Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Dzikich Mustangów – Biegniemy dla Ani i Patrycji

Miejsce i termin: Paszczyna k/Dębicy, 2019-07-21
Organizator: Stowarzyszenie “Dzikie Mustangi”
● Gmina Dębica
● Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
● Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Opis zawodów: Biegi na dystansie około 5km i 10km oraz
marsz Nordic Walking na dystansie 5km.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/grupadzikiemustangi/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Michał Zarszyn Bieg 10 km Brak

2 Bała Mirosław Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
3 Banach Tomasz Rzeszów Bieg 10 km Brak

4 Baran Bernard Dębica Bieg 10 km OCR Team Dębica TAK
5 Barnaś Dariusz Jaźwiny Marsz NW 5km Czarne Gryfy

6 Barnaś Marta Jaźwiny Bieg 10 km Czarne Gryfy

7 Barnaś Magdalena Dębica Bieg 10 km Brak TAK
8 Bielawa Mariusz Żyraków Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
9 Bielawa Damian Dębica Bieg 10 km Brak TAK
10 Bożek Elżbieta Brzostek Marsz NW 5km Dębickie Gepardy

11 Bożek Wojciech Brzostek Bieg 5km Dębickie Gepardy

12 Borowiec Magdalena Dębica Bieg 5km Brak

13 Buczkowska Sylwia Rzeszów Bieg 5km Brak

14 Bukała Mikołaj Pustynia Bieg 10 km TeamSoloBuki TAK
15 Cebula Marcin Mielec Bieg 10 km Poker to nie hazard! TAK
16 Cichowski MieczysŁaw Pilzno Bieg 10 km KRÓLEWSKIE PILZNO

17 Cieślak Stanisław Dębica Bieg 10 km Atos TAK
18 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Marsz NW 5km Przeworska Grupa Biegowa

19 Czekajski Mateusz Ocieka Bieg 5km brak

20 Czuchra Sabina Żyraków Bieg 10 km Akademia Małego Strażaka

21 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 5km KKB MOSIR KROSNO

22 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg 10 km Brak

23 Dejnaka Mariola Rzeszów Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
24 Dobrowolska Gabriela Nagawczyna Bieg 5km Brak

25 Drożdżowski Krystian Luszowice Bieg 10 km Brak

26 Drozd Agnieszka Brzeźnica Marsz NW 5km Bama Logistics

27 Dubernas Kinga Gumniska Bieg 5km Brak

28 Duda Aleksander Tarnów Marsz NW 5km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

29 Dudek Adam Bobrowa Bieg 10 km SZWADRON WILKÓW ALFA TAK
30 Falarz Agnieszka Parkosz Bieg 5km Czarne Gryfy

31 Ferfecki Paweł Ropczyce Bieg 10 km KKNW TAK
32 Filipinski Bartosz Lancut Bieg 10 km Brak

33 Fiołek Mateusz Strzegocice Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
34 Fiołek Robert Dębica Bieg 10 km Brak

35 Fornek Paulina Ocieka Bieg 5km Brak

36 Gąsior Magdalena Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów

37 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg 5km Nowa Huta Team TAK
38 Grabowy Łukasz Dębica Bieg 5km DKB Maratończyk

39 Guzek Jacek Nowy Tomysl Marsz NW 5km Brak

40 Guzek Ewa Nowy Tomysl Marsz NW 5km Brak

41 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
42 Hebda Małgorzata Łęki Dolne Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
43 Hebda Leszek Łęki Dolne Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
44 Hunia Konrad Dębica Bieg 10 km Brak TAK
45 Jabłkowski Paweł Dębica Bieg 10 km Active team Kozłów

46 Jamka Darek Tarnów Bieg 5km Brak

47 Kamenczak Kamil Pustków Bieg 10 km Kamen Pustków TAK
48 Kania Renata Brzeźnica Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
49 Kasprzyk Patrycja Dębica Bieg 10 km STG Dębica TAK
50 KĘdzior Jacek DĘbica Bieg 10 km PĘDZĄCE ŚLIMAKI TAK
51 Kędzior Daniel Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
52 Kędzior Arkadiusz Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
53 Kloc Magdalena Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
54 Kolbusz Tomasz Lubzina Bieg 5km Dzikie Mustangi

