Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Niezłomnych – Półmaraton

Miejsce i termin: Dylągówka, 2019-09-14
Organizator: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA
Kontakt:
Piotr Twardowski,
tel. 502339008
e-mail: biuro@szczepniezlomnych.pl
Opis zawodów: Bieg przełajowy na dystansie około 22 kilometrów.
Strona WWW: https://szczepniezlomnych.pl:8081/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Gabriela Jedlicze KM 20 (20-29lat) Brak NIE
2 BanaŚ Mateusz Wierzbna KM 30 (30-39 lat) KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
3 Berezowski Waldemar Rzeszów KM 40 (40-49lat) PGE RUN Obrót NIE
4 Bester Monika Kosina KM 40 (40-49lat) Brak NIE
5 Chlebek Tomek Rzeszów KM 20 (20-29lat) Resovia TAK
6 Chmiel Łukasz Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
7 Chmiel-Przybyło Justyna Trzebownisko KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
8 Cholewa Beata Łańcut KM 20 (20-29lat) Husaria Race Team TAK
9 Chomicz Slawek Zabrzeg KM 30 (30-39 lat) Never Land Team TAK
10 Chrzęszczyk Artur Nowy Borek KM 40 (40-49lat) Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie NIE
11 Cielecki Mirosław Rzeszów KM 50 (50-59 lat) PGE RUN Obrót TAK
12 Czyżowska Adrianna Błażowa KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
13 Delekta Jan Łowisko KM 40 (40-49lat) Brak TAK
14 Delekta Dariusz Łowisko KM 30 (30-39 lat) DelnoVa TAK
15 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski KM 40 (40-49lat) Husaria Race Team TAK
16 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski KM 40 (40-49lat) Husaria Race Team NIE
17 Forjasz Przemysław Rzeszów KM 20 (20-29lat) TEKNIA RZESZÓW Sp. z o.o. NIE
18 Gawron Marcin Nowy Borek KM 30 (30-39 lat) RooksTeam NIE
19 Gierula Piotr RzeszÓw KM 30 (30-39 lat) O.S.T.R NIE
20 Hulek Wojciech Rzeszów KM 20 (20-29lat) Syndrom Wojtuś Pan TAK
21 Jakubowski Jakub Rzeszów KM 30 (30-39 lat) DzikiTim NIE
22 Jandziński Waldemar Jelna KM 30 (30-39 lat) Jelniański biegacz TAK
23 Kaczmarski Grzegorz Rzeszów KM 30 (30-39 lat) KWP Rzeszów NIE
24 Kaczor Waldemar Rzeszów KM 40 (40-49lat) Res-Vet Team NIE
25 Kalandyk Marek Hermanowa KM 50 (50-59 lat) Hermanos Hermanowa TAK
26 KĄkol Zbigniew Gwoźnica Dolna KM 30 (30-39 lat) WATER TEAM NIE
27 Kiepura Gabriela Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Brak TAK
28 Knap Andrzej Malawa KM 50 (50-59 lat) Mewa TAK
29 Kobiałka Piotr Rzeszów KM 30 (30-39 lat) RKW TAK
30 Kobylarz Marek Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Terrormahine NIE
31 Koniarz Michal Oldenburg KM 50 (50-59 lat) 1.DPanc TAK
32 Kowal Łukasz Nowosielce KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
33 Kowalik Marcin Rzeszów KM 30 (30-39 lat) PGE RUN Obrót TAK
34 Krupa Mariusz Nosówka KM 30 (30-39 lat) Brak TAK
35 Kudła Grzegorz Sanok KM 40 (40-49lat) SKŁ “Górnik” Sanok TAK
36 Kulik Anna Strzyżów KM 40 (40-49lat) Brak NIE
37 Kuźmik Magdalena Błażowa KM 20 (20-29lat) Brak NIE
38 Kustra Jakub Rzeszów KM 40 (40-49lat) Biegam Bo Mi Żona Kazała TAK
