Zawody

Nazwa zawodów:

II PÓŁMARATON BLIZNA

Miejsce i termin: Blizna (podkarpackie), 2019-08-04
Organizator:

Stowarzyszenie Ziemi Bliźnieńskiej

Opis zawodów: 1. Zawody odbędą się 4 sierpnia 2019 r. (niedziela) w Bliźnie.
2. Start zawodników nastąpi z bramy Parku Historycznego Blizna o godz:
9:00 – Półmaraton (V-2)
9:15 – Bieg na dystansie około 5km (V-1)
3. Meta będzie znajdować w bramie Parku Historycznego Blizna, czyli w tym samym miejscu co start.
4. Biuro Zawodów będzie się mieścić budynku tuż obok Parku Historycznego Blizna (z prawej strony głównej bramy). Biuro będzie czynne od godziny 7:00 – 8:30
(Uwaga! W dniu biegu Biuro Zawodów wyłącznie wydaje pakiety startowe, brak możliwości zapisania się oraz uiszczenia opłaty startowej)

Więcej w regulaminie.

Rejestracja online została zakończona. Limit uczestników został osiągnięty.

Strona WWW: https://www.facebook.com/events/2198043453622869/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antosz Bogdan Sieniawa Półmaraton Brak TAK
2 Ast Grzegorz Jedlicze Półmaraton Amstaff Team Jedlicze TAK
3 Ćwiąkała Michał Zarszyn Półmaraton Wybiegamy w Przyszłość TAK
4 Banach Tomasz Rzeszów Półmaraton Brak NIE
5 Barszcz Piotr Opole Lubelskie Półmaraton Brak TAK
6 Bator Szczepan Łączki Brzeskie Półmaraton Batory NIE
7 Bazan Kinga Sokolow Malopolski Półmaraton Przyjaciele gor NIE
8 Bazan Tadeusz Sokolow Malopolski Półmaraton Przyjaciele gor NIE
9 Bednarenko Wojciech Tarnów Półmaraton Ekipa z Tarnowa TAK
10 Bedryj Krzysztof Buszkowice Półmaraton Brak NIE
11 Bemben Anna Nowa Sarzyna Półmaraton Brak TAK
12 Bera Adam Rzeszów Półmaraton Brak TAK
13 Berezak Andrzej Podleszany Półmaraton Brak TAK
14 Bielakowski Rafał Nowa Dęba Półmaraton NDP OS.K TAK
15 Bielawa Mariusz Żyraków Półmaraton Brak TAK
16 Bik Marcin Rzeszów Półmaraton Brak TAK
17 Biżek Piotr Modliborzyce Półmaraton Sprint NIE
18 Błaszczyk-Lipa Dominika Brzeźnica Półmaraton Brak TAK
19 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica Półmaraton Brak TAK
20 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem Półmaraton Brak TAK
21 Bogdan Ryszard Libusza Półmaraton Brak TAK
22 Bronhard Rafał Głogów Małopolski Półmaraton 21 BSP, TKKF Sokół TAK
23 Brunini Elia Bolzano Półmaraton Przyjaciele gor NIE
24 Bujak – Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie Półmaraton Brak TAK
25 Bukała Mikołaj Pustynia Półmaraton TeamSoloBuki TAK
26 Bukała Jacek Pustynia Półmaraton Brak TAK
27 Burak Adam Przemyśl Półmaraton 1 batalion czołgów NIE
28 Buryło Mateusz Jodłówka Półmaraton Perfect Runner Team/Jarosławski Biegacz TAK
29 Buszek Joanna Dębica Półmaraton Brak NIE
30 Cebula Marcin Mielec Półmaraton Poker to nie hazard! TAK
31 Cholewa Beata Łańcut Półmaraton Husaria Race Team TAK
32 Chrabąszcz Marek Książnice Półmaraton 1975 TAK
33 Christoula Agata Ewa Athens Półmaraton SDYA Athens NIE
34 Cielak Jerzy Paszczyna Półmaraton Brak NIE
35 Cieślak Stanisław Dębica Półmaraton Atos TAK
36 Cisek Andrzej Kielanówka Półmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
37 Cypryś Joanna Rzeszów Półmaraton Decarun Rzeszów TAK
38 Cywka Waldemar Radom Półmaraton Biegiem Radom! NIE
39 Czarnota Damian Chmielnik Półmaraton Mpec Rzeszów TAK
40 Czeleń Radek Jedlicze Półmaraton Mma Krosno / Amstaff Team Jedlicze NIE
41 Czwakiel Danuta Leżajsk Półmaraton Brak TAK
42 Czwakiel Wacław Leżajsk Półmaraton Brak TAK
43 Czyż Grzegorz Bogumiłowice Półmaraton Grupa Azoty -Automatyka Tarnów NIE
44 Czyżowska Adrianna Błażowa Półmaraton Brak NIE
45 Dąbrowski Tomasz Rzeszów Półmaraton Husaria Race Team NIE
46 Delekta Jan Łowisko Półmaraton Brak NIE
47 Dobosz Piotr Żarówka Półmaraton SPRINT RADOMYŚL WIELKI TAK
48 Drozd Sławek Ropczyce Półmaraton Jak nie MY to kto? Ropczyce NIE
49 Dryla Piotr Przeworsk Półmaraton 1 batalion czołgów NIE
50 Dudek Pawel Wola Zyrakowska Półmaraton Brak NIE
51 Dudek Adam Bobrowa Półmaraton SZWADRON WILKÓW ALFA TAK
52 Dworzański Marcin Rymanów Półmaraton Biegam bo lubię NIE
53 Dygdoń Mateusz Zyrakow Półmaraton DKK Gryf TAK
54 Dziedzic Andrzej Dąbrowa Tarnowska Półmaraton BHP NIE
55 Dziuba Bogdan Stalowa Wola Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
56 Ferenc Beata Rzeszów Półmaraton Biegomania Lubaczów NIE
57 Ferfecki Paweł Ropczyce Półmaraton Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
58 Filipiński Bartosz Łańcut Półmaraton SuperklubB TAK
59 Folta Jan Zarszyn Półmaraton Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas TAK
60 Gajek Magdalena Czółna Półmaraton wieś tańczy i biega TAK
61 Gajek Grzegorz Czółna Półmaraton wieś tańczy i biega TAK
62 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce Półmaraton Brak TAK
63 Góra Marek Ropczyce Półmaraton Jak nie MY to kto? Ropczyce NIE
64 Gładysz Ryszard Borek Stary Półmaraton Mpec Rzeszów TAK
65 Grasza Ireneusz Przemyśl Półmaraton Przemyski Klub Biegacza TAK
66 Grędysa Agata Rzeszów Półmaraton Brak TAK
67 Guzior Seweryn Borek Wielki Półmaraton Borkusy team TAK
68 Halat Andrzej Warszawa Półmaraton POSMAKUJ RUN TEAM TAK
69 Haszto Zdzisław Leżajsk Półmaraton Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
70 Hebda Małgorzata Łęki Dolne Półmaraton Dębickie Gepardy TAK
71 Hochołowski Marcin Kraków Półmaraton Wkurw_team_kraków TAK
72 Hrymak Stanisław Lubaczów Półmaraton Brak TAK
73 Jablonski Michal Kraków Półmaraton Michał Jabłoński TAK
74 Jachymczyk Norbert Jaworzno Półmaraton KB MCKIS JAWORZNO TAK
75 Jażdżewski Paweł Rzeszów Półmaraton Brak TAK
76 Jarosz Elżbieta Mielec Półmaraton Brak TAK
77 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
78 Jedlińska Izabela Brzeźnica Półmaraton Brak TAK
79 Jedliński Bartosz Brzeźnica Półmaraton Maratończyk Dębica TAK
80 Kania Mariusz Londyn Półmaraton Comets RRC TAK
81 Kantorowski Piotr Rzeszów Półmaraton Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kantorowski TAK
82 Kardyś Piotr Borowa Półmaraton Brak NIE
83 Kargul Grzegorz Tarnów Półmaraton Husaria Race Team TAK
84 Karp Andrzej Biecz Półmaraton 1961 TAK
85 Kasprzyk Patrycja Dębica Półmaraton STG Dębica TAK
86 Kisielewicz Marcin Leśniówka Półmaraton Athletic Zręcin NIE
87 Klamut Ryszard Jabłonica Polska Półmaraton KGB Korczyna TAK
88 Kłosowski Karol Modlnica Półmaraton Gumofilce Runner TAK
89 Kobylarz Piotr Rzeszów Półmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
90 Kołodziej Łukasz Jasło Półmaraton Orion NIE
91 Kołodziej Łukasz Jasło Półmaraton WOT TAK
92 Kopala Marcin Gnojnica Półmaraton Brak TAK
93 Kosińska Marzena Pustków Półmaraton FIVE FIT Gym&Fitness TAK
94 Kosiński Zbigniew Poznań Półmaraton 1975 TAK
95 Kosior Krzysztof Żołynia Półmaraton Żołyńska Grupa Biegowa “ZOŚKA” TAK
96 Kostur Witold Jarosław Półmaraton Brak TAK
97 Kowalski Marek Ryglice Półmaraton Bo tak … TAK
98 Kowalski Sławomir Nisko Półmaraton Brak TAK
99 Kozioł Łukasz Kozłów Półmaraton Brzyski Tri Team TAK
100 Krasoń Marcin Hucisko Półmaraton Brak NIE
