Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Ulicami Świlczy Memoriału kpt. T. Kirchnera

Miejsce i termin: Świlcza, 2019-04-28
Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Świlczy
Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie
Opis zawodów: Termin i miejsce:
• Impreza odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2019 r. (niedziela) w Świlczy.
• Start o godz. 12.00 – Start i meta Stadion Sportowy LKS Świlczanka
• Dystans 600 m, 1200 m, 5 km i 10 km ( 600 m – 1 pętla , 1200 m – 2 pętle , 5 km – 1 pętla, 10 km – 2 pętle bez atestu), nawierzchnia asfaltowa 90% .
• Bieg odbędzie się przy częściowo zamkniętym ruchu ulicznym.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Babula Leon Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
2 Babula Olaf Rzeszów 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
3 Bajek Arkadiusz Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
4 Bańkowska Dorota Rogoźnica 5 km Brak NIE
5 Bańkowski Dawid Rogoźnica 5 km Brak NIE
6 Bator Emilia Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
7 Bator Emilia Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
8 Bator Emilia Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
9 Benc Dominika Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
10 Benc Kamila Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
11 Bienia Maciej Trzciana 5 km KP SOKOL RZESZOW TAK
12 Blajer Elzbieta RzeszÓw 5 km Brak TAK
13 Blajer Maciej R 5 km Brak NIE
14 Blajer Maciej RzeszÓw 5 km Brak TAK
15 Bodden Maya Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kraina Uśmiechu NIE
16 Bronhard Rafał Rzeszów 5 km 21 Batalion Dowodzebia TAK
17 Bruchnicka Blanka Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
18 Brudnicka Blanka Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
19 Bułas Robert Świlcza 5 km Brak TAK
20 Bułas Magdalena Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
21 Burdaś Klaudia Bratkowice 10 km Forever Bussines Team TAK
22 Cioch Michał Swilcza 10 km Brak TAK
23 Cioch Martyna Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
24 Cioch Martyna Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
25 Ciosmak Paweł Rzeszów 10 km GGG TAK
26 Cupak Cezary Łańcut 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
27 Długosz Jan Rzeszów 5 km SP 25 Rzeszów NIE
28 Dobrzańska Kinga Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
29 Dobrzańska Nikola Swilcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
30 Dworak Bartosz Bratkowice 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP1 BRATKOWICE NIE
31 Ferenc Tomasz Rzeszów 10 km Brak NIE
32 Ferenc Damian Świlcza 10 km Brak TAK
33 Ferenc Dawid Świlcza 10 km Brak TAK
34 Ferenc Tomasz Świlcza 10 km Brak TAK
35 Fornek Paulina Ocieka 5 km Brak NIE
36 Froń Paweł Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
37 Gałek Andrzej Rudna Wielka 10 km MPEC – Rzeszów TAK
38 Gancarz Rafał Rzeszów 5 km BW NIE
39 Gaweł Anna Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
40 Górecki Patryk Jarosław 5 km PG FOTO NIE
41 Goclon Arkadiusz Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
42 Goclon Przemysław Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
43 Goclon Agnieszka Świlcza 5 km Brak TAK
44 Goclon Artur Świlcza 5 km Brak TAK
45 Grabska Jagoda RzeszÓw 5 km STG Rzeszów TAK
46 Gwizdak Krystian Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
47 Hadam Ewa Dynów 5 km Spartan Training Group Rzeszów TAK
48 Hałoń Weronika śwqilcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
49 Hałoń Weronika Swilcza 5 km Brak NIE
50 Hess Aleksandra Rzeszów 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Leniwce team NIE
51 Hess Zuzanna Rzeszów 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni Leniwce team NIE
52 Hodyr Jakub Rzeszów 5 km Brak NIE
53 Hulbój Jan Rzeszów 5 km SP13 Rzeszów NIE
54 Jakubowski Tymoteusz Zabajka 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / NSPKU? Centrum Animacji Społecznej NIE
55 Jakubowski Daniel Zabajka 10 km NSPKU/ Centrum Animacji Społecznej TAK
56 Jarembski Antoni Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
57 Jarząb Julia Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
58 Jarząb Ania Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
59 Jastrzębska Karolina Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP1 BRATKOWICE NIE
60 Jędruchów Maciek Nowa Wieś 5 km Biegowy Team Rzeszów TAK
61 Kawalec Jacek Trzciana 10 km TEAM IWO TAK
62 Kawalec Igor Trzciana 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / TEAM IWO NIE
63 Kawalec Wiktor Trzciana 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / TEAM IWO/CWKS RESOVIA NIE
