Zawody

Nazwa zawodów:

Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2019-09-28
Organizator: Grupa Aktywni Uniwheels, firma SUPERIOR, MKL Sparta Stalowa Wola we współpracy z
Centrum Edukacji Zawodowej, Nadleśnictwo Rozwadów oraz Stalowowolskim Klubem
Biegacza

Kontakt: e-mail: grupaaktywni@wp.pl

Koordynatorzy biegu:
Wojciech Zieliński tel. 570 083 480
Artur Gawor tel. 606 447 478

Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 28 września 2019 r. na terenie Nadleśnictwa Rozwadów.
Baza i Biuro Zawodów: Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli,
ul. Kwiatkowskiego 1.

IV. TRASY BIEGÓW
1. Długość trasy biegu „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km, łączne
przewyższenie (suma podbiegów) 150 m+

2. Długość trasy biegu „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km (3 pętle po ok.7 km) łącznie
przewyższenia (suma podbiegów) 250+

3. Długość trasy marszu „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km, łączne
przewyższenie (suma podbiegów) 150 m+

Regulamin biegu o puchar ZNP

Milenka

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Gawron Włodzimierz Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

2 Babula Katarzyna Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Fitness Club Marta Rybak

3 Bednarczyk Jacek Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak TAK
4 Bednarczyk Aneta Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Amator TAK
5 Bezubik Barbara Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

6 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak TAK
7 Brzozowska Paulina Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Bike Equipa Sandomierz

8 Brzozowski Łukasz Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Bike Equipa Sandomierz

9 Brzyski Piotr Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km

10 Buczek Sławomir Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TAK
11 Budkowski Piotr Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

12 Burdzy Krzysztof Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Superior

13 Burkowski Daniel Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

14 Chamera Wiesław Lipa „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Stalowowolski Klub Biegacza

15 Chodań Waldemar Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Komputerlan i przyjaciele TAK
16 Czwakiel Danuta Leżajsk „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

17 Czwakiel Waclaw Leżajsk „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

18 Dec Mirosław Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Poltra Sp. z o.o.

19 Drąg Piotr Krzaki „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

20 Drąg Piotr Krzaki „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

21 Duda Aleksander Tarnów „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

22 Dziorek Tomasz Gorzyce „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km sprint.egorzyce.pl

23 Ezechieli Vera Bad Dürkheim „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries AG

24 Fila Robert Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

25 Franos Edyta Sandomierz „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Tak Lubię Sandomierz

26 Garbacijk Jacek Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km SKB Stalowa Wola

27 Gawor Monika Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km 1972

28 Godek Piotr Goliszowiec „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km run-log.com

29 Gwoździowski Marcin Tarnobrzeg „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

30 Habigier Zdzisław Pysznica „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

31 Haliniak Piotr Jastkowice „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

32 Hałaj Adam Pysznica „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior TAK
33 Hiller Wolfgang Werdohl „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Superior Industries Europe

34 Homziakov Yevhenii Krzywy Róg „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

35 Jakubik Mirosław Zaleszany „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Fartlek GO

36 Jargiło Robert Jastkowice „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

37 Jarocka Małgorzata Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

38 Kałdon Sławomir Gorzyce „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

39 Kałdon Sławomir Gorzyce „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries TAK
40 Karasiński Radek Tarnobrzeg „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Witar Tarnobrzeg

41 Kargol Katarzyna Rzeszów „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km CWKS Resovia Rzeszów

42 Karpińska Anna Tarnobrzeg „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Witar Tarnobrzeg

43 Kata Katarzyna Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

44 Kazio Alina Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Spółdzielnia Socjalna

45 Kochan Grzegorz Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

46 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Przemyski Klub Biegacza

47 Korzeniowski Władysław Przemyśl „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Przemyski Klub Biegacza

48 Korzeniowski Tomasz Grębów „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km FartlekGO

49 Kowalski Sławomir Nisko „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

50 Kramek Piotr Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km UKS Gim-Tim 5

51 Kramek Agnieszka Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km UKS Gim-Tim 5

52 Krasoń Mariusz Sandomierz „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TSA Sandomierz

53 Krupa Monika Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km ATS Wheels TAK
54 Krupa Jacek Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km ATS Wheels TAK
55 Krzemińska Agata Sandomierz „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Bike Equipa Sandomierz

56 Kukla Łukasz Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries Stalowa Wola

57 Lewińska Anna Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior

58 Żywko Szymon Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km AZS UMCS Lublin TAK
59 Żywko Arkadiusz Kurzyna Mała „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak TAK
60 Łeptuch Tomasz Komorów „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

61 Śnieżek Krzysztof Nisko „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Planeta Nisko

62 Śnieżek Krzysztof Nisko „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Planeta Nisko TAK
63 Środek Sylwester Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km STAL TRADE Sylwester Środek, Mariusz Wojtak Sp.J.

