Zawody

Nazwa zawodów:

Festiwal Biegowy Las-Staris

Miejsce i termin: Czernica (świętokrzyskie), 2019-06-16
Organizator: Staszowskie Towarzystwo Amatorów Rekreacji i Sportu STARiS „RUCH – SPRAWNOŚĆ – ZDROWIE”.

Osoby do kontaktu: Arkadiusz Nemś, tel. 504 038 867,
Robert Pawlik, tel. 662 097 505,
email: poczta@staris.pl.

Opis zawodów: Termin: 16 czerwca 2019 roku (niedziela):
 Półmaraton – Cały Zając – godz. 10:00,
 Bieg na 10 km – Pół Zająca – godz. 10:05,
 Nordic Walking – Marsz Szaraka – godz. 10:10.
Zawody odbędą się na terenie Gminy Staszów, w miejscowości Czernica.
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w OSP Czernica.
Biuro zawodów czynne w dniu imprezy w godzinach 7:45–9:15.
Miejsce startu oraz szczegółowa trasa biegów i marszu podana zostanie na fanpage’u organizatora i na stronie wydarzenia.
Dystans poszczególnych konkurencji:
 Cały Zając – półmaraton – ok. 21,0975 km,
 Pół Zająca – bieg na 10 km,

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczak Daniel Połaniec Cały Zając – półmaraton Brak TAK
2 Antas Mariola Kielce Cały Zając – półmaraton Brak NIE
3 Ćwik Hubert Zamość Pół Zająca- 10 km Agros Zamość NIE
4 Ćwik Hubert Zamość Cały Zając – półmaraton Agros Zamość NIE
5 Basak Justyna Dwikozy Cały Zając – półmaraton 1990 NIE
6 Bernacki Kamil Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski Cały Zając – półmaraton OstroBiec NIE
7 Boroń Paweł Staszów Pół Zająca- 10 km Brak NIE
8 Borycki Łukasz Kielce Cały Zając – półmaraton Biegające Włóczykije TAK
9 Botkiewicz Jarosław Piaseczna Górka Pół Zająca- 10 km wkurw_team / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / Stokowczyki TAK
10 Burzynska Iwona Staszów Pół Zająca- 10 km Brak TAK
11 Chamik Dariusz Sandomierz Pół Zająca- 10 km Strefa Siły Sandomierz TAK
12 Charyga Wojciech Staszów Cały Zając – półmaraton 1967 TAK
13 Chodakowski Rafał Ćmielów Cały Zając – półmaraton OstroBiec NIE
14 Chorogiewski Sławomir Staszów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
15 Chrin Jagoda Mińsk Mazowiecki Pół Zająca- 10 km Brak TAK
16 Cieślik Adriana Kraków Pół Zająca- 10 km Brak NIE
17 Czegus Marcin Połaniec Pół Zająca- 10 km Running Połaniec TAK
18 Czegus Aneta Połaniec Pół Zająca- 10 km Running Połaniec TAK
19 Czegus Anna Połaniec Pół Zająca- 10 km Running Połaniec NIE
20 Długosz Jacek Starachowice Cały Zając – półmaraton Brak TAK
21 Domagała Damian Warszawa Cały Zając – półmaraton Angry Wolves TAK
22 Dudek Arkadiusz Połaniec Pół Zająca- 10 km Running NIE
23 Dukała Arkadiusz Warszawa Cały Zając – półmaraton Nationale Nederlanden TAK
24 Dziewierz Przemysław Kielce Cały Zając – półmaraton Brak NIE
25 Forkasiewicz Grzegorz Staszów Cały Zając – półmaraton STARiS Staszów TAK
26 Furmanek Mariusz Skołyszyn Cały Zając – półmaraton Brak NIE
27 Gad Małgorzata Wiśniowa Pół Zająca- 10 km Brak NIE
28 Gajdowski Konrad Staszów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
29 Gajek Magdalena Czółna Cały Zając – półmaraton wieś tańczy i biega TAK
30 Gajek Grzegorz Czółna Cały Zając – półmaraton wieś tańczy i biega TAK
31 Gardyński Dariusz Rytwiany Pół Zająca- 10 km 3-cia KRR NIE
32 Gil Katarzyna Kraków Pół Zająca- 10 km Na NIE
33 Głodo Krzysztof Kłoda Cały Zając – półmaraton Brak TAK
34 Grabowy Łukasz Dębica Cały Zając – półmaraton DKB Maratończyk Dębica NIE
35 Iveruk Svitlana Rivne Cały Zając – półmaraton SC BIG-TIME RIVNE NIE
36 Iveruk Mykhaylo Rivne Pół Zająca- 10 km SC BIG-TIME RIVNE NIE
37 Jakubczak Aleksandra Zamość Cały Zając – półmaraton 3BZ NIE
38 Jaworska Wioletta Staszów Pół Zająca- 10 km Staris TAK
