Zawody

Nazwa zawodów:

IV Korczyński Bieg Do Prządek i Marsz NW

Miejsce i termin: Korczyna, 2019-09-14
Organizator: Wójt Gminy Korczyna, GOK w Korczynie, Stowarzyszenie „Prządki-ski”, Portal aktywnakorczyna.pl
Opis zawodów: 1.Trasa Biegu i Nordic Walking liczy 5 km.
2. Trasa o charakterze górskim i krosowym-50%asfalt, 50% teren.
3. Trasa oznakowana będzie taśmami.
4. Na trasie zlokalizowane będą punkty odżywcze i kontrolne.

Więcej w regulaminie.

START BEZPŁATNY

Strona WWW: http://aktywnakorczyna.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec Oliwia Korczyna Bieg Brak NIE
2 Adamski Łukasz Rzeszów Bieg Brak NIE
3 Adamski Grzegorz Frysztak Bieg Brak NIE
4 Ćwiąkała Halina Krosno Bieg KB “Athletic Zręcin” NIE
5 Bartyzel Sabina Kraków Bieg Brak NIE
6 Bartyzel Mikołaj Kraków Bieg Brak NIE
7 Bartyzel Wojciech Kraków Bieg 72D NIE
8 Bednarz Lucyna Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
9 Bielski Roman Potok Bieg Brak NIE
10 Bilik Wojciech Krosno Marsz NW Samotni Wędrowcy NIE
11 Biskup Mariusz Jedlicze Bieg MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
12 Bloch Radosław Krosno Bieg Brak NIE
13 Błażej Michał Mogielnica Bieg BWM NIE
14 Bocek Sławomir Boguchwała Marsz NW Wataha NIE
15 Boczar Kamil Korczyna Bieg Brak NIE
16 Bożek Elżbieta Brzostek Marsz NW Brak NIE
17 Bożek Wojciech Brzostek Bieg Dębickie Gepardy NIE
18 Bril Piotr Jedlicze Bieg MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
19 Brocławik Mirosław Krosno Bieg MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
20 Buczyńska Agnieszka Zręcin Marsz NW Brak NIE
21 Caban Maciej Dobieszyn Bieg Victoria Dobieszyn NIE
22 Chlebiński Maciej Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
23 Chlebiński Jerzy Rzeszów Marsz NW Brak NIE
24 Chmielowski Artur Korczyna Bieg Brak NIE
25 Cieśla Jarosław Krosno Bieg Brak NIE
26 Cioch Marcin Rzeszów Bieg Brak NIE
27 Citak Krzysztof Łubienko Bieg Zorza Łubienko NIE
28 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Marsz NW Przeworska Grupa Biegowa NIE
29 Czarnik Mirosław Strzyżów Bieg Brak NIE
30 Czarnik Maria Strzyżów Bieg Brak NIE
31 Dąbrowska-Duda Dominika Korczyna Bieg Brak NIE
32 Dobek Tomasz Strzyżów Bieg Brak NIE
33 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Bieg MKS Halicz NIE
34 Drzyzga Klaudia Korczyna Marsz NW Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie NIE
35 Dworzańska Natalia Posada Górna Marsz NW Chodzę bo lubię NIE
36 Dworzański Marcin Rymanów Zdrój Bieg Biegam bo lubię NIE
37 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz NW Brak NIE
38 Firlej JarosŁaw MachnÓwka Marsz NW Brak NIE
39 Folta Jan Zarszyn Bieg Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas NIE
40 Foremny Jacek Świerzowa Polska Bieg Brak NIE
41 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg ULKS Technik Trzcinica NIE
42 Furman Marian Biecz Marsz NW ZDROWY ODLOT NW TEAM NIE
43 Górski Krzysztof Strzyżów Bieg Brak NIE
44 Gerlach Patrycja Korczyna Bieg Korczyna NIE
45 Gierlach Ewa Korczyna Bieg Brak NIE
46 Gleń Robert Jedlicze Bieg MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
47 Golonka Dawid Jasło Bieg Brak NIE
48 Gonet Danuta Korczyna Marsz NW PLUS-BIS NIE
49 Gonet Józef Korczyna Marsz NW PLUS-BIS NIE
50 Gonet Celina Korczyna Bieg Brak NIE
51 Guzowski Maciej Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
52 Gwóźdź Magdalena Glinik Zaborowski Marsz NW Brak NIE
53 Hejnar Anna Haczów Bieg Dzikie życie Run Team NIE
54 Hus Adrian Strzyżów Bieg Brak NIE
55 Janda Adam Rzeszów Bieg Brak NIE
56 Janocha Robert Krosno Marsz NW MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
57 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg KB Athletic Zręcin NIE
58 Jarosz Anna Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
