Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Przełajowy PARTYZANT- 5km

Miejsce i termin: Gumniska, 2019-08-24
Organizator: ORGANIZATOR

Dębicki Klub Biegacza MARATOŃCZYK

PARTNERZY

33 Batalion Piechoty Lekkiej 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej;
Urząd Gminy Dębica
GOSiR Pustków

Opis zawodów: 1.Zgłoszenia oraz opłaty przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 15.08.2019 r. na stronie timekeeper.pl lub do wyczerpania limitu miejsc.

2.Start w biegu jest odpłatny. Opłata za bieg wynosi:
Dla dystansu 10 km opłata startowa wynosi:
1.35 zł do dnia 30.06.2019
2.40 zł do dnia 31.07.2019
3.45 zł do dnia 15.08.2019
4. w biurze zawodów – 60 zł.

Więcej w regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Baran Andrzej Jodłowa Bieg 5km JODŁOWA TAK
2 Blicharz Bartosz Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
3 Cybula Marcin Dębica Bieg 5km Brak TAK
4 Cybula Malgorzata Dębica Bieg 5km Brak TAK
5 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 5km KP PSP DĘBICA

6 Dudek Paweł Wola Zyrakowska Bieg 5km Brak TAK
7 Dulik Bartosz Mielec Bieg 5km Brak TAK
8 Falarz Agnieszka Parkosz Bieg 5km CZARNE GRYFY TAK
9 Folta Anita Zarszyn Bieg 5km Zarszyn Biega TAK
10 Fornek Paulina Ocieka Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
11 Fredyk Marek Kołodziejewo Bieg 5km Brak TAK
12 Fredyk Paulina Kołodziejewo Bieg 5km Brak TAK
13 Gliwa Marek Strzyżow Bieg 5km M&G TAK
14 Grabowska Anna Dębica Bieg 5km Brak TAK
15 Grabowy Łukasz Dębica Bieg 5km DKB Maratończyk Dębica TAK
16 Helowicz Adam Wola Ociecka Bieg 5km 33blp Debica- 3kopania Ropczycka

17 Herba Elżbieta Dębica Bieg 5km Brak TAK
18 Jedynak Monika Dębica Bieg 5km Brak TAK
19 Kalita Krzysztof Dębica Bieg 5km Brak TAK
20 Kalita Ania Dębica Bieg 5km Brak TAK
21 Kapusta Zuzanna Lubzina Bieg 5km Brak TAK
22 Kawa Barbara Wola Żyrakowska Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
23 Kędzior Daniel Dębica Bieg 5km Brak TAK
24 Kędzior Arkadiusz Dębica Bieg 5km Brak TAK
25 Kołodziej Kamil Nagawczyna Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
26 Kos Rafał Parkosz Bieg 5km Brak TAK
27 Kozioł Dariusz Dębica Bieg 5km Brak TAK
28 Kozioł Joanna Dębica Bieg 5km Brak TAK
29 Kubasik Angelika Przeworsk Bieg 5km Brak TAK
30 Lampart Marta Dębica Bieg 5km Brak TAK
31 Lampart Dorota Dębica Bieg 5km Brak TAK
32 Lampart Marcin Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
33 Lencznar Mateusz Krzemienica Bieg 5km Brak

34 Lis Jadwiga Mrowla Bieg 5km Brak TAK
35 Lis Dariusz Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
36 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg 5km LubasTeam TAK
37 Ścisłowska Agnieszka Dębica Bieg 5km KB Maratończyk Dębica

38 Świętoń Monika Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
39 Machowska Aneta Korabina Bieg 5km Pani

40 Madejska Aleksandra Czarna Bieg 5km CZARNE GRYFY TAK
41 Michoń Grzegorz Debica Bieg 5km Brak TAK
42 Olearska Ewelina Tarnów Bieg 5km Brak TAK
43 Olearski Krzysztof Tarnów Bieg 5km Brak TAK
44 Olszewski Rafał Czarna Bieg 5km CZARNE GRYFY TAK
45 Osuch Patrycja Dębica Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
46 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak

47 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak

48 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak

49 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak TAK
50 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak

51 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak

52 Pasek Janusz Dębica Bieg 5km Dębicki gepardy TAK
53 Pazdan Mateusz Warszawa Bieg 5km Tomatoes in the fridge TAK
54 Pękala Małgorzata Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
55 Podraza Adam Jodłowa Bieg 5km JODŁOWA

56 Prażak Filip Dębica Bieg 5km Brak TAK
57 Pych Romek Wola Wielka Bieg 5km Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
58 Rępalska Agata Krościenko Wyżne Bieg 5km Brak TAK
59 Rodziewicz Krzysztof Zarzecze Bieg 5km Brak TAK
60 Ryba Piotr Dębica Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
61 Rynkar Edyta Parkosz Bieg 5km Królewskie Pilzno TAK
62 Siek Kazimierz Zabrnie Bieg 5km Fartlek GO

63 Sikora Rafał Grabiny Bieg 5km Brak TAK
64 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów TAK
65 Soboń Bogusława Pustków-Osiedle Bieg 5km Brak TAK
66 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza

67 Sokół Anna Brzeźnica Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
68 Spirała Janusz Rzeszów Bieg 5km RKM Sopelek

69 Struzik Malgorzata Dębica Bieg 5km Brak TAK
70 Szela Daniel Paszczyna Bieg 5km Dzikie Mustangi

71 Szela Daniel Paszczyna Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
72 Szkutak Grzegorz Kozłów Bieg 5km Brak TAK
73 Sztorc Szymon Dębica Bieg 5km Brak

74 Sztorc Szymon Dębica Bieg 5km Brak

75 Tabasz Władysław Ropczyce Bieg 5km OSP TAK
76 Walat Adrian Rzeszów Bieg 5km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31blp TAK
77 Warzecha Grzegorz Dębowa Bieg 5km Brak TAK
78 Wąsik Jan Korabina Bieg 5km Pan

79 Wąsik Janek Korabina Bieg 5km Pan

80 Wąsik Marzena Korabina Bieg 5km Pani

81 Wąsik Marzena Bojanów Bieg 5km Pani

82 Więch Zbigniew Dębica Bieg 5km KP PSP Dębica TAK
83 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza