Zawody

Nazwa zawodów:

XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3go Maja

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2019-05-03
Organizator: • Urząd Miasta Stalowej Woli
• Katolicki Klub Sportowy VICTORIA
Opis zawodów: Termin i miejsce
• 3 maja br. godz. 14:00. Start i meta – Al. Jana Pawła II przed Bazyliką Konkatedralną w Stalowej Woli.
• Trasa 5 km Alejami Jana Pawła II.
• Depozyt przy biurze zawodów 3 maja br. w godz. 10:00-14:00 i po biegu.
Uczestnictwo
• W biegu głównym mogą startować wszyscy chętni, zrzeszeni i niezrzeszeni. Uczestnik bierze odpowiedzialność za swój stan zdrowia, podpisując stosowne oświadczenie w biurze zawodów.
• W biegu głównym mogą startować zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia, muszą
obowiązkowo posiadać zgodę rodziców lub opiekunów, zezwalających na start w biegu długodystansowym.

Uczestnicy biegu głównego na 5 km zobowiązani są do
wpłacenia wpisowego przy zgłoszeniu internetowym – 30 zł przy wpłacie na konto do dnia 27 kwietnia:
Numer konta: KKS Victoria w Stalowej Woli

73 9430 0006 0039 7591 2000 0001

lub 40 zł w biurze w dniu zawodów. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby startującej.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://kksvictoria.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Andreasik Paweł Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
2 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
3 Bakun Paweł Janów Lubelski 40-49 lat Brak NIE
4 Baranowski Mirosław Katowice 50-59 lat Brak NIE
5 Bednarek Rafał Pilchów 40-49 lat Brak NIE
6 Białas Dariusz Frampol 50-59 lat Brak NIE
7 Bochenek Wiktoria Rudnik Nad Sanem 30-39 lat Brak NIE
8 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem 30-39 lat Brak NIE
9 Bosek Lucjan Boguchwała 30-39 lat FME MTB TEAM NIE
10 Brzozowski Henryk Stalowa Wola 70 lat i więcej SKB Stalowa Wola NIE
11 Brzyski Radosław Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
12 Buczek Sławomir Stalowa Wola 40-49 lat NIE
13 Budkowski Piotr Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
14 Chaja Wiesław Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
15 Chlebek Tomasz Rzeszów 16-29 lat Resovia NIE
16 Chmiel Wojciech Sulejówek 30-39 lat Brak NIE
17 Czapla Andrzej Stalowa Wola 30-39 lat KK “Sokół” Stalowa Wola NIE
18 Dec Mirosław Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
19 Didovodiuk Olesia Ivano-Frankivsk 20-29 lat SC BIG-TIME RIVNE NIE
20 Didovodiuk Dmytro Ivano-Frankivsk 30-39 lat SC BIG-TIME RIVNE NIE
21 Dróżdż Dawid Rzeszów 20-29 lat NIE
22 Drąg Piotr Krzaki 30-39 lat Brak NIE
23 Dybka Damian Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
24 Dybka Anna Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
25 Dyjewski Michał Stalowa Wola 20-29 lat Brak NIE
26 Dziorek Tomasz Gorzyce 30-39 lat Sprint Gorzyce NIE
27 Dziuba Bogdan Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub BIegacza NIE
28 Elasro Abderrahim Chorzów 30-39 lat Brak NIE
29 Faraś Jacek Stalowa Wola 30-39 lat jacekfaras.eu NIE
30 Gaj Marcin Stalowa Wola 30-39 lat SANBank Team NIE
31 Galińska Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
32 Garbacz Marcin Janów Lubelski 20-29 lat FORTACO Janów Lubelski NIE
33 Garbacz Mateusz Rzeszów 20-29 lat FABRYKA FINANSÓW NIE
34 Gąbka Karol Modliborzyce 16-29 lat Brak NIE
35 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola 50-59 lat SKB Stalowowolski Klub Biegacza NIE
36 Golec Paulina Kraków 30-39 lat AZS AWF Kraków NIE
37 Gołąbek Magdalena Brzostowa Góra 30-39 lat Brak NIE
38 Grębowiec Magdalena Rzeszów 20-29 lat Brak NIE
39 Grąz Bartłomiej Stalowa Wola 20-29 lat Brak NIE
40 Guściora Anna Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
41 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO NIE
42 Jarocka Małgorzata Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
43 Juśko Elwira Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat NIE
44 Kabat Daniel Stalowa Wola 30-39 lat stalowowolski klub biegacza NIE
45 Kaniowski Piotr Lublin 30-39 lat Brak NIE
46 Kapała Monika Tarnobrzeg 30-39 lat Brak NIE
47 Kawalerski Kamil Łukawiec 16-29 lat Łukawiec (p.lubaczowski) NIE
48 Kida Rafał Sokołów Małopolski 30-39 lat Sokołów Team NIE
49 Kiwała Marcin Rzeszów 16-29 lat Brak NIE
