Zawody

Nazwa zawodów:

BIEG ZBÓJA – Zbójnik 23km

Miejsce i termin: Bielsko Biała, 2019-08-25
Organizator: Firma Alpas
Artur Sarosiek
43-300 Bielsko-Biała ul. Zwierzyniecka 38/3
NIP: 937-242-89-11
Telefon: 531-759-074
Adres e-mail: biegzboja@gmail.com
Opis zawodów: Biegi górskie na dystansie :

Zbójniczek- 7km
Zbójnik- 23 km
Wielki Zbój 42km

Więcej w regulaminie.

Wpłat można dokonywać automatycznie przez kliknięcie przycisku “opłać start”, z prawej strony swojego nazwiska na liście uczestników lub na konto organizatora:

Alpas Artur Sarosiek
Numer konta : 56 1050 1070 1000 0097 1132 1332

W tytule przelewu należy podać wybrany dystans oraz swoje imię i nazwisko

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamus Katarzyna Cieszyn Zbójnik 23 km OLZA CIESZYN TAK
2 Adamus-Kowalska Justyna Imielin Zbójnik 23 km LKS Imielin TAK
3 Agaciak Daniel Sieradz Zbójnik 23 km Brak

4 Antosiak Martyna Kedzierzyn-Kozle Zbójnik 23 km ANTONTEAM

5 Antosiak Tomasz Kędzierzyn-Koźle (kędzierzyn) Zbójnik 23 km ANTONTEAM

6 Antosz Monika Kraków Zbójnik 23 km Brak TAK
7 Antowski Tomasz Tychy Zbójnik 23 km Brak

8 Bajkacz Krztsztof Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
9 Bajorski Irek Radom Zbójnik 23 km woodrun

10 Balcerzak Magdalena Zory Zbójnik 23 km Brak

11 Barańska Adrianna Katowice Zbójnik 23 km Brak

12 Baran Lucjan Wola Dębińska Zbójnik 23 km Klub Biegowy Perła

13 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Zbójnik 23 km Brak TAK
14 Bauer Artur Bieruń Zbójnik 23 km RunTek44 TAK
15 Bednarska Joanna Kielce Zbójnik 23 km Biegnę żeby Bartek mógł biegać

16 Bednarska Iwona Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km W pogoni za duchem TAK
17 Bednarska Joanna Kielce Zbójnik 23 km Biegnę żeby Bartek mógł biegać

18 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Bednarski Rafał TAK
19 Bernacki Kamil Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski Zbójnik 23 km OstroBiec

20 Białecki Aleksander Mysłowice Zbójnik 23 km Brak

21 Bielecki Mariusz Czeladź Zbójnik 23 km #czeladzbiega

22 Bieniek Damian Piotrków Trybunalski Zbójnik 23 km Brak TAK
23 Błoniarz Kamil Wieliczka Zbójnik 23 km Brak TAK
24 Bogucka Martyna Warszawa Zbójnik 23 km Jacekbiega running team

25 Bomba Robert Będzin Zbójnik 23 km Banda z Placu

26 Borkowska Monika Katowice Zbójnik 23 km Silnia! TAK
27 Boroń Tomek Tychy Zbójnik 23 km RUNHOGS TAK
28 Borowski Jarosław Brzeszcze Zbójnik 23 km Zadyszka Oświęcim

29 Braun Marcin Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
30 BroŻek Teresa Tychy Zbójnik 23 km WARSZTAT FORMY TAK
31 Bruliński Adam Bielsko Biała Zbójnik 23 km MDM NT Team

32 Brzezińska Teresa Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
33 Buchta Ewelina Łódź Zbójnik 23 km Nie lam się TAK
34 Budka Agata Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno Runners TAK
35 Budny Piotr Katowice Zbójnik 23 km Tytanowe Dżdżownice TAK
36 Budzyń Rafał Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Brak

37 Bugajska Kinga Zywiec Zbójnik 23 km Brak TAK
38 Bukowiec Maciej Tychy Zbójnik 23 km Brak TAK
39 Burchard Beata Piaseczno Zbójnik 23 km Brak

40 Bury Szymon Andrychów Zbójnik 23 km Brak TAK
41 Butanowicz Marzena Suszec Zbójnik 23 km Ślęzak team

42 Capello Rossella Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

43 Ceberak Bartosz Rzeszów Zbójnik 23 km Brak

44 Chęciński Krzysztof Łodygowice Zbójnik 23 km 1984

45 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn Zbójnik 23 km Świeżaki z Cieszyna TAK
46 Chłopek Rafał Janków Przygodzki Zbójnik 23 km Eldoret Doliny Baryczy

