Zawody

Nazwa zawodów:

IX Bieg Uliczny im. Ks.Konstantego Damrota

Miejsce i termin: Pilchowice, 2019-06-01
Organizator: Powiat Gliwicki, ul Zygmunta Starego17, 44-100 Gliwice
Gmina Pilchowice, ul. Ks. Damrota 6, 44-145 Pilchowice
Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach, ul. Karola Miarki 123, 44-189 Wilcza
telefon kontaktowy: 32 332 66 53, 32 235 65 21, 32 230 44 99
e-mail: promocja@starostwo.gliwice.pl , ug@pilchowice.pl, gok@pilchowice.pl
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE
1. Bieg odbędzie się w dniu 1 czerwca 2019 r. (sobota) w Pilchowicach.
2. Start biegu nastąpi o godzinie 10.00. Zawodnicy w strefie startu powinni zgłosić się
o godz. 9:45.
3. Długość trasy: 5 km.

REJESTRACJA ONLINE ZAKOŃCZONA. LIMIT ZAWODNIKÓW ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Kamil Pilchowice 20-29 lat Brak TAK
2 Badura Magdalena Knurów 30-39 lat Brak TAK
3 Bandoła Izabela Knurów 40-49 lat Brak TAK
4 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry 30-39 lat Srebrne Miasto Tarnowskie Góry TAK
5 Bentkowski Lesław Gliwice 50-59 lat Dirty Sparrows TAK
6 Bernacisko Alexander Pilchowice 16 – 19 lat Brak TAK
7 Bielecka Elżbieta Knurów 20-29 lat Brak TAK
8 Bielińska Anna Rybnik 30-39 lat Brak NIE
9 Bieniek Gabriela Knurów 40-49 lat Orły z Knurowa TAK
10 Błach Wojciech Sosnowiec 30-39 lat www.mizopol.pl TAK
11 Boncel Sławomir Pilchowice 30-39 lat TAK
12 Boroń Tomek Tychy 40-49 lat RUNHOGS Tychy NIE
13 Boroń Luiza Tychy 40-49 lat RUNHOGS Tychy NIE
14 Borowicz Roksana Gierałtowice 30-39 lat Orły z Knurowa TAK
15 Borsuk Mirosław Knurów 40-49 lat Orły z Knurowa TAK
16 Borzęcki Damian Nieborowice 30-39 lat KLAVA TAK
17 Bugdol Zbigniew Rybnik 20-29 lat Brak NIE
18 Bugla Agnieszka Kuźnia Nieborowska 30-39 lat Zabiegani Nauczyciele TAK
19 Bujnowski Artur Knurów 30-39 lat Orły z Knurowa TAK
20 Burliga Marzena Knurów 40-49 lat Brak TAK
21 Burliga Mariusz Knurów 40-49 lat Opel Active Team TAK
22 Chęcińska Agnieszka Gliwice 40-49 lat Brak TAK
23 Chęciński Adrian Knurów 16 – 19 lat Brak TAK
24 Chęciński Tomasz Gliwice 40-49 lat Brak TAK
25 Chudyk Grzegorz Ochaby 30-39 lat LKS OCHABY 96 NIE
26 Chudyk Anna Ochaby 30-39 lat AGGRO SPORT TEAM / LKS OCHABY 96 TAK
27 Chudyk Grzegorz Ochaby 30-39 lat AGGRO SPORT TEAM / LKS OCHABY 96 TAK
28 Ciupek Adrian Rudy 20-29 lat Brak TAK
29 Czapelka Katarzyna Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
30 Czardybon Laura Sosnicowice 40-49 lat Brak TAK
31 Czech Damian Opole 30-39 lat WP TAK
32 Danielak Bogdan Knurów 50-59 lat Knurów TAK
33 Delewska Dorota Zabrze 40-49 lat Night Runners Zabrze TAK
34 Delewski Dariusz Zabrze 40-49 lat Night Runners Zabrze TAK
35 Dolnik Katarzyna Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
36 Dolnik Grzegorz Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
37 Dzida Krzysztof Pilchowice 40-49 lat Brak TAK
