Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg i Zawody Nordic Walking im. Jana Pawła II

Miejsce i termin: Lesko, 2019-06-01
Organizator: Organizatorzy:
Burmistrz Miasta i Gminy Lesko,
Sport Lesko Spółka z o.o. w Lesku
Leskie Centrum Edukacji i Sportu

Opis zawodów: Program imprezy:
9:00 – 10.30 – weryfikacja zgłoszeń i odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów,
11.00 – start biegu na dystansie 6 km,
11.10 – start Nordic Walking – 4,5 km,
13.15 – ceremonia dekoracji zwycięzców.

Warunki uczestnictwa:
Posiadanie aktualnych badań lekarskich lub złożenie podpisu pod oświadczeniem
o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu i zawodach Nordic Walking oraz uczestnictwie na własną odpowiedzialność,
Ukończony 14 rok życia,
Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, muszą obowiązkowo posiadać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów, zezwalających na start w biegu i w zawodach Nordic Walking,

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Sanok Bieg- 6km Amrożkiewicz Team/San – Reh Bogdan Gromek NIE
2 Amrożkiewicz – Gromek Judyta Sanok Bieg- 6km Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan Gromek NIE
3 Biega Mariusz Niebieszczany Nordic Walking- 4,5km Sanok Ski Team TAK
4 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking- 4,5km Samotni Wędrowcy NIE
5 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne Bieg- 6km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
6 Bończak Ewa Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
7 Brzozowska Natalia Lesko Bieg- 6km Brak TAK
8 Budzisz Marlena Ustrzyki Dolne Bieg- 6km Brak TAK
9 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg- 6km Resovia NIE
10 Czaja Wacław Przemyśl Bieg- 6km Brak TAK
11 Dacko Oskar Lesko Bieg- 6km Brak TAK
12 Demkowicz Justyna Lesko Bieg- 6km Brak NIE
13 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne Bieg- 6km MKS Halicz TAK
14 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Bieg- 6km MKS Halicz TAK
15 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne Bieg- 6km MKS Halicz TAK
16 Dybaś Sabina Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
17 Dziubaszewska Ewa Rymanów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
18 Fedak Grzegorz Sanok Bieg- 6km PASS Running Team TAK
19 Fedak Bohdan Zagórz Bieg- 6km Klub Pod Wisienką NIE
20 Federowiat Małgorzata Hoczew Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
21 Foryś Wlodzimierz Jasło Bieg- 6km ULKS Technik Trzcinica TAK
22 Furmanek Czesław Jasło Bieg- 6km Brak TAK
23 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie Nordic Walking- 4,5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
24 Gałęza Alina Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
25 Gawłowski Tomasz Lesko Bieg- 6km Brak TAK
26 Gazdowicz Michał Przysietnica Bieg- 6km Brzozowski Klub Biegacza TAK
27 Górniak Stanisław Widacz Bieg- 6km Finisz Rymanów TAK
28 Górniak Kamil Widacz Bieg- 6km Finisz Rymanów TAK
29 Gerbisz Zenona Manasterzec Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
30 Głuszko Przemysław Berezka Bieg- 6km Solina team / Runonline.pl team TAK
31 Horodejczuk Mateusz Rudenka Bieg- 6km SMS MIELEC NIE
32 Jablczyk-Pempus Dorota Przemysl Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
33 Jachimowski Jarosław Wujskie Bieg- 6km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
34 Jastrząb Piotr Lesko Bieg- 6km Dekan Lesko TAK
35 Kaczmarski Artur Lesko Bieg- 6km Brak TAK
36 Kaczmarski Wojciech Jankowce Bieg- 6km Brak TAK
37 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg- 6km Perfect Runner Team NIE
38 Kardasz Marek Polańczyk Bieg- 6km Solina Team NIE
39 Kardasz Marek Polańczyk Bieg- 6km Solina Team NIE
40 Kedzierski Radosław Rzeszów Bieg- 6km Brak NIE
41 Kobiałka-Banyś Emilia Lesko Nordic Walking- 4,5km LCEiS NIE
42 Kobos Kamila Ustrzyki Dolne Bieg- 6km Brak TAK
43 Kopczak Agata Sanok Bieg- 6km Brak NIE