64 Kiebała Katarzyna Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
65 Kiebała Katarzyna Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
66 Kiebała Jakub Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
67 Klejnszmidt Wojciech Świlcza 5 km Brak TAK
68 Kloc Martyna Swilcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
69 Kloc Karolina Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
70 Kokoszka Aleksandra Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
71 Kokoszka Karol Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
72 Kołodziej Tomasz Rzeszów 5 km Brak TAK
73 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola 5 km KwitekTeam TAK
74 Kot Pawel Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
75 Kot Kamil Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
76 Kroczek Zofia Rzeszów 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
77 Krysa Michał Rzeszów 5 km Brak TAK
78 Krzyśko Marek Nowa Wieś 5 km Brak TAK
79 Kuna Marika Wola Zgłobienska 5 km AZS PRz NIE
80 Kuna Marika Wola Zgłobieńska 5 km 1995 TAK
81 Kurek Krzysztof Płock 10 km Plock Biega No Age Limit NIE
82 Kurjański Patryk Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
83 Kuroń Gabriel Przewrotne 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Fregata Głogów Małopolski NIE
84 Kus Hanna Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
85 Kuter Patrycja Woliczka 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
86 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 5 km KwitekTeam TAK
87 Kwoka Dawid Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP1 BRATKOWICE NIE
88 Kwoka Adrian Bratkowice 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP1 BRATKOWICE NIE
89 Ladryk Dominik Rzeszów 5 km Brak NIE
90 Lęcznar Amelia Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Szkoła Podstawowa w Świlczy TAK
91 Lechman Agnieszka Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
92 Lis Jakub Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP1 BRATKOWICE NIE
93 Lis Paulina Bratkowice 5 km Brak NIE
94 Lis Milena Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
95 Lisowska Kinga Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
96 Litwa Laura Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
97 Żańczak Maciej Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
98 Żańczak Szymon Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
99 Żarska Emilia Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
100 Świder Dominik Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
101 Madej Klaudia Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
102 Magdalena Iskrzycka Rzeszów 10 km aSPAwen TAK
103 Majka Krystian Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
104 Malik Aleksandra Rzeszów 10 km Rzeszowski Hasacz TAK
105 Marek Dominik Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP1 BRATKOWICE NIE
106 Mazan Aleksandra Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
107 Mroczka Agnieszka Jarosław 10 km BBL Jarosław TAK
108 Mytych Józef Bratkowice 5 km Brak NIE
109 Mytych Mateusz Trzciana 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni LKS Trzciana NIE
110 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy 5 km III LO Rzeszów TAK
111 Nowak Jakub Rzeszów 10 km SwimTri Rzeszów TAK
112 Nowak Mateusz Świlcza 10 km GGG TAK
113 Nowak Karolina Rudna Wielka 5 km Brak TAK
114 Nowak Julia Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP 16 Rzeszów NIE
115 Nowak Kacper Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
116 Odrowski Tomasz Rzeszów 10 km Lamba NIE
117 Ożóg Piotr Świlcza 5 km SP 13 Rzeszów TAK
118 Ostrowski Szymon Mrowla 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni brak NIE
119 Pastuszek Karolina Rzeszów 5 km Brak NIE
120 Piekarz Jan RaniŻÓw 5 km Brak NIE
121 Piekarz Julia Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
122 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km BBL NIE
123 Polak Paulina Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
124 Połomski Filip Wielopole Skrzyńskie 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
125 Prucnal Jan Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
126 Pruś Aneta Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
127 Przybylski Damian Rzeszów 5 km Brak TAK
128 Przywara Stanisław Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
129 Przywara Anastazja Bratkowice 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP1 BRATKOWICE NIE
130 Pytlak Grzegorz Rzeszów 5 km Brak TAK
131 Rabiejewska Anna Chmielnik 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni WŻW Rzeszów NIE
132 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów 5 km WŻW Rzeszów TAK
