Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg Boguchwała – Wisłoczysko 2019

Miejsce i termin: Boguchwała, 2019-06-09
Organizator: Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza z siedzibą
 w Racławówce, Racławówka 215, 36-047 Niechobrz, woj. Podkarpackie
KRS 0000275116 www.sstlubcza.com  adres e-mail dot. organizacji biegu: mtbboguchwala@gmail.com
– kontakt telefoniczny dot. organizacji biegu: Jan Fularz 602-226-839,
 współorganizatorem IV Biegu Boguchwała Wisłoczysko jest Gmina Boguchwała
Opis zawodów: -Bieg odbędzie się 9 czerwca 2019 r.
-Start główny na dystansie 10km o godz. 12:00
– start kategorii dziecięcych i młodzieżowych o godz. 10:30
Liczba miejsc jest ograniczona

-Start i meta znajduje się na Rynku Miejskim w Boguchwale.
-Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie MCK w Boguchwale
ul. Plac Rynek 2, w dniu imprezy od godziny 8:00 do godziny 10:30
-Nawierzchnia “cross” asfaltowa i terenowa (ścieżki gruntowe)
– Elektroniczny pomiar czasu dla kategorii głównej z wykorzystaniem chipów (zwrotnych

)

W biegu głównym na dystansie 10 km organizator dopuszcza możliwość startu młodzieży w wieku 16-17 lat, (roczniki 2002 i 2003) jednak tylko i wyłącznie za zgodą rodzica, opiekuna prawnego, z pisemnym potwierdzeniem.

Opłata startowa na bieg 10km:
 do dnia 6.05.2019 r. wynosi 30 zł.
 do dnia 20.05.2019 r. wynosi 40 zł.
od 21.05. 2019 r. do 1.06.2019 r. opłata wynosi 50 zł
w dniu zawodów możliwość startu istnieje w przypadku wolnych miejsc oraz numerów startowych, wpisowe wynosi wówczas 70 zł

– Zawodnik od momentu rejestracji oraz pojawienia się na liście startowej na stronie
internetowej ma 7 dni na uiszczenie opłaty startowej (decyduje data zaksięgowania na
koncie)

Młodzież w wieku 16-17 lat (rocznik 2002, 2003), która przedstawi zgodę opiekuna prawnego i na mocy § 3 weźmie udział w biegu na 10km będzie zwolniona z opłaty startowej.