38 Erwin Marta Knurów 30-39 lat OTK Rzeźnik TAK
39 Filec Wiktoria Rybnik 20-29 lat INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM NIE
40 Foit Marcin Sośnicowice 30-39 lat Brak TAK
41 Frączek Zbigniew Wilcza 30-39 lat Brak NIE
42 Frost Joanna Knurów 40-49 lat Orły z Knurowa TAK
43 Furmanek Łukasz Wilcza 30-39 lat Klub Biegacza Santandera TAK
44 Gaj Kamila Knurow 50-59 lat Night Runners Gliwice TAK
45 Gaweł Bartłomiej Pilchowice 30-39 lat Brak NIE
46 Górka Marcin Szczejkowice 30-39 lat Pędzić ale bimber NIE
47 Gołuński Kazimierz Rybnik 50-59 lat Brak TAK
48 Gora Marcin Bytom 40-49 lat ANTER S.C. STEFAN PAKURA, TERESA PAKURA TAK
49 Gorus Anna Zabrze 30-39 lat night runners zabrze TAK
50 Grondys Andrzej Żernica 40-49 lat Brak TAK
51 Grzegorczyk Sandra Zory 20-29 lat Brak NIE
52 Gwóźdź Beata Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
53 Hajda Justyna Radzionków 20-29 lat Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry NIE
54 Hayduk Arkadiusz Żernica 40-49 lat . TAK
55 Henel Martin Knurów 16 – 19 lat Brak TAK
56 Hofman Aurelia Stanica 20-29 lat Brak NIE
57 Imiołek Arkadiusz Pilchowice 40-49 lat Orły z Knurowa TAK
58 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice 40-49 lat Brak TAK
59 Jabłonka Mariola Szczejkowice 40-49 lat Brak TAK
60 Jalowiecka-Madeja Sylwia Nieborowice 30-39 lat Dębowy TAK
61 Janczyk Grzegorz Rybnik 40-49 lat Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
62 Janczyk Wiktoria Rybnik 16 – 19 lat Brak TAK
63 Janicka Alicja Stanica 30-39 lat Brak TAK
64 Janoszka Piotr Zabrze 30-39 lat Banda z Południa TAK
65 Jaworska Barbara Knurów 30-39 lat KPIi NIE
66 Jaworski Michał Knurów 40-49 lat KPII TAK
67 Jeżewski Michał Sosnowiec 40-49 lat WIKING Team NIE
68 Jerzyk Andrzej Gliwice 30-39 lat Brak TAK
69 Jodłowski Grzegorz Świerklany 50-59 lat Ex Miners Bike Gang TAK
70 Jonda Izabela Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
71 Joostberens Aleksandra Knurów 20-29 lat Brak TAK
72 Jurczyga Maciej Pilchowice 40-49 lat BIURO RACHUNKOWE JURCZYGA Sp. z o.o. TAK
73 Jurczyga-Błaszak Magda Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
74 Jureczka Łukasz Knurów 20-29 lat Brak NIE
75 Kasprzyk Marcin Knurów 40-49 lat Brak TAK
76 Kaszuba-Śmieja Małgorzata Gliwice 40-49 lat BANDA. Z POŁUDNIA TAK
77 Kionka Katarzyna Gliwice 20-29 lat OSP GLIWICE-BOJKÓW TAK
78 Kobiałka Robert Jastrzębie Zdrój 40-49 lat Jastrzębie Zdrój TAK
79 Kobiałka Damian Żory 20-29 lat Brak TAK
80 Kołak Szymon Pyskowice 20-29 lat Brak TAK
81 Kołak Szymon Pyskowice 20-29 lat Brak NIE
82 Kołak Alicja Gliwice 30-39 lat Brak TAK
83 Kostrubała Dariusz Knurow 50-59 lat Brak TAK
84 Kowol Karolina Nieborowice 40-49 lat Brak TAK
85 Kozaczkiewicz Helena Knurów 50-59 lat Brak TAK
86 KozŁowski Zbigniew Kamieniec 40-49 lat Ofiary Kamieńca TAK
87 Krawczyk Marta Zawadzkie 40-49 lat Brak TAK
88 Królik Arkadiusz Jastrzębie-Zdrój 40-49 lat MARO Team Jastrzębie-Żory TAK
