Zawody

Nazwa zawodów:

Festiwal Biegowy Las-Staris – marsz Nordic walking

Miejsce i termin: Czernica (świętokrzyskie), 2019-06-16
Organizator: Staszowskie Towarzystwo Amatorów Rekreacji i Sportu STARiS „RUCH – SPRAWNOŚĆ – ZDROWIE”.
Arkadiusz Nemś, tel. 504 038 867,
Robert Pawlik, tel. 662 097 505,
email: poczta@staris.pl.
Opis zawodów: Staszowskie Towarzystwo Amatorów Rekreacji i Sportu STARiS „RUCH – SPRAWNOŚĆ – ZDROWIE”.

Osoby do kontaktu: Arkadiusz Nemś, tel. 504 038 867,
Robert Pawlik, tel. 662 097 505,
email: poczta@staris.pl.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Baraszkiewicz Sylwia Głosków Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
2 Cedro Artur Kielce Marsz Szaraka – 10 km Kijowe Lejdis NIE
3 Chmiel Beata Bilcza Marsz Szaraka – 10 km Nordic Scyzoryki TAK
4 Cisak Wojciech Staszów Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
5 Duda Aleksander Tarnów Marsz Szaraka – 10 km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów NIE
6 Gajewicz-Rogala Gabriela Kielce Marsz Szaraka – 10 km Kijowe Lejdis NIE
7 Gil Katarzyna Kraków Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
8 Gratka Beata Kojszówka Marsz Szaraka – 10 km LUX TORPEDA Małopolska TAK
9 Gratka Mirosław Kojszówka Marsz Szaraka – 10 km LUX TORPEDA Małopolska TAK
10 Jackowski Tomasz Bielsko-Biała Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
11 Kapral Agnieszka Kopanina Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
12 Kisiała-Cedro Anna Kielce Marsz Szaraka – 10 km Kijowe Lejdis NIE
13 Kisiała-Cedro Anna Kielce Marsz Szaraka – 10 km Kijowe Lejdis NIE
14 Książek Bogumiła Wołomin Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
15 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
16 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
17 Kubiszyn Wiesława Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
18 Kwiatek Ilona Staszów Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
19 Liber-Opałko Justyna Kielce Marsz Szaraka – 10 km Kijowe Lejdis NIE
20 Luberska Monika Radom Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
21 Majkusiak Aneta Radom Marsz Szaraka – 10 km BRAK TAK
22 Obierak Agnieszka Połaniec Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
23 Oleś- Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz Szaraka – 10 km KKNW Kolbuszowa TAK
24 Pasińska – Skowron Sylwia Szczodrkowice Marsz Szaraka – 10 km Pruszyński Sport Team TAK
25 Procko Wadim Kielce Marsz Szaraka – 10 km Face Nordic Walking Team NIE
26 Rykała Irena Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km 1980 NIE
27 Rykała Tomasz Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km 1970 NIE
28 Rykała Tomasz Lubaczów Marsz Szaraka – 10 km 1970 NIE
29 Samborski Piotr “batman” Gotham City Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
30 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Marsz Szaraka – 10 km LO Rymanów – PTG “SOKÓŁ” Rymanów NIE
31 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz Szaraka – 10 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
32 Szwed Krzysztof Starachowice Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
33 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz Szaraka – 10 km Ekipa na Kijach NIE
34 Tomporowska Magda Staszow Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
35 Warszawa Błażej Kraków Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
36 Wawrzyk Justyna Staszów Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK
37 Wiśniewska Tamara Sandomierz Marsz Szaraka – 10 km uks siedleszczany NIE
38 Wiśniewski Jacek Sandomierz Marsz Szaraka – 10 km uks siedleszczany NIE
39 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz Szaraka – 10 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking / Athletic Zręcin NIE
40 Zielińska – Warszawa Magdalena Kraków Marsz Szaraka – 10 km Brak NIE
41 Zielińska-Warszawa Magdalena Kraków Marsz Szaraka – 10 km Brak TAK