47 Chmielarz Rafał Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
48 Chmielewski Jan Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Rozbiegamy to Miasto

49 Chołota Andrzej Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
50 Choroszewska Ewa BiaŁystok Zbójnik 23 km Brak TAK
51 Chowaniok Anna Ustroń Zbójnik 23 km Fantastic Team

52 Chrapkiewicz Michał Cieszyn Zbójnik 23 km SBD Energetyk Rybnik TAK
53 Chromniak Marcin Lusina Zbójnik 23 km Lusina projekt TAK
54 Chwiejda Barbara Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
55 Cieślak Sylwia Gliwice Zbójnik 23 km Mustangi Gliwice

56 Cieślar Kasia Ustroń Zbójnik 23 km Brak

57 CieŚlar Piotr Bielsko BiaŁa Zbójnik 23 km BB Runners TAK
58 Ciemała Szczepan Wieszczęta Zbójnik 23 km Brak

59 Cieszyńska Jolanta Knurów Zbójnik 23 km Brak TAK
60 Colik Przemysław Tychy Zbójnik 23 km Brak

61 Czader Anna Bielsko-Biała Zbójnik 23 km KS AZS AWF Kraków

62 Czaja Ewa Katowice Zbójnik 23 km Night Runners TAK
63 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Zbójnik 23 km Lecymy Durś TAK
64 Czepiec Alicja Kraków Zbójnik 23 km Husaria Race Team

65 Dawid Katarzyna Jasienica Zbójnik 23 km Brak TAK
66 Dawidowska Joanna Łódź Zbójnik 23 km Nie Mam Pomysłu TAK
67 Dejas Tomasz Mysłowice Zbójnik 23 km Racioki

68 Diakonow Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Zbójnik 23 km Pędzące żółwie IMI

69 Długosz Andrzej Nowy Sącz Zbójnik 23 km Visegrad Maraton Rytro TAK
70 Dobija Ania Szczyrk Zbójnik 23 km Brak

71 Dobosz Artur Maków Podhalański Zbójnik 23 km Brak TAK
72 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Zbójnik 23 km Brak TAK
73 DrÓzd BoŻena Rzeczyce Zbójnik 23 km KUMPLE GRZMOTKA TAK
74 Duda Wojtek Tychy Zbójnik 23 km Brak TAK
75 Duda Lucyna Mogilany Zbójnik 23 km Adam Czerwiński Team TAK
76 Dybek Dagmara Chorzów Zbójnik 23 km CHSBD “W Ruchu” TAK
77 Dygoń Gosia Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
78 Dygoń Małgorzata Gliwice Zbójnik 23 km Biegaj z trenerami

79 Dzióbek Sylwia Wieliczka Zbójnik 23 km Brak TAK
80 Dzieliński Adam Braniewo Zbójnik 23 km Spartanie dzieciom TAK
81 Dzierkacz Paweł Bydgoszcz Zbójnik 23 km Chodź będzie fajnie …

82 Fabia Mateusz Międzybrodzie Bialskie Zbójnik 23 km Brak

83 Fajer Marek Myszków Zbójnik 23 km Zwik Myszków, Myszków Biega

84 Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Zbójnik 23 km Wołów Biega TAK
85 Filipiuk Piotr Bartoszyce Zbójnik 23 km Brak TAK
86 Firkowski Marcin Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
87 Flaga Iwona Kraków Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
88 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec Zbójnik 23 km Brak

89 Fluder Grzegorz Chrzanów Zbójnik 23 km Zasapani TAK
90 Fons Aleksandra Piła Zbójnik 23 km Wkurw_team TAK
91 Fornalska Joanna Gdansk Zbójnik 23 km Brak TAK
92 Franczak Marcin Witkowo Zbójnik 23 km Brak

93 FrĄc Dariusz Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice

94 Frąckowiak Dominik Śmigiel Zbójnik 23 km Orzeł Lipno TAK
95 Gajdecka Adriana Warszawa Zbójnik 23 km Orange TAK
96 Gajdecki Tomek Warszawa Zbójnik 23 km Accenture TAK
97 Gamza Mariusz Czerwionka Leszczyny Zbójnik 23 km Brak TAK
98 Gawenda Józef Racibórz Zbójnik 23 km Eko-Okna Runners TAK
99 Gierczak Łukasz Sosnowiec Zbójnik 23 km Wolnobieg