89 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 lat Team URODZENI BIEGACZE NIE
90 Kryska Aleksandra KnurÓw 40-49 lat Brak TAK
91 Krzywicka Marta Gliwice 20-29 lat Brak NIE
92 Kubica Bożena Ornontowice 50-59 lat Zabiegani Nauczyciele TAK
93 Kucharczyl Marek Gołkowice 50-59 lat Brak TAK
94 Kuder Marek Wodzisław Śląski 40-49 lat KS M.E.T.A. TAK
95 Kukawka Dariusz Zabrze 40-49 lat Brak TAK
96 Kukurudza Agnieszka Smolnica 30-39 lat Brak TAK
97 Kukurudza Bartosz Smolnica 30-39 lat Brak TAK
98 Kuś Ewelina Miasteczko Śląskie 20-29 lat Brak NIE
99 Lampa Alicja Gliwice 30-39 lat Brak NIE
100 Lasek Ariel Knurów 30-39 lat Brak TAK
101 Leśniak Beata Żernica 30-39 lat Brak NIE
102 Lenartowicz Mateusz Gliwice 20-29 lat Brak TAK
103 Lis Monika Żory 40-49 lat Brak TAK
104 Lis Aleksandra Pyskowice 30-39 lat Brak TAK
105 Lis Adam Pyskowice 30-39 lat Brak TAK
106 Lisoń Julia Knurów 20-29 lat Brak TAK
107 Losza Arkadiusz Wilcza 30-39 lat 30 na 30 TAK
108 Losza Robert Wilcza 20-29 lat Brak NIE
109 Żak Sonia Knurów 30-39 lat Orły z Knurowa TAK
110 Łatacz Bartłomiej Bukowno 30-39 lat Mike Pukuotukas Gang NIE
111 Śmieja Tomasz Gliwice 40-49 lat BANDA Z POŁUDNIA TAK
112 Łuszcz Konrad Będzin 20-29 lat #GrodziecRun NIE
113 Święcka Ewa Wodzisław Śląski 50-59 lat KS M.E.T.A. TAK
114 ŁyziŃski Jan Kuźnia Nieborowska 50-59 lat Brak TAK
115 Maćkowiak Mirosław Knurów 50-59 lat Brak TAK
116 Machulik Paweł Pilchowice 16 – 19 lat Brak TAK
117 Macyszyn Waldemar Pilchowice 50-59 lat Brak TAK
118 Macyszyn Beata Pilchowice 50-59 lat Brak TAK
119 Madeja Zdzisław Nieborowice 30-39 lat Dębowy TAK
120 Maj Ewelina Knurów 30-39 lat Klub Biegacza Orły z Knurowa TAK
121 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 30-39 lat INZYNIERIA BIEGANIA TEAM NIE
122 Majer Marzena Knurów 50-59 lat KB Orły z Knurowa TAK
123 Makosz Krzysztof Żernica 16 – 19 lat Brak NIE
124 Malczewska Ania Gliwice 40-49 lat Malczusia Team TAK
125 Malec Aleksandra Gliwice 30-39 lat Brak TAK
126 Małka Barrosz Knurów 30-39 lat Brak TAK
127 Marciniak Mateusz Czerwionka-Leszczyny 20-29 lat Brak NIE
128 Masłoń Jerzy Pilchowice 50-59 lat Aeroklub Gliwicki 🙂 TAK
129 Masłoń Piotr Gliwice 50-59 lat Speedy Turtles 🙂 TAK
130 Matenna Małgorzata Gliwice 50-59 lat OPEL ACTIVE TEAM NIE
131 Matura Roman KnurÓw 30-39 lat Brak TAK
132 Matura Agnieszka Knurów 30-39 lat Brak TAK
133 Matuszny Katarzyna Gliwice 50-59 lat Brak TAK
134 Matuszny Elżbieta Gliwice 20-29 lat Brak TAK
135 Michniewicz Tadeusz Knurow 50-59 lat Niezrzeszony TAK
136 Mielko Tomasz Rybnik 30-39 lat Brak TAK
137 Miera Wiktoria Ruda Kozielska 16 – 19 lat Brak TAK
138 Mierzejewski Marek Kędzierzyn-Koźle 50-59 lat KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle TAK
139 Mrózek Tomasz Gliwice 40-49 lat Brak TAK
140 Musiolik Krzysztof Wilcza 30-39 lat Brak TAK
