Zawody

Nazwa zawodów:

IV Wojewódzki Bieg Szerzawski

Miejsce i termin: Szerzawy (świętokrzyskie), 2019-06-09
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pawłowie,
Pawłów 45, 27-225 Pawłów
Opis zawodów: V. TERMIN I MIEJSCE
1. Bieg odbędzie się 9 czerwca 2019 r. w Szerzawach.
2. Start i meta zawodów umiejscowione zostaną na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach, a główna trasa biegu odbywać się będzie po drodze wojewódzkiej nr 752 oraz drogach gminnych.
3. Bieg główny odbędzie się na dystansie 6000 m.
4. Biuro zawodów znajdować się będzie przy Publicznej Szkole Podstawowej w Szerzawach.
5. Dokładana trasa biegu dostępna będzie na stronach: https://goskir.pawlow.pl i https://sgpp.org.pl.

ZAWODY BEZPŁATNE

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Artomski Grzegorz Mofrze klasy 0-2 dystans 300m Modrzewie NIE
2 Ćwikła Adrian Warszówek klasy 0-2 dystans 300m Bral NIE
3 Bachmatiuk Marcin Warszówek Bieg Główny – 6km Brak NIE
4 Bado Krzysztof Trzeszków klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
5 Bado Aleksandra Trzeszków klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
6 Banaszczyk Maja Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Juventa-kobex Starachowice NIE
7 Baranska Amelia Rudnuk klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
8 Bartłomiej Rybiński Proszowice klasy 5-6 dystans 800m RUN RYBKA RUN NIE
9 Bielacha Maciej Miedziana Góra Bieg Główny – 6km Mechanik i Przyjaciele NIE
10 Bieluń Arnold Rudki Bieg Główny – 6km Brak NIE
11 Biernacka Katarzyna Radom Marsz NW – 6km Szakal NIE
12 Błażejewski Rafał Wiśniówek klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
13 Borkowska Magdalena Rudnik klasy 5-6 dystans 800m lkb.rudnik NIE
14 Brudka Bartosz Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
15 Brudka Anna Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
16 Brzózka Katarzyna SkarŻysko-Kamienna klasy 7-8 dystans 1500m Czarnecki Run Team NIE
17 Bugajska Maja Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
18 Chmiel Beata Bilcza Marsz NW – 6km Nordic Scyzoryki NIE
19 Chmiel Natalia Bilcza szkoły średnie 1800m KKL NIE
20 Cieślik Wiktoria Godów klasy 5-6 dystans 800m brak NIE
21 Cieślik Filip Godów klasy 0-2 dystans 300m brak NIE
22 CieŚlik Konrad Starachowice Bieg Główny – 6km SURVIVAL CK NIE
23 Ciemiega Jakub Rudnik szkoły średnie 1800m lkb.rudnik NIE
24 Ciepluch Beata Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
25 Cisowska Barbara Kielce Bieg Główny – 6km BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ NIE
26 Czarnota MaŁgorzata GĄsawy RzĄdowe Bieg Główny – 6km RLTL ZTE RADOM NIE
27 Dawgiert Daniel Kielce Bieg Główny – 6km Brak NIE
28 Dąbek Nikola Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Juventa Kobex Starachowice NIE
29 Dąbrowska Dominika Pawłow klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
30 Dąbrowski Przemysław Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
31 Długosz Zosia Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
32 Dodzic Zuzanna Modrzewie klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
33 Dróżdż Zofia Starachowice klasy 5-6 dystans 800m KLKS Juventus Kobex Starachowice NIE
34 Dudek Sylwester Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
35 Dudzic Zuzanna Szerzawy klasy 7-8 dystans 1500m Juventa Kobex Starachowice NIE
36 Dyk Krystian Łomno klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
37 Dyk Gabriela Łomno klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
38 Dylewski RadosŁaw AmbroŻÓw klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
39 Dziułka Maksymilian Godów klasy 0-2 dystans 300m LKB Rudnik NIE
40 Gagat Mateusz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km Brak NIE
41 Gaździk Wojciech Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
42 Gaździk Krzysztof Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
43 Gałek Kacper Łomno szkoły średnie 1800m Brak NIE
44 Gałek Eryk Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
45 Gałek Julia Brzezie klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
46 Gałka Kacper Kałków klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
47 Gałka Lenka Kałków klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
48 Gałka Piotr Kałków Bieg Główny – 6km Brak NIE
49 Gałka Stanisława Kałków Marsz NW – 6km Brak NIE