100 Giza Radosław Jaworzno Zbójnik 23 km Brak TAK
101 Gizowska Monika Nowy Sącz Zbójnik 23 km Visegrad Maraton Rytro TAK
102 Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry Zbójnik 23 km Tarnogórskie Łazęgi TAK
103 Gładki Arkadiusz Skierniewice Zbójnik 23 km Brak TAK
104 Gorniak Adam Sosnowiec Zbójnik 23 km Harpagan Sosnowiec

105 Grabowski Tomasz Radlin Zbójnik 23 km CROSS SPORT

106 Greń Dorota Ustroń Zbójnik 23 km OLZA CIESZYN

107 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie Zbójnik 23 km Endurance Team

108 Grzyb Kazimierz Kraków Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
109 Gwóźdź Dawid Skorogoszcz Zbójnik 23 km Kurła Kaj ta meta!? TAK
110 Hantkiewicz Rafał Katowice Zbójnik 23 km brak TAK
111 Haręża Agnieszka Bielsko Biała Zbójnik 23 km Biegam bo lubię

112 Hauser Mariusz Gliwice Zbójnik 23 km Mustangi Gliwice TAK
113 Hebda-Olszówka Aleksandra Chorzów Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
114 Homik Barbara Bytom Zbójnik 23 km Brak TAK
115 Honkisz Sebastian Jaworze Zbójnik 23 km Brak

116 Ihnatowicz Łukasz Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
117 Izdebski Mariusz Olkusz Zbójnik 23 km OSV TEAM

118 Jabłoński Konrad Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
119 Jabłonka Mariusz Mysłowice Zbójnik 23 km DZIADY OCR

120 Jachym Arkadiusz Gliwice Zbójnik 23 km Socios Silesia TAK
121 Jackowska Monika Bedzin Zbójnik 23 km Brak TAK
122 Janda Sebastian Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
123 Janik Marta Ruda Śląska Zbójnik 23 km Carbon OCR Race Team

124 Janik-Duda Monika Nakło Śl. Zbójnik 23 km Brak TAK
125 Janta Wojciech Łojki Zbójnik 23 km Brak TAK
126 Jaskulski Robert Myszków Zbójnik 23 km Brak

127 Jaworek Grzegorz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
128 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Urbańczyk Dziadu Team

129 Jaworska Anna Dąbrowagórnicza Zbójnik 23 km Urbańczyk Dziadu Team TAK
130 Józwik Piotr Wroclaw Zbójnik 23 km Brak TAK
131 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Zbójnik 23 km Pan

132 Jekiełek Marcin Witkowice Zbójnik 23 km Brak TAK
133 Jeleń Marek Trzebinia Zbójnik 23 km Parkrun Chrzanów TAK
134 Jelonek Krzysztof Bielsko – Biala Zbójnik 23 km Brak TAK
135 Jezierska Karina Warszawa Zbójnik 23 km Brak

136 Jezierska Karina Warszawa Zbójnik 23 km Brak

137 Jokiel Wojciech Granice Zbójnik 23 km Sparta Ultra Team TAK
138 Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice Zbójnik 23 km Rytm

139 Juraszek Elżbieta Jeleśnia Zbójnik 23 km JustFeelFit TAK
140 Jurek Jarosław Limanowa Zbójnik 23 km KS Florian

141 Juzof Arkadiusz Pogwizdów Zbójnik 23 km Brak

142 Juzof Iwona Pogwizdów Zbójnik 23 km Brak

143 Juzof Arkadiusz Pogwizdów Zbójnik 23 km Fantastic team

144 Juzof Iwona Pogwizdów Zbójnik 23 km Fantastic team

145 Kacprowski Filip Tychy Zbójnik 23 km wkurw_team

146 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze Zbójnik 23 km Night Runners TAK
147 Kaczor Bastek Tychy Zbójnik 23 km Runhogs Tychy

148 Kalamus Mirosław Łodygowice Zbójnik 23 km Brak TAK
149 Kalisiak Marcin Skierniewice Zbójnik 23 km Brak TAK
150 Kamieniarz Krystian Trzebinia Zbójnik 23 km Wkurw_Team TAK
151 Kamińska Dorota Jastrzebie Zdrój Zbójnik 23 km GRUBIORZE LOTAJOM

152 Kamisińska Dorota Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team

153 Kamisińska Dorota Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team

154 Kampka Rafal Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

155 Kania Wioletta Trzebinia Zbójnik 23 km Brak

156 Kastelik Grzegorz Kalna Zbójnik 23 km Brak TAK
157 Kawa Joanna Mysłowice Zbójnik 23 km 1977

158 Kawa Joanna Mysłowice Zbójnik 23 km #Wawrzynteam

159 Kawalec Dominik Wrocław Zbójnik 23 km Brak

160 Kawulak Kazimierz Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKIS JAWORZNO TAK
161 Kąkol Jarosław Stryszawa Zbójnik 23 km LUDZIE JARA TAK
162 Kępka Waldemar Santocko Zbójnik 23 km Bianca fashion sp. z o.o. TAK
163 Kiwior Izabela Kraków Zbójnik 23 km Nauka Biega TAK
164 Klimczak Arkadiusz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km XXX TAK
165 Klimek Dorota Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