39 Leniart Krzysztof Nowy Borek 144 36-030 Błażowa KM 40 (40-49lat) Rzeszowskie gazele i gepardy NIE
40 Lewandowski Paweł Rzeszów KM 40 (40-49lat) Biegam Bo Lubię Rzeszów TAK
41 Żołnierczyk Mirosław Hyżne KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
42 Śliwkiewicz Tomasz Bratoszewice KM 40 (40-49lat) Brak TAK
43 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna KM 40 (40-49lat) NOWA SARZYNA-CIECH NIE
44 Świętoniowska Justyna Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Spartan Training Group Rzeszów TAK
45 Łyda Piotr Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Brak NIE
46 Machniak Fabian Nowosielce KM 20 (20-29lat) Brak NIE
47 Majewska Joanna Rzeszów KM 40 (40-49lat) PGE RUN Obrót TAK
48 Markocki Paweł Rzeszów KM 30 (30-39 lat) PGE RUN Obrót TAK
49 Marszał Artur Rzeszów KM 30 (30-39 lat) 34 WOG TAK
50 Oleksy Przemysław Rzeszów KM 30 (30-39 lat) Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
51 Pańtak Sławomir Białobrzegi KM 40 (40-49lat) 21daplot Jarosław NIE
52 Pałys Tomasz Stalowa Wola KM 40 (40-49lat) Brak NIE
53 Pałys Tomasz Stalowa Wola KM 40 (40-49lat) I Am Too Old For This NIE
54 Piątkowski Dariusz Świętoszów KM 40 (40-49lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
55 Popiołek Rafał Rzeszów KM 20 (20-29lat) Husaria Race Team TAK
56 Prędki Jerzy Hermanowa KM 40 (40-49lat) Wybiegamy w przyszłość TAK
57 Przybylo Piotr Trzebownisko KM 30 (30-39 lat) MTU NIE
58 Psykała Katarzyna Rzeszów KM 40 (40-49lat) PGE Obrót SA TAK
59 Rak Zbigniew RzeszÓw KM 40 (40-49lat) MTU Aero Engines TAK
60 Rączk Rafał Jasło KM 40 (40-49lat) Slow Motion NIE
61 Rość Dawid Rzeszów KM 40 (40-49lat) ROKAN TAK
62 Skawiński Tomasz Sanok KM 30 (30-39 lat) IPA Region Bieszczadzki TAK
63 Słowik Jan Hermanowa KM 40 (40-49lat) OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
64 Słowik Stefan Tyczyn KM 50 (50-59 lat) Wybiegamy w przyszłość TAK
65 Słupek Edward Brzezówka K. Hyżnego KM 50 (50-59 lat) Brak NIE
66 Sobczyński Patryk Wrzosówka KM (16-19lat) MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa TAK
67 Sojka Anna Zarzecze /nisko KM 30 (30-39 lat) stalowowolski klub biegacza NIE
68 Sondej Wiesław Rzeszów KM 50 (50-59 lat) Sopelek NIE
69 Taradyś Tomasz Modliborzyce KM 40 (40-49lat) GUKS Modliborzyce TAK
70 Tokarz Joanna Rzeszów KM 20 (20-29lat) Brak NIE
71 Tuczapski Piotr Rzeszów KM 20 (20-29lat) xRunners TAK
72 Tuszyński Zygmunt Rzeszów KM 30 (30-39 lat) PGE RUN Obrót TAK
73 Walat Adrian Rzeszów KM 30 (30-39 lat) 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp NIE
74 Warzocha Paweł Niechobrz KM 40 (40-49lat) NiechBiega TAK
75 Wójcik Krzysztof Hermanowa KM 20 (20-29lat) OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
76 Wiater Jerzy Hermanowa KM 40 (40-49lat) OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
77 Włodyka Sławomir Strzyżów KM 30 (30-39 lat) PGE RUN Obrót TAK
78 Zając Barbara Zarzecze /nisko KM 30 (30-39 lat) stalowowolski klub biegacza NIE
79 Ząbek Mirosław Błażówa,lecka KM 30 (30-39 lat) Terrormahine NIE
80 Zięba Sabina Świlcza KM 30 (30-39 lat) Forever Team TAK