Nazwa zawodów: |
IV Bieg Rychtalaka |
Miejsce i termin: | Rychtal, 2019-06-29 |
Organizator: | II. Organizatorzy ⢠UrzÄ d Gminy w Rychtalu ⢠Parafia Rychtal ⢠NZPISOZ ,,PRIMUSââ S.C. Rychtal ⢠Stowarzyszenia dziaĹajÄ ce na terenie Gminy Rychtal Kontakt: NZPISOZ ,,PRIMUSâ S.C. |
Opis zawodów: |
⢠Dystans: 10 km ⢠Start i Meta: Na stadionie sportowym w Rychtalu, ul. KÄpiĹska ⢠KaĹźdy kilometr trasy oznaczony ⢠TRASA BIEGU: bieg rozpoczyna siÄ ze Stadionu Sportowego w Rychtalu â START, nastÄpnie ulicami â Osiedle 600-lecia, SĹoneczna, Kwiatowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, czÄĹÄ drogi krajowej nr 39 ( Ogrodowa â NamysĹowska, nastÄpie droga powiatowa ulicÄ Zawada w kierunku KrzyĹźowniki, KrzyĹźowniki â SadogĂłra, na drogÄ gminnÄ SadogĂłra â Zgorzelec â Rychtal, ul. Kolejowa, ul. KÄpiĹska (droga krajowa nr 39) wbiegniÄcie na stadion sportowy w Rychtalu â META OpĹatÄ wpisowÄ naleĹźy uiĹciÄ do dnia 27 czerwca 2019 r. przelewem na rachunek bankowy: Gmina Rychtal ul. Rynek 1 63-630 Rychtal 59 8413 0000 0500 0273 2000 0106 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Äwiek Agata | KÄpno | 10 km | Brak | TAK |
2 | Bartela Ĺukasz | WieruszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
3 | Bartoszczyk Tomasz | Wieruszow | 10 km | KS LENIWIEC | NIE |
4 | Bednarczyk WiesĹaw | Brzeg | 10 km | kotwica brzeg | TAK |
5 | Bednarek Grzegorz | KÄpno | 10 km | KS Gepard KÄpno | TAK |
6 | Bednarz Krzysiek | Brzeg | 10 km | SRC Team | TAK |
7 | BiaĹobĹocki Tomasz | Kiekrz | 10 km | Grupa Medyczna | TAK |
8 | Biszczanik PaweĹ | Rychtal | 10 km | Pan | TAK |
9 | BĹach Roland | KÄpno | 10 km | K S Leniwiec | NIE |
10 | Cebula Jan | KÄpno | 10 km | RUNNERS TEAM KÄPNO | TAK |
11 | Charaputa Dariusz | KÄpno | 10 km | Brak | TAK |
12 | Ciesielski Grzegorz | Kluczbork | 10 km | Brak | NIE |
13 | Dera RafaĹ | PotĹnia | 10 km | amatorsko | TAK |
14 | Dirbach-Poprawa Dorota | DroĹźki | 10 km | DruĹźyna Primusa | TAK |
15 | Drong JĂłzef | KuniĂłw | 10 km | KuniĂłw biega | NIE |
16 | Dudek Andrzej | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Niezrzeszony | TAK |
17 | Ferdynus Marcin | OpatĂłw | 10 km | Szybkie ŝóĹwie OpatĂłw | TAK |
18 | Finster Ĺukasz | Rychtal | 10 km | Brak | NIE |
19 | Florczak Nikodem | KÄpno | 10 km | Ks Leniwiec | NIE |
20 | Florczak MirosĹaw | KÄpno | 10 km | Ks Leniwiec | NIE |
21 | Florczak Dariusz | NamysĹĂw | 10 km | ACTIVRUNNAMYSĹĂW | TAK |
22 | Foksa Marek | OstrzeszĂłw | 10 km | Borki Morawa | NIE |
23 | FrÄ ckowiak Katarzyna | KÄpno | 10 km | PUB GRAMOPHONE KÄPNO | TAK |
