Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg na 5km – V1

Miejsce i termin: Blizna (podkarpackie), 2019-08-04
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bliźnieńskiej

bliznianie@wp.pl

Opis zawodów: 1. Zawody odbędą się 4 sierpnia 2019 r. (niedziela) w Bliźnie.
2. Start zawodników nastąpi z bramy Parku Historycznego Blizna o godz:
9:00 – Półmaraton (V-2)
9:15 – Bieg na dystansie około 5km (V-1)
3. Meta będzie znajdować w bramie Parku Historycznego Blizna, czyli w tym samym miejscu co start.
4. Biuro Zawodów będzie się mieścić budynku tuż obok Parku Historycznego Blizna (z prawej strony głównej bramy). Biuro będzie czynne od godziny 7:00 – 8:30
(Uwaga! W dniu biegu Biuro Zawodów wyłącznie wydaje pakiety startowe, brak możliwości zapisania się oraz uiszczenia opłaty startowej)

Mapy tras wraz z profilami zostaną opublikowane do 3 kwietnia 2019r.

Więcej w regulaminie.

Rejestracja online została zakończona. Limit uczestników został osiągnięty.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwik Janusz Mielec 5km WIATR WE WŁOSACH TAK
2 Ćwikła Sebastian Malawa 5km Brak TAK
3 Banach Tomasz Rzeszów 5km BANACHSTUDIOS NIE
4 Bauer Monika Zaczernie 5km Brak TAK
5 Bednarz Karol Trzciana 5km SSPS RESOVIA TAK
6 Bielecki Dawid Brzóza Królewska 5km Real Madryt Team NIE
7 Blajer Elżbieta Rzeszów 5km Brak TAK
8 Blajer Maciej Rzeszów 5km Brak TAK
9 Bobusia Jarosław Krosno 5km Brak TAK
10 Bogudzki Janusz Mielec 5km Calipso TAK
11 Burghardt Jakub Muszyna 5km mt-sport.pl TAK
12 Ciurkot Paweł Czarna 5km Brak NIE
13 Cyzio Piotr Pustków – Osiedl 5km brak NIE
14 Czaja Wacław Przemyśl 5km Brak TAK
15 Czekajski Mateusz Ocieka 5km Brak TAK
16 Czuchra Sabina Żyraków 5km Akademia Małego Strażaka NIE
17 Czyżowicz Mirosław Jasło 5km KKB MOSIR KROSNO NIE
18 Damian Gabriela Tarnów 5km Brak NIE
19 Dąbrowska Aleksandra Rzeszów 5km Brak NIE
20 Delekta Małgorzata Korabina 5km Tornado Korabina NIE
21 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 5km BT WAGABUNDA TAK
22 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 5km BT WAGABUNDA TAK
23 Dorczak Jarosław Zabrze 5km 7Pro Team TAK
24 Dryla Jakub Przeworsk 5km SPR Orzeł Przeworsk NIE
25 Dryps Ryszard Jelna 5km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
26 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna 5km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
27 Dudek Dariusz Chorzelów 5km Brak TAK
28 Dulik Bartosz Mielec 5km Brak TAK
29 Dusza Łukasz Przemyśl 5km Brak TAK
30 Fornek Paulina Ocieka 5km Brak TAK
31 Fudala Malgorzata Brzesko 5km Brak TAK
32 Gadziała Sylwester Mielec 5km Brak TAK
33 Gaweł Maria Brzeźnica 5km Brak TAK
34 Górniak Stanisław Widacz 5km Finisz Rymanów NIE
35 Górska Katarzyna Czermin 5km Brak TAK
36 Gracz Monika Mielec 5km Brak NIE