59 Kandefer Beata Korczyna Bieg KB ,,Athletic” Zręcin NIE
60 Kandefer Wojciech Korczyna Bieg KB ,,Athletic” Zręcin NIE
61 Klocek Konrad Łężyny Bieg Brak NIE
62 Kochański Tomasz Jedlicze Bieg MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
63 Kolendowska Jolanta Krosno Marsz NW brak NIE
64 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Bieg Brak NIE
65 Kołodziej Tomasz Rzeszów Bieg Brak NIE
66 Kołodziej Zofia Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
67 Kołodziej Anna Rzeszów Marsz NW Brak NIE
68 Konik Mikołaj Olszanica Marsz NW bieszczaki klub nordic walking NIE
69 Kornek Rafał Gorlice Bieg GGB NIE
70 Kornek Kornelia Gorlice Bieg MZS 6 Gorlice NIE
71 Kowalczyk Dagmara Sanok Bieg Brak NIE
72 Kowalski Konrad Lubatowa Bieg Lubatowa NIE
73 Kozioł Wiesław Krosno Bieg dzikie życie run team NIE
74 Kozioł Sylwester Potok Bieg Brak NIE
75 Kozioł Eliza Potok Marsz NW Brak NIE
76 Kozioł Emilia Potok Marsz NW Brak NIE
77 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz NW Brak NIE
78 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz NW Brak NIE
79 Krawczyk Jakub Iwonicz Marsz NW Brak NIE
80 Krzanowska Małgorzata Węglówka Marsz NW Samotni Wędrowcy NIE
81 Krzanowski Bartłomiej Węglówka Marsz NW Samotni Wędrowcy NIE
82 Kubit Grzegorz Krosno Bieg Brak NIE
83 Kulik Anna Strzyżów Bieg Brak NIE
84 Kuźma Elżbieta Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
85 Kuźnar Gabriela Głowienka Bieg brak NIE
86 Kusaj Tomasz Dębica Marsz NW OSP ZAWADA NIE
87 Kusaj Jakub Dębica Marsz NW OSP ZAWADA NIE
88 Lasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
89 Latoszek Łukasz Brzostek Bieg Dębickie Gepardy NIE
90 Latuszek Bogdan Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
91 Latuszek Małgorzata Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
92 Lis Robert Korczyna Marsz NW N/Z NIE
93 Żak Anna Krzemienna Bieg Brak NIE
94 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg Brak NIE
95 Ślaska Monika Strzyżów Marsz NW Brak NIE
96 Ślaski Paweł Strzyżów Bieg Brak NIE
97 Majewska Barbara Strzyżów Marsz NW Brak NIE
98 Majewski Leszek Strzyżów Marsz NW Brak NIE
99 Majewski Maciej Strzyżów Marsz NW Brak NIE
100 Majewski Patryk Strzyżów Bieg Brak NIE
101 Markuszka SŁawek RÓwne Bieg BiegamBoLubię NIE
102 Marszałek Dominik Iwonicz Bieg Brak NIE
103 MarszaŁek Sabina Krosno Bieg NIE
104 Mazan Beata Krosno Bieg MazanTyiMy NIE
105 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW niezrzrszony NIE
106 Mika Mirosław Krosno Bieg Brak NIE
107 Mikołajczyk Leszek Jasło Marsz NW NW-TEAM Jasło NIE
108 Mikołajczyk Justyna Krosno Marsz NW NW-TEAM Jasło NIE
109 Mikuś Dominik Jasło Bieg Brak NIE
110 Misiak Mateusz Ropczyce Bieg Brak NIE
111 Moczarski Mirosław Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
112 Moskal Joanna Korczyna Marsz NW Brak NIE
113 Muskus Kazimierz Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
114 Niemczyk Bogusław Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
115 Nowak Gabriel Wójtowa Bieg Brak NIE
116 Nowak Celina Odrzykoń Marsz NW Brak NIE
117 Nowak Jan Odrzykoń Marsz NW Brak NIE
118 Nowak Jakub Szczepańcowa Bieg Brak NIE
119 Ochwat Marta Korczyna Marsz NW Brak NIE
120 Pająk-Cieśla Joanna Krosno Bieg Brak NIE
121 Pająk-Cieśla Joanna Krosno Bieg Brak NIE
122 Paradysz Krystian Czarnorzeki Bieg Brak NIE
123 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz NW Brak NIE
124 Pasierb Marek Rzeszow Marsz NW Nz NIE
125 Patla Ewa Krosno Bieg Brak NIE
126 Patla Piotr Krosno Marsz NW Brak NIE
127 Półchłopek Grzegorz Korczyna Bieg PrządkiSki NIE
128 Półchłopek Halinka Korczyna Bieg Brak NIE
129 Półchłopek Janusz Korczyna Bieg Brak NIE
130 Pelczar Dariusz Czarnorzeki Bieg 1981 NIE
131 Pelczar Beata Krościenko Wyżne Marsz NW Brak NIE