166 Klimek Piotr Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

167 Klimek Piotr Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

168 Kmieć Adam Lubliniec Zbójnik 23 km Brak

169 Knieć Ewa Gliwice Zbójnik 23 km Brak

170 Kobiałka Rafał Bielsko-Biała Zbójnik 23 km KWŚ TAK
171 Koczur Arkadiusz Kizy Zbójnik 23 km Brak TAK
172 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn Zbójnik 23 km Świeżaki z Cieszyna TAK
173 KoŁek Sebastian Międzybrodzie Bialskie Zbójnik 23 km Jaś i Anielka

174 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

175 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

176 Komorzycki Robert Minsk Mazowiecki Zbójnik 23 km husaria race team

177 Kondrat Aneta Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

178 Konik JarosŁaw KrakÓw Zbójnik 23 km BBL KRAKÓW TAK
179 Kons Katarzyna Łączany Zbójnik 23 km 1991

180 Kopeć-Wójcik Monika Knurów Zbójnik 23 km Brak

181 Koprowska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Zimnokrwiści TAK
182 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz Zbójnik 23 km KlimKor

183 Korzeniowski Mateusz Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
184 Korzeniowski Mateusz Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak

185 Kos Lucjan Nowy Sącz Zbójnik 23 km Brak TAK
186 Kos Piotr Kobiernice Zbójnik 23 km Brak TAK
187 Kosiba-Łuczak Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km Brak TAK
188 Kostera Dariusz Lipowa Zbójnik 23 km Brak TAK
189 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Zbójnik 23 km Miraz Race Team TAK
190 Kotula Jakub Katowice Zbójnik 23 km Brak TAK
191 Kowalczyk PaweŁ KĘty Zbójnik 23 km KĘCKIE HARPAGANY

192 Kowalik Dorota Rędziny Zbójnik 23 km BBL Częstochowa TAK
193 Krakowski Radosław Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Biegam bo Lubię

194 Kroczek Łukasz Pielgrzymowice Zbójnik 23 km Brak TAK
195 Kroczek Liliana Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners

196 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź Zbójnik 23 km #czeladzbiega TAK
197 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE

198 Krzemień Adrian Jaworze Zbójnik 23 km BB RUNNERS

199 Kubal Karol Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

200 Kubiak Edyta Wodzislaw Slaski Zbójnik 23 km Brak TAK
201 Kubowicz Agnieszka Bielsko_biała Zbójnik 23 km Brak

202 Kulawik Bartosz Krakow Zbójnik 23 km Brak

203 Kulis Wojciech Kraków Zbójnik 23 km Brak TAK
204 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Polmotors

205 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km 1982

206 Kuma Wojciech Kraków Zbójnik 23 km 1983 TAK
207 Kupczak Bernadeta Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
208 Kurek Jan Krzeszowice Zbójnik 23 km WATAHA – ŁĄCZY NAS BIEGANIE TAK
209 Kwaśny Dariusz Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Brak TAK
210 Kwaśny Krzysztof Cz-Dz Zbójnik 23 km biegam bo lubię TAK
211 Kwiatkowska Marta Bydgoszcz Zbójnik 23 km Chodź będzie fajnie …

212 Labus Grzegorz Katowice Zbójnik 23 km Brak TAK
213 Lachendro Konrad Kalwaria Zebrzydowska Zbójnik 23 km Brak

214 Lasota Dorota Chrzanów Zbójnik 23 km Brak TAK
215 Lasota Mariusz Chrzanów Zbójnik 23 km Brak TAK
216 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Zbójnik 23 km #czeladzbiega

217 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Zbójnik 23 km #czeladzbiega

218 Lazar Damian Żory Zbójnik 23 km Brak TAK
219 Le Felic Monika Warszawa Zbójnik 23 km Brak

220 Lech Michal Świebodzice Zbójnik 23 km Bez granic

221 Lech Michal Świebodzice Zbójnik 23 km Bez granic

222 Lewandowski Szymon Tychy Zbójnik 23 km Piękni i Bestie TAK
223 LewiŃski Adam Wrocław Zbójnik 23 km BIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJE TAK
224 Lipiński Rafał Brzeg Zbójnik 23 km Sharkteambrzeg TAK
225 Lis Karolina Kraków Zbójnik 23 km Brak

