Nazwa zawodów: |
VI Dycha GĹogowska – biegi dzieciÄce |
Miejsce i termin: | GĹogĂłw MĹp., 2019-05-11 |
Organizator: | 1) Klub Sportowy âBiegunka Teamâ w GĹogowie MaĹopolskim, 2) Miasto GĹogĂłw MaĹopolski, 3) PĹywalnia âWodnikâ w GĹogowie MaĹopolskim. Andrzej Zwierzchowski â tel. 502 061 478 |
Opis zawodów: |
1. Przedszkolaki â start biegu o godzinie 15:10 â dystans 100m 2. SzkoĹa Podstawowa kl. 1- 3 â start biegu o godzinie 15:15 â dystansie 200-300m 3. SzkoĹa Podstawowa kl. 4- 6 â start biegu o godzinie 15:20 â dystansie 500m-600m 4. SzkoĹa Podstawowa kl. 7- 8 â start biegu o godzinie 15:30 â dystansie 800-1000m |
Strona WWW: | http://biegunkateam.blogspot.com/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Äwik Kajetan | Mielec | 100 m – Przedszkolaki | Wiatr We WĹosach | NIE |
2 | Bajek Jan | GĹogĂłw MĹp. | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
3 | Bator Filip | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | AC Milan | NIE |
4 | BiaĹek Julia | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
5 | BiaĹek Jan | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
6 | BijoĹ Jeremi | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Dawaj Misiek 🙂 | NIE |
7 | BijoĹ Konstanty | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Dawaj Misiek 🙂 | NIE |
8 | BijoĹ Tymoteusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | Dawaj Misiek 🙂 | NIE |
9 | BĹajda Krystian | GĹogĂłw MĹp | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
10 | Bocek Krzysztof | BoguchwaĹa | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
11 | Bocek Karolina | BoguchwaĹa | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
12 | Chmiel Karol | Budy Glogowskie | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
13 | Chmiel Juleczka | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | NIE |
14 | ChrzÄszczyk Wiktoria | Nowy Borek | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
15 | Chudzik Aleksandra | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
16 | Cyrek MikoĹaj | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
17 | Czarnik Julia | Rzeszow | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
18 | Czebieniak Jakub | GĹogĂłw MĹp. | 100 m – Przedszkolaki | – | NIE |
19 | Czebieniak Maksymilian | GĹogĂłw MĹp. | 200-300m , klasy 1- 3 | – | NIE |
20 | Dykiel MaĹgorzata | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
21 | Gajecki Filip | GĹogĂłw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
22 | GaweĹ Alan | GĹogĂłw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | brak | NIE |
23 | GaweĹ Roksana | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | brak | NIE |
24 | Gawlak Alan | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
25 | Gniewek Piotr | GĹogĂłw MĹp. | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
26 | Grodecka Milena | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Nie | NIE |
27 | Grodecka Gabriela | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Nie | NIE |
28 | Grodzicki Mateusz | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
29 | Grodzicki Marcin | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
30 | Hess Aleksandra | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Leniwce team | NIE |
31 | Hess Zuzanna | RzeszĂłw | 800-1000m, klasy 7-8 | Leniwce team | NIE |
32 | HoĹĂłwko Natalia | RzeszĂłw | 800-1000m, klasy 7-8 | Brak | NIE |
33 | Jakubowski Iwo | Zabajka | 100 m – Przedszkolaki | Centrum Animacji SpoĹecznej | NIE |
34 | Jakubowski Tymoteusz | Zabajka | 500-600m, klasy 4-6 | Centrum Animacji SpoĹecznej | NIE |
35 | Jakubowski Tymoteusz | Zabajka | 500-600m, klasy 4-6 | Centrum Animacji SpoĹecznej Caritas | NIE |
36 | Janowska Patrycja | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
37 | Janowski Xavier | GĹogĂłw Malopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Prestige RzeszĂłw | NIE |
38 | Kamler Oskar | GĹogĂw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
39 | Kaznowski Franciszek | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
40 | Kobylarz Brunon | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
41 | Kobylarz Leon | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
42 | Kogut Bartosz | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
43 | Kolmer RafaĹ | GĹogĂłw MĹp. | 200-300m , klasy 1- 3 | brak | NIE |
44 | Koprucha Kuba | GĹogĂłw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
45 | Koprucha Wiktor | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
46 | Krzywonos Karolina | Wysoka GĹogowska | 100 m – Przedszkolaki | brak | NIE |
47 | Krzywonos Wojciech | Wysoka GĹogowska | 100 m – Przedszkolaki | brak | NIE |
48 | Kubas Oskar | RzeszĂw | 200-300m , klasy 1- 3 | BIEGUNKA TEAM | NIE |
49 | Kubas Tymoteusz | GĹogĂw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | BIEGUNKA TEAM | NIE |
50 | KuĹşnia Laura | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Przedszkolak | NIE |
51 | KuĹşniar Szymon | GĹogĂłw MĹp | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
52 | KuĹşniar Kornelia | GĹogĂłw MĹp | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
53 | KuroĹ Gabriel | Przewrotne | 500-600m, klasy 4-6 | Stowarzyszenie Fregata | NIE |
54 | KuroĹ Tobiasz | Przewrotne | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
55 | Kwiatkowska Aleksandra | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Kwiatuszek | NIE |
56 | Laskowska Emilia | Rzeszow | 200-300m , klasy 1- 3 | RunBabyRun | NIE |
57 | Laskowski Antoni | RzeszĂw | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
58 | Lasota Wojciech | Rzeszów | 200-300m , klasy 1- 3 | SokóŠMillenium | NIE |
59 | Lasota Antoni | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | SokóŠMillenium | NIE |
60 | Ĺťeglicki Oskar | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
61 | Ĺagowski Adrian | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Hot Wheels | NIE |
62 | ĹwiÄtoniowska Julia | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
63 | Majchrowska Emilia | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
64 | Majchrowska Natalia | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