37 Gracz Bartosz Mielec 5km Black Cell NIE
38 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5km Przemyski Klub Biegacza NIE
39 Haracz Sławomir Manchester 5km Brak TAK
40 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. 5km Dzikie Mustangi TAK
41 Helowicz Adam Wola Ociecka 5km 33blp Debica- 3kopania Ropczycka TAK
42 Hul Katarzyna Zaczernie 5km Night Runners Zaczernie TAK
43 Jabłkowski Paweł Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
44 Jagiełowicz Rafał Klęczany 5km Brak TAK
45 Jamro Leopold Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
46 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie 5km KB Athletic Zręcin TAK
47 Jargiło Robert Jastkowice 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
48 Jedynak Marcin Dębica 5km Brak TAK
49 Kaczyńska Alicja Rzeszów 5km Perfect Runner Team NIE
50 Kamenczak Kamil Pustków 5km Dzikie Mustangi TAK
51 Kapusta Zuzanna Lubzina 5km Brak TAK
52 Kawa Monika Rzeszów 5km Burza Endurance Team TAK
53 Kawalec Grzegorz Rzeszów 5km Brak TAK
54 Kędra Agnieszka Rzeszów 5km Brak TAK
55 Kędzierski Radosław Rzeszów 5km Brak NIE
56 Kędzior Daniel Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
57 Kędzior Arkadiusz Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
58 Kędzior Bartłomiej Bobrowa 5km Brak TAK
59 Kicińska Dorota Przemyśl 5km Przemyski Klub Biegacza NIE
60 Kloc Kamil Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
61 Kloc Magdalena Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
62 Kloc Katarzyna Wrocław 5km Brak TAK
63 Klocek Konrad Łężyny 5km Brak NIE
64 Kobos Dominik Wola Ociecka 5km Brak TAK
65 Koźmic Władysław Kolbuszowa 5km x TAK
66 Koźmic Bogusław Kolbuszowa 5km x TAK
67 Kośniowski Kamil Wola Ociecka 5km Brak TAK
68 Kołodziej Kamil Kraków 5km Brak TAK
69 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 5km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
70 Kopacz Piotr Jelna 5km Brak TAK
71 Kopacz Michal Mielec 5km LKS Piast Wadowice TAK
72 Kosela Adam Dębica 5km Dębickie Gepardy TAK
73 Kostur Wioletta Jarosław 5km Brak TAK
74 Kostur Gariel Jarosław 5km Brak TAK
75 Kozioł Dawid Biały Bór 98 A 5km Brak TAK
76 Kraj-Różycka Katarzyna Warszawa 5km Vege Runners TAK
77 Krajewska Anna Święte 5km Brak TAK
78 Krajewski Ryszard Święte 5km Brak TAK
79 Krempa Mariola Padew Narodowa 5km Brak TAK
80 Krupka Katarzyna Dobrynin 5km Brak TAK
81 Krzemińska Joanna Mielec 5km Brak TAK
82 Krzemiński Łukasz Mielec 5km Brak TAK
83 Krzyśko Marek Nowa Wieś 5km Brak TAK
84 Krzyśko Marcin Trzebownisko 5km Brak TAK
85 Kubit Piotr Strzyżów 5km Stajnia Balona TAK
86 Kuklinski Lukasz Tarnów 5km Brak NIE
87 KukuŁka Mariusz TarnÓw 5km acmarian TAK
88 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 5km Przemyski Klub Biegacza TAK