132 Pelczar Wojciech Dobieszyn Bieg GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl NIE
133 Pelczar Maciej Krosno Bieg Brak NIE
134 Podubny Krystyna Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
135 Podubny Lesław Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
136 Pokrywka Bożena Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
137 Prajzner Elżbieta Korczyna Bieg KGB Korczyna NIE
138 Rajchel Rafał Haczów Bieg Haczów NIE
139 Rak Joanna Krosno Bieg Brak NIE
140 Rępalska Agata Krościenko Wyżne Bieg Brak NIE
141 Rępalski Marcin Krościenko Wyżne Bieg Brak NIE
142 RĘpalski Marek Skołyszyn Bieg Niezrzeszony NIE
143 Reczkowski Andrzej Nienaszów Bieg Atletic Zręcin NIE
144 Rodzinka Marcin Besko Bieg Bjj crew NIE
145 Rojek Piotr Ropczyce Bieg Brak NIE
146 Rojek JÓzef Ropczyce Bieg Brak NIE
147 Rutkowski Łukasz Korczyna Bieg Brak NIE
148 Rzucidło Jan Rzeszów Bieg Bbl NIE
149 Sarama Grzegorz Sanok Bieg www.sanfot.com NIE
150 Sawicka Marta Krościenko Wyżne Marsz NW NIE
151 Simko Zbigniew Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
152 Simko Ludmiła Leżajsk Marsz NW KLub NW “Włóczykije” NIE
153 Słowik Grzegorz Iskrzynia Bieg OSP Iskrzynia /aktywnakorczyna.pl NIE
154 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Marsz NW PTG Sokół Rymanów – ZSP Rymanów NIE
155 Stareńczak Katarzyna Potok Marsz NW Brak NIE
156 Stefańska Małgorzata Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
157 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NW Kolbusozwski Klub NOrdic Walking NIE
158 Szafrańska Ewa Korczyna Bieg KGB Korczyna NIE
159 Szczygieł Piotr Korczyna Bieg KrosSki Remsport NIE
160 Szelc Marcin Krosno Bieg KKB MOSIR Krosno NIE
161 Szmist Szymon Szczepańcowa Bieg KB Athletic Zręcin NIE
162 Szmist Jarosław Swierzowa Polska Bieg Atletic Zrecin NIE
163 Szuba Dariusz PrzemyŚl Bieg KGB KORCZYNA NIE
164 Szymański Przemysław Krosno Bieg N/Z NIE
165 Tomkiewicz Elżbieta Krosno Bieg Brak NIE
166 Tomkiewicz Tomasz Krosno Bieg Brak NIE
167 TopÓr MaŁgorzata Biecz Marsz NW ZDROWY ODLOT NW TEAM NIE
168 Trojan Elżbieta Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
169 Trzemżalski Piotr Korczyna Bieg I LO w Krośnie NIE
170 Trzemżalski Maciej Korczyna Bieg Brak NIE
171 Tytuła Mateusz Gniewczyna Bieg Brak NIE
172 Urban Irena Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
173 Urbaniak Marian Trześń Marsz NW Brak NIE
174 Wajda Barbara Korczyna Bieg KGB Korczyna NIE
175 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Marsz NW brak NIE
176 Walczak Szymon Kroscienko Wyzne Marsz NW Brak NIE
177 Wójcik Krystyna Strzyżów Marsz NW K&W NIE
178 Wójcik Mariusz Godowa Bieg bbl NIE
179 Węglarz Elżbieta Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
180 Węgrzyn Monika Widełka Bieg UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
181 Wielgosz Iwona Jasło Marsz NW 1990 NIE
182 Wielgosz Krzysztof Jasło Marsz NW Brak NIE
183 Wierdak Hubert Korczyna Bieg aktywnakorczyna NIE
184 Wierdak Wiktor Korczyna Bieg Mosir Krosno NIE
185 Wilk Andrzej Sanok Marsz NW Niezrzeszony NIE
186 Wilusz Leszek Krosno Bieg Nowy Styl Group Running Team NIE
187 Winiarski Karol Żeglce Bieg Błękitni Żeglce NIE
188 Włodarczyk Wojciech Leżajsk Marsz NW Klub NW “Włóczykije” NIE
189 Wojnar Sylwester Krosno Bieg MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
190 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg Brak NIE
191 Wojtuń Łukasz Pogwizdów Nowy Bieg Brak NIE
192 Zajchowski Marek Moderówka Bieg ULKS Technik Trzcinica NIE
193 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz NW Bobry Walking NIE
194 Zimoch Oskar Korczyna Marsz NW N/Z NIE
195 Ziobro Sławomir Żyznów Bieg Brak NIE
196 Ziobro Tomasz Krosno Bieg Krosno Miasto Szkła NIE
197 Zych Witold Rogi Marsz NW Brak NIE
198 Zych Borys Krosno Marsz NW Budo Krosno NIE