Zawody

Nazwa zawodów:

V PĘTLA CHECHELSKA

Miejsce i termin: Nakło-Chechło, 2019-06-15
Organizator: Organizatorem biegu jest Urząd Gminy Świerklaniec z siedzibą w Świerklańcu przy ulicy Młyńskiej 3. Współorganizatorem imprezy jest Grupa Biegowa UFOKI.
Opis zawodów: Uczestnictwo

– Do startu zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy ukończyli 16-ty rok życia.
– Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu.
– Organizator nie zapewnia uczestnikom ubezpieczenia OC.
– Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność, co potwierdza własnoręcznym podpisem pod oświadczeniem o zdolności do udziału w biegu.
– Wszyscy zawodnicy startujący w biegu muszą zostać zweryfikowaniu w biurze zawodów w dniu 15.06.2019 r.
– Warunkiem uczestnictwa jest przypięcie numeru startowego w widocznym miejscu.
– Uczestnicy na trasie biegu mają obowiązek stosowania się do poleceń osób zabezpieczających trasę biegu.

Zgłoszenia

– Uczestnictwo w zawodach można zgłaszać wyłącznie drogą internetową poprzez rejestrację na wskazanej przez organizatora stronie.
– Organizatorzy nie pobierają opłaty startowej za uczestnictwo w biegu.
Limit uczestników biegu wynosi 250 osób.

