Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg do Serca Kołłątaja- BIEG 10km

Miejsce i termin: Staszów, 2019-04-28
Organizator: 1. Gmina Staszów
1.2. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie
1.3. Staszowskie Towarzystwo Amatorów Rekreacji i Sportu STARiS „RUCH – SPRAWNOŚĆ –
ZDROWIE”

2. Partnerzy
2.1. Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Staszów

Opis zawodów: Uczestnictwo
5.1. Bieg odbędzie się w następujących kategoriach i na dystansie:
a) bieg główny (M, K) – 10 km,
b) marsz Nordic Walking (M, K) – 10 km.
5.2. W biegu oraz marszu Nordic Walking mogą wziąć udział zawodnicy, którzy przedstawią w biurze
zawodów aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w imprezie lub złożą
oświadczenie o udziale w imprezie na własną odpowiedzialność.
5.3. W biegu głównym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy w dniu startu ukończyli 16 lat.
5.4. W marszu Nordic Walking mogą wziąć udział zawodnicy, którzy w dniu startu ukończyli 12 lat.
5.5. Niepełnoletni zawodnicy zobowiązani są do posiadania oświadczenia rodziców uprawniającego do
uczestnictwa w zawodach sportowych, o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w imprezie
lub ważnych badań lekarskich.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Babula Ewa Skopanie Bieg 10km Dom Dziecka w Skopaniu TAK
2 Babula Sylwester Skopanie Bieg 10km Dom Dziecka w Skopaniu TAK
3 Baran Marcin Kielce Bieg 10km BIKEFACTORY KIELCE TAK
4 Barucha Karolina Kielce Bieg 10km Brak TAK
5 Bauer Monika Zaczernie Bieg 10km Brak TAK
6 Bazak Andrzej Kielce Bieg 10km Brak NIE
7 Białek Robert Mielec Bieg 10km FitRunnersTeam TAK
8 Bielacha Maciej Miedziana Góra Bieg 10km Mechanik i Przyjaciele NIE
9 Bożek Arkadiusz Mielec Bieg 10km brak TAK
10 Boroń Paweł Staszów Bieg 10km Brak TAK
11 Burzyńska Iwona Staszów Bieg 10km Brak TAK
12 Charyga Wojciech Staszów Bieg 10km NIE
13 Chorogiewski Sławomir Staszów Bieg 10km Brak TAK
14 Chudzik Jakub Staszów Bieg 10km Brak NIE
15 Czarnecki Adrian Połaniec Bieg 10km Brak NIE
16 Czegus Aneta Połaniec Bieg 10km Running Połaniec NIE
17 Czegus Marcin Połaniec Bieg 10km Running Połaniec NIE
18 Czerwiński Łukasz Mielec Bieg 10km Run For Fun TAK
19 Dengler Monika Mielec Bieg 10km Fit Runners Team TAK
20 Dołomisiewicz Sławomir Oględów Bieg 10km Brak TAK
21 Dudek Gabriel Opatów Bieg 10km Brak TAK
22 Dudek Arkadiusz Połaniec Bieg 10km Brak NIE
23 Dudzic Patryk Staszów Bieg 10km Brak TAK
24 Duszkiewicz Łukasz Skopanie Bieg 10km Dom Dziecka w Skopaniu TAK
25 Fijałkowski Dariusz Pińczów Bieg 10km 5 Sów Run Team Pińczów NIE
26 Forkasiewicz Grzegorz Staszów Bieg 10km STARiS Staszów TAK
27 Gad Małgorazta Wiśniowa Bieg 10km Brak TAK
28 Gajdowski Konrad Staszów Bieg 10km Brak TAK
29 Gałka Wiesław Orłowiny Bieg 10km Brak TAK
30 Gałka Monika Kaliszany Bieg 10km Brak NIE
