Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg i Rajd Nordic Walking Pamięci Janka Bytnara

Miejsce i termin: Kolbuszowa, 2019-05-05
Organizator: Fundacja Centrum Animacji Społecznej, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu.
Opis zawodów: Bieg i marsz NW na dystansie 5km.

Więcej w regulaminie zawodów.

Strona WWW: https://www.facebook.com/fundacjacas/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bajda Łukasz Nowa Dęba Bieg Brak TAK
2 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie Bieg Husaria Race Team NIE
3 Bartyński Zdzisław Kolbuszowa Dolna Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
4 Betnar Maciej Kańczuga Bieg Brak TAK
5 Blicharz Bartosz Rzeszów Bieg Narodowa Resovia TAK
6 Bober Piotr Rzeszów Bieg 1905 RR NIE
7 Bober Jacek Rzeszów Bieg Brak NIE
8 Bołba Robert Rzeszów Bieg Pratt & Whitney Rzeszów TAK
9 Broniec Dariusz Zawada K/tarnowa Bieg Brak NIE
10 Burza Bartosz Rzeszów Bieg Burza Endurance Team TAK
11 Bystrek Bernard Kolbuszowa Bieg Fartlek GO NIE
12 Chmielowski Marcin Kańczuga Bieg Brak TAK
13 Daniel Małgorzata Rzeszów Bieg Brak TAK
14 Dąbrowska Danuta Tarnów Bieg STG TARNÓW NIE
15 Dąbrowski Maciej Mielec Bieg Brak TAK
16 Dec Dominik Sokołów Małopolski Bieg Tego Typu Bęc TAK
17 Drąg Piotr Krzaki Bieg Brak NIE
18 Drąg Paweł Rzeszów Bieg DecaRun Rzeszów TAK
19 Drążek Łukasz Rzeszów Bieg Brak TAK
20 Duda Aleksander Tarnów Marsz NW PTG Sokół Świat Pracy Tarnów NIE
21 Dulik Bartosz Mielec Bieg Brak TAK
22 Ferfecki Paweł Ropczyce Bieg KKNW TAK
23 Gawron Gabriela Nowy Borek Bieg RooksTeam TAK
24 Gnoiński Marek Rzeszów Bieg Asseco Active Team NIE
25 Gomółka Beata Godowa Bieg Brak TAK
26 Grabiec Marcin Kolbuszowa Bieg ZST Kolbuszowa NIE
27 Grabowy Łukasz Dębica Bieg DKB Maratończyk Dębica TAK
28 Grabska Jagoda RzeszÓw Bieg STG Rzeszów NIE
29 Gut Jacek Hucisko Bieg Fundacja Centrum Animacji Społecznej NIE
30 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg Dzikie Mustangi TAK
31 Jacek Justyna Trzeboś Bieg Brak TAK
32 Janczy Rafał Tarnobrzeg Marsz NW WATAHA TAK
33 Jędruchów Maciej Nowa Wieś Bieg Biegowy Team Rzeszów TAK
34 Jedlińska Alicja Brzeźnica Bieg Obojczyki i inne Trebrony TAK
35 Jedlińska Izabela Brzeźnica Bieg Obojczyki i inne Trebrony TAK
36 Jedliński Norbert Brzeźnica Bieg Obojczyki i inne Trebrony TAK
37 Jemioło Mateusz Mielec Bieg Zabiegani Mielec TAK
38 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg Perfect Runner Team NIE
39 Karkut Bogdan Komorów Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK
40 Kędzior Natalia Rzeszów Bieg Brak TAK
41 Kida Rafał Sokołów Małopolski Bieg Tego Typu Bęc TAK
42 Koczur1953 Dorota Kolbuszowa Marsz NW K K N W Kolbuszowa TAK
43 Kowalczyk Dagmara Sanok Bieg Brak NIE
44 Krasoń Marcin Hucisko Bieg Brak TAK
45 Krzyśko Marek Nowa Wieś Marsz NW Brak TAK
46 Krzystyniak Dariusz Mielec Bieg Brak TAK
47 Kulig Tomasz Dębica Marsz NW Dębickie Gepardy TAK
48 Leja Marcin Żołynia Bieg Żołynia Biega! NIE
49 Lenart Elżbieta Kolbuszowa Marsz NW KKNW TAK
50 Żelazko Kamil Rzeszów Bieg Husaria Race Team TAK
51 Żmuda Jakub Mielec Bieg Brak TAK
52 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg Brak TAK
53 Lubera Teresa Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
54 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg PAVLO TEAM TAK
55 Machowska Aneta Korabina Bieg Brak NIE
56 Machowska Aneta Korabina Bieg Pani NIE
57 Maciałek Jerzy Mielec Bieg Brak TAK
58 Małek Paweł Rzeszów Bieg DecaRUN Rzeszów TAK
59 Margańska Stanisława Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
60 Marut Mariusz Raniżów Bieg Brak TAK
61 Materna Dawid Rzeszow Bieg Asseco Active Team NIE
62 Mazurkiewicz Wojciech Mielec Bieg DoPorzyguAlboWcale TAK
63 Nicgorsk-Kruczek Barbara Rzeszów Bieg RunBabyRun TAK
64 Niedzielski Paweł Rzeszów Bieg Brak NIE
65 Obcowski Artur Stare Sioło Marsz NW Run Run Oleszyce TAK
66 Oczoś Renata Chmielnik Bieg Brak TAK
67 Odrowski Tomasz Rzeszów Bieg Lamba NIE
68 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW KKNW TAK
69 Olszowy Danuta Kolbuszowa Górna Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
70 Orzechowski Grzegorz Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
71 Ozga Łukasz Rzeszów Bieg Burza Endurance Team TAK
72 Pabian Agnieszka Niedomice Bieg Husaria Race Team NIE
73 Paluch Lucyna Poręby Dymarskie Bieg Run Lucy TAK
74 Pałka Karolina Racławówka Bieg Centrum Animacji Społecznej NIE
75 Pasierb Damian Kolbuszowa Górna Bieg Brak TAK
76 Pastuszek Karolina Rzeszów Bieg Brak NIE
77 Pawlina Halina Kolbuszowa Marsz NW KKNW TAK
78 Pecka Małgorzata Rzeszów Bieg RunbabyRun TAK
79 Pelczar Krzysztof Krościenko Wyżne Marsz NW Brak NIE
80 Pelczar Beata Krościenko Wyżne Marsz NW Brak NIE
81 Pięch Karolina Rzeszów Bieg RKM Sopelek TAK
82 Piechota Adam Wola Mielecka Bieg Brak NIE
83 Piekło Paweł Rzeszów Bieg Brak NIE
84 Pokrywa Beata Sędziszów Małopolski Bieg Brak TAK
85 Polniaszek Jakub Dębica Marsz NW Dębickie Gepardy TAK
86 Przeździak Robert Kolbuszowa Górna Bieg Brak NIE
87 Pyrzak Jacek Rzeszów Bieg Centrum Animacji Społecznej NIE
88 Pytlak Adam Kolbuszowa Marsz NW KKNW KOLBUSZOWA TAK
89 Pytlak Urszula Kolbuszowa Marsz NW KKNW KOLBUSZOWA TAK
90 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów Bieg WŻW Rzeszów TAK
91 Rabiejewski Zbigniew Rzeszów Bieg WŻW Rzeszów NIE
92 Rak Zbigniew RzeszÓw Bieg Brak TAK
93 Róg Danuta Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
94 Rączka Mateusz Kolbuszowa Bieg Brak NIE
95 Rogowski Tomasz Mielec Bieg Brak TAK
96 Ropel Rafał Kolbuszowa Bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
97 Rozenbajgier Helena Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
98 Rusin Marcin Rzeszów Bieg Brak NIE
99 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg Brak TAK
100 Sarad Krzysztof Tarnow Bieg Spartanska Dzicz NIE
101 Sarna Kamil Krasne Bieg Brak TAK
102 Selwa Andrzej Kolbuszowa Bieg Bieg TAK
103 Serafin Anna Gorzyce Marsz NW Face Nordic Walking Team TAK
104 Sikora Marcin Głogów Małopolski Bieg PSTK TAK
105 Sitko Małgorzata Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
106 Snopkowski Krystian Kolbuszowa Bieg Brak TAK
107 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów Bieg RunBabyRun TAK
108 Sokół Anna Brzeźnica Marsz NW Czarne Gryfy TAK
109 Sokół Anna Brzeźnica Marsz NW Czarne Gryfy NIE
110 Sokół Wiktor Brzeźnica Bieg Mustangi TAK
111 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Marsz NW PTG Sokół Rymanów NIE
112 Spirała Janusz Rzeszów Bieg RKM SOPELEK TAK
113 Stach Marcin Zarzecze Bieg TAK
114 Stachurski Mirosław Rzeszów Bieg Spartan Training Group Rzeszów TAK
115 Stan Filip Kolbuszowa Bieg Brak NIE
116 Starzec Paweł Kolbuszowa Bieg Brak NIE
117 Stec Lucyna Rzeszów Marsz NW Brak TAK
118 Strzok Grzegorz Dębica Bieg Dębickie Gepardy TAK
119 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
120 Stysiał Witold Nowa DĘba Bieg 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY NIE
121 Sudoł Maria Kolbuszowa Marsz NW Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
122 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
123 Tuczapski Piotr Rzeszów Bieg xRunners TAK
124 Walat Adrian Rzeszów Bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp NIE
125 Wójcik Bożena Niedzwiada Bieg Brak NIE
126 Węgrzyn Monika Widełka Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK
127 Wąsik Marzena Korabina Bieg Pani NIE
128 Wąsik Jan Korabina Bieg Pan NIE
129 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski Bieg PZPN NIE
130 Wiatr Mateusz Rzeszów Bieg Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie TAK
131 Wicherski Grzegorz Wola Mielecka Bieg Brak TAK
132 Wodka Dawid Mielec Bieg WW Team TAK
133 Wróbel Jakub Kolbuszowa Bieg Brak TAK
134 Wróbel Halina Kolbuszowa Marsz NW KKNW TAK
135 Wróbel Bogusław Kolbuszowa Marsz NW KKNW TAK
136 Wyskiel Maciej Dynow Bieg Kigai Ju-Jitsu NIE
137 Załucka Maria Zaduszniki Bieg Brak NIE
138 Załucka Justyna Zaduszniki Bieg Brak NIE
139 Zderski Paweł Nowa Dęba Bieg OSPWL DĘBA TAK
140 Zuber Karolina Kolbuszowa Bieg Brak TAK