Nazwa zawodów: |
Bieg NiezĹomnych – dystans 3 km (do lat 15) |
Miejsce i termin: | DylÄ gĂłwka, 2019-09-14 |
Organizator: | Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA Kontakt: Piotr Twardowski, tel. 502339008 e-mail: biuro@szczepniezlomnych.pl |
Opis zawodów: | Bieg przeĹajowy na dystansie okoĹo 3 kilometrĂłw. TYLKO mĹodzieĹź i dzieci do lat 15 |
Strona WWW: | https://szczepniezlomnych.pl:8081/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bober Szymon | BĹaĹźowa | KM 15 -urodzeni po 2004 | SZKOĹA PODSTAWOWA W BĹAĹťOWEJ | NIE |
2 | Brzoza Maria | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Zielona DwĂłjka | NIE |
3 | Flejszar Jakub | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | SP. 7. RzeszĂłw | NIE |
4 | GadzaĹa Karolina | JasĹo | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
5 | GadzaĹa BartĹomiej | JasĹo | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
6 | Grodzicki Mateusz | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Brak | NIE |
7 | Grodzicki Marcin | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
8 | Grzebyk Karolina | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | 2RwDH-ek | NIE |
9 | Habaj MiĹosz | Iwierzyce | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
10 | JÄdrzejczyk Tymoteusz | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Czarna Jedynka | NIE |
11 | JÄdrzejczyk Dawid | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | VI LO RzeszĂłw | NIE |
12 | Kawalec Tymoteusz | HyĹźne | KM 9 urodzeni po 2009 | HyĹźne | NIE |
13 | Kawalec Igor | Trzciana | KM 15 -urodzeni po 2004 | TEAM IWO | NIE |
14 | Kiepura Gniewko | KielanĂłwka | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
15 | Kowalska Julia | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | DrĂłga Rzeszowska druĹźyna harcerek Zielona DwĂłjka | NIE |
16 | Kujawska Antonina | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | 2RwDH-ek | NIE |
17 | Kujawska Antonina | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | SzkoĹa podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie | NIE |
18 | Kujawska Antonina | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | SzkoĹa podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie | NIE |
19 | Kujawska Antonina | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | SzkoĹa podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie | NIE |
20 | Kustra Kinga | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Biegam Bo Mi Ĺťona KazaĹa | NIE |
21 | LegiÄÄ Nikodem | DylÄ gĂłwka | KM 9 urodzeni po 2009 | Brak | NIE |
22 | ĹlÄczka Beata | BĹaĹźowa | KM 15 -urodzeni po 2004 | – | NIE |
23 | Nagnajewicz Julia | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | 2 RwDH-ek ,,Zielona DwĂłjka | NIE |
24 | Oşóg Michalina | Kielanówka | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |
25 | PaĹys Sebastian | Stalowa Wola | KM 15 -urodzeni po 2004 | PSP 5 im. EnergetykĂłw | NIE |
26 | Rak Igor | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | MTU Aero Engines | NIE |
27 | Rak Oliwier | RzeszĂw | KM 9 urodzeni po 2009 | MTU Aero Engines | NIE |
28 | Rejment Bartosz | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Czarna Jedynka | NIE |
29 | Rejment Jagoda | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Zielona DwĂłjka | NIE |
30 | Rejment Bartosz | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Brak | NIE |
31 | Rejment Jagoda | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Zielona DwĂłjka | NIE |
32 | Rysz Karol | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Brak | NIE |
33 | Rysz Franciszek | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | 1 RwDH | NIE |
34 | Rysz Teresa | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | 2RwDH âZielona DwĂłjkaâ | NIE |
35 | SerwiĹska Róşa | RzeszĂłw | KM 9 urodzeni po 2009 | Swim Tri RzeszĂłw | NIE |
36 | SerwiĹski Kacper | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | Swim Tri RzeszĂłw | NIE |
37 | Sojka Magdalena | Zarzecze /nisko | KM 9 urodzeni po 2009 | KKS VICTORIA STALOWA WOLA | NIE |
38 | Sojka Madzia | Zarzecze /nisko | KM 9 urodzeni po 2009 | KKS VICTORIA STALOWA WOLA | NIE |
39 | StÄcel Jakub | Krasne | KM 15 -urodzeni po 2004 | TEAM IWO | NIE |
40 | StÄcel Jakub | Krasne | KM 9 urodzeni po 2009 | TEAM IWO | NIE |
41 | Szczepanik Kacper | Rzeszów | KM 15 -urodzeni po 2004 | Zespól SzkóŠnr 4 | NIE |
42 | Warzecha Marceli | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | SzkoĹa Podstawowa nr 24 | NIE |
43 | Warzecha Malwina | RzeszĂłw | KM 15 -urodzeni po 2004 | IX Liceum OgĂłlnoksztaĹcÄ ce w Rzeszowie | NIE |
44 | Zaborska Oliwia | KielanĂłwka | KM 15 -urodzeni po 2004 | Brak | NIE |