141 Musioł Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 40-49 lat Opel Active Team TAK
142 Nakonieczny Sebastian Pilchowice 20-29 lat Brak NIE
143 Niedziela Janusz Gierałtowice 30-39 lat Brak NIE
144 Niemiec Marek Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
145 Nieszporek Adam Leboszowice 40-49 lat Run-3 TAK
146 Nieszporek Adam Leboszowice 40-49 lat Run-3 NIE
147 Obyć Marcelina Knurów 30-39 lat Brak TAK
148 Ochman Ireneusz Gliwice 50-59 lat Brak TAK
149 Olimski Fabian Knurów 40-49 lat Orły z Knurowa NIE
150 Osak Małgorzata Zawadzkie 30-39 lat Brak NIE
151 Osojca Damian Gliwice 30-39 lat Brak TAK
152 Osojca Mariusz Ornontowice 40-49 lat PRZYJACIELE DZIEŁA POMOCY ŚW. OJCA PIO / ZABIEGANI NAUCZYCIELE TAK
153 Ostrowska Justyna Gliwice 30-39 lat Brak TAK
154 Panenka Małgorzata Nieborowice 40-49 lat Night Runners Gliwice / FIS-SST Team TAK
155 Panenka Maciej Nieborowice 40-49 lat FIS-SST Team TAK
156 Pankowicz Krzysztof Nieborowice 40-49 lat Brak TAK
157 Pasternak Zbigniew Gliwice 40-49 lat Opel Active Team NIE
158 Pawelczyk Józef Rybnik 40-49 lat rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem TAK
159 Pawłuszek Piotr Knurów 40-49 lat KB Orły Knurów NIE
160 Pęcikiewicz Marek Pilchowice 30-39 lat Webcon Runners TAK
161 Pięta Michał Rybnik 40-49 lat Cannibal Corpse TAK
162 Pietrzak Waldemar Gierałtowice 30-39 lat GOK Pilchowice TAK
163 Pietrzak Martyna Gierałtowice 30-39 lat ZSP Przyszowice 🙂 TAK
164 Pietrzak Dariusz Gliwice 30-39 lat Humbert TAK
165 Pikulski Łukasz Knurów 30-39 lat Brak TAK
166 Pilarski Arkadiusz Gliwice 20-29 lat Brak TAK
167 Piliszek Krzysztof Knurów 30-39 lat Brak TAK
168 Ploch Bożena Racibórz 40-49 lat Brak TAK
169 Pogocki Piotr Knurów 40-49 lat Brak TAK
170 Pokora Piotr Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
171 Popczyk Monika Żernica 30-39 lat Brak TAK
172 Popczyk Piotr Żernica 40-49 lat Brak TAK
173 Przeliorz Karol Nieborowice 40-49 lat PPKP TAK
174 Przeliorz Małgorzata Nieborowice 40-49 lat Brak TAK
175 Przybylski Witek Gliwice 30-39 lat OTK Rzeźnik TAK
176 Puk Grzegorz Knurów 40-49 lat Brak TAK
177 Rajtar Mirosław Bełk 30-39 lat E tam TAK
178 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 40-49 lat Pędzące Żółwie IMI TAK
179 Riemel Katarzyna Racibórz 20-29 lat Brak NIE
180 Rogóż Sonia Żernica 40-49 lat Brak TAK
181 Rogóż Marcin Żernica 50-59 lat Brak TAK
182 Rusin Adam Nieborowice 20-29 lat Brak TAK
183 Rusin Magdalena Wilcza 30-39 lat Brak TAK
184 Rutka Wiola Gliwice 30-39 lat Brak TAK
185 Rybarz Ewa Zernica 30-39 lat Brak TAK
186 SadŁo Sebastian Rudy 20-29 lat Brak TAK
187 Sadowska Marta Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
188 Schymura Aneta Stanica 20-29 lat Brak TAK
189 Sendal Jolanta Wilcza 30-39 lat Brak TAK
190 Sikora Arkadiusz Chorzów 40-49 lat Brak NIE
191 Sikora Marcin Bukowno 20-29 lat Brak TAK
192 Skraba Krzysztof Knurów 30-39 lat Run Szczygłowice TAK
