Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Dla Niepodległej, Rajd Nordic Walking

Miejsce i termin: Czudec, 2019-06-15
Organizator: Organizatorem imprezy jest Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
WSPÓŁORGANIZATORZY:
Ośrodek Kultury w Czudcu, Gmina Czudec, Starostwo Powiatowe w Strzyżowie
Opis zawodów: Dystans: Bieg 11 km, Rajd Nordic Walking 5 km (80% nawierzchnia asfaltowa, 20% szuter i ścieżki),
Start biegu, start Rajdu: godz. 10:00,
Obowiązuje limit czasu: dla biegaczy 2h, a dla uczestników marszu 3h
Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie wstrzymany, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna mapa trasy na stronie: www.pcen.pl) Uwaga: trasa wymagająca, całkowite przewyższenie terenu: 205m

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://bieg.pcen.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bać Wiesław Racławówka Rajd Nordic Walking Brak TAK
2 Bałchan Konrad Babica Bieg Brak NIE
3 Bałchan Krzysztof Czudec Bieg CPR Rzeszów NIE
4 Bądziul Aleksandra Tarnobrzeg Rajd Nordic Walking Brak NIE
5 Biela Michał Czudec Rajd Nordic Walking Brak TAK
6 Biela Natalia Czudec Rajd Nordic Walking brak TAK
7 Bloch Radosław Krosno Bieg Brak NIE
8 Bobusia Jarosław Krosno Bieg SHER TAK
9 Bożek Tomasz Przedmieście Czudeckie Bieg Brak TAK
10 Bożek Elżbieta Przedmieście Czudeckie Bieg Brak TAK
11 Bril Piotr Jedlicze Bieg MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
12 Budzyn Paweł Czudec Bieg Brak NIE
13 Cebula Barbara Rzeszów Rajd Nordic Walking PCEN NIE
14 Chlastawa Zenon Nowa Sarzyna Rajd Nordic Walking Brak NIE
15 Chlastawa Grażyna Nowa Sarzyna Rajd Nordic Walking Brak NIE
16 Chlebiński Maciej Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
17 Chlebiński Jerzy Rzeszów Rajd Nordic Walking Brak TAK
18 Chudzik Alicja Radymno Bieg ZSOZiR w Radymnie NIE
19 Chudzik Alicja Radymno Bieg Brak NIE
20 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Rajd Nordic Walking Przeworska Grupa Biegowa TAK
21 Czarnik Maciej Czudec Bieg Fun&Run NIE
22 Dmitrowska Iwona LeŻajsk Bieg ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWEJ SARZYNIE TAK
23 Drogoń Małgorzata Strzyżów Rajd Nordic Walking Brak TAK
24 Duda Aleksander Tarnów Rajd Nordic Walking PTG Sokół Świat Pracy Tarnów NIE
25 Dybaś Dariusz Przedmieście Czudeckie Bieg TAK
26 Frączek Dariusz Rzeszów Bieg Brak TAK
27 Gałuszka Dawid Chrząstówka Bieg Chrąstówka NIE
28 Gazdowicz Michał Przysietnica Bieg Brzozowski Klub Biegacza NIE
29 Gątarska Marta Pstrągowa Rajd Nordic Walking Brak NIE
30 Gątarski Stanisław Pstrągowa Rajd Nordic Walking Brak NIE
31 Gierula Piotr RzeszÓw Bieg Brak NIE
32 Gleń Robert Jedlicze Bieg MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
33 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze Bieg ZSOZiR w Radymnie TAK
34 Gwiżdż Grzegorz Rzeszów Bieg Brak NIE
35 Hnatów Tomasz Czudec Bieg Husarz Czudec TAK
36 Iskra Grzegorz Czudec Bieg KP PSP STRZYŻÓW TAK
37 Iskrzycki Andrzej Rzeszów Bieg Brak NIE
38 Jurczak Roman Rzeszow Bieg Gepardy i Gazele Rzeszów TAK
39 Jurczyńska Joanna Głogów Małopolski Rajd Nordic Walking Brak NIE
40 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg Perfect Runner Team TAK