50 Gałka Anna Kałków Marsz NW – 6km Brak NIE
51 Garbala Piotr Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
52 Garbala PaweŁ Starachowice klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
53 Gawlak Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km OstroBiec NIE
54 Gawlak Jan Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW – 6km NIE
55 Gawlak Józefa Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW – 6km NIE
56 Górczyńska Stella Ostrowie Świętokrzyski Marsz NW – 6km Brak NIE
57 Górczyńska Ilona Ostrowie Świętokrzyski Marsz NW – 6km Brak NIE
58 GÓrczyŃski Robert Ostrowie Świętokrzyski Bieg Główny – 6km Brak NIE
59 Glina Dominik Radkowice klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
60 Grzegorz Rybiński Proszowice Bieg Główny – 6km RUN RYBKA RUN NIE
61 Grzejszczyk Franek Śniadka Druga klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
62 Grzejszczyk Łukasz Śniadka Druga Bieg Główny – 6km Brak NIE
63 Gursiel Tomasz Kielce Bieg Główny – 6km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE
64 Gwardyś Jakub Wawrzeńczyce klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
65 Heda Paweł Nietulisko Duże Bieg Główny – 6km Brak NIE
66 Hernik Zuzanna Tarczek klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
67 Ignacak Jakub ŚwiŚlina klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
68 Iwan Tomasz Wola Jachowa Bieg Główny – 6km Biegnę żeby Bartek mogł biegać NIE
69 Jagiełło Błażej Wawrzeńczyce Bieg Główny – 6km Mechanik i Przyjaciele NIE
70 Jagiełło Paweł Nieczulice klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
71 Jarosz Dawd Krajków klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
72 Jarosz Dawid Krajków Bieg Główny – 6km Brak NIE
73 Jarosz Wojciech Starachowice Bieg Główny – 6km KLKS JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE NIE
74 Jasion Monika Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km Brak NIE
75 Jastal Piotr Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
76 Jasztal Izabela Pawłów Marsz NW – 6km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
77 Jasztal Izabela Pawłów Bieg Główny – 6km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
78 Jasztal Hanna Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
79 Jóźwik Grzegorz Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
80 Jędrzejewska Anna Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Juventa – Kobex NIE
81 Jop Przemysław Ostrowiec Św. Bieg Główny – 6km 8071 CASTORAMA OSTROWIEC ŚW. NIE
82 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km OstroBiec NIE
83 Juśko Elwira Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW – 6km nie ma NIE
84 Kania Przemyslaw Styków Bieg Główny – 6km DB-TRANS STARACHOWICE NIE
85 Karasinski Michal Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
86 Kardaś Monika Pawłów szkoły średnie 1800m Juventa – Kobex Starachowice NIE
87 Kartasińska Julia Rzepin Kolonia klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
88 Karwacki Mateusz Kielce Bieg Główny – 6km Tamper Code Runner NIE
89 Kasołka Cecylia Bodzentyn Marsz NW – 6km Brak NIE
90 Kasprowicz Igor Skarzysko Kamienna klasy 7-8 dystans 1500m Czarnecki Run Team NIE
91 Katarzyna Zarychta Godow klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
92 Kepa Jakub Rudnik klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
93 Kiepas Zofia Rudnik klasy 5-6 dystans 800m lkb.rudnik NIE
94 Kobylański Fabian Ciepielów klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
95 Koprowska Urszula Wawrzeńczyce klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
96 Kosiarska Karina Bostów Stary szkoły średnie 1800m Łysica Bodzentyn NIE
97 Kosiarski Bartłomiej Nieczulice klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
98 Kowalczyk Mateusz Rataje Bieg Główny – 6km Brak NIE
99 Kowalik Wiktoria Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
100 Kowalik Maria Szerzawy klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
101 Kowalska Kladia Rudnik klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
102 Kowalska Agata Pawłów Marsz NW – 6km Brak NIE
103 Kowalski Daniel Pawłów klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
104 Kozłowska Julia Rzepinek klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