24 | Gania Anna | KÄpno | 10 km | Brak | NIE |
25 | GawroĹska Magdalena | Rychtal | 10 km | #GawronTeam | NIE |
26 | GĂłrecka Kamila | Kepno | 10 km | KS. LENIWIEC | TAK |
27 | GÄ szczak Mariusz | KÄpno | 10 km | KS Leniwiec | NIE |
28 | Gierak Kinga | KÄpno | 10 km | KS Leniwiec | NIE |
29 | Gierak Mateusz | KÄpno | 10 km | KS Leniwiec | TAK |
30 | Gratkowska Joanna | PoznaĹ | 10 km | gRUNwald team PoznaĹ | NIE |
31 | Gratkowski MichaĹ | PoznaĹ | 10 km | gRUNwald team PoznaĹ | NIE |
32 | Helicki Andrzej | OstrĂw Wielkopolski | 10 km | NIEZRZESZONY | TAK |
33 | HĹadzyĹski Ĺukasz | KÄpno | 10 km | KS LENIWIEC | NIE |
34 | HoĹub Tomasz | Zalesie 9 | 10 km | Brak | TAK |
35 | Horosiewicz Bartosz | ĹÄka MroczeĹska | 10 km | KS Gepard KÄpno | NIE |
36 | Horosiewicz Joanna | ĹÄka MroczeĹska | 10 km | #GawronTeam | NIE |
37 | Janczura Ĺukasz | NamysĹĂłw | 10 km | Diehl Controls Running Team | TAK |
38 | Janik Marcin | WieruszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
39 | JerczyĹski Tomasz | ĹÄka Opatowska | 10 km | Nowoczesna | TAK |
40 | KaĹus-Piontek Natalia | Rychtal | 10 km | Brak | TAK |
41 | Kardas Marcin | Kliny K. KÄpna | 10 km | 1980 | NIE |
42 | KawoĹ Andrzej | NamysĹĂłw | 10 km | Brak | TAK |
43 | KÄĹminowicz Krzysztof | Brzeg | 10 km | KOTWICA BRZEG | NIE |
44 | Kisiel Ĺukasz | OpatĂłw | 10 km | SZYBKIE ĹťĂĹWIE OPATĂW | NIE |
45 | Kisiel Karol | Bruny | 10 km | Szybkie ŝóĹwie OpatĂłw | NIE |
46 | KĹak Wojciech | Piaski | 10 km | Brak | TAK |
47 | Kurek Urszula | Hanulin | 10 km | Brak | TAK |
48 | Kwapisz Mateusz | KÄpno | 10 km | Brak | TAK |
49 | ĹťĹobiĹska Aneta | SĹupia | 10 km | Brak | TAK |
50 | Ĺťurawa MirosĹaw | Rychtal | 10 km | Brak | NIE |
51 | Ĺťurawa BĹaĹźej | Rychtal | 10 km | Brak | NIE |
52 | Ĺazaj Marek | Rychtal | 10 km | DruĹźyna Primusa | TAK |
53 | Malcher Adam | MroczeĹ | 10 km | Brak | TAK |
54 | Malcher Adam | BaranĂłw | 10 km | Brak | NIE |
55 | Malerczyk JĂłzef | NamysĹĂłw | 10 km | ACTIVRUN | NIE |
56 | Malerczyk JĂłzef | NamysĹĂłw | 10 km | ACTIVRUN | NIE |
57 | Mandat Janek | OleĹnica | 10 km | KB Lupus OleĹnica | NIE |
58 | Markowski Marek | KÄpno | 10 km | KS LENIWIEC | NIE |
59 | Mazurkiewicz Dawid | Kluczbork | 10 km | Brak | NIE |
60 | MÄ dry Jalub | Kierzno | 10 km | Brak | NIE |
61 | MekitĂw Jan | NamysĹĂłw | 10 km | ActivRun NamysĹĂłw | NIE |
62 | Mielcarek RafaĹ | PoznaĹ | 10 km | Brak | TAK |
63 | Mocny Piotr | Warszawa | 10 km | Spartanie Dzieciom | NIE |
64 | NamyĹlak Przemek | Rychtal | 10 km | Brak | NIE |