41 Kaczyński Michał Rzeszów Bieg TAK
42 Kalandyk Mariusz Rzeszów Rajd Nordic Walking PCEN NIE
43 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg Helga TAK
44 Karkut Michał Zaborów Bieg Fun&Run NIE
45 Karnasiewicz Dawid Czudec Bieg Fun&Run TAK
46 Kawałek Adam Rzeszów Rajd Nordic Walking Domowy Kościół Ruchu Światło Życie NIE
47 Kawałek Adam Rzeszów Rajd Nordic Walking Domowy Kościół Ruchu Światło Życie TAK
48 Kazalski Grzegorz Strzyżów Bieg Brak TAK
49 Kielar Dariusz Rzeszów Bieg Brak TAK
50 Kopacz Piotr Jelna Bieg I LO w Nowej Sarzynie TAK
51 Kusiak Stanisław Majdan Łętowski Bieg Brak NIE
52 Kusiak Paulina Nowa Sarzyna Rajd Nordic Walking Brak NIE
53 Longosz Adrian Rzeszów Bieg Brak NIE
54 Żak Paweł Krzemienna Bieg Brak TAK
55 Lubaś Kaja Mielec Rajd Nordic Walking LubasTeam TAK
56 Lubaś Bartłomiej Mielec Rajd Nordic Walking LubasTeam TAK
57 Łapińska Anna Przemyśl Bieg Przemyski Klub Biegacza/Hot’n Ride NIE
58 Ślęczka Damian Rzeszów Bieg Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów NIE
59 Majewski Leszek Strzyżów Rajd Nordic Walking Brak NIE
60 Majewski Maciej Strzyżów Rajd Nordic Walking Brak TAK
61 Misiak Elżbieta Stalowa Wola Rajd Nordic Walking brak TAK
62 Moskwa Monika Czudec Bieg OSP Czudec TAK
63 Nawojski Roman Zaczernie Bieg III LO Rzeszów TAK
64 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg nastopy.pl Running Team NIE
65 Pasieka Agnieszka Ustrobna Bieg Brak NIE
66 Pasieka Agnieszka Ustrobna Rajd Nordic Walking Brak NIE
67 Piecuch Michał Rzeszów Bieg Brak TAK
68 Pietrasz Tomasz Golcowa Bieg TAK
69 Piwko Maciej Babica Bieg Brak TAK
70 Piwko Wojciech Babica Bieg Brak TAK
71 Piwko Mirosław Czudec Bieg Brak TAK
72 Piwowar Daniel Rzeszów Bieg BBL NIE
73 Przybylski Damian Rzeszów Bieg Brak TAK
74 Rykała Dominik Niechobrz Bieg NiechBiega NIE
75 Serafin-Zdyb Marzena Tarnobrzeg Rajd Nordic Walking Brak NIE
76 Słowik Jan Hermanowa Rajd Nordic Walking Wybiegamy w przyszłość TAK
77 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Rajd Nordic Walking LO Rymanów TAK
78 Sroka Sławomir Głowienka Bieg Brak TAK
79 Stec Lucyna Rzeszów Rajd Nordic Walking Brak NIE
80 Stec Lucyna Rzeszów Rajd Nordic Walking Brak TAK
81 Sudacki Sebastian Czudec Bieg Brak TAK
82 Surowiec Paulina Rzeszów Bieg Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
83 Surowiec Grzegorz Rzeszów Bieg Besta Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. TAK
84 Szot Maria Ujazd Bieg Ja i reszta NIE
85 Szumna Dorota Rzeszów Rajd Nordic Walking PCEN NIE
86 Szybisty Grzegorz Wrocanka Bieg KKB Mosir Krosno TAK
87 Tajchman Jarosław Rzeszów Bieg Stajnia Balona TAK
88 Tomaka Sławomir Błażowa Bieg IX LO Rzeszów TAK
89 Turek-Fijak Danuta Krosno Rajd Nordic Walking PCEN NIE
90 Walat Adrian Rzeszów Bieg WF TAK
91 Wójcik Mariusz Godowa Bieg bbl TAK
92 Wiater Jerzy Straszydle Rajd Nordic Walking Wybiegamy w przyszłość TAK
93 Wilusz Erwina Iwonicz-Zdrój Rajd Nordic Walking LO Rymanów – “PTG SOKÓŁ” Rymanów TAK
94 Wisz Kinga Rzeszów Bieg NiechBiega NIE
95 Wróbel Dominika Baryczka Bieg Brak NIE
96 Zdeb Krzysztof Wrocanka Bieg KKB Mosir Krosno TAK
97 Zięba Dariusz Trzebownisko Rajd Nordic Walking pcen NIE
98 Zuba Bartosz Nowa Wieś Bieg Brak TAK