65 | Majchrowski Marcin | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
66 | Malec Adam | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
67 | Materna MiĹosz | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
68 | Mazur StanisĹaw | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
69 | Mazur Krzysztof | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
70 | MicaĹ Kornelia | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
71 | MicaĹ Lena | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
72 | Niemiec Jakub | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | run Kuba run | NIE |
73 | Nyzio Mieszko | BĹÄdowa TyczyĹska | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
74 | Odrowdki MikoĹaj | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Lamba | NIE |
75 | OgĹuszka Jan | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | SAFEPRO UsĹugi BHP | NIE |
76 | OrganiĹciak Szymon | Przewrotne | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
77 | PaczeĹniak Zofia | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | RunBabyRun | NIE |
78 | Pasierb Oliwia | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | DECARUN RzeszĂłw | NIE |
79 | PastuĹa Emilia | GĹogĂw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | BIEGUNKA TEAM | NIE |
80 | PastuĹa Weronika | GĹogĂw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | BIEGUNKA TEAM | NIE |
81 | Pecka Tymoteusz | BĹaĹźowa | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
82 | Pecka Tymoteusz | BĹaĹźowa | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
83 | Pecka Oliwia | BĹaĹźowa | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
84 | Petela Szymon | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
85 | Piecuch Kaja | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
86 | PiwoĹska Wiktoria | GĹogĂłw MĹp | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
87 | PiwoĹska Nikola | GĹogĂłw MĹp | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
88 | PiwoĹski Tobiasz | GĹogĂłw MĹp | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
89 | Piwowar Oliwka | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
90 | Piwowar Wiktor | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
91 | Pondel Tymoteusz | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Sosiek | NIE |
92 | Rabiejewska Emilia | Tyczyn | 500-600m, klasy 4-6 | SzkoĹa Podstawowa w Tyczynie | NIE |
93 | Rabiejewska Anna | Tyczyn | 800-1000m, klasy 7-8 | SzkoĹa Podstawowa w Tyczynie | NIE |
94 | Rabiejewska Julia | Tyczyn | 500-600m, klasy 4-6 | SzkoĹa Podstawowa w Tyczynie | NIE |
95 | Rak Igor | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | MTU Aero Engine | NIE |
96 | Rak Oliwier | RzeszĂw | 200-300m , klasy 1- 3 | MTU Aero Engines | NIE |
97 | RóşaĹski Gracjan | Mrowla | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
98 | Rogowska Klara | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | DecaRun Kids | NIE |
99 | Rojek Piotr | Ropczyce | 800-1000m, klasy 7-8 | Brak | NIE |
100 | RoĹźek Wojciech | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | AC Milan | NIE |
101 | Rumianowski PiotruĹ | Trzciana | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
102 | Rybczyk Franciszek | GĹogĂw MĹp. | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
103 | Rykowska Lena | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
104 | Selwa Aleksandra | P | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
105 | Selwa Karolina | Przewrotne | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |
106 | Sikora Maria | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
107 | Sikora MichaĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
108 | SiĹka Karolina | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
109 | SiĹka Jakub | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
110 | Stachurski Bartosz | RzeszĂw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
111 | Stachurski Mateusz | RzeszĂłw | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
112 | Stachurski Szymon | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
113 | Stachurski Kamil | RzeszĂw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
114 | Starczuk Wiktoria | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Rzeszow | NIE |
115 | Strojek MikoĹaj | GĹogĂłw MaĹopolski | 800-1000m, klasy 7-8 | Fregata GĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
116 | Strojek Tymoteusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 500-600m, klasy 4-6 | Fregata GĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
117 | Styka Szymon | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR | NIE |
118 | Sycz Zbigniew | GĹogĂw MaĹopolski | 800-1000m, klasy 7-8 | TKKF SOKĂĹ GĹOGĂW MAĹOPOLSKI | NIE |
119 | SzczepaĹska Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
120 | Szlachta Konstanty | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
121 | Szlachta Konstanty | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | RunBabyRun | NIE |
122 | Szlachta Zuzanna | Rzeszow | 500-600m, klasy 4-6 | RunBabyRun | NIE |
123 | SzopiĹska Natlia | Budy GĹogowkie | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
124 | SzopiĹska Hanna | Budy GĹogowkie | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
125 | Szpunar Wiktoria | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
126 | Tront Damian | RzeszĂłw | 500-600m, klasy 4-6 | Niepubliczna SzkoĹa Podstawowa âKraina UĹmiechuâ | NIE |
127 | UchaĹska Julia | Przewrotne | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
128 | Walczewska Natalia | Wysoka GĹogowska | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
129 | Wojtowicz Oliwia | RzeszĂłw | 100 m – Przedszkolaki | Brak | NIE |
130 | Zawadzka Laura | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
131 | Zawadzki Leon | GĹogĂłw MaĹopolski | 100 m – Przedszkolaki | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
132 | Ziobro Karol | Mogielnica | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
133 | Ziobro Gabriela | Mogielnica | 200-300m , klasy 1- 3 | Brak | NIE |
134 | Ziobro Dawid | Mogielnica | 500-600m, klasy 4-6 | Brak | NIE |