31 Głodo Krzysztof Kłoda Bieg 10km Brak NIE
32 Gozdek Radek Warszawa Bieg 10km Trucht Tarchomin Team TAK
33 Grębowiec Mateusz Sandomierz Bieg 10km TSA Sandomierz NIE
34 Gromadzka Anna Kielce Bieg 10km Decathlon Kielce NIE
35 Jabłoński Tomasz Busko-Zdrój Bieg 10km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
36 Jagieło Michał Lubienia Bieg 10km Husaria Race Team NIE
37 Jagieło Kinga Lubienia Bieg 10km Husaria Race Team NIE
38 Jaśtal Piotr Kielce Bieg 10km LKB Rudnik / AZS UJK Kielce TAK
39 Jaworska Wioletta Staszów Bieg 10km Staris TAK
40 Jaworski Bartosz Staszów Bieg 10km Ja Sam TAK
41 Kania Przemyslaw Styków Bieg 10km DB-TRANS STARACHOWICE TAK
42 Karcz Michał Borków Bieg 10km Ekstremalna Grupa Pościgowa TAK
43 Karwan Zbigniew Lublin Bieg 10km BBL TAK
44 Kasza Slawomir Wojciechowice Bieg 10km Brak TAK
45 Kiciński Andrzej Ossala Bieg 10km 42BLSz TAK
46 Korpacki Krzysztof Staszów Bieg 10km STARiS TAK
47 Kosik Paweł Staszów Bieg 10km Brak TAK
48 Kowalik Mariusz Połaniec Bieg 10km RUNNING POŁANIEC TAK
49 Kowalski Michał Staszów Bieg 10km Brak TAK
50 Krawczyński Janusz Gromadzice Bieg 10km Ostrobiec TAK
51 Kruszewska Viktoria Staszów Bieg 10km STARiS Staszów TAK
52 Kruszewski Arseniusz Staszów Bieg 10km STARiS Staszów TAK
53 Kulawiak Łukasz Połaniec Bieg 10km Brak TAK
54 Labziuk Oleksandr Winnica Bieg 10km LKB Rudnik NIE
55 Lampart Michał Połaniec Bieg 10km RUNNING POŁANIEC NIE
56 Lepiarz Sylwester Wronów Bieg 10km Brak TAK
57 Żak Jarek Połaniec Bieg 10km Brak TAK
58 Żądło Jacek Mielec Bieg 10km PERFECT RUNNER TEAM TAK
59 ŻÓŁtak Anna Busko-Zdrój Bieg 10km LKB Rudnik TAK
60 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg 10km Brak NIE
61 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg 10km Brak NIE
62 Śledź Renata Staszów Bieg 10km Brak TAK
63 Ślusarski Rafał Piorkowice Bieg 10km Brak TAK
64 Świątek Karol Rzeszów Bieg 10km Husaria Race Team TAK
65 Maksoń Małgorzata Mielec Bieg 10km Fit Team Runners TAK
66 Malek Grzegorz Kielce Bieg 10km Brak TAK
67 Maziarz Artur Mielec Bieg 10km Run For Fun TAK
68 Mączka Katarzyna Staszów Bieg 10km Staris Staszów NIE
69 Miazga Grzegorz Mielec Bieg 10km OMK Smoczka TAK
70 Michalski Łukasz Staszów Bieg 10km Brak TAK
71 Morawska Katarzyna StaszÓw Bieg 10km Brak TAK
72 Morawski Marek Staszów Bieg 10km Brak TAK
73 Nagaś Katarzyna Mielec Bieg 10km Run For Fun TAK
74 Nowak Tomasz Chmielnik Bieg 10km Brak TAK
75 Ożóg Paweł Kielce Bieg 10km ZABIEGANI W KIELCACH NIE
76 Paczos Michał Szczecin Bieg 10km Brak TAK
77 Pajdosz Rafał Biała Podlaska Bieg 10km KB Biała Biega TAK
78 Paluch Anna Warszawa Bieg 10km Brak TAK
79 Paluch Sebastian Warszawa Bieg 10km Brak TAK
80 Pasieka Sławomir Iwaniska Bieg 10km Brak NIE
81 Pawlik Anna Staszow Bieg 10km STARIS TAK
82 Pawlik Robert Staszów Bieg 10km STARIS TAK
83 Piechota Adam Wola Mielecka Bieg 10km PZL Mielec NIE