44 Kopecka Barbara Sanok Nordic Walking- 4,5km Urząd Miasta TAK
45 Koszela Andrzej Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
46 Kowalczyk Dagmara Sanok Bieg- 6km Brak NIE
47 Krawczyk Krzysztof Żeglce Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
48 Krawczyk Małgorzata Żeglce Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
49 Krok Krzysztof Muszyna Bieg- 6km niezrzeszony TAK
50 Krokowski Wojciech Jasło Bieg- 6km BWG Ekonomic NIE
51 Krzywdzik Eugenia Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
52 Kwilman Adriana Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
53 Lalik Barbara Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
54 Latusek Joanna Zagórz Bieg- 6km Brak NIE
55 Latusek Katarzyna Zagórz Bieg- 6km Brak NIE
56 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne Bieg- 6km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
57 Łuczycka Iwona Hłomcza Bieg- 6km Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
58 Łukowski Mateusz Sanok Bieg- 6km Brak TAK
59 Maślak Marzena Sanok Bieg- 6km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
60 Mazurkiewicz Magdalena Lesko Nordic Walking- 4,5km Urząd MIasta TAK
61 Michalska Marta Lesko Bieg- 6km Zespół Szkół Leśnych w Lesku TAK
62 Michalska Janina Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
63 Michorczyk Beata Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
64 Moskal Marzena Krosno Bieg- 6km Brak NIE
65 Niepokój Radosław Wrocanka Nordic Walking- 4,5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
66 Nieznański Zbigniew Zagórz Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
67 Ochyra Konrad Lesko Bieg- 6km Solina Team TAK
68 Olejarski Marcin Pruchnik Bieg- 6km Brak NIE
69 Oronowicz Marta Munina Bieg- 6km Brak NIE
70 Pajestka Wojtek Sanok Bieg- 6km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ NIE
71 Pasieka Agnieszka Ustrobna Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
72 Paszko Iwona Tarnawa Dolna Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
73 Pempuś Magdalena Przemysl Bieg- 6km UKS Tempo 5 NIE
74 Pempuś Remigiusz Przemysl Bieg- 6km UKS Tempo 5 NIE
75 Pempuś Bernard Przemysl Bieg- 6km Przemyski Klub Biegacza NIE
76 Pięta Mateusz Lesko Bieg- 6km Cebula Run NIE
77 Piszczyk Sławomir Lipinki Bieg- 6km Bracia P. TAK
78 Piszczyk Szymon Lipinki Bieg- 6km BRACIA P TAK
79 Pocałuń Adam Zagórz Nordic Walking- 4,5km ZKN “Sokół” Zagórz TAK
80 Pokorska Marlena Lesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
81 Rabicka-Lubas Joanna Hoczew Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
82 Rogoz Aneta Straszydle Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
83 Roś Janina Sanok Nordic Walking- 4,5km zaprzyjaźniona z Urząd Miasta TAK
84 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Bieg- 6km Samotny Wilk NIE
85 Sęk Wiesław Pruchnik Bieg- 6km Perfect Runner Team TAK
86 Skórski Tadeusz Lesko Bieg- 6km Brak NIE
87 Sobejko Artur Bolestraszyce Bieg- 6km Przemyski Klub Biegacza TAK
88 Stec Lucyna Rzeszów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
89 Szmyd Piotr Krosno Bieg- 6km Brak TAK
90 Szuba Krzysztof Sanok Bieg- 6km Brak TAK
91 Szulc Joanna Lesko Bieg- 6km UMiG Lesko NIE
92 Szymula Paula Ustjanowa Górna Bieg- 6km Brak TAK
93 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne Bieg- 6km Solina team/Sen sołtysa TAK
94 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Nordic Walking- 4,5km Brak TAK
95 Walczak Szymon Krościenko Wyżne Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
96 Werbowicz Michał Hoczew Nordic Walking- 4,5km Hoczew NIE
97 Werbowicz Agnieszka Hoczew Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
98 Wethacz Dariusz Cisna Bieg- 6km AZS Sanok NIE
99 Wilk Wacław Rzeszów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
100 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg- 6km Brak NIE
101 Zapołoch Bożena Sanok Bieg- 6km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej NIE