Nazwa zawodów: |
VII Rakszawski ÄwierÄmaraton Jana PawĹa II |
Miejsce i termin: | Rakszawa, 2019-06-02 |
Organizator: | Gminny OĹrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie, 37-111 Rakszawa 340, tel. 17 226 12 89,
Dyrektor GOKiC w Rakszawie Agnieszka Rzepka tel. 17 226 12 89 |
Opis zawodów: | VII Rakszawski ÄwierÄmaraton im. Jana PawĹa II odbÄdzie siÄ w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela) ulicami Rakszawy bez wzglÄdu na warunki atmosferyczne na dĹugoĹci 10 900 m. 2) Start: odbÄdzie siÄ ze stadionu sportowego KS âWĹĂłkniarzâ w Rakszawie o godz. 14:00. 3) Meta: stadion sportowy KS âWĹĂłkniarzâ w Rakszawie. 4) Parking dla zawodnikĂłw usytuowany jest obok koĹcioĹa parafialnego pw. PodwyĹźszenia KrzyĹźa ĹwiÄtego w Rakszawie w odlegĹoĹci ok. 200 m od stadionu sportowego KS âWĹĂłkniarzâ. 5) Trasa oznakowana. 6) DĹugoĹÄ trasy i godziny rozpoczÄcia biegu: A. Kategoria OPEN â 10 900 m â start o godz. 14:00 B. Kategoria âPrzedszkolakâ â 100 m (na bieĹźni trawiastej) â po zakoĹczeniu biegu kat. OPEN ok. godz. 15.30 C. Kategoria do lat 10 â 400 m (okrÄ Ĺźenie stadionu sportowego KS âWĹĂłkniarzâ) â start o godz. 15:40 D. Kategoria do lat 13 i kategoria do lat 16 â 1200 m (stadion â las âBrzeĹşnikâ â stadion) â start o godz. 16:10 IV. Zapisy TYLKO do biegu gĹĂłwnego. WiÄcej w regulaminie. |
Strona WWW: | http://www.gokic.rakszawa.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=3&strona=1 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alcibar Martinez Cesar | LeĹźajsk | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
2 | Antosz Bogdan | Sieniawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
3 | Babiarz Robert | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | PRz | TAK |
4 | Baj Jakub | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
5 | Bester Monika | Kosina | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
6 | Bielecki Dawid | BrzĂłza KrĂłlewska | ÄwierÄmaraton | Real Madryt Team | NIE |
7 | Blajer Maciej | RzeszĂw | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
8 | Blajer Elzbieta | RzeszĂw | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
9 | BolesĹawski Bartosz | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | WĹĂłkniarz Rakszawa | TAK |
10 | Bronhard RafaĹ | Rzeszow | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
11 | Buszek Tomasz | DÄbica | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
12 | Buszta Patryk | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
13 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Resovia | TAK |
14 | Chmaj Piotr | ĹaĹcut | ÄwierÄmaraton | ĹaĹcut | NIE |
15 | Cygal Edyta | RadĹĂłw | ÄwierÄmaraton | Gang ZakrÄconych MastersĂłw | TAK |
16 | CzerwiĹski Lukasz | Mielec | ÄwierÄmaraton | Run For Fun | TAK |
17 | Czwakiel Waclaw | LeĹźajsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
18 | Czwakiel Danuta | LeĹźajsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
19 | DÄbska Bernardeta | ĹaĹcut | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
20 | DoĹÄga BogusĹaw | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
21 | Ferenc Beata | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
22 | FilipiĹski Bartosz | ĹaĹcut | ÄwierÄmaraton | SuperklubB | TAK |
23 | Fus Grzegorz | ĹťoĹynia | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
24 | Gut Jacek | Hucisko | ÄwierÄmaraton | Fundacja Centrum Animacji SpoĹecznej | NIE |
25 | Hamryszczak Janusz | PrzemyĹl | ÄwierÄmaraton | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
26 | Hamryszczak Beata | PrzemyĹl | ÄwierÄmaraton | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
27 | Hamryszczak Beata | PrzemyĹl | ÄwierÄmaraton | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
28 | Hamryszczak Beata | PrzemyĹl | ÄwierÄmaraton | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
29 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | ÄwierÄmaraton | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
30 | Janas Ireneusz | DÄ brĂłwki | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
31 | Karski Daniel | Warszawa | ÄwierÄmaraton | Daniel Karski | TAK |
32 | Kawalerski Kamil | Ĺukawiec | ÄwierÄmaraton | Ĺukawiec (p.lubaczowski) | TAK |
33 | Kiliarska Valentyna | Donetsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
34 | Kiper Maciej | JarosĹaw | ÄwierÄmaraton | JarosĹawski Biegacz | NIE |
35 | Kluz Piotr | Czarna | ÄwierÄmaraton | SII RzeszĂłw | NIE |
36 | Kochman MichaĹ | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
37 | KoĹodziej Tomasz | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