64 Łyko Izydor Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km FIFARAFA Stalowa Wola

65 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

66 Marzec Małgorzata Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak TAK
67 Mielcarek Leszek Bytom „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km niezrzeszony

68 Mikołajczyk Leszek Kraków „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km NW-TEAM Jasło TAK
69 Mikołajczyk Leszek Kraków „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km NW-TEAM Jasło

70 Mikołajczyk Justyna Kraków „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km NW-TEAM Jasło

71 Młynarski Stanisław Zarzecze „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak

72 Moskal Zenon Przyszów „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak

73 Nosek Kornelia Nisko „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

74 Nowak Witold Gorzyce „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries Stalowa Wola

75 Nowak Robert Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Superior

76 Oleksak Jan Jarocin „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Komputerlan i przyjaciele TAK
77 Orłowska Beata Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Stalowowolski Klub Biegacza

78 Pająk Krystian Jarosław „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Enexon

79 Pałacha Anna Sandomierz „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TakLubię Sandomierz/ TSA Sandomierz

80 Pałys Tomasz Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Superior Industries

81 Pandel Miłosz Gorzyce „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km SUPERIOR INDUSTRIES STALOWA WOLA

82 Pasieczny Robert Gorzyce „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Fartlek GO

83 Pasieczny Robert Gorzyce „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km FARTLEK GO

84 Pawlina Marcin Jamnica „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

85 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TeBeG Runners Team

86 Pieróg Marek Domostawa „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Komputerlan i przyjaciele TAK
87 Pietras Rafał Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries TAK
88 Pietrzak Adam Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Enexon

89 Pikuła Tomasz Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

90 Polańska Aldona Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Fitness klub Marta Rybak

91 Powęska Wiola Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
92 Puzio Marcin Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km SUPERIOR INDUSTRIES TAK
93 Puzio Dawid Żupawa „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Poltra Sp. z o.o.

94 Ragan Monika Szyperki „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

95 Rogala Adam Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

96 Rybak Marta Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Fitness Club Marta Rybak

97 Rzepka Anna Sokolniki „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

98 Rzepka Robert Sokolniki „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

99 Rzepka Katarzyna Sokolniki „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

100 Siek Kazimierz Zabrnie „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Fartlek GO

101 Siek Kazimierz Zabrnie „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Fartlek GO

102 Siembida Małgorzata Ulanów „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

103 Skawinski Andrzej Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km

104 Skawinski Andrzej Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km

105 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Stalowowolski Klub Biegacza

106 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Gang Zakręconych Mastersów

107 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Gang Zakręconych Mastersów

108 Słuchocki Piotr Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak

109 Sojka Anna Zarzecze /nisko „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km stalowowolski klub biegacza

110 Sołtys Teresa Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Wkurw_team

111 Stach Marcin Zarzecze „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TAK
112 Staszowska Renata Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak

113 Stec Agnieszka Stalowa Wola „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km SKB

114 Strzałka Agnieszka Mostki „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

115 Sudoł Andrzej Ruda „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior

116 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak TAK
117 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km SUPERIOR INDUSTRIES TAK
118 Szostak Maciej Nisko „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km SUPERIOR INDUSTRIES

119 Szot Maria Ujazd „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

120 Szwed Andrzej Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km BTS

121 Urban Ewa Stalowa Wola „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Klub Stalowowolski Biegacza

122 Urbaniak Marian Trześń „Nordic Walkig z Decathlonem” -ok 7 km Brak

123 Węgliński Mikołaj Jarocin „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak TAK
124 Wieczorek Agata Tarnobrzeg „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km TeBeG Runners Team

125 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Spółdzielnia Socjalna “Pięc Plus”

126 Wojtak Bohdan Nisko „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Brak

127 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Planeta Nisko

128 Wojtak Bohdan Nisko „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Brak

129 Woźniak Jakub Gorzyce „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km SPRINT Gorzyce

130 Zając Barbara Zarzecze /nisko „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km stalowowolski klub biegacza

131 Zieliński Wojciech Stalowa Wola „SZCZĘŚLIWA 7-ka Eurofluid” – ok 7 km Superior Industries Stalowa Wola

132 Zych Rafał Sandomierz „20-ka SUPERIOR” – ok 20 km Amator