Zawody

Nazwa zawodów:

BIEG ZBÓJA – Zbójnik 23km

Miejsce i termin: Bielsko Biała, 2019-08-25
Organizator: Firma Alpas
Artur Sarosiek
43-300 Bielsko-Biała ul. Zwierzyniecka 38/3
NIP: 937-242-89-11
Telefon: 531-759-074
Adres e-mail: biegzboja@gmail.com
Opis zawodów: Biegi górskie na dystansie :

Zbójniczek- 7km
Zbójnik- 23 km
Wielki Zbój 42km

Więcej w regulaminie.

Wpłat można dokonywać automatycznie przez kliknięcie przycisku “opłać start”, z prawej strony swojego nazwiska na liście uczestników lub na konto organizatora:

Alpas Artur Sarosiek
Numer konta : 56 1050 1070 1000 0097 1132 1332

W tytule przelewu należy podać wybrany dystans oraz swoje imię i nazwisko

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamus Katarzyna Cieszyn Zbójnik 23 km OLZA CIESZYN TAK
2 Agaciak Daniel Sieradz Zbójnik 23 km Brak

3 Antosiak Martyna Kedzierzyn-Kozle Zbójnik 23 km ANTONTEAM

4 Antosiak Tomasz Kędzierzyn-Koźle (kędzierzyn) Zbójnik 23 km ANTONTEAM

5 Antowski Tomasz Tychy Zbójnik 23 km Brak

6 Balcerzak Magdalena Zory Zbójnik 23 km Brak

7 Barańska Adrianna Katowice Zbójnik 23 km Brak

8 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Zbójnik 23 km Brak TAK
9 Bauer Artur Bieruń Zbójnik 23 km RunTek44 TAK
10 Bednarska Joanna Kielce Zbójnik 23 km Biegnę żeby Bartek mógł biegać

11 Bernacki Kamil Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski Zbójnik 23 km OstroBiec

12 Błoniarz Kamil Wieliczka Zbójnik 23 km Brak TAK
13 Bogucka Martyna Warszawa Zbójnik 23 km Jacekbiega running team

14 Bomba Robert Będzin Zbójnik 23 km Banda z Placu

15 Borkowska Monika Katowice Zbójnik 23 km Silnia! TAK
16 Braun Marcin Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
17 Budka Agata Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno Runners

18 Budny Piotr Katowice Zbójnik 23 km Tytanowe Dżdżownice TAK
19 Budzyń Rafał Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Brak

20 Burchard Beata Piaseczno Zbójnik 23 km Brak

21 Bury Szymon Andrychów Zbójnik 23 km Brak

22 Butanowicz Marzena Suszec Zbójnik 23 km Ślęzak team

23 Byrski Daniel Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Dlaczego ja TAK
24 Capello Rossella Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

25 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn Zbójnik 23 km Świeżaki z Cieszyna TAK
26 Chłopek Rafał Janków Przygodzki Zbójnik 23 km Eldoret Doliny Baryczy

27 Chmielewski Jan Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Rozbiegamy to Miasto

28 Chwiejda Barbara Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
29 Cieślar Kasia Ustroń Zbójnik 23 km Brak

30 CieŚlar Piotr Bielsko BiaŁa Zbójnik 23 km BB Runners TAK
31 Ciemała Szczepan Wieszczęta Zbójnik 23 km Brak

32 Cieszyńska Jolanta Knurów Zbójnik 23 km Brak TAK
33 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Zbójnik 23 km Lecymy Durś

34 Czepiec Alicja Kraków Zbójnik 23 km Husaria Race Team

35 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Zbójnik 23 km Brak TAK
36 DrÓzd BoŻena Rzeczyce Zbójnik 23 km KUMPLE GRZMOTKA TAK
37 Dygoń Gosia Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
38 Dygoń Małgorzata Gliwice Zbójnik 23 km Biegaj z trenerami

39 Dzieliński Adam Braniewo Zbójnik 23 km Spartanie dzieciom TAK
40 Dzierkacz Paweł Bydgoszcz Zbójnik 23 km Chodź będzie fajnie …