38 | Kopacz Adam | Nowa Sarzyna | ÄwierÄmaraton | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
39 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | ÄwierÄmaraton | Minutka / Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
40 | Kowalczyk Ewa | JarosĹaw | ÄwierÄmaraton | Husaria Race Team | NIE |
41 | Lechowicz Krzysztof | Ĺťabno | ÄwierÄmaraton | Gang ZakrÄconych MastersĂłw | TAK |
42 | ĹťÄ dĹo Jacek | Mielec | ÄwierÄmaraton | PERFECT RUNNER TEAM | NIE |
43 | Ĺabuz PaweĹ | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | PAVLO TEAM | NIE |
44 | ĹwiÄ toniowski Tomasz | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
45 | Marchut Kazimierz | Jelna | ÄwierÄmaraton | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
46 | NagaĹ Katarzyna | Mielec | ÄwierÄmaraton | Run For Fun | TAK |
47 | NatoĹski Grzegorz | ĹťoĹynia | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
48 | Nowicka Urszula | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | ĹTC | TAK |
49 | Nowicka Urszula | ĹaĹcut | ÄwierÄmaraton | ĹTC | NIE |
50 | Nowicki Tomasz | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
51 | Nowicki MirosĹaw | ĹťoĹynia | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
52 | Nykiel Grzegorz | Laszczyny | ÄwierÄmaraton | Grodziska Grupa Biegowa – Szalone ŝóĹwie-/ Bester sklejki Running Team | TAK |
53 | Olechowski Hubert | LeĹźajsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
54 | Openchowska Monika | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | RunBabyRun | NIE |
55 | PiÄta Bogdan | Mielec | ÄwierÄmaraton | Run For Fun | TAK |
56 | Piekarz Jan | Ranişów | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
57 | Pilch Ĺukasz | KrakĂłw | ÄwierÄmaraton | TEAM HARNAĹ | TAK |
58 | Piszczek StanisĹaw | PrzemyĹl | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
59 | Przybylski Damian | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | – | TAK |
60 | Rajs MichaĹ | KrakĂłw | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
61 | Rogowski Tomasz | Mielec | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
62 | Rojek JĂłzef | Ropczyce | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
63 | Rutyna PaweĹ | Wydrza | ÄwierÄmaraton | Crazy Driver | NIE |
64 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
65 | Savchuk Ruslan | Ivano-Frankivsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
66 | Skoczylas Konrad | WÄgliska | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
67 | Skoczylas Maciej | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
68 | Skop Norbert | Zabajka | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
69 | SĹowik Daniel | Ĺťabno K. Tarnowa | ÄwierÄmaraton | Gang ZakrÄconych MastersĂłw | TAK |
70 | SĹowik Jan | Hermanowa | ÄwierÄmaraton | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | NIE |
71 | Sowa BogusĹaw | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Rzeszowskie Strusie | TAK |
72 | Sroczyk Piotr | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
73 | Stasiowski Piotr | BrzĂłza KrĂłlewska | ÄwierÄmaraton | NGB/STAJNIA BALONA | NIE |
74 | Superson BĹaĹźej | Sonina | ÄwierÄmaraton | STS JORDAN WOLA MAĹA | TAK |
75 | Surmacz Wojciech | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Mileo.com.pl | TAK |
76 | Sushkov Maksym | Harkov | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
77 | Szepieniec MichaĹ | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
78 | Szepieniec Katarzyna | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
79 | Tabaka Andrzej | WĂłlka NiedĹşwiedzka | ÄwierÄmaraton | DzikiTim | NIE |
80 | Trznadel Tomasz | GĹuchĂłw | ÄwierÄmaraton | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie | TAK |
81 | Tsikhanoyskaya Olga | Minsk | ÄwierÄmaraton | Amator | NIE |
82 | Turczyn Mariusz | Majdan Krolewski | ÄwierÄmaraton | ZMITEK TEAM NOWA DEBA | TAK |
83 | Turkosz Krzysztof | ĹťoĹynia | ÄwierÄmaraton | Brak | TAK |
84 | Veretskyi Pavlo | Donetsk | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
85 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | ÄwierÄmaraton | TKKF SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
86 | Walat Adrian | RzeszĂłw | ÄwierÄmaraton | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31blp | TAK |
87 | Wasilewska Joanna | BiĹgoraj | ÄwierÄmaraton | – | NIE |
88 | Wiater Jerzy | Hermanowa | ÄwierÄmaraton | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | NIE |
89 | Wilczek Damian | Rakszawa | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |
90 | Winiarz Beata | Cieszanow | ÄwierÄmaraton | Brak | NIE |