133 Rojek JÓzef Ropczyce 5 km Brak TAK
134 Rojek Piotr Ropczyce 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni Brak NIE
135 Ruszała Szymon Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
136 Ruszała Jan Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
137 Ruszała Julia Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
138 Rzemień Mateusz Rudna Wielka 5 km Brak TAK
139 Rzucidło Tadeusz Świlcza 5 km Brak TAK
140 SĄczawa Ewa Munina 10 km BBL Jarosław TAK
141 Sękowska Elżbieta Rzeszów 5 km Rzeszowski Klub Morsów “Sopelek” TAK
142 Sitek Andrzej Świlcza 5 km Brak TAK
143 Skrzypska Iwona Jarosław 10 km Brak TAK
144 Słupczyńska Anna Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
145 Słupczyńska Ewa Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
146 Sośler Kacper Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
147 Sondej Sebastian Rzeszow 5 km SP 25 Rzeszów KS Aktiv TAK
148 Sowa Mariusz Trzciana 5 km Trzciana Puncher TAK
149 Spirała Janusz Rzeszów 5 km Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
150 Stachurski Mirosław Rzeszów 5 km Spartan Training Group Rzeszów TAK
151 StĄcel Jakub Krasne 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / TEAM IWO NIE
152 Stępniowski Wojciech Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
153 Strojek Tymoteusz Głogów Małopolski 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Fregata Głogów Małopolski NIE
154 Styś Kinga Woliczka 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Brak NIE
155 Szablowski Piott Rzeszów 5 km Brak TAK
156 Szajna Miłosz Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
157 Szary Karol Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
158 Szczudło Roksana Rzeszów 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / ZSP 10 Rzeszów NIE
159 Szczudło Bartłomiej Rzeszów 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / ZSP 10 Rzeszów NIE
160 Szczudło Miłosz Rzeszów 5 km Brak TAK
161 Szczyrba Damian Nosówka 5 km Brak TAK
162 Szeliga Jakub Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
163 Szeliga Łukasz Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
164 Szot Filip Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
165 Szot Maria Ujazd 17 10 km Brak TAK
166 Szwajczewski Jakub Świlcza 10 km Brak TAK
167 Tokarz Wiktoria Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
168 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5 km JGB “Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
169 Trala Wiktoria Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
170 Trala Julia Świlcza 1200m- Młodziki /2001-2005/, gimnazjum,szkoły średnie, niepełnoletni SP Świlcza NIE
171 Tront Damian Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
172 Tucka Ola Warszwa 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak TAK
173 Tucki Konrad Warszawa 10 km Brak TAK
174 Wacławek Virus Marcin Tyczyn 10 km Brak NIE
175 Walania Kinga Zabajka 5 km Tkkf Sokół NIE
176 Walania Kinga Zabajka 5 km Tkkf Sokół TAK
177 Walawender Julia Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
178 Walawender Alicja Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
179 Waltoś Ksawery Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
180 Warsz Jakub Lubenia 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / NIE
181 Warsz Wiktoria Lubenia 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / NIE
182 Wójcik Sebastian Olchowa 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
183 Wdowik Szymon Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP1 BRATKOWICE NIE
184 Więcław Kordian Bratkowice 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Szkoła Podstawowa nr 2 w Bratkowicach NIE
185 Więcław Nikodem Bratkowice 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Szkoła Podstawowa nr 2 w Bratkowicach NIE
186 Wojciechowski Remigiusz Rzeszów 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Kraina Uśmiechu” NIE
187 Wojnar Julianna Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
188 Wrona Oliwier Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Resovia rzeszów NIE
189 Zator Kinga Mokre 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / Dębickie Gepardy NIE
190 Zator Janusz Mokre 89a 10 km Dębickie Gepardy TAK
191 Zdun Wiktor Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
192 Ziaja Patrycja Świlcza 1200m- DZIECI STARSZE /2006-2008/ Klasa 4-6 / SP Świlcza NIE
193 Zięba Sandra Świlcza 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / SP Świlcza NIE
194 Zięba Mateusz Świlcza 5 km Zięba Team TAK
195 Ziemińska Inga Trzciana 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE
196 Ziemińska Pola Trzciana 600m – DZIECI /2009-2011/ Klasa 1-3 / Brak NIE