41 Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Zbójnik 23 km Wołów Biega TAK
42 Filipiuk Piotr Bartoszyce Zbójnik 23 km Brak

43 Firkowski Marcin Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak

44 Flaga Iwona Kraków Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
45 Fons Aleksandra Piła Zbójnik 23 km Wkurw_team TAK
46 FrĄc Dariusz Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice

47 Gierczak Łukasz Sosnowiec Zbójnik 23 km Wolnobieg

48 Giza Radosław Jaworzno Zbójnik 23 km Brak TAK
49 Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry Zbójnik 23 km Tarnogórskie Łazęgi TAK
50 Gorniak Adam Sosnowiec Zbójnik 23 km Harpagan Sosnowiec

51 Greń Dorota Ustroń Zbójnik 23 km OLZA CIESZYN

52 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie Zbójnik 23 km Endurance Team

53 Grzyb Kazimierz Kraków Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
54 Hebda-Olszówka Aleksandra Chorzów Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
55 Homik Barbara Bytom Zbójnik 23 km Brak TAK
56 Jabłoński Konrad Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
57 Jabłonka Mariusz Mysłowice Zbójnik 23 km DZIADY OCR

58 Jachym Arkadiusz Gliwice Zbójnik 23 km Socios Silesia TAK
59 Jackowska Monika Bedzin Zbójnik 23 km Brak TAK
60 Janda Sebastian Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
61 Janiak Łukasz Bełsznica Zbójnik 23 km KS M. E. T. A TAK
62 Janik Marta Ruda Śląska Zbójnik 23 km Carbon OCR Race Team

63 Janik-Duda Monika Nakło Śl. Zbójnik 23 km Brak

64 Jaworek Grzegorz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
65 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Urbańczyk Dziadu Team

66 Józwik Piotr Wroclaw Zbójnik 23 km Brak TAK
67 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Zbójnik 23 km Pan

68 Jekiełek Marcin Witkowice Zbójnik 23 km Brak

69 Jokiel Wojciech Granice Zbójnik 23 km Sparta Ultra Team TAK
70 Juraszek Elżbieta Jeleśnia Zbójnik 23 km JustFeelFit TAK
71 Jurek Jarosław Limanowa Zbójnik 23 km KS Florian

72 Juzof Arkadiusz Pogwizdów Zbójnik 23 km Brak

73 Juzof Iwona Pogwizdów Zbójnik 23 km Brak

74 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze Zbójnik 23 km Night Runners TAK
75 Kaczor Bastek Tychy Zbójnik 23 km Runhogs Tychy

76 Kalamus Mirosław Łodygowice Zbójnik 23 km Brak TAK
77 Kamieniarz Krystian Trzebinia Zbójnik 23 km Wkurw_Team

78 Kamińska Dorota Jastrzebie Zdrój Zbójnik 23 km GRUBIORZE LOTAJOM

79 Kastelik Grzegorz Kalna Zbójnik 23 km Brak TAK
80 Kawa Joanna Mysłowice Zbójnik 23 km 1977

81 Kawulak Kazimierz Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKIS JAWORZNO TAK
82 Klimczak Arkadiusz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km XXX TAK
83 Klimek Dorota Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

84 Klimek Piotr Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

85 Klimek Piotr Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

86 Knieć Ewa Gliwice Zbójnik 23 km Brak

87 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn Zbójnik 23 km Świeżaki z Cieszyna TAK
88 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

89 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

90 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

91 Koprowska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Zimnokrwiści TAK
92 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

93 Kos Lucjan Nowy Sącz Zbójnik 23 km Brak TAK
94 Kostera Dariusz Lipowa Zbójnik 23 km Brak TAK
95 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Zbójnik 23 km Miraz Race Team TAK
96 Kowalczyk PaweŁ KĘty Zbójnik 23 km KĘCKIE HARPAGANY