193 Skrzyński Janusz Rybnik 30-39 lat Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
194 Skubisz Marzena Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
195 Skubisz Olga Pawłowoce 30-39 lat Brak TAK
196 Skura Adam Knurów 30-39 lat Brak TAK
197 Słupik Tomasz Bełk 40-49 lat Eltoms – Bełk TAK
198 Sobieraj Andrzej Kuznia Raciborska 40-49 lat Opel Active Team TAK
199 Sobolewska Stefania Gliwice 40-49 lat Brak TAK
200 Sobolewski Krzysztof Gliwice 40-49 lat Brak TAK
201 Sopel Arkadiusz Gliwice 40-49 lat GOGGLE PAE TEAM NIE
202 Sosna Adam Żernica 30-39 lat Żernica TAK
203 Stawarczyk Krystian Rybnik 40-49 lat Opel Active Team NIE
204 Stawarczyk Anna Rybnik 30-39 lat Opel Active Team NIE
205 Stochla Małgorzata Wilcza 40-49 lat Brak TAK
206 Sulkowska Julia Książenice 16 – 19 lat Brak TAK
207 Sulkowski Arkadiusz Knurów 40-49 lat Brak TAK
208 Surdel Ola Leboszowice 40-49 lat Brak TAK
209 Szczepaniak Krzysztof Pilchowice 40-49 lat Brak TAK
210 Szczurek Wojtek Knurów 30-39 lat Opel Active Team TAK
211 Szczurek Lena Knurów 30-39 lat Brak TAK
212 Szendzielorz Anna Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
213 Szendzielorz Adam Żory 40-49 lat 1964 TAK
214 Szewczyk Rafał Żernica 40-49 lat Brak TAK
215 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza 30-39 lat ADS Masna NIE
216 Szkatuła Paweł Knurów 20-29 lat Brak TAK
217 Szuba Czesław Rybnik 50-59 lat 1961 TAK
218 Szwiec Sandra Ornontowice 30-39 lat Zabiegani Nauczyciele TAK
219 Szymura Wojciech Rybnik 40-49 lat Brak TAK
220 Szymura Izabela Rybnik 40-49 lat Brak TAK
221 Szymura Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 40-49 lat Zabiegani Nauczyciele NIE
222 Szymura Monika Żory 20-29 lat Brak TAK
223 Szymura Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 40-49 lat Zabiegani Nauczyciele TAK
224 Teleucka Sandra Jankowice 16 – 19 lat Brak TAK
225 Tlatlik Dorota Pyskowice 40-49 lat Brak TAK
226 Toll Katarzyna Gliwice 40-49 lat Brak TAK
227 Tynior Michał Chorzów 30-39 lat Brak TAK
228 Walla Dominik Pilchowice 16 – 19 lat Brak TAK
229 Waniczek Krzysztof Pilchowice 40-49 lat Gutter Runners TAK
230 Watoła Monika Gliwice 30-39 lat M&M TAK
231 Watoła Marek Pyskowice 40-49 lat M&M TAK
232 Wójs Łukasz Pilchowice 30-39 lat Brak TAK
233 Wróbel Monika Gliwice 30-39 lat Brak TAK
234 Wrzesień Dariusz Gliwice 30-39 lat Brak TAK
235 Wyciślok Krzysztof Stanica 30-39 lat TAK
236 Wypchoł Piotr Bargłówka 50-59 lat biegaj z trenerami NIE
237 Wzorek Marcin Pilchowice 40-49 lat Opel Active Team TAK
238 Zaremba Tadeusz Gliwice 50-59 lat Stary Hangar fitnes Klub Gliwice TAK
239 Zawada Sebastian Knurów 40-49 lat KB Orły z Knurowa TAK
240 Zawada Oriona Knurów 30-39 lat KB ORŁY z Knurowa TAK
241 Zawierucha Aleksander Żory 50-59 lat MARO Team Jastrzębie-Żory TAK
242 Zięba Aleksander Strzyżowice 20-29 lat Klub Sportowy Gminy Psary TAK
243 Zuber Grzegorz Rybnik 50-59 lat Zabiegani Nauczyciele TAK