89 Kwolik Mateusz Nowa Dęba 5km Dzika Drużyna TAK
90 Lagier Patrick Marsylia 5km Brak NIE
91 Lampart Dorota Dębica 5km Brak TAK
92 Lampart Marta Dębica 5km Brak TAK
93 Lampart Marcin Dębica 5km Brak TAK
94 Lassota Krzysztof Siedliska 5km Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
95 Lebioda Stanisław Pysznica 5km Hotel Galicja Ulanow/ KKS Victoria Stalowa Wola / Gmina Pysznica TAK
96 Lencznar Mateusz Krzemienica 5km Brak NIE
97 Leniart Miroslaw Rzeszów 5km Brak NIE
98 Ligęska Krzysztof Dębica 5km STG-DĘBICA TAK
99 Ligęska Małgorzata Dębica 5km STG-DĘBICA TAK
100 Żądło Aneta Dobrków 5km Brak NIE
101 Żelazko Kamil Rzeszów 5km Brak NIE
102 Lubaś Bartłomiej Mielec 5km Brak TAK
103 Maćkowiak Agnieszka Poznań 5km Anonimowi Biegacze TAK
104 Machowska Aneta Korabina 5km Pani TAK
105 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa 5km Machoney Team TAK
106 Madej Magdalena Mielec 5km Brak NIE
107 Madejska Aleksandra Czarna 5km CZARNE GRYFY TAK
108 Marcisz Boguslaw Rzeszow 5km AMATOR TAK
109 Marut Mariusz Raniżów 5km Brak TAK
110 Mazur Mariola Dębica 5km Dzikie Mustangi NIE
111 Mazurkiewicz Wojciech Mielec 5km Gruboalbowcale NIE
112 Młynarski Stanisław Zarzecze /nisko 5km stalowowolski klub biegacza NIE
113 Muniak Rafał Biały Bór 5km Brak TAK
114 Musiał Ewa Stalowa Wola 5km Brak TAK
115 Noga Damian Kłoda 5km KP PSP Sandomierz TAK
116 Nowak Wioletta DĘbica 5km DZIKIE MUSTANGI NIE
117 Nowak Wioletta DĘbica 5km DZIKIE MUSTANGI NIE
118 Nowak Tomasz DĘbica 5km DZIKIE MUSTANGI TAK
119 Nowakowski Paweł Dębica 5km SRS POPRZECZKA WYŻEJ TAK
120 Nowicka Urszula Łańcut 5km ŁTC TAK
121 Nowicki Miroslaw Zolynia 5km Brak TAK
122 Nowicki Tomasz Rakszawa 5km Brak TAK
123 Osuch Patrycja Dębica 5km Maratończyk Dębica TAK
124 Papciak Grzegorz Jasło 5km Brak TAK
125 Pawełek Dawid Ocieka 5km Brak NIE
126 Pazdyk Anna Mielec 5km EuCO TAK
127 Pazdyka Michał Dębica 5km Active Team Kozłów TAK
128 Pękala Malgorzata Czarna 5km Czarne Gryfy TAK
129 Pempuś Bernard Przemyśl 5km Przemyski Klub Biegacza TAK
130 Piechota Adam Wola Mielecka 5km BRAK NIE
131 Pietrzkiewicz Krystian Sanok 5km Brak TAK
132 Piłat Robert Brzostek 5km OSKARJA TAK
133 Pomorski Krzysztof Rzeszów 5km Team MaKrolŁuKlaKaMo TAK
134 Prajzner Elżbieta Korczyna 5km KGB Korczyna TAK
135 Puć Dawid Mielec 5km OMK Smoczka NIE
136 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów 5km WŻW Rzeszów TAK
137 Różycki Krzysztof Warszawa 5km Vege Runners TAK
138 Rogowska Gabriela Mielec 5km Brak NIE
139 Rogowski Kuba Brzóza Królewska 5km Active Team Brzóza Królewska NIE
140 Rojek Piotr Ropczyce 5km Brak TAK
141 Ryba Piotr Dębica 5km Maratończyk Dębica NIE
142 Rybka Ewelina Dębica 5km Pędzące Ślimaki TAK
143 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
144 Rygiel Aleksandra Kielce 5km Brak NIE