97 Kroczek Łukasz Pielgrzymowice Zbójnik 23 km Brak TAK
98 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE

99 Krzemień Adrian Jaworze Zbójnik 23 km BB RUNNERS

100 Kubal Karol Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

101 Kulawik Bartosz Krakow Zbójnik 23 km Brak

102 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Polmotors

103 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km 1982

104 Kuma Wojciech Kraków Zbójnik 23 km 1983 TAK
105 Kupczak Bernadeta Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
106 Kwiatkowska Marta Bydgoszcz Zbójnik 23 km Chodź będzie fajnie …

107 Lasota Dorota Chrzanów Zbójnik 23 km Brak TAK
108 Lasota Mariusz Chrzanów Zbójnik 23 km Brak TAK
109 LewiŃski Adam Wrocław Zbójnik 23 km BIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJE

110 Lipiński Rafał Brzeg Zbójnik 23 km Sharkteambrzeg TAK
111 Lis Karolina Kraków Zbójnik 23 km Brak

112 Liszka Piotrek Bytom Zbójnik 23 km Brak

113 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Zbójnik 23 km FordonRunners/Wkurw_Team TAK
114 Żak Jakub Gliwice Zbójnik 23 km JW AGAT

115 Żarczyński Mariusz Warszawa Zbójnik 23 km Combat Alert

116 Żarczyński Mariusz Warszawa Zbójnik 23 km Brak

117 Żero Sebastian Będzin Zbójnik 23 km Ghostbikers TAK
118 Żero Dagmara Będzin Zbójnik 23 km Ghostbikers TAK
119 Łąk Tomasz Wrocław Zbójnik 23 km NOA Runyourlife

120 Łoaza Krzysztof Pyskowice Zbójnik 23 km Night Runners Pyskowice

121 Łucka Angelika Ruda śląska Zbójnik 23 km Lubię burpees’y

122 Magiera Adam Imielin Zbójnik 23 km Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami TAK
123 Makoś Tomek Jaworze Zbójnik 23 km Brak

124 Maksim Arkadiusz Kędzierzyn Koźle Zbójnik 23 km ParkRun Kędzierzyn Koźle TAK
125 Malinowska Aneta Cieszyn Zbójnik 23 km Olza Cieszyn TAK
126 Marut Kaśka Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice

127 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE TAK
128 Michalik Kamil Sosnowiec Zbójnik 23 km Lubię Burpees’y

129 Misztal Rafał Chrzanów Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
130 Mol Wojtek Żywiec Zbójnik 23 km Brak

131 Mol Paweł Bielsko Biala Zbójnik 23 km Brak

132 Niedbała Ewelina Katowice Zbójnik 23 km Brak

133 Noga Angelika Kozy Zbójnik 23 km Kęckie harpagany TAK
134 Nowacka Sylwia Częstochowa Zbójnik 23 km BBL

135 Nowak Joanna Łódź Zbójnik 23 km Brak

136 Nowak Ewa Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
137 Nowicki Łukasz Warszawa Zbójnik 23 km Brak

138 Pala Marcin Bieruń Zbójnik 23 km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
139 Papiernik Leszek Łękawica Zbójnik 23 km Brak

140 Pawluk Jakub Kraków Zbójnik 23 km Brak

141 Pawlus Michał Żywiec Zbójnik 23 km Brak

142 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa Zbójnik 23 km KS Florian

143 Pezda Klaudia Wilkowice Zbójnik 23 km Brak

144 Pezda Klaudia Wilkowice Zbójnik 23 km Brak

145 Piatek Ewa Sosnowiec Zbójnik 23 km Dzik z dusza sarenki

146 Piechowicz-Kurowska Agata Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
147 Pietras Edyta Węgierska Górka Zbójnik 23 km JustfeelFIT TEAM TAK
148 Piguła Daria Siemianowice Śląskie Zbójnik 23 km Carbon OCR Racing Team

149 Płuchowska Grażyna Bielsko -Biała Zbójnik 23 km Brak

150 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE TAK
151 Podurgiel Przemek Racibórz Zbójnik 23 km Brak

152 Pogorzelska Agnieszka Braniewo Zbójnik 23 km Brak TAK
153 Pogorzelski Rafał Braniewo Zbójnik 23 km Brak TAK
154 Popiela Mirosław Arendal Zbójnik 23 km ACTIV EAGLES PRO