105 Krzewska Maja Rudnik klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
106 Krzyżanowski Paweł Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
107 Krzyżanowski Paweł Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
108 Kubiec Dawid Starchowice Bieg Główny – 6km Juventa-Kobex NIE
109 Kulik Iwona Jawor Bieg Główny – 6km Brak NIE
110 Kulik Klaudia Jawór klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
111 Kułaga Daria Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Juventa KOBEX NIE
112 Kusiak Jakub Rzepin Drugi klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
113 Kusiak Piotr Rzepin Drugi Bieg Główny – 6km Brak NIE
114 Kutera Damian Dabrowa Bieg Główny – 6km Czarnecki Run Team NIE
115 Kutera Kalina Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
116 Kwiatek Michał Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
117 Kwiatek Bianka Rzepin Kolonia klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
118 Kwiatek Karolina Starachowice klasy 7-8 dystans 1500m Juventa-kobex NIE
119 Kwiecień Konrad Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km Brak NIE
120 Kwiecien Kornel Modrzewie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
121 Kwiecien Wiktoria Rudnik klasy 5-6 dystans 800m lkb.rudnik NIE
122 Lasek Jakub Radkowice Kolonia klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
123 Latała Alicja Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
124 Latała Krzysztof Krajków Bieg Główny – 6km Vege Runners NIE
125 Latała Anna Szerzawy Bieg Główny – 6km Brak NIE
126 Latała Jan Szerzawy Bieg Główny – 6km Brak NIE
127 Latała Daniel Stary Jawór klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
128 Latała Daniel Stary Jawór Bieg Główny – 6km Brak NIE
129 Lefek Wiktoria Rzepin Drugi klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
130 Lefek Piotr Wawrzęńczyce klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
131 Lefek Kacper Wawrzęńczyce klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
132 Lepiarz Sylwester Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
133 Lewocha Rafał Jastrząb Bieg Główny – 6km Woźniak RUNNING TEAM NIE
134 Lipa Dominika Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
135 Lipa Bartosz Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
136 Lipa Zuzanna Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
137 Lipa Juliusz Rudnik klasy 5-6 dystans 800m lkb.rudnik NIE
138 Lorek Anna Wawrzeńczyce klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
139 Żelazna Patrycja Pawłów klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
140 ŻŁobecka Aleksandra ŚwiĘtomarz klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
141 ŻŁobecki Piotr ŚwiĘtomarz Bieg Główny – 6km Brak NIE
142 Śmiech Marcin Cząstków Bieg Główny – 6km Brak NIE
143 Masternak Kuba Iwaniska klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
144 Matysek Agnieszka Pawłow Bieg Główny – 6km LKB RUDNIK NIE
145 Matysek Kacper Brzezie klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
146 Matysek Filip Brzezie klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
147 Mężyk Anna Dziurów Bieg Główny – 6km Brak NIE
148 Mergalska Julia Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m PSP Szerzawy NIE
149 Mergalski Dominik Łomno klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
150 Michałowicz Marzena Starachowice Bieg Główny – 6km Zabiegani w ch….:)) NIE
151 Miśkiewicz Bartosz Pawłów Bieg Główny – 6km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus NIE
152 Młynek Marek Ostrowiec Sw. Bieg Główny – 6km Brak NIE
153 Mróz Kamil Ciepielów Bieg Główny – 6km Brak NIE
154 Mróz Jakub Ciepielów klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
155 Nieklan Nikola Starachowice klasy 3-4 dystans 500m JUVENTA KOBEX NIE
156 Nowak Marcin Wawrzeńczyce Bieg Główny – 6km Brak NIE
157 Nowak Alexander GodÓw klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
158 Nowak Dariusz Skarżysko-Kamienna Bieg Główny – 6km 1972 NIE
159 Nowak Jakub Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
160 Nowak Kacper Pawłów klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
161 Nowak Dawid Świętomarz klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
162 Nowak Krystian Świętomarz klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
163 Nowak Wiktor Świętomarz klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
