Zawody

Nazwa zawodów:

V Bieg o Złotą Kaczkę- ODWOŁANE

Miejsce i termin: Toszek, 2019-05-11
Organizator: Małgorzata i Bartłomiej Woźniak, KS Zamkowiec Toszek
Opis zawodów: Trasa:
Dystans: ok. 10km.
Trasa nie posiada atestu PZLA. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu.
Podłoże mieszane: kostka, asfalt, polne drogi, ścieżki parkowe (nawierzchnia
„miękka” ok. 80%).
Z uwagi na nawierzchnię udział osób niepełnosprawnych na wózkach nie jest
możliwy.
Trasa posiada wiele podbiegów i zbiegów, jest wymagająca, w przypadku
słonecznej pogody uczestnicy są narażeni na długotrwałe nasłonecznienie.

Rejestracja uczestników i opłata startowa:
Zgłoszenia i opłaty są możliwe tylko poprzez stronę www.timekeeper.pl do
godz. 24.00 dnia 25.04.2019r.
Limit uczestników wynosi 200 osób.

Terminy zgłoszenia i opłaty:
do dnia 25.04.2019r opłata startowa wynosi 40zł (bieg lub Nordic Walking).

Opłata dla dzieci od 14 roku życia 10zł przez przycisk poniżej:

ZAWODY ODWOŁANE.

