat Brak NIE
181 Piwonska Sylwia Głogów Młp. 20-29 lat Brak TAK
182 Piwowar Daniel Rzeszów 40-49 lat Pratt & Whitney TAK
183 Podolak Krzysztof Rzeszow 30-39 lat Brak TAK
184 Południak Małgorzata Chmielnik 40-49 lat Brak NIE
185 Pondel Jacek Rzeszów 30-39 lat MTU Aero Engines TAK
186 Prażmowski Daniel Głowaczowa 30-39 lat Dzikie Mustangi TAK
187 Prażmowski Marcin Zabrnie 40-49 lat Brak TAK
188 Przybylski Damian Rzeszów 20-29 lat TAK
189 Przywara Piotr Budy Głogowskie 30-39 lat Mtu Aero Engines Polska TAK
190 Pyrcz Wojciech Rzeszów 50-59 lat Brak TAK
191 Pyrzak Jacek Rzeszów 30-39 lat Centrum Animacji Społecznej TAK
192 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów 40-49 lat Wydział Żandarmerii Wojskowej Rzeszów TAK
193 Rachwał Łukasz Mielec 20-29 lat Brak NIE
194 Rak Zbigniew Rzeszów 40-49 lat MTU Aero Engines TAK
195 Róg Dorota RzeszÓw 40-49 lat BBL Rzeszów TAK
196 Róg Piotr RzeszÓw 40-49 lat MPEC RZESZÓW TAK
197 Różańska Ewa Mrowla 30-39 lat brak TAK
198 Różański Bartosz Mrowla 30-39 lat Brak TAK
199 Rączka Mateusz Kolbuszowa 30-39 lat Brak TAK
200 Rąkoska Małgorzata Głogów Małopolski 20-29 lat Brak TAK
201 Rąkoski Daniel Głogów Małopolski 30-39 lat Brak NIE
202 Rejus Marek Głogów Małopolski 60 lat + TKKFSokol Glocoś mlp TAK
203 Rembisz Jan Glogow Mlp 30-39 lat Brak TAK
204 Rogala Grzegorz Boguchwała 40-49 lat Brak TAK
205 Rogóż Marcin Zagórz 20-29 lat Brak TAK
206 Rogowska Anna Rzeszow 30-39 lat DecaRun Rzeszów NIE
207 Rogowski Tomasz Mielec 50-59 lat Brak TAK
208 Rojek JÓzef Ropczyce 50-59 lat Brak TAK
209 Rojowiec Agnieszka Rzeszów 40-49 lat Brak NIE
210 Rokita Marek Głogów Małopolski 30-39 lat Stowarzyszenie FORTIS TAK
211 Rożek Marcin Rzeszów 30-39 lat WAGUM Team TAK
212 Rozenbajgier-Domin Katarzyna Haczów 20-29 lat Brak TAK
213 Rusin Marcin Rzeszów 30-39 lat Asseco Active Team TAK
214 Rzeźnik Andrzej Korczyna 50-59 lat Brak NIE
215 Sapko Paulina Budy Głogowskie 30-39 lat Run4Fun TAK
216 Sarna Kamil Krasne 30-39 lat Brak TAK
217 SarzyŃski StanisŁaw ŁaŃcut 40-49 lat Brak TAK
218 Sęk Wiesław Pruchnik 30-39 lat JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM TAK
219 Schiller Fryderyk Rzeszów 40-49 lat Schody Hiszpańskie NIE
220 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek GO TAK
221 Siembida Małgorzata Ulanów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
222 Sikora Marcin Głogów Małopolski 30-39 lat PSTK TAK
223 Skoczylas Robert Rzeszów 50-59 lat Szare Łosie TAK
224 Skoczylas Alicja Rzeszów 50-59 lat Szare Łosie TAK
225 Skoczylas Tomasz Lipie 30-39 lat Rozwój Głogowa Mieszkańcy TAK
226 Skop Norbert Zabajka 40-49 lat Brak TAK
227 Smoleń Patryk Rzeszów 30-39 lat BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
228 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów 30-39 lat RunBabyRun NIE
229 Sobolewski Marek Rzeszów 40-49 lat Politechnika Rzeszowska TAK
230 Sobota Marcin Głogów Małopolski 30-39 lat Brak TAK
231 Sołtysiak Krystyna Jawornik 50-59 lat Spartan Race Training Group TAK
232 Sowa Dariusz Rzeszów 50-59 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
233 Spirała Janusz Rzeszów 40-49 lat Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
234 Stachurski Piotr RzeszÓw 30-39 lat Brak TAK
235 Stawarz Paweł Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
236 Stopa Mariusz Głogów Małopolski 50-59 lat Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
237 Styka Mateusz Rzeszów 30-39 lat ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR TAK
238 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
239 Szafran Zygmunt Głogów Młp. 50-59 lat Rzeszowskie gazele i gepardy TAK
240 Szczygieł Beata Stobierna 40-49 lat Brak NIE
241 Szczygieł Zbigniew Stobierna 50-59 lat Brak NIE
242 Szela Małgorzata Rzeszów 30-39 lat SSPS Resovia NIE
243 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 20-29 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
244 Szepieniec Michał Rzeszów 30-39 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
245 Szkoda Robert Biłgoraj 30-39 lat Biłgoraj Biega TAK
246 Szlachta Katarzyna Rzeszów 30-39 lat RunBabyRun TAK
247 Szot Maria Ujazd 40-49 lat Brak TAK
248 Szpunar Andrzej Rzeszów 40-49 lat KM PSP Rzeszów TAK
249 Szuba Dariusz Przemyśl 50-59 lat I RUN ALONE TAK
250 Szymańska Barbara Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
251 Tajchman Jarosław Rzeszów 30-39 lat Stajnia Balona TAK
252 Tęcza Justyna Kolbuszowa 20-29 lat Fundacja Centrum Animacji Społecznej TAK
253 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów 30-39 lat Szymon Tereszkiewicz TAK
254 Tomaka Wojciech Nowa Wieś 40-49 lat Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
255 Tomasik Paulina Rzeszów 20-29 lat Brak TAK
256 Wajda Barbara Korczyna 30-39 lat Brak NIE
257 Wajda Maciej Korczyna 30-39 lat Brak NIE
258 Walania Kinga Głogów Małopolski 30-39 lat TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
259 Walat Adrian Rzeszów 30-39 lat 31 BLP OT TAK
260 Wawrzonek Rafał Chmielnik 40-49 lat Brak NIE
261 Wiktor Wiesław Straszęcin 50-59 lat Dębickie Gepardy TAK
262 Wilczyński Witold Jeżowe 30-39 lat Klub Matiego Jeżowe TAK
263 Wilusz Damian Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
264 Wisniowski Adam DĘbica 40-49 lat MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
265 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 60 lat + Brak TAK
266 Wojtasik Dariusz Rzeszów 40-49 lat Brak TAK
267 Wojtuszewski Radosław Mielec 30-39 lat Brak NIE
268 Zabiegły Grzegorz Rzeszów 40-49 lat Reszowskie Gazele i Gepardy TAK
269 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski 30-39 lat Klub Sportowy PRESTIGE NIE
270 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski 30-39 lat Klub Sportowy PRESTIGE NIE
271 Ziemba Paulina Rzeszów 30-39 lat Brak TAK
272 Zuber Karolina Kolbuszowa 20-29 lat Brak TAK
273 Zwierzchowska Magdalena Głogów Małopolski 30-39 lat BiegunkaTeam TAK