50 Kochan Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
51 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski klub biegacza NIE
52 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam NIE
53 Kosz Paweł Rzeszów 30-39 lat PGE RUN Obrót NIE
54 Krawczak Marian Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
55 Krupa Paweł Agatówka 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
56 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój 30-39 lat Kubiccy NIE
57 Kubik Aurelia Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
58 Kurgan Sebastian Dębica 20-29 lat Brak NIE
59 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 20-29 lat Przemyski Klub Biegacza NIE
60 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 70 lat i więcej Przemyski Klub Biegacza NIE
61 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat KwitekTeam NIE
62 Lang Paweł Gdańsk 20-29 lat Żabianka Lang Team NIE
63 Latańska Dominika Rzeczyca Mokra 20-29 lat Mżawka Rzeczyca NIE
64 Lipiec Grzegorz Tarnobrzeg 30-39 lat Harpagan Tarnobrzeg NIE
65 Żak Arkadiusz Jarosław 16-29 lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
66 Żelazko Kamil Rzeszów 30-39 lat Husaria Race Team NIE
67 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Sportowy NIE
68 Lubaś Bartłomiej Mielec 40-49 lat Brak NIE
69 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
70 Łeptuch Tomasz Komorów 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
71 Łukasiewicz Urszula Nisko 30-39 lat 1983 NIE
72 Łyko Izydor Stalowa Wola 40-49 lat FIFARAFA Stalowa Wola NIE
73 Machowska Aneta Stalowa Wola 20-29 lat SANBank Team NIE
74 Madej Dariusz Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
75 Majcher Kinga Jagiełła 20-29 lat Brak NIE
76 Majchrowski Jacek Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
77 Majecki Robert Sandomierz 16-29 lat JW3533 NIE
78 Malczewski Tomasz Stalowa Wola 60-69 lat Firma PROHANTRA Tomasz Malczewski NIE
79 Malec Joanna Rzeszów 20-29 lat NIE
80 Marć Bartosz Dębica 20-29 lat Brak NIE
81 Marchut Kazimierz Jelna 60-69 lat Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
82 Marczak Damian Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
83 Markiewicz Lucyna Grebow 40-49 lat SKB NIE
84 Markowicz Łukasz Wrocław 16-29 lat Wosiek Team/ KU AZS UWr NIE
85 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg 30-39 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
86 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
87 Mazurkiewicz Wojciech Mielec 30-39 lat DoPORZYGUalboWCALE NIE
88 Mcbride Dermot Agatówka 30-39 lat Brak NIE
89 Myszka Eugeniusz Stalowa Wola 60-69 lat Brak NIE
90 Nicałek Augustyn Stalowa Wola 40-49 lat Osoba fizyczna NIE
91 Niemiec Paweł Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
92 Niemiec Andrzej Stalowa Wola 60-69 lat Brak NIE
93 Nosek Kornelia Nisko 40-49 lat Brak NIE
94 Nowak Patryk Turbia 20-29 lat novakteam NIE
95 Nowak Witold Gorzyce 40-49 lat Superior Industries Stalowa Wola NIE
96 Oczkowski Roman Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
97 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Wiosna NIE
98 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 40-49 lat LANS LAS NIE
99 Paczos Barbara Mielec 50-59 lat Stal Mielec Masters NIE
100 Pakuła Przemek Rzeszów 30-39 lat Centrum Animacji Społecznej NIE
101 Partyka Sławomir Agatówka 50-59 lat Brak NIE
102 Partyka Klaudia Kamień 20-29 lat Brak NIE
103 Pawlina Marcin Jamnica 40-49 lat Brak NIE
104 Pawłowski Krzysztof Nisko 20-29 lat Brak NIE
105 Pawłowski Jacek Nisko 20-29 lat Brak NIE
106 Piekarz Mariusz Przedzel 40-49 lat skb stalowa wola NIE
107 Pikuła Tomasz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
108 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
109 Prochera Robert Leżajsk 16-29 lat Brak NIE
110 Prochera Robert Leżajsk 16-29 lat Brak NIE
111 Proszowski Piotr Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
112 Puzio Wiesław Nisko 40-49 lat Planeta Nisko NIE
113 Puzio Kaja Nisko 16-29 lat Brak NIE
114 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów 40-49 lat WŻW Rzeszów NIE
115 Radzik Szymon Kraków 30-39 lat Brak NIE
116 Rafał Juśko Ostrowiec Świętokrzyski 40-49 lat OstroBiec NIE
117 Rębisz Krzysztof Agatówka 40-49 lat Usługi Transportowe NIE
118 Rochowski Piotr Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