39 Jaworski Bartosz Staszów Cały Zając – półmaraton JaSam NIE
40 Karasiński Michał Janowice Pół Zająca- 10 km Brak NIE
41 Kardyś Piotr Borowa Cały Zając – półmaraton Brak NIE
42 Kasprzak Tomasz Grochowe Cały Zając – półmaraton Brak NIE
43 Kasza Slawomir Wojciechowice Pół Zająca- 10 km Brak NIE
44 Kłodzińska Barbara Tarnów Cały Zając – półmaraton Ultramęki NIE
45 Kłodziński Klaudiusz Tarnów Cały Zając – półmaraton Ultramęki NIE
46 Kobak Sylwia Kielce Cały Zając – półmaraton Biegnę żeby Bartek mógł biegać TAK
47 Komorowski Artur Połaniec Cały Zając – półmaraton Running TAK
48 Komorowwski Kacper Kraków Pół Zająca- 10 km Brak NIE
49 Kopeć Marek Gliwice Pół Zająca- 10 km Brak TAK
50 Korpacki Krzysztof Staszów Pół Zająca- 10 km STARiS TAK
51 Kosiński Zbigniew Poznań Cały Zając – półmaraton 1975 TAK
52 Kot Adam Staszów Cały Zając – półmaraton STARIS NIE
53 Kowalik Mariusz Połaniec Cały Zając – półmaraton RUNNING POŁANIEC TAK
54 Kozakiewicz Przemysław Sandomierz Cały Zając – półmaraton TSA Sandomierz TAK
55 Lampart Michał Połaniec Cały Zając – półmaraton RUNNING POŁANIEC NIE
56 Latała Katarzyna Świętomarz Pół Zająca- 10 km Brak TAK
57 Latała Michał Świętomarz Pół Zająca- 10 km Brak TAK
58 Lech Marcin Makoszyn Cały Zając – półmaraton Brak TAK
59 Lepiarz Sylwester Wronów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
60 Lipiarz Ewelina Gałkowice Ocin Cały Zając – półmaraton Tak lubię Sandomierz TAK
61 Żądło Jacek Mielec Cały Zając – półmaraton PERFECT RUNNER TEAM NIE
62 Żądło Jacek Mielec Pół Zająca- 10 km PERFECT RUNNER TEAM NIE
63 Lubaś Bartłomiej Mielec Pół Zająca- 10 km LubasTeam TAK
64 Łabęcka Marzena Staszów Pół Zająca- 10 km Brak TAK
65 Śledź Renata Staszów Pół Zająca- 10 km Brak TAK
66 Śnieżek Krzysztof Nisko Cały Zając – półmaraton Planeta Nisko NIE
67 Łobodziec Karol Staszów Pół Zająca- 10 km Brak NIE
68 Łukaszek Michał Połaniec Cały Zając – półmaraton Running Połaniec NIE
69 Łukaszek Michał Połaniec Cały Zając – półmaraton Running Połaniec TAK
70 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska Cały Zając – półmaraton Gang Ścigaczy TAK
71 Matusiewicz-Skrobacz Patrycja Połaniec Cały Zając – półmaraton Running Połaniec TAK
72 Mączka Nikodem Staszów Pół Zająca- 10 km STARIS NIE
73 Mączka Katarzyna Staszów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
74 Nowak Agnieszka Czernica Pół Zająca- 10 km Brak TAK
75 Nowak Tomasz Chmielnik Pół Zająca- 10 km Brak TAK
76 Nowak Beata Staszów Pół Zająca- 10 km Brak TAK
77 Obara Michał Kielce Cały Zając – półmaraton Biegnę, żeby bartek mógł biegać TAK
78 Pawelec Justyna Sndomierz Cały Zając – półmaraton TSA Sandomierz TAK
79 Pawlik Anna Czernica Cały Zając – półmaraton STARIS NIE
80 Pawlik Monika Czernica Pół Zająca- 10 km Brak NIE
81 Pawlik Monika Czernica Pół Zająca- 10 km Brak NIE
82 Pawlik Robert Czernica Cały Zając – półmaraton Staris NIE
83 Pękala Julita Rytwiany Cały Zając – półmaraton STARiS Staszów TAK
84 Pękala Paweł Rytwiany Cały Zając – półmaraton Brak TAK
85 PiĘta Marlena Ostrowiec Świętokrzyski Cały Zając – półmaraton OstroBiec NIE
86 PiĘta Marlena Ostrowiec Świętokrzyski Cały Zając – półmaraton OstroBiec NIE
87 Piechota Adam Mielec Pół Zająca- 10 km PZL Mielec NIE
88 Połeć Damian Ruda Śląska Pół Zająca- 10 km Brak NIE
89 Popielska-Nemś Dorota Staszów Cały Zając – półmaraton STARiS Staszów NIE
90 PrzepiÓra Iwona Korzecko87 Cały Zając – półmaraton Brak TAK
91 Przygoda Michał Malinie Cały Zając – półmaraton Brak NIE
92 Rej Marek Bałtów Pół Zająca- 10 km OstroBiec NIE