155 Pronobis Marek Bystra Zbójnik 23 km BWM Team

156 Przybyłka Agnieszka Mysłowice Zbójnik 23 km Brak

157 Pytel Jarosław Chrzanów Zbójnik 23 km Parkrun Chrzanów TAK
158 Rabin Szymon Koniaków Zbójnik 23 km Husaria Race Team TAK
159 Rak Mirek Iłownica Zbójnik 23 km Brak

160 Rejszel Łukasz Tychy Zbójnik 23 km RunTek44 TAK
161 Rumpel Marynia CzyŻowice Zbójnik 23 km KS M.E.T.A.

162 Rzepka Magdalena Katowice Zbójnik 23 km Night Runners TAK
163 Sajnóg Łukasz Kraków Zbójnik 23 km Lemon Team

164 Sanecka Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team TAK
165 Sarosiek Marta Bielsko-BiaŁa Zbójnik 23 km ZBÓJ TEAM

166 Sikora Anna Knurów Zbójnik 23 km Orły z Knurowa

167 Skokowski StanisŁaw Katowice Zbójnik 23 km Biegam 60+

168 Skrzypiec Mateusz Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
169 Skrzypiec Karolina Warszaw Zbójnik 23 km Brak TAK
170 Słotwiński Piotr Lublin Zbójnik 23 km Kapitan Jastrząb

171 Słotwiński Piotr Lublin Zbójnik 23 km

172 Stasik Beata Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team TAK
173 Stawska Joanna Gliwice Zbójnik 23 km biegaj z trenerami TAK
174 Stec Łukasz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
175 Stodolski Mateusz Chełm Slaski Zbójnik 23 km Brak

176 Strzałka Marek Żory Zbójnik 23 km Brak

177 Suchodoła Justyna Wola Batorska Zbójnik 23 km Pani TAK
178 Sumiec Krystyna Mielec Zbójnik 23 km zabiegani mielec

179 SzczĘsna Edyta Czechowice – Dziedzice Zbójnik 23 km Carbon OCR Racing Team

180 Szczurek Lena Knurów Zbójnik 23 km Brak

181 Szolc Sebastian Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
182 Szwed Anna Bytom Zbójnik 23 km Miechowicka Grupa Biegowa

183 Szypuła Ewa Tychy Zbójnik 23 km Biegnę byle dobiec

184 Tokarz Monika Wielogłowy Zbójnik 23 km KlimKor

185 Tomala Janusz Kozy Zbójnik 23 km 1975 TAK
186 Tyka Edward świetochłowice Zbójnik 23 km amator

187 Urban Wiktor Zabrze Zbójnik 23 km Night Runners Zabrze TAK
188 Urban Ewa Stalowa Wola Zbójnik 23 km Stalowowolski Klub Biegacza

189 Wacławik Ewa Bąków Zbójnik 23 km Fantastic team

190 Wala Łukasz Bielsko-Biala Zbójnik 23 km ULTRA BESKID SPORT

191 Walesz Joanna Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKiS JAWORZNO

192 Weisman Wiktoria Żory Zbójnik 23 km Brak

193 Wielgat- Kojdecka Magdalena Tychy Zbójnik 23 km Brak

194 Wilczyńska Aneta Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKIS JAWORZNO

195 Wilk Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team

196 Wojtowicz Iwona Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Wataha-łączy nas bieganie/ Freelancer

197 Wozniak Robert Krakow Zbójnik 23 km Brak TAK
198 Wrona Agi Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak

199 Wtorek Ilona Będzin Zbójnik 23 km Carbon OCR cacing team

200 Zagała Agnieszka Częstochowa Zbójnik 23 km Czewa RunTiM

201 Zając Anna Skawina Zbójnik 23 km Brak

202 Zamarski Adam Jaworze Zbójnik 23 km Brak TAK
203 Zięba Artur Kraków Zbójnik 23 km Poranny Patrol TAK
204 Zimmenrmann Mariola Kędzierzyn Koźle Zbójnik 23 km Kumple Grzmotka TAK
205 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
206 Znyk Adam Kraków Zbójnik 23 km Brak