119 Rodziewicz Krzysztof Zarzecze 40-49 lat Brak NIE
120 Rogala Kacper Stalowa Wola 16-29 lat MKL SPARTA STALOWA WOLA NIE
121 Rogala Adam Nisko 50-59 lat Brak NIE
122 Rogala Tomasz Nisko 30-39 lat SqnSqad NIE
123 Rudny Władysław Ropczyce 70 lat i więcej RudnyRunningTeam NIE
124 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Bieczacza NIE
125 Semerko Aneta PrzemyŚl 40-49 lat Brak NIE
126 Serafin Dorota Stalowa Wola 30-39 lat SANBank Team NIE
127 Serwacka Dominika Stalowa Wola 20-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
128 Serwacki Rafał Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
129 Siek Kazimierz Zabrnie 50-59 lat Fartlek Go NIE
130 Siembida Małgorzata Ulanów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
131 Sieradzki Błażej Stalowa Wola 16-29 lat DMSSQUAD NIE
132 Składnik Sebastian Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
133 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
134 Slobodianiuk Denis Winnica 30-39 lat TEAMOCHAL NIE
135 Sobiło Dawid Pysznica 20-29 lat KKS Victoria Stalowa Wola NIE
136 Sojka Anna Zarzecze 30-39 lat Brak NIE
137 Solarczyk Wiktor Gorzyce 16-29 lat Fartlek GO NIE
138 Solińska Magdalena Jankowice 30-39 lat Brak NIE
139 Sowa MichaŁ Stalowa Wola 30-39 lat Planeta Nisko NIE
140 Stach Marcin Zarzecze K.niska 40-49 lat NIE
141 Stec Krzysztof Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
142 Stefaniak Iwona Radomysl Nad Sanem 40-49 lat Brak NIE
143 Stysiał Witold Nowa Dęba 40-49 lat ND NIE
144 Sudol Miroslaw Cholewiana Gora 30-39 lat NIE
145 Sudoł Agnieszka Stalowa Wola 20-29 lat Brak NIE
146 Sudoł Andrzej Ruda 30-39 lat Superior NIE
147 Suszczewicz Natalia Warszawa 30-39 lat Brak NIE
148 Szabat Wiesław Annopol 50-59 lat Brak NIE
149 Szal Michał Rzeszów 30-39 lat Mżawka Rzeczyca NIE
150 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola 30-39 lat Brak NIE
151 Szkoda Robert Biłgoraj 30-39 lat Biłgoraj Biega NIE
152 Szostak Maciej Nisko 40-49 lat Superior industries NIE
153 Szporek Maciej Stalowa Wola 30-39 lat 1986 NIE
154 Szuba Jan Zarzecze 50-59 lat nie dotyczy NIE
155 Szwed Andrzej Stalowa Wola 40-49 lat BTS NIE
156 Szymański Adam Stalowa Wola 70 lat i więcej Stalowowolski Klub Biegacza NIE
157 Tałaj Kamila Zawidza 16-29 lat Brak NIE
158 Tarczyńska Agnieszka Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
159 Tarczyński Jarosław Stalowa Wola 40-49 lat BOSMAN FAN CLUB NIE
160 Tchórz Zbigniew Modliborzyce 50-59 lat FORTACO Janów Lubelski NIE
161 Tokarz Tomasz Pysznica 40-49 lat SKB STALOWA WOLA NIE
162 Trela Marek Tarnobrzeg 16-29 lat Witar Tarnobrzeg NIE
163 Trzonek Andrzej Jaroslaw 50-59 lat jaroslawska grupa biegowa sokol NIE
164 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola 30-39 lat FIFARAFA STALOWA WOLA NIE
165 Tworek Bartłomiej Opatów 16-29 lat KKS VICTORIA STALOWA WOLA NIE
166 Tyminskyi Ivan Kolomya 20-29 lat Brak NIE
167 Urban Ewa Stalowa Wola 30-39 lat Stalowolski Klub Biegacza NIE
168 Walczyk Rafal Lublin 20-29 lat UMCS biega AZS UMCS NIE
169 Walicka Magdalena WÓlka Tanewska 20-29 lat Brak NIE
170 Wójcik Tomasz Gorzyce 40-49 lat ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
171 Wójcik Damian Modliborzyce,woj. Lubelskie 30-39 lat Brak NIE
172 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
173 Wąsik Marzena Korabina 30-39 lat Pani NIE
174 Wąsik Jan Korabina 30-39 lat Pan NIE
175 Wieczorek Agata Tarnobrzeg 30-39 lat TeBeG Runners Team NIE
176 Wilczyński Witold Jeżowe 30-39 lat Klub Matiego Jeżowe NIE
177 Wilgosz Maria Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
178 Wiśniewski Jacek Sandomierz 50-59 lat uks siedleszczany NIE
179 Wodka Dawid Mielec 20-29 lat WW Team NIE
180 Wojtak Krzysztof Nisko 16-29 lat Brak NIE
181 Wojtak Bohdan Nisko 40-49 lat Brak NIE
182 Wojtala Maciej Stalowa Wola 30-39 lat Nie zrzeszony NIE
183 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Brak NIE
184 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
185 Zając Barbara Zarzecze 30-39 lat Brak NIE
186 Zalewski Marcin Pysznica 20-29 lat Brak NIE
187 Ząbek Łukasz Wrocław 40-49 lat Matner Running Team NIE
188 Zielińska Emilia Stalowa Wola 20-29 lat Brak NIE
189 Zychewicz Maciej Warszawa 30-39 lat Kuźnia Triathlonu NIE
190 Zygmunt Marcin Kielce 20-29 lat CPdMZ KIELCE NIE