Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Niezłomnych- dystans 10 km

Miejsce i termin: Dylągówka, 2019-09-14
Organizator: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA
Kontakt:
Piotr Twardowski,
tel. 502339008
e-mail: biuro@szczepniezlomnych.pl
Opis zawodów: Bieg przełajowy na dystansie około 10 km.
Strona WWW: https://szczepniezlomnych.pl:8081/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Gibała Dorota Rzeszów KM50 (50-59lat) Brak TAK
2 Banaś Tomasz Rzeszów KM40 (40-49lat) Brak TAK
3 Bodden Maik Krzemienica KM40 (40-49lat) Brak

4 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne KM30 (30-39 lat) Brak TAK
5 Bołba Robert Rzeszów KM40 (40-49lat) Pratt & Whitney Rzeszów TAK
6 Bukała Radosław Szklary KM30 (30-39 lat) Brak

7 Bukała Marcin Hyżne KM30 (30-39 lat) Brak

8 Bułdak Andrzej Rzeszów KM50 (50-59lat) polmot TAK
9 Bury Marek Babica KM40 (40-49lat) Brak TAK
10 Byrwa Kacper Przeworsk KM15 – (ur. do 2004) Brak

11 Chorzępa Eryk Rzeszów KM20 (20-29 lat) Brak

12 Cyrek Jarosław Rzeszów KM30 (30-39 lat) Asseco Active Team

13 Czajka Piotr Wola Rafałowska KM20 (20-29 lat) 21 blog TAK
14 Dec Katarzyna Rzeszów KM20 (20-29 lat) 3. PBOT

15 Flejszar Mariusz Rzeszów KM40 (40-49lat) Pratt Whitney Rzeszów

16 Galant Mateusz Rzeszów KM15 – (ur. do 2004) Zespół szkół w Tyczynie

17 Gawron Gabriela Nowy Borek KM30 (30-39 lat) RooksTeam

18 Grzesik Kacper Rzeszów KM15 – (ur. do 2004) Zespół doskonalenia zawodowego

19 Hadam Ewa Dynów KM50 (50-59lat) Spartan Training Group

20 Hadam Ewa Dynów KM50 (50-59lat) Spartan Training Group Rzeszów TAK
21 Hartleb Dawid Świętoszów KM30 (30-39 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
22 Hulbój Jan Rzeszów KM40 (40-49lat) SP – 13 Rzeszów

23 Jakubiec Karol Nowy Targ KM20 (20-29 lat) Brak TAK
24 Jarocki Andrzej Świętoszów KM40 (40-49lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
25 Karnasiewicz Dawid Czudec KM20 (20-29 lat) Fun&Run

26 Kedzierski Radosław Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak

27 Kocój Gabriela Rzeszów KM18 (16-19lat) Brak

28 Kosior Monika Świętoszów KM20 (20-29 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
29 Kowal Piotr Rzeszów KM20 (20-29 lat) Sam

30 Kozłowski Adam Hermanowa KM40 (40-49lat) brak TAK
31 Kuźmik Łukasz Błażowa KM15 – (ur. do 2004) Brak

32 Legięć Tymoteusz Grzegorzówka KM18 (16-19lat) Czarna Jedynka

33 Lis Jadwiga Mrowla KM20 (20-29 lat) KW PSP Rzeszów

34 Lisowska Paulina Świętoszów KM20 (20-29 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
35 Ludorowski Igor Rzeszów KM40 (40-49lat) 31blp TAK
36 Łabuz Paweł Rzeszów KM40 (40-49lat) PAVLO TEAM

37 Ślęczka-Bober Elżbieta Błażowa KM40 (40-49lat)

38 Śnieżko Sandra Świętoszów KM30 (30-39 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
39 Świst Stanisław Wyręby KM40 (40-49lat) Brak TAK
40 Marszałek Ewa Rzeszów KM40 (40-49lat) KrosSki Remsport TAK
41 Mryczko Roman DynÓw KM50 (50-59lat) Aktywny Dynów

42 Naróg Tomasz Rzeszów KM40 (40-49lat) 34 WOG TAK
43 Nevar Neli Rzeszow KM30 (30-39 lat) Brak

44 Nykiel Andrzej Rzeszów KM40 (40-49lat) Wojewódzki Sztab Wojskowy Rzeszów

45 Okolowicz Piotr DynÓw KM40 (40-49lat) AKTYWNY DYNOW TAK
46 Olearski Krzysztof Tarnów KM30 (30-39 lat) Brak TAK
47 Ożóg Jacek Kielanówka KM40 (40-49lat) Brak