226 Lisiewski Maciej Warszawa Zbójnik 23 km Brak

227 Liszka Piotrek Bytom Zbójnik 23 km Brak

228 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Zbójnik 23 km FordonRunners/Wkurw_Team TAK
229 Żak Jakub Gliwice Zbójnik 23 km JW AGAT

230 Żarczyński Mariusz Warszawa Zbójnik 23 km Combat Alert

231 Żarczyński Mariusz Warszawa Zbójnik 23 km Brak

232 Żarczyński Mariusz Warszawa Zbójnik 23 km Brak

233 Żeliński Marek Chorzów Zbójnik 23 km Brak

234 Żero Sebastian Będzin Zbójnik 23 km Ghostbikers TAK
235 Żero Dagmara Będzin Zbójnik 23 km Ghostbikers TAK
236 Lubowiecki Krzysztof Gostyń Zbójnik 23 km Brak TAK
237 Łęcki Piotr Gliwice Zbójnik 23 km 1981 TAK
238 Łąk Tomasz Wrocław Zbójnik 23 km NOA Runyourlife TAK
239 Śliwa Stanisław Szczyrk Zbójnik 23 km Eaton

240 Śmigielska-Stasicka Monika Poręba Wielka (gmina: Oświęcim) Zbójnik 23 km Brak TAK
241 Śmigielska-Stasicka Monika Poręba Wielka (gmina: Oświęcim) Zbójnik 23 km Brak

242 Śmigielska-Stasicka Monika Poręba Wielka (gmina: Oświęcim) Zbójnik 23 km Brak

243 Łoaza Krzysztof Pyskowice Zbójnik 23 km Night Runners Pyskowice

244 Łucka Angelika Ruda śląska Zbójnik 23 km Lubię burpees’y

245 Ługowska Marzena Tychy Zbójnik 23 km Biegnę byle dobiec

246 Ługowska Marzena Tychy Zbójnik 23 km Biegnę byle dobiec TAK
247 Magiera Adam Imielin Zbójnik 23 km Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami TAK
248 Makoś Tomek Jaworze Zbójnik 23 km Brak

249 Maksim Arkadiusz Kędzierzyn Koźle Zbójnik 23 km ParkRun Kędzierzyn Koźle TAK
250 Malach Agnieszka Strzelce Opolskie Zbójnik 23 km Kurła kaj ta meta?! TAK
251 Malczewski Daniel Opole Zbójnik 23 km Wieczorne Bieganie w Opolu/Szymi Team TAK
252 Malinowska Aneta Cieszyn Zbójnik 23 km Olza Cieszyn TAK
253 Malinowski Adrian Będzin Zbójnik 23 km #czeladzbiega TAK
254 Manoryk Robert Jelcz-Laskowice Zbójnik 23 km LG chem

255 Marciniak Rafał Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
256 Marciniak Grażyna Gliwice Zbójnik 23 km Brak

257 Maronka Agnieszka Kraków Zbójnik 23 km Brak

258 Marut Kaśka Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
259 Matera Kinga Wysoka Zbójnik 23 km Brak

260 Mól Wioletta Czeladź Zbójnik 23 km #czeladzbiega TAK
261 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE TAK
262 Michalik Kamil Sosnowiec Zbójnik 23 km Lubię Burpees’y

263 Michalik Justyna Zabierzow Zbójnik 23 km Zabierzow biega

264 Migdał Marcin Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Niezrzeszony TAK
265 Misztal Rafał Chrzanów Zbójnik 23 km Los Pantalones Rojos TAK
266 Mitek Dorota Żmigród Zbójnik 23 km KB Sukces Żmigród

267 Mżyk Marek Bielsko-Biała Zbójnik 23 km KKTJ

268 Mochel Kinga Kraków Zbójnik 23 km Brak

269 Mol Wojtek Żywiec Zbójnik 23 km Brak

270 Mol Paweł Bielsko Biala Zbójnik 23 km Brak

271 Moroń Marta Brzeszcze Zbójnik 23 km Brak TAK
272 Morzyk Bartosz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
273 Mroczkowski Piotr Poznań Zbójnik 23 km Maszeruj albo giń

274 Mrowiec Ilona Bytom Zbójnik 23 km Miechowicka Grupa Biegowa

275 Musiolik Mariusz Gorzyce Zbójnik 23 km Brak TAK
276 Niedbała Ewelina Katowice Zbójnik 23 km Brak

277 Niedziela Andrzej Polanka-Wielka Zbójnik 23 km Brak TAK
278 Nikiel Krzysztof Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak

279 Nikiel Tomasz Bystra Zbójnik 23 km Brak TAK
280 Noga Angelika Kozy Zbójnik 23 km Kęckie harpagany TAK
281 Noga Angelika Miedzyrzecze Zbójnik 23 km Brak

282 Norwecka Sylwia Kraków Zbójnik 23 km 1983 TAK
283 Nowacka Sylwia Częstochowa Zbójnik 23 km BBL

284 Nowak Joanna Łódź Zbójnik 23 km Brak

285 Nowak Ewa Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
286 Nowakowska Agnieszka Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
287 Nowicki Łukasz Warszawa Zbójnik 23 km Brak

288 Ogaza Anna Siemianowice Śkaskie Zbójnik 23 km Brak

289 Oleński Łukasz Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
290 Ostrowski Paweł Tychy Zbójnik 23 km Brak TAK
291 Ostrowski Zygmunt Tychy Ul Estkowskiego 3 M24 Zbójnik 23 km Brak TAK
292 Otorowska Aleksandra Gliwice Zbójnik 23 km Brak

293 Owerko Tomasz Modlniczka Zbójnik 23 km SNW KW Kraków TAK
294 Pala Marcin Bieruń Zbójnik 23 km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
295 Pałubski Andrzej Biłgoraj Zbójnik 23 km TECHGIS

296 Papiernik Leszek Łękawica Zbójnik 23 km Brak TAK
297 Paterak Robert Grodziec, Ozimek Zbójnik 23 km WKB META Lubliniec TAK
298 Patro Bartłomiej Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
299 Pawełek Patrycja Żory Zbójnik 23 km Brak TAK
300 Pawlik Joanna Żywiec Zbójnik 23 km Brak

301 Pawlikowski BogusŁaw Katowice Zbójnik 23 km Dzikie Życie Run Team

302 Pawluk Jakub Kraków Zbójnik 23 km Brak

303 Pawlus Michał Żywiec Zbójnik 23 km Brak TAK
304 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa Zbójnik 23 km KS Florian

305 Pezda Klaudia Wilkowice Zbójnik 23 km Brak

306 Pezda Klaudia Wilkowice Zbójnik 23 km Brak

307 Piatek Ewa Sosnowiec Zbójnik 23 km Dzik z dusza sarenki

308 Piczak Jarosław Kozy Zbójnik 23 km Jabłuszkowa

309 Piechowicz-Kurowska Agata Gliwice Zbójnik 23 km Night Runners Gliwice TAK
310 Pietkun Rafał Rybnik Zbójnik 23 km RaBlaTeam TAK
311 Pietras Edyta Węgierska Górka Zbójnik 23 km JustfeelFIT TEAM TAK
312 Piguła Daria Siemianowice Śląskie Zbójnik 23 km Carbon OCR Racing Team

313 Płuchowska Grażyna Bielsko -Biała Zbójnik 23 km Brak

314 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Zbójnik 23 km Team URODZENI BIEGACZE TAK
315 Początko Łukasz Kobiernice Zbójnik 23 km Brak TAK
316 Podolak Zbigniew Przemyśl Zbójnik 23 km Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka

317 Podolski Bartłomiej Tarnowskie Góry Zbójnik 23 km TS Gwarek

318 Podsadecki Witold Cięcina Zbójnik 23 km Rysianka Team TAK
319 Podurgiel Przemek Racibórz Zbójnik 23 km Brak

320 Pogorzelska Agnieszka Braniewo Zbójnik 23 km Brak TAK
321 Pogorzelski Rafał Braniewo Zbójnik 23 km Brak TAK
322 Połowczuk Krzysztof Czechowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Brak TAK
323 Popiela Mirosław Arendal Zbójnik 23 km ACTIV EAGLES PRO

324 Pronobis Marek Bystra Zbójnik 23 km BWM Team

325 Przybyłka Agnieszka Mysłowice Zbójnik 23 km Brak

326 Pytel Jarosław Chrzanów Zbójnik 23 km Parkrun Chrzanów TAK
327 Rabin Szymon Koniaków Zbójnik 23 km Husaria Race Team TAK
328 Rak Mirek Iłownica Zbójnik 23 km Brak

329 Rejszel Łukasz Tychy Zbójnik 23 km RunTek44 TAK
330 Rogoż Daniel Młoszowa Zbójnik 23 km We and That Woman TAK
331 Rozmus-Orczyk Anna Kozy Zbójnik 23 km Kozy biegają, a nie skaczą! TAK
332 Rumpel Marynia CzyŻowice Zbójnik 23 km KS M.E.T.A. TAK
333 Rumpel Krzysztof Czyżowice Zbójnik 23 km KS M.E.T.A. TAK
334 Rybarski Damian Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak

335 Rzepka Magdalena Katowice Zbójnik 23 km Night Runners TAK
336 Sajnóg Łukasz Kraków Zbójnik 23 km Lemon Team

337 Sanecka Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team TAK
338 Sarlej Robert Sucha Beskidzka Zbójnik 23 km Brak TAK
339 Sarosiek Marta Bielsko-BiaŁa Zbójnik 23 km ZBÓJ TEAM

340 Sikora Anna Knurów Zbójnik 23 km Orły z Knurowa

341 Siwek Piotr Katowice Zbójnik 23 km Brak

342 Skokowski StanisŁaw Katowice Zbójnik 23 km Biegam 60+

343 Skrzypiec Mateusz Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
344 Skrzypiec Karolina Warszaw Zbójnik 23 km Brak TAK
345 Słotwiński Piotr Lublin Zbójnik 23 km Kapitan Jastrząb

346 Słotwiński Piotr Lublin Zbójnik 23 km

347 Sobczyński Paweł Warszawa Zbójnik 23 km KSB

348 Socha Marian Kocierz Rychwałdzki Zbójnik 23 km Brak TAK
349 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km DZIADY OCR RADA

350 Soszka Mateusz Grodziec Zbójnik 23 km 🙂

351 Stal Katarzyna Warszawa Zbójnik 23 km KS Staszewscy

352 Staniszewska Ewa Kraków Zbójnik 23 km Biegam Bo Lubię Kraków TAK
353 StarŻyk Andrzej WrocŁaw Zbójnik 23 km Brak TAK
354 Starżyk Piotr Wrocław Zbójnik 23 km RUNSTARS TAK
355 Starżyk Paweł Chrzanów Zbójnik 23 km RUNSTARS TAK
356 Stasik Beata Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team TAK
357 Stawska Joanna Gliwice Zbójnik 23 km biegaj z trenerami TAK
358 Stec Łukasz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Brak TAK
359 Stec Marcin Buczkowice Zbójnik 23 km Brak

360 Stodolski Mateusz Chełm Slaski Zbójnik 23 km Brak

361 Stodolski Mateusz Chełm Śląski Zbójnik 23 km Saint-Gobain SQUAD

362 Stokłosa Witold Żywiec Zbójnik 23 km Brak

363 Stolarczyk Daniel Skaryszew Zbójnik 23 km ZABIEGANY SKARYSZEW

364 Straszewska Aleksandra Czyżowice Zbójnik 23 km KS.M.E.T.A.

365 Straszewski Leszek Czyżowice Zbójnik 23 km KS.M.E.T.A.

366 Strof Marcin Syrynia Zbójnik 23 km Eko-Okna Runners TAK
367 Strzałka Marek Żory Zbójnik 23 km Brak

368 Suchanek Radosław Kłobuck Zbójnik 23 km

369 Suchodoła Justyna Wola Batorska Zbójnik 23 km Pani TAK
370 Sumiec Krystyna Mielec Zbójnik 23 km zabiegani mielec

371 Swoboda Tomasz Szymiszów Zbójnik 23 km Kurła Kaj ta meta?! TAK
372 SzczĘsna Edyta Czechowice – Dziedzice Zbójnik 23 km Carbon OCR Racing Team TAK
373 SzczĘsna Edyta Czecgowice-Dziedzice Zbójnik 23 km Carbon OCR RAcing Team

374 Szczurek Lena Knurów Zbójnik 23 km Brak

375 Szklorz Sylwester Katowice Zbójnik 23 km ADS Masna TAK
376 Szolc Sebastian Gliwice Zbójnik 23 km Brak TAK
377 Sztęgierska Agata Bielsko-Biała Zbójnik 23 km 82020614809

378 Szturc Klaudia Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKIS JAWORZNO TAK
379 Szwed Anna Bytom Zbójnik 23 km Miechowicka Grupa Biegowa