164 Nowak Robert Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
165 Nowak Julia Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
166 Nowak Wiktoria Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
167 Pastuszka Jakub Starachowice Bieg Główny – 6km Scyzory NIE
168 Pawlos Mikolaj Rudnik klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
169 Peryt Maja Starachowice klasy 7-8 dystans 1500m Juventa Kobex NIE
170 Pióro Karol Ambrożów szkoły średnie 1800m Brak NIE
171 Piwnik Aleksandra Godów klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
172 Pocheć Adam Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
173 Pocheć Zuzanna Wawrzęńczyce klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
174 Pocheć Jan Pawłów Bieg Główny – 6km Brak NIE
175 Pocheć Joanna Pawłów Bieg Główny – 6km Brak NIE
176 Pożoga Filip Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Juventa-Kobex NIE
177 Pożoga Julia Śniadka klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
178 Pożoga Szymon Bronkowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
179 Potrzeszcz Grzegorz Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
180 Potrzeszcz Bartosz Rudnik szkoły średnie 1800m lkb.rudnik NIE
181 Potrzeszcz Tomasz Rudnik Bieg Główny – 6km lkb.rudnik NIE
182 Potrzeszcz Bartosz Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
183 Potrzeszcz Michal Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
184 Potrzeszcz Jakub Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
185 Powrózek Dominik Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
186 Powrózek Kacper Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
187 Pozoga Patryk Krajkow klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
188 Pozoga Bartosz Krajkow klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
189 Przygoda Kacper Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
190 Rejkowicz Szymon Rzepin Drugi klasy 7-8 dystans 1500m SKS Star Starachowice NIE
191 Rejkowicz Patrycja Rzepin Drugi klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
192 Roman Karol Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
193 Rusin Irmina Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
194 Rusin Lena Świślina klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
195 Rusin Piotr Świślina klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
196 Rusin Kinga Świślina Bieg Główny – 6km Brak NIE
197 Samiec-Nowak Mikołaj Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
198 Sepioło Kamil Bronkowice klasy 5-6 dystans 800m nie ma NIE
199 Sepioło Olaf Bronkowice klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
200 Sieniek Tomasz Krajków klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
201 Sieniek Julia Krajków klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
202 Sikora Dariusz Rudnuk klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
203 Sikora Zbigniew Dziurow Bieg Główny – 6km LKB RUDNIK NIE
204 Sikora Nikol Rzepin Kolonia klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
205 Sitarska Agnieszka Bodzentyn Bieg Główny – 6km 1984 NIE
206 Sitarska Wiktoria Bodzentyn klasy 3-4 dystans 500m 1981 NIE
207 Sitarski Michał Bodzentyn Bieg Główny – 6km 1981 NIE
208 Sitarski Antoni Bodzentyn klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
209 Skobel Tomasz Radom Bieg Główny – 6km Biegiem Radom! NIE
210 Skobel Robert Radom Bieg Główny – 6km Szakal NIE
211 Skobel Czesław Radom Marsz NW – 6km Szakal NIE
212 Skorupa Adam Rzepin klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
213 Slifierz Krystian Rudnik klasy 7-8 dystans 1500m lkb.rudnik NIE
214 Sławek Dawid Brzezie Bieg Główny – 6km Brak NIE
215 Sławek Alicja Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
216 Sławek Wiktoria Świślina klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
217 Sławomir Kucharski Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km NIE
218 Słomka Amelia Radom szkoły średnie 1800m Brak NIE
219 Smalec Wiktoria Starachowice klasy 3-4 dystans 500m Juventa Kobex NIE
220 Smalec Wiktoria Starachowice klasy 3-4 dystans 500m Juventa Kobex NIE
221 Sobania Sylwia Skaryszew Bieg Główny – 6km Zabiegany Skaryszew NIE
222 Sobania Paweł Skaryszew Bieg Główny – 6km Zabiegany Skaryszew NIE
