Zawody

Nazwa zawodów:

IV BIEG ZIEMI OPATOWSKIEJ-BIEG PATRIOTÓW w 80-tą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej- Bieg 15,5km

Miejsce i termin: Opatów, 2019-09-01
Organizator: ORGANIZATOR.
Stowarzyszenie Ziemia Opatowska w Opatowie.

PARTNERZY.
1. Urząd Gminy w Iwaniskach.
2. Urząd Miasta i Gminy w Opatowie.
3. Starostwo Powiatowe w Opatowie.

Opis zawodów: ZGŁOSZENIA.
1.Zgłoszenia można dokonywać droga elektroniczną na stronie www.timekeeper.pl do
dnia 31 lipca 2019 r.
2. Po tym terminie, osobiście w dniu zawodów 1 września 2019 roku w Biurze
Zawodów (jeżeli nie zostanie przekroczony limit uczestników).

VIII. UCZESTNICTWO.
1. Prawo uczestnictwa w biegu głównym mają osoby które ukończyły 18 lat
i starsze. W marszu nordic walking nie obowiązuje limit wiekowy.
2. Zawodnik podpisując deklaracje uczestnictwa zaświadcza, że stan jego zdrowia
umożliwia mu udział w zawodach oraz że startuje na własną odpowiedzialność.

OPŁATY.
1. Opłata startowa za udział w biegu i nordic walking, płatna przelewem na
konto bankowe podczas rejestracji wynosi:
– do dnia 31 lipca br 30 zł

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Mariusz Borzechow Bieg-15,5km Brak TAK
2 Bernacki Kamil Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski Bieg-15,5km OstroBiec

3 Bielawa Mariusz Żyraków Bieg-15,5km Dębickie Gepardy TAK
4 Bukała Mikołaj Pustynia Bieg-15,5km TeamSoloBuki TAK
5 Bukała Mariola Pustynia Bieg-15,5km Brak TAK
6 Bukała Jacek Pustynia Bieg-15,5km Brak TAK
7 Chodakowski Rafał Ćmielów Bieg-15,5km OstroBiec

8 Cichowski MieczysŁaw Pilzno Bieg-15,5km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
9 Cioch Marcin Rzeszów Bieg-15,5km Brak

10 Czajka Justyna Parzniew Bieg-15,5km Brak

11 Czuba Radosław Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km Bbl Ostrowiec TAK
12 Dołomisiewicz Sławomir Oględów Bieg-15,5km Brak TAK
13 Dubiel Michał Będzin Bieg-15,5km Brak

14 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka Bieg-15,5km Brak TAK
15 Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km Morski Koń TAK
16 Florys Dominik Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km MORSKI KOŃ

17 GÓrczyŃski Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km Brak TAK
18 Gołębiowska Marta Miłków Bieg-15,5km OstroBiec TAK
19 Grabowska Katarzyna Kielce Bieg-15,5km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
20 Grzyb Albert Balbinów Bieg-15,5km Brak TAK
21 Jabłoński Wojciech Opatów Bieg-15,5km Brak TAK
22 Jargiło Robert Jastkowice Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
23 Jedlińska Izabela Brzeźnica Bieg-15,5km Brak TAK
24 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km OstroBiec

25 Kabat Daniel Stalowa Wola Bieg-15,5km stalowowolski klub biegacza

26 Kania Przemysław Styków Bieg-15,5km DB-TRANS STARACHOWICE TAK
27 Kawalec Krzysztof OpatÓw Bieg-15,5km Brak TAK
28 Kędziora Piotr Ostrowiec Św. Bieg-15,5km Brak TAK
29 Kijanka Stanisław Opatów Bieg-15,5km Brak TAK
30 Kolaszt Michał Iłża Bieg-15,5km Iłża Pędzi

31 Kordos Daniel Opatów Bieg-15,5km Brak

32 Kosior Paweł Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km Paweł Kosior TAK
33 Krawczyński Janusz Gromadzice Bieg-15,5km Ostrobiec TAK
34 Król Katarzyna Dębica Bieg-15,5km TAK
35 Król Eugeniusz Wysiadłów Bieg-15,5km OSP Wysiadłów TAK
36 Krupa Paweł Agatówka Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
37 Kulas Andrzej Nagawczyna Bieg-15,5km Dębicki Klub Kolarski Gryf TAK
38 Kulas Marek Dębica Bieg-15,5km 1967