Strona WWW: https://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg Główny 10km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Bajorski Stanislaw Rzeszów Bieg Główny 10km Solar Building Polska NIE
3 Banaszek-Cmiel Karolina Wola Zglobieńska Bieg Główny 10km Brak TAK
4 Bandzyra Dariusz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak NIE
5 Bartyński Zdzisław Kolbuszowa Dolna Bieg Główny 10km Wolny Strzelec NIE
6 Bator Grzegorz Zamość Bieg Główny 10km NIE
7 Bąk Aleksandra Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
8 Bem Gracjan Kraczkowa Bieg Główny 10km Coopervision running club NIE
9 Bem Gracjan Southampton Bieg Główny 10km Coopervision running club TAK
10 Betnar Maciej Kańczuga Bieg Główny 10km Brak NIE
11 Biela Dominika Jarosław Bieg Główny 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
12 Bieniasz Anna Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
13 Błażej Michał Mogielnica Bieg Główny 10km BWM TAK
14 Bojda Łukasz Boguchwała Bieg Główny 10km Zapiekanka TAK
15 Brzyski Maciej Kraków Bieg Główny 10km BrzyskiTriTeam TAK
16 Chrostowski Grzegorz Kielanówka Bieg Główny 10km Brak TAK
17 Chudzik Joanna Rzeszów Bieg Główny 10km DIETOFITKONIE NIE
18 Chudzik Karol Rzeszów Bieg Główny 10km DIETOFITKONIE NIE
19 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg Główny 10km Asseco Active Team TAK
20 Czaja Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
21 Czech Andrzej Czudec Bieg Główny 10km Rzeszowski Klub Morsów „ Sopelek” NIE
22 Dryja Grzegorz Niechobrz Bieg Główny 10km Brak TAK
23 Dubij Kamil Strzyżów Bieg Główny 10km Brak TAK
24 Ferenc Beata Rzeszów Bieg Główny 10km Biegomania Lubaczów TAK
25 Gajdek Kacper Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
26 Gamracka Katarzyna Rzeszów Bieg Główny 10km OSTEON NIE
27 Gamracka Katarzyna Rzeszów Bieg Główny 10km OSTEON TAK
28 Górski Krzysztof Strzyżów Bieg Główny 10km Brak TAK
29 Gierula Piotr RzeszÓw Bieg Główny 10km Brak NIE
30 Gołąbek Adrian Boguchwała Bieg Główny 10km UKS Gimnasion Boguchwała NIE
31 Goryńska Daria Gdynia Bieg Główny 10km Piękni i Bestie NIE
32 Gos Mateusz Warka Bieg Główny 10km ks Warka NIE
33 Gosztyła Tomasz Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
34 Groszek Dawid Hyżne Bieg Główny 10km ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ TAK
35 Guzik Michał Wrocanka Bieg Główny 10km Brak NIE
36 Hołobut Mateusz Stalowa Wola Bieg Główny 10km Brak TAK
37 Jarosz Janusz Rzeszów Bieg Główny 10km Yarosh Team TAK
38 Kandefer Marcin Boguchwała Bieg Główny 10km Ideo.pl NIE
39 Kandefer Urszula Boguchwała Bieg Główny 10km Ideo.pl NIE
40 Kantorowski Piotr Rzeszów Bieg Główny 10km Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kantorowski TAK
41 Karasiński Ireneusz Nosówka Bieg Główny 10km MZBM Sp. z o.o. TAK
42 Karkut Bogdan Komorów Bieg Główny 10km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
43 Karnasiewicz Dawid Czudec Bieg Główny 10km Fun&Run TAK
44 Kaszuba Piotr Zgłobień Bieg Główny 10km Brak NIE
45 Kaszuba Piotr Zgłobień Bieg Główny 10km Brak TAK
46 Kiwała Marcin Strażów Bieg Główny 10km Presja. TAK
47 Kłeczek Jakub Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
48 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska Bieg Główny 10km SST Lubcza TAK
49 Kopacz Piotr Jelna Bieg Główny 10km Brak NIE
50 Kozioł Stanisław Głogów Młp. Bieg Główny 10km TAK
51 Kubala Paweł Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
52 Kucza Mateusz Rzeszów Bieg Główny 10km Klub Biegacza RTV EURO AGD TAK
53 Kulasa Andrzej Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
54 Kulpa Magdalena Sokołów Małopolski Bieg Główny 10km Brak TAK
55 Kuźmik Magdalena Błażowa Bieg Główny 10km Brak TAK
56 Lasota Krzysztof RzeszÓw Bieg Główny 10km Sokół Millennium TAK
57 Lasota Mateusz Rzeszów Bieg Główny 10km FEEL THE GRAVEL NIE
58 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg Główny 10km PAVLO TEAM TAK
59 Ślęczka Damian Rzeszów Bieg Główny 10km Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów NIE
60 Świder Michał Przysietnica Bieg Główny 10km Brak NIE
61 Marczak Piotr Strzyżów Bieg Główny 10km Brak TAK
62 Markus Zbigniew Rzeszów Bieg Główny 10km Brak NIE
63 Michno Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
64 Mikoś Magdalena Gwoźnica Górna Bieg Główny 10km Brak NIE
65 Mikoś Magdalena Gwoźnica Górna Bieg Główny 10km Brak NIE
66 Mikoś Magdalena Golcowa Bieg Główny 10km Brak NIE
67 Motyka Anna Motyka Rzeszow Bieg Główny 10km Be Fit Anna Motyka NIE
68 Odrowski Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Lamba NIE
69 Opaliński Dariusz Boguchwała Bieg Główny 10km Gramnakole NIE
70 Oppenauer Sylwster RzeszÓw Bieg Główny 10km TURBO RUNNERS ACTIVE TEAM NIE
71 Pacześniak Jakub Kraków Bieg Główny 10km Brak TAK
72 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski Bieg Główny 10km DzikiTim TAK
73 Partyka Patryk Sokołów Małopolski Bieg Główny 10km Akademia Futbolu Tg Sokół Sokołów Małopolski TAK
74 Pasieka Agnieszka Ustrobna Bieg Główny 10km Nordzik team NIE
75 Pisarek Agata Niechobrz Bieg Główny 10km Brak NIE
76 Piskadło Jacek Strzyżów Bieg Główny 10km NSG RT NIE
77 Pitera Dariusz Boguchwała Bieg Główny 10km IDEO TAK
78 Piwowar Daniel Rzeszow Bieg Główny 10km BBL TAK
79 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg Główny 10km Decathlon Rzeszów TAK
80 Poparda Paweł Rzeszów Bieg Główny 10km PZU SPORT TEAM TAK
81 Porowski Kamil Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
82 Przybylski Damian Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
83 Ptaszek Ewa Boguchwała Bieg Główny 10km TAK
84 Rak Gabriela Boguchwała Bieg Główny 10km Brak TAK
85 Rak Witold Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
86 Rojek JÓzef Ropczyce Bieg Główny 10km Brak TAK
87 Rzucidło Jan Rzeszów Bieg Główny 10km Bbl TAK
88 Sanek Mateusz Zgłobień Bieg Główny 10km Brak TAK
89 Skoczek – Szczotka Joanna Rzeszów Bieg Główny 10km Brak NIE
90 Smoleń Patryk Rzeszów Bieg Główny 10km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
91 Sobota Daniel Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
92 Sporniak Krzysztof Targowiska Bieg Główny 10km Brak TAK
93 Stanek Mariusz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak NIE
94 Starzec Paweł Kolbuszowa Górna Bieg Główny 10km 1992 TAK
95 Szalacha Bartłomiej Rzeszów Bieg Główny 10km Sst TAK
96 Szot Maria Ujazd 17 Bieg Główny 10km Brak TAK
97 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg Główny 10km I RUN ALONE TAK
98 Tabor Piotr Rzeszów Bieg Główny 10km www.naszmaraton.pl TAK
99 Węgrzyn Monika Widełka Bieg Główny 10km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
100 Więcek Nina Rzeszów Bieg Główny 10km Brak NIE
101 Wierzbicka Joanna Boguchwala Bieg Główny 10km Brak TAK
102 Wilk-Szałkiewicz Natalia Niechobrz Bieg Główny 10km Brak TAK
103 Wojnar Mariusz Rzeszów Bieg Główny 10km brak TAK
104 Wojtasik Dariusz Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
105 Woźny Leszek Rzeszów Bieg Główny 10km Brak TAK
106 Wrzosek Grzegorz Boguchwała Bieg Główny 10km Brak NIE
107 Ziemniak Szymon Niechobrz Bieg Główny 10km Brak NIE