Zawody

Nazwa zawodów:

Tour de Powiśle Dąbrowskie im. oddziału AK „Drewniaki”- Dzieci

Miejsce i termin: Dąbrowa Tarnowska, 2019-06-15
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Jednostka Strzelecka Strzelec 3059 Dąbrowa Tarnowska im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego oraz Związek Strzelecki “STRZELEC” Józefa Piłsudskiego JS 2083 im. gen. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej
e-mail: strzelecjs2083@gmail.com

ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY
Wyścig organizowany jest przez grono Strzelców z jednostki JS 2083 oraz jej sympatyków.
Komitet Organizacyjny Wyścigu:
Kierownik wyścigu: chor. ZS Tomasz Żyguła
Sędzia Główny: st. sierż. ZS Mariusz Grzebieniowski

Opis zawodów: TRASA WYŚCIGU
Start i meta – MOPS, ul. Kościuszki, Dąbrowa Tarnowska
Trasa dla dzieci JUNIOR (asfalt):
2km

Trasa dla dzieci SENIOR (asfalt,)
7km

ZGŁOSZENIA
Zawodnicy zgłaszają się elektronicznie na stronie www.timekeeper.pl do 12 czerwca do godz. 24:00. Do 9 czerwca opłata startowa dla dorosłych wynosi 25zł, a dla dzieci 15zł. Od 10 czerwca opłata startowa dla dorosłych wynosi 35zł, a dla dzieci 25zł.
Osoby, które nie dokonają wpłaty do 12 czerwca będa usuwane z listy startowej.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Babiarz Amelia Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak NIE
2 Basiaga Angelika Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak NIE
3 Bułat Dawid Oleśnica SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
4 Bułat Milena Oleśnica JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
5 Burzec Szymon Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
6 Cholewa Miłosz Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
7 Cholewa Otylia Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
8 Cioch Adam Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
9 Cioch Zofia Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
10 Cioch Przemysław Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
11 Drąg Jakub Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
12 Gancarczyk Amelia Anna Nieszkowice Małe JUNIOR- do 10 lat Bike Team Łąkta Górna TAK
13 Gancarczyk Jakub Nieszkowice Małe JUNIOR- do 10 lat Bike Team Łąkta Górna TAK
14 Grzebyk Maciek Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak NIE
15 Grzebyk Natan Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
16 Grzebyk Maciek Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat SP 1 w Dąbrowie Tarnowskiej NIE
17 Kiełbania Jakub Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Football Academy TAK
18 Kopała Franciszek Stalowa Wola JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
19 Kopała Aleksander Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat 1986 TAK
20 Kopała Adriana Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
21 Kowal Tymon Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
22 Lichorobiec Aleksandra Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak NIE
23 Żyguła Antonina Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
24 Żyguła Bartosz Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
25 Łabędź Eryk Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
26 Świerzb Lena Oleśnica JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
27 Świerzb Dominik Oleśnica SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
28 Marciniec Miłosz Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
29 Minor Marcin Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak NIE
30 Mol Filip Nieczajna Górna JUNIOR- do 10 lat Brak NIE
31 Mol Nina Nieczajna Górna JUNIOR- do 10 lat Brak NIE
32 Mytyś Jakub Wola Rzędzińska SENIOR- 11-15 lat TAK
33 Mytyś Jakub Wola Rzędzińska SENIOR- 11-15 lat NIE
34 Mytyś Bartłomiej Wola Rzędzińka JUNIOR- do 10 lat brak TAK
35 Nosek Szymon Milówka SENIOR- 11-15 lat UKS PG Wojnicz NIE
36 Pol Antoni Luszowice JUNIOR- do 10 lat LUSZOWICE TAK
37 Prorok Jakub Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
38 Prorok Szymon Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
39 Ryczek Adrian Morzychna SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
40 Rzeszut Kajetan Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat FOOTBALL ACADEMY TAK
41 Rzeszut Kacper Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat MLKS DĄBROVIA TAK
42 Serwin Filip Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak NIE
43 Sikorski Mateusz Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
44 Soja Emilia Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
45 Soja Kacper Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
46 Soja Filip Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
47 Sojka Szymon Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
48 Sołtys Magdalena Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
49 Taraska Kamil Dąbrowa Tarnowska JUNIOR- do 10 lat Brak TAK
50 Trela Dawid Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat RYSIANKA TAK
51 Trela Dawid Dąbrowa Tarnowska SENIOR- 11-15 lat Rysianka Team NIE
52 Trela Maja Węgierska Górka JUNIOR- do 10 lat Rysianka Team TAK
53 Tyrpa MikoŁaj Skawina JUNIOR- do 10 lat Brak NIE
54 Wajda Kamil Olesno SENIOR- 11-15 lat Brak TAK
55 Zębowa Zupa Nibusko JUNIOR- do 10 lat Brak NIE