39 Kulas Marek Nagawczyna Bieg-15,5km Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
40 Kulawiak Łukasz Połaniec Bieg-15,5km RUNNING POŁANIEC TAK
41 Kwiatkowska Magdalena Kielce Bieg-15,5km Brak TAK
42 Lepiarz Sylwester Wronów Bieg-15,5km OstroBiec

43 Lisowski Albert Stalowa Wola Bieg-15,5km Brak TAK
44 Żarów Wojciech Wieliczka Bieg-15,5km Lucy’feria Team

45 Łukaszek Michał Połaniec Bieg-15,5km Running Połaniec TAK
46 Świercz Dawid Janik Bieg-15,5km Brak

47 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Bieg-15,5km Brak

48 Majecki Robert Sandomierz Bieg-15,5km 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny TAK
49 Młudziński Piotr Mirzec Bieg-15,5km Zabiegane Starachowice

50 Musiał Krzysztof Warszawa Bieg-15,5km Lotams TEAM TAK
51 Noga Damian Kłoda Bieg-15,5km KP PSP Sandomierz

52 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
53 Orzechowski Marek Sandomierz Bieg-15,5km Tak Lubię Sandomierz TAK
54 Pasieka Sławomir Iwaniska Bieg-15,5km Brak

55 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg Bieg-15,5km Brak TAK
56 Pawełczak Karol Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km ACTIVEZONE TEAM TAK
57 Pawlik Anna Staszow Bieg-15,5km STARIS

58 Piątkowski Michał Opatów Bieg-15,5km Crossfit Mokotów TAK
59 Piechota Adam Mielec Bieg-15,5km BRAK

60 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
61 Piotrowska Iwona Opatów Bieg-15,5km Brak

62 Puzio Dawid Żupawa Bieg-15,5km Poltra Sp. z o.o. TAK
63 Różalski Łukasz Wola Grójecka Bieg-15,5km Brak

64 Ruchomski Wiesław Kielce Bieg-15,5km Brak TAK
65 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza

66 Seliga Krzysztof OpatÓw Bieg-15,5km Brak

67 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
68 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
69 Słodkiewicz Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski Bieg-15,5km Biegam Bo Lubię OstroBiec

70 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg-15,5km Gang Zakręconych Mastersów

71 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg-15,5km stalowowolski klub biegacza

72 Sprawka Anna Starachoeice Bieg-15,5km Brak

73 Stalowski Paweł Gromadzice Bieg-15,5km Brak

74 Stec Krzysztof Stalowa Wola Bieg-15,5km Stalowowolski Klub Biegacza

75 Sułecki Kamil Starachowice Bieg-15,5km Brak

76 Szabat Wiesław Annopol Bieg-15,5km Brak TAK
77 Szcześniak Dariusz Stróża Bieg-15,5km Brak TAK
78 Szercer Michał Staszów Bieg-15,5km ReKultura Power

79 Szewczyk Dominika Rytwiany Bieg-15,5km Skrzydlci Dzieciom

80 Szkoda Robert Biłgoraj Bieg-15,5km Biłgoraj Biega TAK
81 Telka Paweł Kielce Bieg-15,5km Mechanik i Przyjaciele TAK
82 Tobiasz Kamil Kielce Bieg-15,5km Opatowscy Biegacze / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać

83 Tworek Bartłomiej Opatów Bieg-15,5km KKS Victoria Stalowa Wola TAK
84 Urban Ewa Stalowa Wola Bieg-15,5km Klub Biegacza Stalowowolski

85 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg Bieg-15,5km TVTwarz

86 WĄs Grzegorz Opatów Bieg-15,5km Daniel Wosik Tervel Team TAK
87 Wrzesień Jerzy Sandomierz Bieg-15,5km Tak Lubię Sandomierz TAK
88 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg-15,5km stalowowolski klub biegacza

89 Zych Rafał Sandomierz Bieg-15,5km Amator TAK