Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg Rychtalaka

Miejsce i termin: Rychtal, 2019-06-29
Organizator: II. Organizatorzy
• Urząd Gminy w Rychtalu
• Parafia Rychtal
• NZPISOZ ,,PRIMUS’’ S.C. Rychtal
• Stowarzyszenia działające na terenie Gminy Rychtal

Kontakt:
Urząd Gminy w Rychtalu
63 – 630 Rychtal ul. Rynek 1
tel. 62 7816800

NZPISOZ ,,PRIMUS” S.C.
63-630 Rychtal Rynek 4
Tel. 62 7816009

Opis zawodów: • Dystans: 10 km
• Start i Meta: Na stadionie sportowym w Rychtalu, ul. Kępińska
• Każdy kilometr trasy oznaczony
• TRASA BIEGU: bieg rozpoczyna się ze Stadionu Sportowego w Rychtalu – START, następnie ulicami – Osiedle 600-lecia, Słoneczna, Kwiatowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, część drogi krajowej nr 39 ( Ogrodowa – Namysłowska, następie droga powiatowa ulicą Zawada w kierunku Krzyżowniki, Krzyżowniki – Sadogóra, na drogę gminną Sadogóra – Zgorzelec – Rychtal,
ul. Kolejowa, ul. Kępińska (droga krajowa nr 39) wbiegnięcie na stadion sportowy w Rychtalu – META

Opłatę wpisową należy uiścić do dnia 27 czerwca 2019 r. przelewem na rachunek bankowy:

Gmina Rychtal ul. Rynek 1 63-630 Rychtal

59 8413 0000 0500 0273 2000 0106

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiek Agata Kępno 10 km Brak TAK
2 Bartela Łukasz Wieruszów 10 km Brak NIE
3 Bartoszczyk Tomasz Wieruszow 10 km KS LENIWIEC NIE
4 Bednarczyk WiesŁaw Brzeg 10 km kotwica brzeg TAK
5 Bednarek Grzegorz Kępno 10 km KS Gepard Kępno TAK
6 Bednarz Krzysiek Brzeg 10 km SRC Team TAK
7 Białobłocki Tomasz Kiekrz 10 km Grupa Medyczna TAK
8 Biszczanik Paweł Rychtal 10 km Pan TAK
9 Błach Roland Kępno 10 km K S Leniwiec NIE
10 Cebula Jan Kępno 10 km RUNNERS TEAM KĘPNO TAK
11 Charaputa Dariusz Kępno 10 km Brak TAK
12 Ciesielski Grzegorz Kluczbork 10 km Brak NIE
13 Dera Rafał Potśnia 10 km amatorsko TAK
14 Dirbach-Poprawa Dorota Drożki 10 km Drużyna Primusa TAK
15 Drong Józef Kuniów 10 km Kuniów biega NIE
16 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km Niezrzeszony TAK
17 Ferdynus Marcin Opatów 10 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
18 Finster Łukasz Rychtal 10 km Brak NIE
19 Florczak Mirosław Kępno 10 km Ks Leniwiec NIE
20 Florczak Nikodem Kępno 10 km Ks Leniwiec NIE
21 Florczak Dariusz NamysŁÓw 10 km ACTIVRUNNAMYSŁÓW TAK
22 Foksa Marek Ostrzeszów 10 km Borki Morawa NIE
23 Frąckowiak Katarzyna Kępno 10 km PUB GRAMOPHONE KĘPNO TAK
24 Gania Anna Kępno 10 km Brak NIE
25 Gawrońska Magdalena Rychtal 10 km #GawronTeam NIE
26 Górecka Kamila Kepno 10 km KS. LENIWIEC TAK
27 Gąszczak Mariusz Kępno 10 km KS Leniwiec NIE
28 Gierak Mateusz Kępno 10 km KS Leniwiec TAK
29 Gierak Kinga Kępno 10 km KS Leniwiec NIE
30 Gratkowska Joanna Poznań 10 km gRUNwald team Poznań NIE
31 Gratkowski Michał Poznań 10 km gRUNwald team Poznań NIE
32 Helicki Andrzej OstrÓw Wielkopolski 10 km NIEZRZESZONY TAK
33 Hładzyński Łukasz Kępno 10 km KS LENIWIEC NIE
34 Hołub Tomasz Zalesie 9 10 km Brak TAK
35 Horosiewicz Joanna Łęka Mroczeńska 10 km #GawronTeam NIE
36 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska 10 km KS Gepard Kępno NIE
37 Janczura Łukasz Namysłów 10 km Diehl Controls Running Team TAK
38 Janik Marcin Wieruszów 10 km Brak NIE
39 Jerczyński Tomasz Łęka Opatowska 10 km Nowoczesna TAK
40 Kałus-Piontek Natalia Rychtal 10 km Brak TAK
41 Kardas Marcin Kliny K. Kępna 10 km 1980 NIE
42 Kawoń Andrzej Namysłów 10 km Brak TAK
43 Kęśminowicz Krzysztof Brzeg 10 km KOTWICA BRZEG NIE
44 Kisiel Karol Bruny 10 km Szybkie Żółwie Opatów NIE
45 Kisiel Łukasz Opatów 10 km SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓW NIE
46 Kłak Wojciech Piaski 10 km Brak TAK
47 Kurek Urszula Hanulin 10 km Brak TAK
48 Kwapisz Mateusz Kępno 10 km Brak TAK
49 Żłobińska Aneta Słupia 10 km Brak TAK
50 Żurawa Mirosław Rychtal 10 km Brak NIE
51 Żurawa Błażej Rychtal 10 km Brak NIE
52 Łazaj Marek Rychtal 10 km Drużyna Primusa TAK
53 Malcher Adam Baranów 10 km Brak NIE
54 Malcher Adam Mroczeń 10 km Brak TAK
55 Malerczyk Józef Namysłów 10 km ACTIVRUN NIE
56 Malerczyk Józef Namysłów 10 km ACTIVRUN NIE
57 Mandat Janek Oleśnica 10 km KB Lupus Oleśnica NIE
58 Markowski Marek KĘpno 10 km KS LENIWIEC NIE
59 Mazurkiewicz Dawid Kluczbork 10 km Brak NIE
60 Mądry Jalub Kierzno 10 km Brak NIE
61 MekitÓw Jan Namysłów 10 km ActivRun Namysłów NIE
62 Mielcarek Rafał Poznań 10 km Brak TAK
63 Mocny Piotr Warszawa 10 km Spartanie Dzieciom NIE
64 Namyślak Przemek Rychtal 10 km Brak NIE
65 Nowak Gosia Rychtal 10 km Brak TAK
66 Olszewski JarosŁaw NamysŁÓw 10 km Namysłow NIE
67 Opac Amadeusz Rychtal 10 km Rat Race Corp TAK
68 Opac Kacper Rychtal 10 km Rat Race Corp TAK
69 Parzonka Sylwester Mroczen 10 km KS GEPART KEPNO NIE
70 Piątek Bartosz Domaszowice 10 km Brak NIE
71 Polewski Rafał Kępno 10 km KS GEPARD KĘPNO NIE
72 Pryszmont Rafał Opatów 10 km SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓW TAK
73 Przybylska Joanna Wrocław 10 km Pani NIE
74 Puszczewicz Zenon Pisarzowice 10 km Kotwic Brzeg NIE
75 Rożkowski Roman Śrem 10 km Runner’s Power Śrem TAK
76 Rybczyńska Martyna Drożki 10 km Brak TAK
77 Rybczyński Artur Drożki 10 km Brak TAK
78 Sielska Natalia Baranów 10 km Brak NIE
79 Sikorska Małgorzata Wrocław 10 km centrumfizjo.pl NIE
80 SkaŁecki PrzemysŁaw Kepno 10 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
81 SkÓra Mirosław Laski 10 km 1972 NIE
82 Sobczyk Hubert Trębaczów 10 km Brak TAK
83 Stanisławczyk Jarosław Domaszowice 10 km Brak NIE
84 Stempin Sylwia Kępno 10 km Brak NIE
85 Stramowski Rafał Łęka Opatowska 10 km Brak TAK
86 Stryjakiewicz Roman Baranów 10 km Brak NIE
87 Trampnau Thomas Poznań 10 km Brak TAK
88 Tyszkowska Małgorzata Rychtal 10 km Brak TAK
89 Tyszkowski Krystian Namysłów 10 km Oftalmed.pl NIE
90 Udała Paweł Opatów 10 km —— TAK
91 Urbański Sławomir Łęka Opatowska 10 km 1971 NIE
92 Urbański Sławomir Łęka Opatowska 10 km 1971 NIE
93 Urbański Sławomir Łęka Opatowska 10 km Gepard Kępno NIE
94 Wasiak Mateusz Rychtal 10 km Brak TAK
95 Wieczorek Piotr Oleśnica 10 km Cała Oleśnica Biega TAK
96 Wiśniewski Arkadiusz Poznań 10 km Brak TAK
97 Wiśniewski Sławomir Kępno 10 km KS LENIWIEC TAK
98 Woryma Krzysztof Ostrzeszów 10 km Aktywny Ostrzeszów NIE
99 Wróbel Marcin Kępno 10 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
100 Wylęga Dominik Łęka Mroczeńska 10 km Gepard Kępno NIE
101 Wylęga Iwona Łęka Mroczeńska 10 km #GawronTeam NIE
102 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 10 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
103 Zalewski Piotr Wrocław 10 km TS VOLLEY Jelcz-laskowice NIE
104 Zawadzki Tomasz Syców 10 km Brak NIE
105 Zgadzaj Bartłomiej Ostrzeszów 10 km Aktywny Ostrzeszów NIE