65 | Nowak Gosia | Rychtal | 10 km | Brak | TAK |
66 | Olszewski JarosĹaw | NamysĹĂw | 10 km | NamysĹow | NIE |
67 | Opac Amadeusz | Rychtal | 10 km | Rat Race Corp | TAK |
68 | Opac Kacper | Rychtal | 10 km | Rat Race Corp | TAK |
69 | Parzonka Sylwester | Mroczen | 10 km | KS GEPART KEPNO | NIE |
70 | PiÄ tek Bartosz | Domaszowice | 10 km | Brak | NIE |
71 | Polewski RafaĹ | KÄpno | 10 km | KS GEPARD KÄPNO | NIE |
72 | Pryszmont RafaĹ | OpatĂłw | 10 km | SZYBKIE ĹťĂĹWIE OPATĂW | TAK |
73 | Przybylska Joanna | WrocĹaw | 10 km | Pani | NIE |
74 | Puszczewicz Zenon | Pisarzowice | 10 km | Kotwic Brzeg | NIE |
75 | RoĹźkowski Roman | Ĺrem | 10 km | Runner’s Power Ĺrem | TAK |
76 | RybczyĹska Martyna | DroĹźki | 10 km | Brak | TAK |
77 | RybczyĹski Artur | DroĹźki | 10 km | Brak | TAK |
78 | Sielska Natalia | BaranĂłw | 10 km | Brak | NIE |
79 | Sikorska MaĹgorzata | WrocĹaw | 10 km | centrumfizjo.pl | NIE |
80 | SkaĹecki PrzemysĹaw | Kepno | 10 km | RUNNERS TEAM KÄPNO | NIE |
81 | SkĂra MirosĹaw | Laski | 10 km | 1972 | NIE |
82 | Sobczyk Hubert | TrÄbaczĂłw | 10 km | Brak | TAK |
83 | StanisĹawczyk JarosĹaw | Domaszowice | 10 km | Brak | NIE |
84 | Stempin Sylwia | KÄpno | 10 km | Brak | NIE |
85 | Stramowski RafaĹ | ĹÄka Opatowska | 10 km | Brak | TAK |
86 | Stryjakiewicz Roman | BaranĂłw | 10 km | Brak | NIE |
87 | Trampnau Thomas | PoznaĹ | 10 km | Brak | TAK |
88 | Tyszkowska MaĹgorzata | Rychtal | 10 km | Brak | TAK |
89 | Tyszkowski Krystian | NamysĹĂłw | 10 km | Oftalmed.pl | NIE |
90 | UdaĹa PaweĹ | OpatĂłw | 10 km | —— | TAK |
91 | UrbaĹski SĹawomir | ĹÄka Opatowska | 10 km | Gepard KÄpno | NIE |
92 | UrbaĹski SĹawomir | ĹÄka Opatowska | 10 km | 1971 | NIE |
93 | UrbaĹski SĹawomir | ĹÄka Opatowska | 10 km | 1971 | NIE |
94 | Wasiak Mateusz | Rychtal | 10 km | Brak | TAK |
95 | Wieczorek Piotr | OleĹnica | 10 km | CaĹa OleĹnica Biega | TAK |
96 | WiĹniewski Arkadiusz | PoznaĹ | 10 km | Brak | TAK |
97 | WiĹniewski SĹawomir | KÄpno | 10 km | KS LENIWIEC | TAK |
98 | Woryma Krzysztof | OstrzeszĂłw | 10 km | Aktywny OstrzeszĂłw | NIE |
99 | WrĂłbel Marcin | KÄpno | 10 km | RUNNERS TEAM KÄPNO | NIE |
100 | WylÄga Iwona | ĹÄka MroczeĹska | 10 km | #GawronTeam | NIE |
101 | WylÄga Dominik | ĹÄka MroczeĹska | 10 km | Gepard KÄpno | NIE |
102 | ZajÄ c Aleksandra | ĹÄka Opatowska | 10 km | Szybkie ŝóĹwie OpatĂłw | TAK |
103 | Zalewski Piotr | WrocĹaw | 10 km | TS VOLLEY Jelcz-laskowice | NIE |
104 | Zawadzki Tomasz | SycĂłw | 10 km | Brak | NIE |
105 | Zgadzaj BartĹomiej | OstrzeszĂłw | 10 km | Aktywny OstrzeszĂłw | NIE |