W przypadku wyczerpania limitu zapisy do biegu zostaną zamknięte, a w dniu startu nie będzie możliwości zgłoszenia się do zawodów.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamek Dariusz Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
2 Adamek Monika Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
3 Adamek Zbigniew Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
4 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Bieg 5180m Google PAE Team NIE
5 Bieńkowski Robert Pyskowice Bieg 5180m Brak NIE
6 Bigda Józef Tarnowskie Góry Bieg 5180m Biegam bo lubię NIE
7 Błasiok Emilia Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
8 Bodora Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5180m Polbruk NIE
9 Bożek Artur Bytom Bieg 5180m Cidry Lotajom NIE
10 Broda Tomasz Nowe Chechło Bieg 5180m Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe NIE
11 Bruch Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
12 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg 5180m Bujo My … NIE
13 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg 5180m Bujo My … NIE
14 Bujoczek Marcelina Nakło Śląskie Bieg 5180m Bujo my… NIE
15 Bujoczek Wojciech Orzech Bieg 5180m Ufoki NIE
16 Chmielorz Józef Lędziny Bieg 5180m Carbon OCR Racing Team NIE
17 CieszyŃski Wojciech Tarnowskie GÓry Bieg 5180m Brak NIE
18 Cofałka Piotr Świerklaniec Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
19 Cyl Joanna NakŁo ŚlĄskie Bieg 5180m UFOKI SWIERKLANIEC NIE
20 Cyl Michał Nakło Sląskie Bieg 5180m UFOKI ŚWIERKLANIEC NIE
21 Czaja Edward Tarnowskie Góry Bieg 5180m Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
22 Czapla Łukasz Miasteczko śląskie Bieg 5180m Brak NIE
23 Damaszek Grzegorz Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
24 Darlińska Ewa Zabrze Bieg 5180m Brak NIE
25 Darsicka-Mączka Roksana Piekary Śląskie Bieg 5180m Team Urodzeni Biegacze NIE
26 Domańska-Grzona Sabina Nakło Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
27 Don Adam Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
28 Dragon Marek Nakło Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
29 Dyr Krzysztof Bytom Bieg 5180m TimtirimtimTeam NIE
30 Dziembała Anna Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
31 Figlus Julia Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
32 Francik Janina Orzech Bieg 5180m Brak NIE
33 Gansiniec Katarzyna Kalety Bieg 5180m Brak NIE
34 Ganz Marcin Tarnowskie Góry Bieg 5180m ZaKwasy Team NIE
35 Górska Beata Bytom Bieg 5180m Brak NIE
36 Gocławski Dominik Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
37 Godlewska Justyna Nowe Chechło Bieg 5180m UFOKI NIE
38 Godlewski Jakub Nowe Chechło Bieg 5180m UFOKI NIE
39 Gola Dominika Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
40 Gola Dominika Nowe Chechło Bieg 5180m Pani NIE
41 Gondek Mirosław Bytom Bieg 5180m TimtirimtimTeam NIE
42 Grochowska Sylwia Bytom Bieg 5180m Brak NIE
43 Grochowski Zbigniew Bytom Bieg 5180m Brak NIE
44 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg 5180m Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
45 Grzebiela Błażej Kalety Bieg 5180m NicroTeam NIE
46 Grzona Krzysztof Nakło Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
47 Gutowski Adam Świerklaniec Bieg 5180m Brak NIE
48 Gwiżdż Laura Nowe Chechło Bieg 5180m brak NIE
49 Hajda Justyna Tarnowskie Góry Bieg 5180m Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
50 Harwig Patryk Radzionków Bieg 5180m Brak NIE
51 Haupt Aleksander Chorzów Bieg 5180m Brak NIE
52 Henkelman Wiktoria Nowe Chechło Bieg 5180m brak NIE
53 Hewig Dominika Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
54 Hewig Marek Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
55 Hewig Bartosz Nowe Chechło Bieg 5180m Juventus Piekary Śląskie NIE
56 Jankowski Sebastian Pyskowice Bieg 5180m Brak NIE
57 Janoszka Julia Zabrze Bieg 5180m Ślązacy Biegają NIE
58 Jarosz Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
59 Jaskólski Piotr Chorzów Bieg 5180m Carbon ocr Racing team NIE
60 Jaskólski Szymon Katowice Bieg 5180m Carbon OCR Racing Team NIE
61 Jeżewski Michał Sosnowiec Bieg 5180m WIKING Team NIE
62 Kalinowska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
63 Kalinowski Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
64 Kalinowski Jan Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
65 Kamińska Emilia Nowe Chechlo Bieg 5180m Brak NIE
66 Kamiński Rafał Radzionków Bieg 5180m Brak NIE
67 Kapała Magdalena Nowe Chechło Bieg 5180m Ufoki NIE
