Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg Boguchwała – Wisłoczysko 2019

Miejsce i termin: Boguchwała, 2019-06-09
Organizator: Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza z siedzibą
 w Racławówce, Racławówka 215, 36-047 Niechobrz, woj. Podkarpackie
KRS 0000275116 www.sstlubcza.com  adres e-mail dot. organizacji biegu: mtbboguchwala@gmail.com
– kontakt telefoniczny dot. organizacji biegu: Jan Fularz 602-226-839,
 współorganizatorem IV Biegu Boguchwała Wisłoczysko jest Gmina Boguchwała
Opis zawodów: -Bieg odbędzie się 9 czerwca 2019 r.
-Start główny na dystansie 10km o godz. 12:00
– start kategorii dziecięcych i młodzieżowych o godz. 10:30
Liczba miejsc jest ograniczona

-Start i meta znajduje się na Rynku Miejskim w Boguchwale.
-Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie MCK w Boguchwale
ul. Plac Rynek 2, w dniu imprezy od godziny 8:00 do godziny 10:30
-Nawierzchnia “cross” asfaltowa i terenowa (ścieżki gruntowe)
– Elektroniczny pomiar czasu dla kategorii głównej z wykorzystaniem chipów (zwrotnych

)

W biegu głównym na dystansie 10 km organizator dopuszcza możliwość startu młodzieży w wieku 16-17 lat, (roczniki 2002 i 2003) jednak tylko i wyłącznie za zgodą rodzica, opiekuna prawnego, z pisemnym potwierdzeniem.

Opłata startowa na bieg 10km:
 do dnia 6.05.2019 r. wynosi 30 zł.
 do dnia 20.05.2019 r. wynosi 40 zł.
od 21.05. 2019 r. do 1.06.2019 r. opłata wynosi 50 zł
w dniu zawodów możliwość startu istnieje w przypadku wolnych miejsc oraz numerów startowych, wpisowe wynosi wówczas 70 zł

– Zawodnik od momentu rejestracji oraz pojawienia się na liście startowej na stronie
internetowej ma 7 dni na uiszczenie opłaty startowej (decyduje data zaksięgowania na
koncie)

Młodzież w wieku 16-17 lat (rocznik 2002, 2003), która przedstawi zgodę opiekuna prawnego i na mocy § 3 weźmie udział w biegu na 10km będzie zwolniona z opłaty startowej.

Strona WWW: https://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Betnar Maciej Kańczuga Bieg Główny 10km Brak

2 Bojda Łukasz Boguchwała Bieg Główny 10km Zapiekanka TAK
3 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg Główny 10km Asseco Active Team TAK
4 Ferenc Beata Rzeszów Bieg Główny 10km Biegomania Lubaczów

5 Gierula Piotr RzeszÓw Bieg Główny 10km Brak

6 Gołąbek Adrian Boguchwała Bieg Główny 10km UKS Gimnasion Boguchwała

7 Gosztyła Tomasz Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
8 Groszek Dawid Hyżne Bieg Główny 10km ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ TAK
9 Jarosz Janusz Rzeszów Bieg Główny 10km Yarosh Team

10 Kantorowski Piotr Rzeszów Bieg Główny 10km Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kantorowski TAK
11 Karkut Bogdan Komorów Bieg Główny 10km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA

12 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska Bieg Główny 10km SST Lubcza TAK
13 Kozioł Stanisław Głogów Młp. Bieg Główny 10km TAK
14 Kubala Paweł Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
15 Kulasa Andrzej Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
16 Kuźmik Magdalena Błażowa Bieg Główny 10km Brak

17 Lasota Krzysztof RzeszÓw Bieg Główny 10km Sokół Millennium TAK
18 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg Główny 10km PAVLO TEAM

19 Świder Michał Przysietnica Bieg Główny 10km Brak

20 Marczak Piotr Strzyżów Bieg Główny 10km Brak TAK
21 Markus Zbigniew Rzeszów Bieg Główny 10km Brak

22 Michno Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
23 Mikoś Magdalena Gwoźnica Górna Bieg Główny 10km Brak

24 Mikoś Magdalena Gwoźnica Górna Bieg Główny 10km Brak

25 Opaliński Dariusz Boguchwała Bieg Główny 10km Gramnakole

26 Oppenauer Sylwster RzeszÓw Bieg Główny 10km TURBO RUNNERS ACTIVE TEAM

27 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski Bieg Główny 10km DzikiTim TAK
28 Partyka Patryk Sokołów Małopolski Bieg Główny 10km Akademia Futbolu Tg Sokół Sokołów Małopolski TAK
29 Pasieka Agnieszka Ustrobna Bieg Główny 10km Nordzik team

30 Pitera Dariusz Boguchwała Bieg Główny 10km IDEO TAK
31 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Decathlon Rzeszów

32 Rzucidło Jan Rzeszów Bieg Główny 10km Bbl TAK
33 Sobota Daniel Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
34 Szalacha Bartłomiej Rzeszów Bieg Główny 10km Sst TAK
35 Szot Maria Ujazd 17 Bieg Główny 10km Brak

36 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg Główny 10km I RUN ALONE

37 Węgrzyn Monika Widełka Bieg Główny 10km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA

38 Więcek Nina Rzeszów Bieg Główny 10km Brak

39 Wilk-Szałkiewicz Natalia Niechobrz Bieg Główny 10km Brak TAK
40 Wojnar Mariusz Rzeszów Bieg Główny 10km brak TAK
41 Wojtasik Dariusz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
42 Woźny Leszek Rzeszów Bieg Główny 10km Brak

43 Wrzosek Grzegorz Boguchwała Bieg Główny 10km Brak

44 Ziemniak Szymon Niechobrz Bieg Główny 10km Brak