Opłaty startowe będą zwracane przez organizatora.Każdy z uczestników otrzyma (telefonicznie lub mailowo) oddzielną informację.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ada Marian Bytom Nordic Walking Brak NIE
2 Adamowski Jacek Gliwice Bieg Compañeros Asfalt Team NIE
3 Adamus Marian Bytom Nordic Walking Brak TAK
4 Alker Andrzej Gliwice Bieg Alker Team NIE
5 Arendt Zdzisław Katowice Nordic Walking Brak TAK
6 Baron Katarzyna Gliwice Bieg Brak TAK
7 Białas Andrzej Bytom Bieg Brak TAK
8 Białas Anna Bytom Nordic Walking Brak TAK
9 Bielińska Anna Rybnik Bieg Decathlon Rybnik&Przyjaciele NIE
10 Bodnar Izabela Kędzierzyn-Koźle Bieg Amator TAK
11 Bujara Wiktoria Świbie Bieg Brak TAK
12 Bukowski Edward Kluczbork Bieg Kluczborska Grupa Biegowa TAK
13 Buliński Przemyłsaw Będzin Nordic Walking Brak TAK
14 Burzyńska Beata Katowice Bieg Brak TAK
15 Celiński Tomasz Otwock Bieg TUPTUś Otwock NIE
16 Charczuk Zenon Opole Nordic Walking Żółwik Opole NIE
17 Daniel Mariusz Pisarzowice Bieg Kablówka Team TAK
18 Dłociok Marcin Toszek Bieg Brak TAK
19 Drynda Franciszek Tarnowskie Gory Nordic Walking Brak TAK
20 Drzewiecka Julita Kotulin Bieg Zakręcone NIE
21 Dubrawski Artur Katowice Bieg Brak TAK
22 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg Jura. Pl NIE
23 Gajdka Jolanta Czeladź Nordic Walking Kije w dobrych rękach NIE
24 Gębska Elżbieta Będzin Nordic Walking Kije w Dobrych Rękach TAK
25 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg Bieg Rolnika NIE
26 Grad-Drzewiecka Ilona Toszek Nordic Walking Brak NIE
27 Gruchała Anna Siemianowice Śląskie Bieg Vege Runners TAK
28 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi TAK
29 Hajzyk Aleksandra Racibórz Nordic Walking Brak TAK
30 Jaworek Henryk Pyskowice Bieg Night Runners TAK
31 Jezusek Barbara Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACH TAK
32 Juda Artur Radzionków Bieg Cidry Lotajom NIE
33 Kasprzik Bernard Toszek Nordic Walking Toszanka Nordic Team TAK
34 Kasprzik Jolanta Toszek Nordic Walking Toszanka Nordic Team TAK
35 Korzeniowska Magdalena Zabrze Nordic Walking ZABRZE TAK
36 Kowalski Marek Strzebiń Nordic Walking Unia Miast TAK
37 Kupibida Bogusława Katowice Bieg Silesia Nordic Team TAK
38 Kusz Gosia Boguszyce Bieg Brak TAK
39 Kusz Janusz Boguszyce Bieg Brak TAK
40 Lipińska Iza Bytom Nordic Walking Ekipa na kijach NIE
41 Łódtka Marian Rybnik Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
42 Świtalska Beata Przystajń Nordic Walking Brak NIE
43 Świtalski Robert Przystajń Nordic Walking Brak NIE
44 Małka Marian Gliwice Nordic Walking Brak TAK
45 Małka Irena Gliwice Nordic Walking Brak TAK
46 Mazur Krzysztof Gliwice Bieg OPEL ACTIVE TEAM NIE
47 Mazur Krzysztof Gliwice Bieg Brak NIE
48 Melich Tomasz Łany Bieg A.Berger Polska TAK
49 Menżyk Joanna Mysłowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice TAK
50 Mika Tomasz Ruda Ślaska6 Nordic Walking Ekipa na kijach NIE
51 Mika Tomasz Ruda Ślaska6 Nordic Walking Ekipa na kijach TAK
52 Mitura-Zielonka Paweł Spacermistrz Rybnik Nordic Walking Spacermistrz – Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
53 Niedziela Janusz Gierałtowice Bieg Brak NIE
54 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska Bieg Brak TAK
55 Parzonka Michał Kędzierzyn-Koźle Bieg Świszczący Łańcuch TAK
56 Pochwała Dariusz Gliwice Bieg 6 batalion powietrznodesantowy NIE
57 Polok Angelika Toszek Nordic Walking Brak NIE
58 Puskarz Angelika Balice Nordic Walking Włóczykij TAK
59 Rybińska Aneta Toszek Nordic Walking Brak NIE
60 Skóra Aneta Gliwice Bieg Brak NIE
61 Skura Sylwester Nowa Wieś Tworoska Nordic Walking SieChocdzi PTTK TAK
62 Skura Iwona Nowa Wieś Tworoska Nordic Walking SieChocdzi PTTK TAK
63 Sopel Arkadiusz Gliwice Bieg GOGGLE PAE TEAM NIE
64 Styrc Bernard Rybnik Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
65 Styrc Lidia Rybnik Nordic Walking Rybnicki Klub Nordic Walking NIE
66 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg Brak NIE
67 Szewczyk Wojciech Bytom Nordic Walking EM.GÓR NIE
68 Szotowski Mateusz Zabrze Bieg Brak NIE
69 Szotowski Aleksandra Zabrze Bieg Brak NIE
70 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Nordic Walking Brak TAK
71 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na Kijach NIE
72 Taisner Tomasz Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na Kijach TAK
73 Thomalla Bogdan Zabrze Nordic Walking Stadion Śląski NIE
74 Toll Katarzyna Gliwice Bieg Brak NIE
75 Tomaszewska Mariola Warszawa Nordic Walking Face Nordic Walking Team NIE
76 Warcholińska Anna Racibórz Nordic Walking Eko-okna Runners TAK
77 Wawrzak Ryszard Gliwice Bieg Night Runners Gliwice NIE
78 Weis Mariusz Toszek Bieg A-amator TAK
79 Weiss Filip Praga Bieg Brak NIE
80 Winicka Daria Toszek Bieg Brak NIE
81 Witczak Adam Pyskowice Bieg M.A.J. Correre TAK
82 Witkowska Maria Katowice Nordic Walking Unia Miast TAK
83 Woliński Józef Gliwice Bieg 1964 TAK
84 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi TAK
85 Wyrwas Piotr Gliwice Bieg Kalówa Team TAK
86 Ziaja Agnieszka Koszęcin Bieg Brak NIE
87 Zielińska Grażyna Dobieszowice Nordic Walking Bobry Walking NIE