101 Kubala Kamil Nagawczyna Półmaraton Brak TAK
102 Kulawiak Łukasz Połaniec Półmaraton RUNNING POŁANIEC NIE
103 Kulik Anna Strzyżów Półmaraton Brak TAK
104 Kurek Krzysztof Plock Półmaraton Płock biega no Age limit TAK
105 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl Półmaraton Przemyski Klub Biegacza TAK
106 Kut Kacper Rzeszów Półmaraton Pws Crew NIE
107 Liebig Damian Lisse Półmaraton Brak NIE
108 Żołnierz Tomasz Kuńkowce Półmaraton Brak TAK
109 Żuliński Sebastian Rzeszów Półmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
110 Żyła Bartłomiej Rzeszów Półmaraton Brak TAK
111 Łabuz Paweł Rzeszów Półmaraton PAVLO TEAM TAK
112 Łańcucki Stanisław Stalowa Wola Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
113 ŁĄcki Maciej Tarnów Półmaraton EKIPA Z TARNOWA TAK
114 Ślęczka Damian Rzeszów Półmaraton Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów TAK
115 ŚnieŻek Piotr PrzemyŚl Półmaraton PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
116 Śnieżek Lidia Przemyśl Półmaraton Przemyski Klub Biegacza TAK
117 Łyczko Anna Stobierna Półmaraton Strefa Fit TAK
118 Magda Łukasz Mielec Półmaraton Brak TAK
119 Majcher Damian Tarnobrzeg Półmaraton Damian Majcher TAK
120 Marchut Patrycja Ropczyce Półmaraton Brak TAK
121 Markiewicz Krzysztof Niwiska Półmaraton Brak TAK
122 Marszałek Grzegorz Sędziszów Młp. Półmaraton Szybkie Szyszki TAK
123 Matyaszek Waldemar Jasień Półmaraton KB.Perła TAK
124 Mazan Grzegorz Mielec Półmaraton 33 blp TAK
125 Maziarz Artur Mielec Półmaraton Run For Fun NIE
126 Michalski Marcin Jasło Półmaraton 33 blp TAK
127 Michałowski Robert Tarnów Półmaraton Brak TAK
128 Mierzwa Mariusz Jarocin Półmaraton 32 Batalion lekkiej piechoty Nisko NIE
129 Mosio Grzegorz Żelichów Półmaraton Brak TAK
130 Mroz Pawel Zyrakow Półmaraton Brak NIE
131 Musialik Magdalena Rzeszów Półmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
132 Musiał Łukasz Kościeliska Półmaraton TSC Freispeed Bodenheim TAK
133 Mydlarz Artur Rzeszów Półmaraton Sztuka Jakości Artur Mydlarz NIE
134 Niezgoda Piotr Brzeźnica Półmaraton CHEMIK PUSTKÓW MTB TAK
135 Nowak Wioletta DĘbica Półmaraton DZIKIE MUSTANGI TAK
136 Olbrot Agnieszka Jasło Półmaraton Brak NIE
137 Oleś Tomasz Sędziszów Małopolski Półmaraton OLO NIE
138 Olszowy Dariusz Nisko Półmaraton Brak TAK
139 Ożóg Jacek Kielanówka Półmaraton Brak TAK
140 Ortyl Katarzyna Mielec Półmaraton Zabiegani Mielec NIE
141 Pabian Agnieszka Niedomice Półmaraton Husaria Race Team TAK
142 Paluch Lucyna Poręby Dymarskie Półmaraton Run Lucy NIE
143 Paściak Sylwester Sędziszów Młp Półmaraton Borkusy Team TAK
144 Panocha Daniel Tarnów Półmaraton Brak TAK
145 Parys Jarosław Dębica Półmaraton Brak TAK
146 Pasierb Damian Kolbuszowa Górna Półmaraton Brak TAK
147 Pasternak Marcin Starachowice Półmaraton Brak TAK
148 Pazowski Wiesław Wielkie Oczy Półmaraton Brak NIE
149 Półzięć Jan Strzyżów Półmaraton Przebiegli Strzyżów TAK
150 Piecuch Kinga Ropczyce Półmaraton Brak TAK
151 Podgórski Janusz Klecie Półmaraton OSKARJA TAK
152 Polański Robert Strzyżów Półmaraton Noćne Wołki NIE
153 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy Półmaraton DDC NIE
154 Popiołek Rafał Rzeszów Półmaraton Husaria Race Team TAK
155 Przygoda Michał Malinie Półmaraton Brak TAK
156 Przywara Piotr Budy Głogowskie Półmaraton Mtu Aero Engines Polska TAK
157 Ptaszek Sławomir Gnojnica Półmaraton Brak TAK
158 Róg Dorota RzeszÓw Półmaraton BBL Rzeszów TAK