380 Szyja Marcin Tychy Zbójnik 23 km Wybiegani

381 Szypuła Ewa Tychy Zbójnik 23 km Biegnę byle dobiec TAK
382 Szypuła Ewa Tychy Zbójnik 23 km Biegnę byle dobiec

383 Tokarz Monika Wielogłowy Zbójnik 23 km KlimKor

384 Tomala Janusz Kozy Zbójnik 23 km 1975 TAK
385 Tomczyk Magdalena Gliwice Zbójnik 23 km MIRAZ RACE TEAM

386 Toroń Maciej Kraków Zbójnik 23 km Brak TAK
387 Treściński Robert Rybnik Zbójnik 23 km I LOVE PIAGGIO

388 Trzaskalik Szymon Rogów Zbójnik 23 km K.S. M.E.T.A.

389 Tyka Edward świetochłowice Zbójnik 23 km amator

390 Urbańczyk Marcin Dąbrowa Górnicza Zbójnik 23 km Urbańczyk Dziadu Team TAK
391 UrbaŃski Robert Kocierz Rychwałdzki Zbójnik 23 km NADLEŚNICTWO JELEŚNIA TAK
392 Urban Wiktor Zabrze Zbójnik 23 km Night Runners Zabrze TAK
393 Urban Ewa Stalowa Wola Zbójnik 23 km Stalowowolski Klub Biegacza

394 Wacławik Ewa Bąków Zbójnik 23 km Fantastic team TAK
395 Wacławik Ewa Bąków Zbójnik 23 km 1973

396 Wala Łukasz Bielsko-Biala Zbójnik 23 km ULTRA BESKID SPORT

397 Walesz Joanna Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKiS JAWORZNO

398 Wasiewicz Michał Chorzów Zbójnik 23 km Brak

399 Wawrzkiewicz Daria Bytom Zbójnik 23 km Daria Wawrzkiewicz

400 Wawrzkiewicz Daria Bytom Zbójnik 23 km ARTYSTA TAK
401 Wójcik Monika Krakow Zbójnik 23 km Brak

402 Wójtowicz Magdalena Warszawa Zbójnik 23 km Brak TAK
403 Wcisło Sławomir Inwałd Zbójnik 23 km TAK
404 Weisman Wiktoria Żory Zbójnik 23 km Brak

405 Wielgat- Kojdecka Magdalena Tychy Zbójnik 23 km Brak

406 Wierbicki Krystian Pszów Zbójnik 23 km Yno Ultra TAK
407 Wiesiołek Paweł Katowice Zbójnik 23 km BAGNO TAK
408 Wilczyńska Aneta Jaworzno Zbójnik 23 km KB MCKIS JAWORZNO TAK
409 Wilk Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km BeFit24Team

410 Wilk Maciej Katowice Zbójnik 23 km Brak TAK
411 Wiśniewski Rafał Nowe Gulczewo Zbójnik 23 km Brak

412 Wita Krzysztof Turza Śląska Zbójnik 23 km Forma Wodzisław Śląski TAK
413 Witkowicz Zenon Kraków Zbójnik 23 km Brak

414 Witkowicz Zenon Kraków Zbójnik 23 km Brak

415 Witor Kamilla Żytna Zbójnik 23 km Easyrun Racibórz

416 Wojtas Janusz Warszawa Zbójnik 23 km PGB Sportowa Paczka TAK
417 Wojtowicz Iwona Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Wataha-łączy nas bieganie/ Freelancer

418 Wozniak Robert Krakow Zbójnik 23 km Brak TAK
419 Wrożyna Adam Rybnik Zbójnik 23 km Pędzące Żółwie

420 Wrona Agi Bielsko Biała Zbójnik 23 km Brak

421 Wtorek Ilona Będzin Zbójnik 23 km Carbon OCR cacing team

422 Zachwieja Katarzyna Kraków Zbójnik 23 km Brak

423 Zagała Agnieszka Częstochowa Zbójnik 23 km Czewa RunTiM

424 Zając Anna Skawina Zbójnik 23 km Brak

425 Zając Agnieszka Krzeszowice Zbójnik 23 km Brak TAK
426 Zając Anna Zebrzydowice Zbójnik 23 km SCI Górscy Entuzjaści

427 Zamarski Adam Jaworze Zbójnik 23 km Brak TAK
428 Zawada Jakub Chrzanów Zbójnik 23 km PIEPRZ I WANILIA

429 Zborucki Jan Krakow Zbójnik 23 km Mind Over Matter TAK
430 Zgorzelska Anna Nowe Gulczewo Zbójnik 23 km Brak

431 Zięba Artur Kraków Zbójnik 23 km Poranny Patrol TAK
432 Ziemkiewicz Justyna Racibórz Zbójnik 23 km EasyRun Racibórz

433 Ziemkiewicz Paweł Racibórz Zbójnik 23 km EasyRun Racibórz

434 Zimmenrmann Mariola Kędzierzyn Koźle Zbójnik 23 km Kumple Grzmotka TAK
435 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała Zbójnik 23 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
436 Znyk Adam Kraków Zbójnik 23 km Brak TAK