145 Rzucidło Jan Rzeszów 5km Bbl NIE
146 Saj Jakub Mielec 5km Brak TAK
147 Sanocka MaŁgorzata Radymno 5km Brak TAK
148 Sękowska Elżbieta Rzeszów 5km Rzeszowski Klub Morsów Sopelek TAK
149 Serafiński Kamil Mielec 5km Narodowa Stal Mielec TAK
150 Siek Kazimierz Zabrnie 5km Fertlek GO NIE
151 Sikora Natalia Dębica 5km Pędzące Ślimaki TAK
152 Skiba Tomasz Dębica 5km Brak TAK
153 Socha Piotr Żyraków 5km Brak TAK
154 Sojka Agnieszka PrzemyŚl 5km Przemyski Klub Biegacza TAK
155 Sojka Anna Zarzecze /nisko 5km stalowowolski klub biegacza TAK
156 Sokół Anna Brzeźnica 5km Czarne Gryfy TAK
157 Spirała Janusz Rzeszów 5km Rzeszowski Klub Morsów Sopelek NIE
158 Stachowicz Kazimierz Mielec 5km Maraton Tel-Aviv TAK
159 Stachowicz Klaudia Mielec 5km Maraton Tel-Aviv TAK
160 Starzec Paweł Kolbuszowa Górna 5km Brak NIE
161 Stryniewska Magdalena Gdańsk 5km Żabka Team TAK
162 Strzałka Agnieszka Mostki 5km Brak TAK
163 Styka Mateusz Rzeszów 5km ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR TAK
164 Stysiał Witold Nowa Dęba 5km NOWA DĘBA TAK
165 Sudoł Magdalena KrakÓw 5km AZS AWF KRAKÓW MASTERS TAK
166 Sudoł Magdalena KrakÓw 5km AZS AWF KRAKÓW MASTERS NIE
167 Szczerek Agnieszka Połaniec 5km RUNNING POŁANIEC NIE
168 Szczudło Dionizy Dębica 5km Maratończyk Dębica NIE
169 Szczyrba Damian Nosówka 5km 1987 TAK
170 Szewczyk Dominika Rytwiany 5km Skrzydlaci Dzieciom TAK
171 Szmist Jadwiga Szczepancowa 5km KB Athletic Zręcin NIE
172 Tobiasz Marcin Sędziszów Młp 5km Brak TAK
173 Tokarz Waldemar Paszczyna 5km Jak Mustangi… TAK
174 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
175 Turkosz Krzysztof Żołynia 5km Brak TAK
176 Urbanik Anna Dębica 5km Pędzące Ślimaki TAK
177 Wójcik Sylwia Hermanowa 5km Wybiegamy w przyszłość NIE
178 Wójcik Patrycja Brzeźnica 5km Brak TAK
179 Wójtowicz Wiktoria Wola Ociecka 5km Brak NIE
180 Wąsik Marzena Korabina 5km Pani TAK
181 Wąsik Jan Korabina 5km Pan TAK
182 Wdowik Gabriela Ostrów 5km Brak TAK
183 Więch Zbigniew Dębica 5km KP PSP Dębica TAK
184 Wicher Dariusz Brzeźnica 5km Brak TAK
185 Wicher Weronika Brzeźnica 5km Brak TAK
186 Wielgosz Iwona Jasło 5km Brak NIE
187 Wilk Ewa Dębica 5km Brak TAK
188 Wojcik Bozena Niedzwiada 5km Brak NIE
189 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 5km Brak TAK
190 Wolwowicz Zbigniew Nowa Dęba 5km Brak TAK
191 Zając Barbara Zarzecze /nisko 5km stalowowolski klub biegacza TAK
192 Zajchowski Marek Moderówka 5km ULKS Technik Trzcinica NIE
193 Zawadzki Marcin Siedliska 5km Szczwany Trzmiel Team TAK
194 Zięba Paweł Łużna 5km Brak TAK
195 Zielińska Angelika Rzeszów 5km Brak TAK
196 Zieliński Jarosław Rzeszów 5km Szlachta nie biega szlachta kroczy TAK
197 Zymróz Ala Ropczyce 5km Jak nie MY to kto? Ropczyce NIE
198 Zymróz Tomek Ropczyce 5km Jak nie MY to kto? Ropczyce NIE