Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Niezłomnych – dystans 3 km (do lat 15)

Miejsce i termin: Dylągówka, 2019-09-14
Organizator: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA
Kontakt:
Piotr Twardowski,
tel. 502339008
e-mail: biuro@szczepniezlomnych.pl
Opis zawodów: Bieg przełajowy na dystansie około 3 kilometrów. TYLKO młodzież i dzieci do lat 15
Strona WWW: https://szczepniezlomnych.pl:8081/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bober Szymon Błażowa KM 15 -urodzeni po 2004 SZKOŁA PODSTAWOWA W BŁAŻOWEJ NIE
2 Brzoza Maria Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Zielona Dwójka NIE
3 Flejszar Jakub Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 SP. 7. Rzeszów NIE
4 Gadzała Karolina Jasło KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
5 Gadzała Bartłomiej Jasło KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
6 Grodzicki Mateusz Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Brak NIE
7 Grodzicki Marcin Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
8 Grzebyk Karolina Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 2RwDH-ek NIE
9 Habaj Miłosz Iwierzyce KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
10 Jędrzejczyk Tymoteusz Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Czarna Jedynka NIE
11 Jędrzejczyk Dawid Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 VI LO Rzeszów NIE
12 Kawalec Tymoteusz Hyżne KM 9 urodzeni po 2009 Hyżne NIE
13 Kawalec Igor Trzciana KM 15 -urodzeni po 2004 TEAM IWO NIE
14 Kiepura Gniewko Kielanówka KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
15 Kowalska Julia Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Dróga Rzeszowska drużyna harcerek Zielona Dwójka NIE
16 Kujawska Antonina Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 2RwDH-ek NIE
17 Kujawska Antonina Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Szkoła podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie NIE
18 Kujawska Antonina Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Szkoła podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie NIE
19 Kujawska Antonina Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Szkoła podstawowa nr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie NIE
20 Kustra Kinga Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Biegam Bo Mi Żona Kazała NIE
21 Legięć Nikodem Dylągówka KM 9 urodzeni po 2009 Brak NIE
22 ŚlĘczka Beata Błażowa KM 15 -urodzeni po 2004 NIE
23 Nagnajewicz Julia Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 2 RwDH-ek ,,Zielona Dwójka NIE
24 Ożóg Michalina Kielanówka KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE
25 Pałys Sebastian Stalowa Wola KM 15 -urodzeni po 2004 PSP 5 im. Energetyków NIE
26 Rak Igor Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 MTU Aero Engines NIE
27 Rak Oliwier RzeszÓw KM 9 urodzeni po 2009 MTU Aero Engines NIE
28 Rejment Bartosz Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Czarna Jedynka NIE
29 Rejment Jagoda Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Zielona Dwójka NIE
30 Rejment Bartosz Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Brak NIE
31 Rejment Jagoda Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Zielona Dwójka NIE
32 Rysz Karol Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Brak NIE
33 Rysz Franciszek Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 1 RwDH NIE
34 Rysz Teresa Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 2RwDH „Zielona Dwójka” NIE
35 Serwińska Róża Rzeszów KM 9 urodzeni po 2009 Swim Tri Rzeszów NIE
36 Serwiński Kacper Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Swim Tri Rzeszów NIE
37 Sojka Magdalena Zarzecze /nisko KM 9 urodzeni po 2009 KKS VICTORIA STALOWA WOLA NIE
38 Sojka Madzia Zarzecze /nisko KM 9 urodzeni po 2009 KKS VICTORIA STALOWA WOLA NIE
39 StĄcel Jakub Krasne KM 15 -urodzeni po 2004 TEAM IWO NIE
40 StĄcel Jakub Krasne KM 9 urodzeni po 2009 TEAM IWO NIE
41 Szczepanik Kacper Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Zespól Szkół nr 4 NIE
42 Warzecha Marceli Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 Szkoła Podstawowa nr 24 NIE
43 Warzecha Malwina Rzeszów KM 15 -urodzeni po 2004 IX Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie NIE
44 Zaborska Oliwia Kielanówka KM 15 -urodzeni po 2004 Brak NIE