159 Róg Piotr RzeszÓw Półmaraton MPEC RZESZÓW TAK
160 Rżany Daniel Mielec Półmaraton Brak TAK
161 Rogóż Marcin Zagórz Półmaraton Brak TAK
162 Rogowska Daria Mielec Półmaraton Vege Runners TAK
163 Rogowski Tomasz Mielec Półmaraton Brak NIE
164 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska Półmaraton Active team NIE
165 Rojek JÓzef Ropczyce Półmaraton Brak TAK
166 Rokita Piotr Rzeszów Półmaraton Brak TAK
167 Rość Dawid Rzeszów Półmaraton ROKAN TAK
168 Rudny Rafał Ropczyce Półmaraton RudnyRunningTeam TAK
169 Rudny Władysław Ropczyce Półmaraton RudnyRunningTeam TAK
170 Rybka Ewelina Dębica Półmaraton Pędzące Ślimaki NIE
171 Sak Andrzej Tarnów Półmaraton Ekipa z Tarnowa TAK
172 Sarna Kamil Krasne Półmaraton Brak NIE
173 Serafiński Kamil Mielec Półmaraton Narodowa Stal Mielec NIE
174 Siembida Małgorzata Ulanów Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
175 Skóra Michał Łopuszka Półmaraton Brak TAK
176 Skop Paweł Przecław Półmaraton WKURW_TEAM NIE
177 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
178 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Półmaraton LKS Burzyn TAK
179 Słowik Jan Hermanowa Półmaraton Wybiegamy w przyszłość TAK
180 Słowik Stefan Tyczyn Półmaraton Wybiegamy w przyszłość TAK
181 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka Półmaraton Dębickie Gepardy TAK
182 Smędowski Paweł Sękowa Półmaraton GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
183 Smolik Katarzyna Krosno Półmaraton KB ATHLETIC ZRĘCIN TAK
184 StĘpieŃ Marek Poręba Spytkowska Półmaraton Klub Biegowy Perła TAK
185 Stec Tomasz RzeszÓw Półmaraton DzikiTim TAK
186 Stec Michał Dębica Półmaraton Brak TAK
187 Szczebak Jacek Tarnów Półmaraton Unia Miast TAK
188 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Półmaraton Active Team Brzóza Królewska TAK
189 Szmost Szymon Szczepancowa Półmaraton KB Athletic Zręcin NIE
190 Szot Maria Ujazd Półmaraton Brak NIE
191 Szot Maria Ujazd Półmaraton Brak TAK
192 Szuba Dariusz PrzemyŚl Półmaraton KGB KORCZYNA TAK
193 Szymański Adam Połaniec Półmaraton Brak NIE
194 Szymaszek Jacek Pilzno Półmaraton 1982 TAK
195 Trębacz Tomasz Biecz Półmaraton 1981 TAK
196 Urban Ewa Stalowa Wola Półmaraton Klub Biegacza Stalowowolski TAK
197 Wajda Barbara Korczyna Półmaraton KGB Korczyna TAK
198 Walania Kinga Głogów Małopolski Półmaraton TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
199 Wójcik Tomasz Gorzyce Półmaraton ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
200 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Półmaraton Stalowowolski Klub Biegacza TAK
201 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska Półmaraton Run Team DąbrowaTarnowska NIE
202 Wiktor Wiesław Straszęcin Półmaraton Dębickie Gepardy TAK
203 Wilk Wojciech Huta Przedborska Półmaraton LKS Huragan Przedbórz TAK
204 Wisniowski Adam DĘbica Półmaraton MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
205 Wojda Łukasz Poręby Kupieńskie Półmaraton Brak TAK
206 Woźniak Mariusz Tuszyma Półmaraton Frytki z majonezem TAK
207 Zabawa Patryk Gorlice Półmaraton Gorlicka Grupa Biegowa NIE
208 Zalaś Marcin Połaniec Półmaraton Ruuning Połaniec NIE
209 Zawora Łukasz Pustków Półmaraton Brak TAK
210 Zięba Robert Bobowa Półmaraton Andrzej Tokarz Group TAK
211 Zięba Mariusz Bobowa Półmaraton Andrzej Tokarz Group TAK
212 Zięba Witold Ropczyce Półmaraton Brak TAK
213 Zieliński Sławomir Rzeszów Półmaraton Rusz D… TAK