68 KapaŁa Krystian Nowe ChechŁo Bieg 5180m Brak NIE
69 KapaŁa Brygida Nowe ChechŁo Bieg 5180m Brak NIE
70 KapaŁa Dominik Nowe ChechŁo Bieg 5180m Brak NIE
71 KapaŁa Lilianna Nowe ChechŁo Bieg 5180m Brak NIE
72 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 5180m GOGGLE PAE TEAM / Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
73 Kasperczyk Aleksandra Ruda Śląska Bieg 5180m Brak NIE
74 Kasperek Katarzyna świętochłowice Bieg 5180m Brak NIE
75 Kasperek Dominik świętochłowice Bieg 5180m Brak NIE
76 Kaszuba Grzegorz Tworóg-Koty Bieg 5180m Happy Team Orzel Koty NIE
77 Keller Patryk Bytom Bieg 5180m Ślązacy Biegają NIE
78 Keller Iwona Bytom Bieg 5180m Ślązacy Biegają NIE
79 Keller Mariusz Bytom Bieg 5180m Ślązacy Biegają NIE
80 Klębowski Sebastian Bytom Bieg 5180m Brak NIE
81 Klimaj Przemysław Piekary Śląskie Bieg 5180m CWo NIE
82 Klimaj Marcin Piekary Śląskie Bieg 5180m CWo NIE
83 Klimaj Bartłomiej Nakło Śląskie Bieg 5180m CWO NIE
84 Klimaj Jakub Nakło Śląskie Bieg 5180m CWo NIE
85 Kokot Klaudiusz Nakło Śląskie Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
86 Kokot Klaudiusz Nakło Śląskie Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
87 Konicz Daniel Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
88 Konieczny Andrzej Nowe Chechło Bieg 5180m Nowe Chechło NIE
89 Kowalczyk Anna Świętochłowice Bieg 5180m LECYMY DURŚ & #redlips NIE
90 Kowalczyk Marcin Świętochłowice Bieg 5180m #redlips NIE
91 Krupowies Kamila Bytom Bieg 5180m Brak NIE
92 Książek Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg 5180m NASA NIE
93 Kubkowski Mateusz Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
94 Kuleszewicz Justyna Bytom Bieg 5180m Brak NIE
95 Kuś Andrzej Miasteczko Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
96 Kurda Mateusz Radzionków Bieg 5180m Brak NIE
97 Kwaśny Kinga Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
98 Lasecki Robert Nakło Śląskie Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
99 Lipiński Dawid Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
100 Lukoszek Wojciech Miasteczko Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
101 Łapinska Sandra Piekary Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
102 Łapinski Łukasz Świerklaniec Bieg 5180m Brak NIE
103 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
104 Ścibiorski Paweł Piekary Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
105 Ścisły Mateusz Świerklaniec Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
106 Łozinska Karolina Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
107 Łukaszewicz Łukasz Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
108 Malecki Jacek Świętochłowice Bieg 5180m Ślunskie ElwRUNery NIE
109 Mantajewska Ewa Tarnowskie Gory Bieg 5180m Brak NIE
110 Marcinkowski Adrian Piekary Śląskie Bieg 5180m NIE
111 Materla Marcin Nakło Śląskie Bieg 5180m Bujo my… NIE
112 Michalik Tomasz Nowe Chechło Bieg 5180m Nowe Chechło NIE
113 Milka Weronika Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
114 Miś Katarzyna Radzionków Bieg 5180m Cidry Lotajom NIE
115 Mocek Maciej Tarnowskie Góry Bieg 5180m Iron Maiden NIE
116 Mrozek Adam Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
117 Nawrot Marek Miasteczko Śląskie Bieg 5180m Bieg z Chrystusem! NIE
118 Nawrot Magdalena Miasteczko Śląskie Bieg 5180m Bieg z Chrystusem! NIE
119 Niesporek Marian Piekary Śląskie Bieg 5180m Lecymy Durś NIE
120 Nowak Sebastian Orzech Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
121 Nowak Sebastian Nowe Chechlo Bieg 5180m Brak NIE
122 Ogórek Adam Chorzów Bieg 5180m Batory Loto NIE
123 Ogórek Wioletta Chorzów Bieg 5180m Batory Loto NIE
124 Olejniczak Maciej Tarnowskie Góry Bieg 5180m BWH NIE
125 Openchowski Rafał Boruszowice Bieg 5180m Brak NIE
126 Opiełka Agata Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
127 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg 5180m NIE
128 Pająk Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
129 Pankiewicz Ewelina Żędowice Bieg 5180m Brak NIE
130 Piecuch Anna Nowe Chechło Bieg 5180m dorwij gamonia NIE
131 Piecuch Zbigniew Nowe Chechło Bieg 5180m dorwij gamonia NIE
132 Piela Michał Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
133 Piontek Magdalena Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
134 Platen Jerry Bytom Bieg 5180m PL@10? NIE
135 Plaza Agata Orzech Bieg 5180m Brak NIE
136 Plaza Dionizy Orzech Bieg 5180m Brak NIE
137 Plaza Dionizy Orzech Bieg 5180m Brak NIE