48 Ostrowski Łukasz Hyżne KM20 (20-29 lat) HALO Hyżne

49 Ostrowski Kajetan Rzeszów KM15 – (ur. do 2004) Brak

50 Osypka Michał Hyżne KM30 (30-39 lat) geomichos

51 Pałys Tomasz Stalowa Wola KM40 (40-49lat) Brak TAK
52 Paszkowski Rafał Nowy Borek KM30 (30-39 lat) Brak

53 Pawliński Przemysław Świętoszów KM30 (30-39 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
54 Pecka Małgorzata Błażowa KM30 (30-39 lat) RunBabyRun

55 Piątkowski Dariusz Świętoszów KM40 (40-49lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej

56 Piecuch Michał Rzeszów KM30 (30-39 lat) Wojewódzki Sztab Wojskowy Rzeszów

57 Pieczinka Paweł Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak

58 Pieczonka Paweł Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak

59 Pieczonka Paweł Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak TAK
60 Pieczonka Paweł Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak

61 Piekło PaweŁ RzeszÓw KM30 (30-39 lat) bezpiecznywpracy.pl

62 Pikor Jacek Zamość KM40 (40-49lat) 2LBOT TAK
63 Piwowar Daniel Rzeszóńw KM40 (40-49lat) BBL

64 Rzeszutek Andrzej Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak

65 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska KM40 (40-49lat) KK OSP Zabratówka

66 Sitarz Karolina Rzeszów KM18 (16-19lat) 2 RDh-ek Zielona Dwójka

67 Słaby Robert Dynów KM30 (30-39 lat) Aktywny Dynów TAK
68 Sojka Anna Zarzecze /nisko KM30 (30-39 lat) stalowowolski klub biegacza

69 Sołtysiak Krystyna Jawornik KM50 (50-59lat) Spartan Training Group Rzeszów TAK
70 Stopa Mariusz Rzeszów KM50 (50-59lat) Wojewódzki Sztab Wojskowy Rzeszów

71 Strusiewicz Dariusz Rzeszów KM40 (40-49lat) 34 WOG

72 Strusiewicz Dariusz Rzeszów KM40 (40-49lat) 34 WOG TAK
73 Superson Błażej Sonina KM18 (16-19lat) STS JORDAN WOLA MAŁA

74 Szepelak Małgorzata Rzeszów KM40 (40-49lat) Brak TAK
75 Szlachta Katarzyna Chmielnik KM30 (30-39 lat) RunBabyRun

76 Szymański Remigiusz Rzeszów KM30 (30-39 lat) 34 WOG

77 Szymański Remigiusz Rzeszów KM30 (30-39 lat) 34 WOG TAK
78 Toczek Krystian Dynów KM20 (20-29 lat) Aktywny Dynów

79 Tokarz Joanna Rzeszów KM20 (20-29 lat) Brak

80 Tomaka Sławomir Błażowa Dolna KM40 (40-49lat) IX LO Rzeszów

81 Trela Marek Rzeszów KM15 – (ur. do 2004) Zespół Szkół w Tyczynie

82 Trzuszkowska Katarzyna Świętoszów KM40 (40-49lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
83 Walaszczyk Remigiusz Nowy Żmigród KM30 (30-39 lat) Wojewódzki Sztab Wojskowy Rzeszów

84 Walat Adrian Rzeszów KM30 (30-39 lat) 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp

85 Wójcik Sylwia Hermanowa KM20 (20-29 lat) OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
86 Wojtasik Dariusz Rzeszów KM40 (40-49lat) Brak TAK
87 Wołosz Marcin Rzeszów KM30 (30-39 lat) 34 WOG TAK
88 Zając Barbara Zarzecze /nisko KM30 (30-39 lat) stalowowolski klub biegacza

89 Zapołoch Bożena Sanok KM30 (30-39 lat) Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

90 Zembik Maciej Świętoszów KM20 (20-29 lat) 10 Brygada Kawalerii Pancernej TAK
91 Ziobro Paweł Rzeszów KM30 (30-39 lat) Brak TAK