84 Podsiadło Michał Sandomierz/wola Wiśniowska Bieg 10km TSA Sandomierz NIE
85 Popielska-Nemś Dorota Staszów Bieg 10km STARiS Staszów TAK
86 Rejman Dorota Tarnobrzeg Bieg 10km UKS Siedleszczany TAK
87 Rogowski Tomasz Mielec Bieg 10km Brak TAK
88 Ruchomski Wiesław Kielce Bieg 10km Brak TAK
89 Rzepka Wojciech Tarnobrzeg Bieg 10km Brak NIE
90 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
91 SieroŃ Tomasz Dyminy Bieg 10km Brak TAK
92 Skunny Piotr Staszów Bieg 10km Brak TAK
93 Skuza Grzegorz Kotuszów / Dobczyce Bieg 10km ROZBIEGANE DOBCZYCE TAK
94 Slobodianiuk Denis Winnica Bieg 10km TEAMOCHAL NIE
95 Słomiński Albert Staszów Bieg 10km Brak TAK
96 Smykiel Karolina Klimontów Bieg 10km Brak NIE
97 Sochacki Andrzej Staszów Bieg 10km PTTK Staszów NIE
98 Srokosz Sebastian Chmielnik Bieg 10km Run Team Chmielnik TAK
99 Stachowicz Adam Staszów Bieg 10km Brak TAK
100 Stalowski Paweł Gromadzice Bieg 10km Brak TAK
101 Starachowski Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 10km OstroBiec NIE
102 Stępień-Walas Luiza Staszów Bieg 10km Brak NIE
103 Strzępek Andrzej Staszów Bieg 10km Brak NIE
104 Sudoł Andrzej Ruda Bieg 10km Superior TAK
105 Switek Mateusz Rytwiany Bieg 10km NIE
106 SzczygieŁ Mateusz Ossala Bieg 10km Brak TAK
107 Szewczyk Dominika Kloda Bieg 10km Brak NIE
108 Szkurłat Zbigniew Kielce Bieg 10km Brak TAK
109 Sztandera Piotr Parszów Bieg 10km Decathlon Kielce/Czarnecki Run Team NIE
110 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg Bieg 10km Dom Dziecka w Skopaniu TAK
111 Szwed Krzysztof Starachowice Bieg 10km Brak NIE
112 Szymańska Ewa Kurozwęki Bieg 10km STARiS TAK
113 Szyszka Monika Chmielnik Bieg 10km RUN TEAM CHMIELNIK NIE
114 Szyszka Adam Chmielnik Bieg 10km RUN TEAM CHMIELNIK NIE
115 Szyszkowski Krzysztof Staszów Bieg 10km Brak NIE
116 Szyszkowski Wojciech Staszów Bieg 10km Brak TAK
117 Telka Paweł Kielce Bieg 10km Mechanik i Przyjaciele TAK
118 Tomczak Renata Kielce Bieg 10km Brak TAK
119 Tworek Artur Ossala Bieg 10km Brak TAK
120 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 10km TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
121 Walasek Maciej Trzcianki Bieg 10km RLTL ZTE RADOM TAK
122 Wójtowicz Paulina Staszów Bieg 10km Brak NIE
123 Wiatr Mateusz Rzeszów Bieg 10km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie TAK
124 Wiatrowska Kinga Staszów Bieg 10km STARiS Staszów NIE
125 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team TAK
126 Wiejas Sławomir Osówka Bieg 10km Brak TAK
127 Winiarz Mariusz Skopanie Bieg 10km Dom Dziecka w Skopaniu TAK
128 Woś Ewa Rytwiany Bieg 10km Brak NIE
129 Woś Małgorzata Rytwiany Bieg 10km Brak TAK
130 Woś Monika Rytwiany Bieg 10km Brak TAK
131 Wołos Jacek Hrubieszów Bieg 10km Brak TAK
132 Zalaś Marcin Połaniec Bieg 10km Running Połaniec TAK
133 Zawadzka Joanna Chmielnik Bieg 10km RUN TEAM CHMIELNIK TAK