223 Sobczyk Milena Nieczulice klasy 7-8 dystans 1500m LKB Rudnik NIE
224 Sobczyk Milena Nieczulice klasy 7-8 dystans 1500m LKB Rudnik NIE
225 Sobieraj Aleksandra Pawlow Bieg Główny – 6km Brak NIE
226 Stanecki Wojciech Pawłów klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
227 Staszewski Piotr Brzezie 8 klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
228 Stefański Tomasz Ambrożów Bieg Główny – 6km Brak NIE
229 Styczeń Grzegorz Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny – 6km Brak NIE
230 Sułecki Kamil Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
231 Szwajda Anna Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Juventa -Kobex Starachowice NIE
232 Szwugier Wiktor Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Star NIE
233 Szymańska Magdalena Starachowice Bieg Główny – 6km Zabiegane Starachowice NIE
234 Szymańska Agatka Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Zabiegane Starachowice NIE
235 Szymański Tomasz Starachowice Bieg Główny – 6km Zabiegane Starachowice NIE
236 Szymański Mikołaj Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Zabiegane Starachowice NIE
237 Szymański Szymon Skarżysko Kamienna szkoły średnie 1800m Czarnecki Run Team NIE
238 Telka Paweł Kielce Bieg Główny – 6km Mechanik i Przyjaciele NIE
239 Tokarska Iza Pawłów szkoły średnie 1800m Brak NIE
240 Tokarski Dawid Pawłów klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
241 Trepka Jakub Wieloborowice klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
242 WacŁawik Łukasz Starachowice Bieg Główny – 6km Zabiegani w Chu….:):):) NIE
243 Walczyk Kamil Maków Bieg Główny – 6km Zabiegany Skaryszew NIE
244 Wójcik Dawid Szerzawy klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
245 Wegrzyn Piotr Rudnik klasy 3-4 dystans 500m lkb.rudnik NIE
246 Wegrzyn Natalia Rudnik klasy 0-2 dystans 300m lkb.rudnik NIE
247 Więcaszek Wiktor Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Juventa-Kobex Starachowice NIE
248 Wieczorek Wioleta Wąchock Bieg Główny – 6km Zabiegane Starachowice NIE
249 Wieczorek Lena Wąchock klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
250 Wieczorek Piotr Wąchock klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
251 Wieczorek Michał Wąchock Bieg Główny – 6km Brak NIE
252 Witkowska Amelia Brzezie klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
253 Witkowska Zuzanna Brzezie klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
254 Wojciechowski Miłosz Ambrożów klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
255 Wojnar Weronika Starachowice klasy 7-8 dystans 1500m Juventa Kobex NIE
256 Wojtan Marcin Starachowice Bieg Główny – 6km Juventa-Kobex Starachowice NIE
257 Wojtan Amelia Starachowice klasy 3-4 dystans 500m Juventa-Kobex Starachowice NIE
258 Wojteczek Marta Tarczek klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
259 Woźniak Marta Marcinków Bieg Główny – 6km Brak NIE
260 Woźniak Mateusz Marcinków Bieg Główny – 6km Brak NIE
261 Woźniak Bolesław Marcinków klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
262 Woźniak Franciszek Marcinków klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
263 Wrona Amelia Starachowice klasy 3-4 dystans 500m Juventa-Kobex NIE
264 Wrona Zuzanna Starachowice klasy 0-2 dystans 300m Juventa-Kobex NIE
265 Wrona Krzysztof Warszowek klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
266 Wrona Krzysztof Warszowek Bieg Główny – 6km Brak NIE
267 Wzorek Michał Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
268 Wzorek Kamila Starachowice Bieg Główny – 6km Brak NIE
269 Wzorek Bartosz Ambożów 39 A klasy 5-6 dystans 800m Brak NIE
270 Zabawski Damian Ambrożów Bieg Główny – 6km Brak NIE
271 Zarychta Rafał Godów Bieg Główny – 6km LKB Rudnik NIE
272 Zarychta Katarzyna Godów klasy 7-8 dystans 1500m LKB Rudnik NIE
273 Zieja Małgorzata Warszówek klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
274 Zielińska Anna Pawłów klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
275 ZieliŃski Igor Wawrzęńczyce klasy 3-4 dystans 500m Brak NIE
276 Złomek Wiktoria Rzepin Kolonia klasy 7-8 dystans 1500m Brak NIE
277 Zychowicz Kacper Starachowice szkoły średnie 1800m Juventa-Kobex Starachowice NIE
278 Zychowicz Julia Wawrzeńczyce klasy 0-2 dystans 300m Brak NIE
279 Zychowicz Aleksandra Starachowice klasy 5-6 dystans 800m Juventa Kobex Starachowice NIE