Zawody

Nazwa zawodów:

VIII Półmaraton i Ćwierćmaraton Dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego

Miejsce i termin: Tarnobrzeg, 2019-06-16
Organizator: Miasto Tarnobrzeg

Bezpośredni organizator:
1. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera 39-400 Tarnobrzeg
Al. Niepodległości 2
Tel. +48 15 8229522, 15 8225253
Fax. +48 15 8229522
2. Fitness Authority, oficjalny dystrybutor marki Vitarade 3. Klub Biegacza „WITAR” Tarnobrzeg
4. Ognisko TKKF Siarka Tarnobrzeg
5. Stowarzyszenie „Integracja” Tarnobrzeg
e-mail: maraton@mosir.tarnobrzeg.p

Opis zawodów: Biegi odbędzie się 16 czerwca (niedziela) 2019 roku.
– Trasa po pętli wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, oznaczona, z atestem na dystansie 21,09 km.
– Start godz. 9:00, zawodnicy na start muszą zgłosić się od godziny 8:30 do 8:40
(po wcześniejszej weryfikacji w Biurze Zawodów)
– Biuro Zawodów czynne w dniu zawodów od godziny 7:30
(okolice Mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim)
– Dystanse: Półmaraton 21,09 km (2 okrążenia), Ćwierćmaraton 10,6 km
(1 okrążenie).
-Pomiar czasu w systemie elektronicznym
-Zawodników obowiązuje limit czasu 3 godziny. Niezmieszczenie się w limicie czasu obliguje zawodnika do przerwania biegu i zejścia z trasy.

Opłat startowych należy dokonywać na rzecz :

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera,
39-400 Tarnobrzeg, Al. Niepodległości 2
Nr konta: 62 1240 2744 1111 0010 4384 6921

W tytule przelewu: Opłata Startowa – ** , Imię i Nazwisko
(** – wpisać odpowiednio / ½ Maraton / ¼ Maraton )

Strona WWW: http://mosir.tarnobrzeg.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bańka Mariusz Warszawa Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
2 Banasik Magda Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) FIFARAFA STALOWA WOLA NIE
3 Bielakowski Rafał Nowa Dęba Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
4 Bielakowski Rafał Nowa Dęba Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
5 Błaszczyk-Lipa Dominika Brzeźnica Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
6 Bryła Robert Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
7 Bryła Robert Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
8 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Półmaraton (2 pętle) ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
9 Brzyski Piotr Stalowa Wola Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
10 Budkowski Piotr Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
11 Chochołek Anna Żupawa Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
12 Dołomisiewicz Sławomir Oględów Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
13 Firlej Renata Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
14 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
15 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
16 Gęśla Tomasz Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) Tajfun Karnaty NIE
17 Gołąbek Magdalena Brzostowa Góra Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
18 Gołąbek Magdalena Brzostwa Góra Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
19 Grygiel Jacek Nowa Dęba Półmaraton (2 pętle) ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
20 Hul Katarzyna Zaczernie Ćwierćmaraton (1 pętla) Night Runners Zaczernie NIE
21 Jedlińska Izabela Brzeźnica Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
22 Karczmarz Dominika Gorzyce Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
23 Karnat Dariusz Nowa Dęba Półmaraton (2 pętle) Zmitek Team Nowa Dęba NIE
24 Karnat Dariusz Nowa Dęba Półmaraton (2 pętle) Zmitek Team Nowa Dęba NIE
25 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
26 Kopeć Krzysztof Rzeszów Półmaraton (2 pętle) 1973 NIE
27 Korb Joanna Chorzelów Ćwierćmaraton (1 pętla) brak NIE
28 Korb Kornelia Chorzelów Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
29 Kostyra Natalia Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
30 Kubala Kamil Nagawczyna Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
31 Kumor Adam Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Tarnobrzeg NIE
32 Latoś Piotr Sandomierz Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
33 Leończyj Przemysław Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) BodyMors NIE
34 Żarów Wojciech Wieliczka Ćwierćmaraton (1 pętla) Lucy’feria Team NIE
35 Łyko Izydor Stalowa Wola Ćwierćmaraton (1 pętla) FIFARAFA Stalowa Wola NIE
36 Majchrowski Jacek Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
37 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
38 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
39 Młyniec Patryk Skopanie Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
40 Motuk Maciej Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) żodyn NIE
41 Niezgoda Piotr Brzeźnica Ćwierćmaraton (1 pętla) CHEMIK PUSTKÓW MTB NIE
42 Piechota Adam Wola Mielecka Ćwierćmaraton (1 pętla) BRAK NIE
43 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Półmaraton (2 pętle) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
44 Przybylo Martyna Mielec Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
45 Przywara Dominika Mielec Półmaraton (2 pętle) Zabiegani Mielec NIE
46 Pudysz Jacek Rzeszów Półmaraton (2 pętle) Husaria Race Team NIE
47 Rudny Rafał Ropczyce Półmaraton (2 pętle) RudnyRunningTeam NIE
48 Rutyna Wioletta Wydrza Ćwierćmaraton (1 pętla) Crazy Woman NIE
49 Rutyna Paweł Wydrza Ćwierćmaraton (1 pętla) Crazy Drivers NIE
50 Rzepka Wojciech Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
51 Samolewicz Janusz Rzeszów Półmaraton (2 pętle) Handlopex NIE
52 Siek Kazimierz Zabrnie Półmaraton (2 pętle) Fartlek GO NIE
53 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Półmaraton (2 pętle) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
54 Solarczyk Wiktor Gorzyce Ćwierćmaraton (1 pętla) Fartlek GO NIE
55 Stachula Aneta Wojków Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
56 Stachula Aneta Wojków Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
57 Stój Krzysztof Jarosław Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
58 Stępień Aneta Dęblin Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
59 Stryczek Aleksandra Rzeszów Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
60 Szeląg Marcin Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) NSG Pilkington NIE
61 Szewc Tomasz Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) Kopalnia Mocy NIE
62 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
63 Trela Marek Tarnobrzeg Ćwierćmaraton (1 pętla) Witar Tarnobrzeg NIE
64 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola Półmaraton (2 pętle) FIFARAFA STALOWA WOLA NIE
65 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg Półmaraton (2 pętle) TVTwarz NIE
66 Wójcik Tomasz Gorzyce Półmaraton (2 pętle) ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
67 Wójcik Krzysztof Świlcza Półmaraton (2 pętle) NIGHT RUNNERS ŚWILCZA NIE
68 Wilk Jagoda Żupawa Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
69 Wilk Sebastian Żupawa Ćwierćmaraton (1 pętla) Brak NIE
70 Wołek Sławomir Stalowa Wola Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
71 Załucka Maria Padew Narodowa Półmaraton (2 pętle) Brak NIE
72 Zielińska Agnieszka Kępie Zaleszańskie Ćwierćmaraton (1 pętla) NIE