93 Rostek Arkadiusz Koszyce Wiekie Pół Zająca- 10 km Ultramęki NIE
94 Sagan Mateusz Połaniec Cały Zając – półmaraton Running Połaniec NIE
95 Sator Damian Busko Zdrój Pół Zająca- 10 km KS Słoneczko Busko Zdrój TAK
96 Sęk Krystian Lublin Cały Zając – półmaraton Brak NIE
97 Sęk Izabela Lublin Cały Zając – półmaraton Brak NIE
98 Senderowski Wojciech Łagiewniki Pół Zająca- 10 km Odnogi Drogi TAK
99 Siłka Mariusz Staszów Cały Zając – półmaraton STARiS NIE
100 Słomiński Albert Staszów Cały Zając – półmaraton Brak NIE
101 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Pół Zająca- 10 km Gang Zakręconych Mastersów NIE
102 Srokosz Sebastian Chmielnik Pół Zająca- 10 km RUN TEAM CHMIELNIK NIE
103 Stachowicz Adam Staszów Pół Zająca- 10 km Brak TAK
104 Starzynski Andrzej Końskowola Cały Zając – półmaraton Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
105 Stępień Renata Kielce Cały Zając – półmaraton Brak TAK
106 Stępień-Walas Luiza Staszów Cały Zając – półmaraton Brak NIE
107 Szercer Michał Staszów Cały Zając – półmaraton ReKultura Power NIE
108 Szercer Michał Staszów Pół Zająca- 10 km ReKultura Power NIE
109 Szewczyk Dominika Rytwiany Pół Zająca- 10 km Skrzydlaci Dzieciom NIE
110 Sztyler Grzegorz Staszów Cały Zając – półmaraton Brak NIE
111 Szulc Anna Staszów Pół Zająca- 10 km STARIS TAK
112 Szulc Anna Staszów Pół Zająca- 10 km STARIS NIE
113 Szweda Sebastian PoŁaniec Cały Zając – półmaraton RUNNING POŁANIEC TAK
114 Szymańska Ewa Kurozwęki Pół Zająca- 10 km STARiS NIE
115 Szyszkowski Wojciech Staszów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
116 Telka Paweł Kielce Pół Zająca- 10 km Mechanik i Przyjaciele TAK
117 Tka Paweł Mińsk Mazowiecki Cały Zając – półmaraton Brak TAK
118 Toporowski Damian Staszów Cały Zając – półmaraton Brak TAK
119 Tsikhanouskaya Olga Minsk Cały Zając – półmaraton Amator NIE
120 Tyszewicz-Obara Anna Kielce Cały Zając – półmaraton Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
121 Walania Kinga Głogów Małopolski Cały Zając – półmaraton TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
122 Walczak Piotr Rytwiany Pół Zająca- 10 km Brak TAK
123 WaŁĘga-Rostek Małgorzata Koszyce Wiekie Cały Zając – półmaraton Ultramęki NIE
124 Wasilewska Joanna Biłgoraj Pół Zająca- 10 km NIE
125 Wójcik Tomasz Gorzyce Cały Zając – półmaraton ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
126 Węgrzyn Monika Widełka Pół Zająca- 10 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
127 Wąsik Jacek Lublin Cały Zając – półmaraton cbfs NIE
128 Wiatrowska Kinga Staszów Cały Zając – półmaraton STARiS Staszów NIE
129 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Pół Zająca- 10 km TeBeG Runners Team NIE
130 Wiejas Sławomir Osówka Pół Zająca- 10 km Brak TAK
131 Woś Małgorzata Rytwiany Pół Zająca- 10 km Brak TAK
132 Woś Ewa Rytwiany Pół Zająca- 10 km Brak TAK
133 Wrońska Agata Ciężkowice Cały Zając – półmaraton Brak NIE
134 Wrzesień Jerzy Sandomierz Cały Zając – półmaraton Tak Lubię Sandomierz NIE
135 Wrzosek Justyna Sandomierz Cały Zając – półmaraton TSA SANDOMIERZ TAK
136 Zborowski Józef StaszÓw Cały Zając – półmaraton STARiS TAK
137 Zborowski Kazimierz Krynica-Zdrój Cały Zając – półmaraton Vege Runners TAK
138 Ziółkowski Jarosław Chmielnik Cały Zając – półmaraton CZŁAP CZŁAP TEAM TAK
139 Ziółkowski Dawid Chmielnik Cały Zając – półmaraton Run TEAM Chmielnik TAK
140 Zięba Tadeusz Połaniec Pół Zająca- 10 km Running Połaniec NIE
141 Zych Iwona Opatkowice Drewniane Pół Zająca- 10 km Brak NIE
142 Zych Edyta Pińczów Cały Zając – półmaraton Brak NIE