138 Plaza Daniel Orzech Bieg 5180m Brak NIE
139 Polchlopek Janusz Chorzów Bieg 5180m Brak NIE
140 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg 5180m Srebrne Miasto Tarnowskie Góry NIE
141 Polechoński Paweł Świerklaniec Bieg 5180m brak NIE
142 Połańska Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
143 Poskróbek Patryk Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
144 Preficz Robert Radzionków Bieg 5180m Cidry Lotajom NIE
145 Przybyła Paulina Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
146 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg 5180m F4/Srebrni Biegacze T.G/Morsy z Chechła Rodem NIE
147 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg 5180m PRO WINDOW TEAM Tarnowskie Góry NIE
148 Sałapata Przemysław Hanusek Bieg 5180m Brak NIE
149 Schlagner Karol Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
150 Schlagner Henryk Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
151 Siek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg 5180m Czarnypudel NIE
152 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 5180m GOGGLE PAE TEAM / Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
153 Sitek Marcin Bytom Bieg 5180m Brak NIE
154 Skop Paweł Psary Bieg 5180m TERMOSPEF NIE
155 Skop Florian Psary Bieg 5180m TERMOSPEF NIE
156 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 5180m Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
157 Słota Andrzej Piekary Śląskie Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
158 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 5180m Davids CamStudio NIE
159 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Siemianowice i przyjaciele biegają NIE
160 Sołtysik Kamil Orzech Bieg 5180m Ufoki Świerklaniec NIE
161 Sosna Kamil Miasteczko Śląskie Bieg 5180m ACIP NIE
162 Stasiczek Stanisław Pszczyna Bieg 5180m Brak NIE
163 Sulej Grzegorz Piekary Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
164 Synowiec Jacek NakŁo ŚlĄskie Bieg 5180m Brak NIE
165 Szatka Katarzyna Bytom Bieg 5180m Zakwas team NIE
166 Szatka Tomasz Bytom Bieg 5180m Zakwas team NIE
167 Szczepanik Sandra Bytom Bieg 5180m Szombierki Dream Team NIE
168 Szolc Klaudia Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
169 Szolc Sylwia Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
170 Szołtysik Natalia Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
171 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
172 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg 5180m Decathlon CAR Gliwice NIE
173 Tomala Angelika Swierklaniec Bieg 5180m Brak NIE
174 Tomaszewska Izabela Tarnowskie Góry Bieg 5180m WKB Meta Lubliniec NIE
175 Tyczynski Ryszard Piekary Śląskie Bieg 5180m Lecymy durs NIE
176 Tyczynski Ryszard Piekary Śląskie Bieg 5180m Lecymy durs NIE
177 Ulatowska Monika Mierzęcice Bieg 5180m Brak NIE
178 Ulatowski Tomasz Mierzęcice Bieg 5180m Brak NIE
179 Wachla Rafał Radzionków Bieg 5180m Toursport Running Team NIE
180 Wajda Kamil Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
181 Wajda Bogdan Świerklaniec Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
182 Waligóra-Wylezek Monika Swierklaniec Bieg 5180m UFOKI Swierklaniec NIE
183 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 5180m GBR KajTaMeta NIE
184 Wasążnik Jarosław Nakło Śląskie Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
185 Watoła Marek Pyskowice Bieg 5180m M&M NIE
186 Wawrzynkiewicz Kamila Zabrze Bieg 5180m Brak NIE
187 Wcisło Michał Katowice Bieg 5180m Brak NIE
188 Weber Dominik Nakło Śląskie Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
189 Weber Anna Nakło Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
190 Weber Anna Nakło Śląskie Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
191 Widera Rafał Nowe Chechło Bieg 5180m Brak NIE
192 Widłok Kinga Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE
193 Wieczorek Joanna Nowe Chechło Bieg 5180m UFOKI NIE
194 Wildner Witold Bytom Bieg 5180m Timtirimtim Team NIE
195 Wojtacha Michal Świerklaniec Bieg 5180m Ufoki Świerklaniec NIE
196 Wolańska Ewa Bytom Bieg 5180m Brak NIE
197 Woźniak Michał Sączów Bieg 5180m Brak NIE
198 Wylężek Marek Świerklaniec Bieg 5180m UFOKI Świerklaniec NIE
199 Wylężek Łukasz Nakło Śląskie Bieg 5180m Brak NIE
200 Zając Wojciech Radzionków Bieg 5180m Eko-Tech NIE
201 Zbijowska Magda Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
202 Zoremba Jan Tarnowskie Góry Bieg 5180m Brak NIE
203 Zorzycka Milena Nowe Chechło Bieg 5180m Olimpijczyk Nowe Chechło NIE