55 Kołodziej Kamil Nagawczyna Bieg 5km Dębickie Gepardy

56 Kosińska Agnieszka Pustków Marsz NW 5km Brak TAK
57 Kozioł Przemysław Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi

58 Kozioł Dominika Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
59 Krasoń Marcin Hucisko Bieg 10 km Brak

60 Krolikowski Dominik Kozłów Bieg 5km Brak TAK
61 KukuŁka Mariusz TarnÓw Bieg 5km acmarian TAK
62 Kulig Tomasz Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy

63 Kusowski Jakub Ocieka Bieg 5km Dzikie Mustangi

64 Kuszela-Setera Iwona Dębica Bieg 5km Brak

65 Lampart Marcin Dębica Bieg 5km Brak

66 Lampart Dorota Dębica Bieg 5km Akademia Małego Strażaka

67 Lampart Marta Dębica Bieg 5km Brak

68 Latoszek Łukasz Brzostek Bieg 5km Dębickie Gepardy

69 Lesiak Jacek Dębica Bieg 10 km Brak

70 Lichon Piotr Paszczyna Bieg 5km Brak

71 Lichon Annna Paszczyna Bieg 5km Brak

72 Ligęska Krzysztof Dębica Bieg 5km Spartan Training Group Dębica

73 Ligęska Małgorzata Dębica Bieg 5km Spartan Training Group Dębica

74 Lipka` Michał Mielec Bieg 10 km Lipka Rulez

75 Litwin Agnieszka Kraków Bieg 10 km Nowa Huta Team

76 Łącki Mateusz Brzostek Bieg 10 km Pędzące Ślimaki TAK
77 Świętoń Monika Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy

78 Świgoniak Anna KrakÓw Bieg 5km Pani TAK
79 Świniuch Zbigniew Dębica Bieg 10 km MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
80 Machnica Marzena Ropczyce Bieg 10 km MATNER RUNNING TEAM

81 Madejska Aleksandra Czarna Bieg 5km CZARNE GRYFY

82 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Bieg 10 km Damian Majcher

83 Majka Łukasz Sędziszów Małopolski Bieg 5km Brak

84 Mazur Tomasz Brzeźnica Bieg 10 km Brak TAK
85 Mazur Mariola Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi

86 Mazur Krzysztof Tarnów Marsz NW 5km Ekipa z Tarnowa

87 Mazur Lukasz Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy

88 Mazur Mateusz Dębica Bieg 5km Brak

89 Mączka Małgorzata Kraków Bieg 5km Brak

90 Mądro Iwona Ostrow Bieg 5km Brak TAK
91 Mądro Mateusz Skrzyszów Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
92 Mądro Lukasza Skrzyszow Bieg 5km Brak TAK
93 Micał Marcin Rudna Mała Bieg 10 km Brak TAK
94 Miśkiewicz Paulina Wola Żyrakowska Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
95 Misiak Arkadiusz Szczecin Bieg 10 km TT Szczecin /BiegajJakUmiesz.pl

96 Molczyk Mariusz Debica Bieg 10 km Debickie Gepardy

97 Molczyk Iwona Debica Bieg 10 km Debickie Gepardy

98 Molek Radosław Ocieka Bieg 5km Brak

99 Morawczyńska Jolanta Dębica Marsz NW 5km DKB Maratończyk Dębica TAK
100 Nauka Edyta Stasiówka Bieg 5km Dębickie Gepardy

101 Nauka Wiesław Stasiówka Bieg 10 km Dębickie Gepardy

102 Nosal Michał Pogórska Wola Bieg 10 km Spartańska Dzicz

103 Nowak Paulina Tarnów Bieg 5km Brak

104 Nowak Tomasz Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi

105 Nowak Wioletta Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi

106 Oleś- Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW 5km KKNW Kolbuszowa TAK
107 Olszewski Rafal Golemki Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
108 Opaliński Michał Pustynia Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
109 Opryszek Bogusław Kraków Bieg 10 km ITMBW Kraków

110 Osuch Patrycja Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica

111 Pajura Ryszard Grabiny Bieg 10 km Brak TAK
112 Pajura Agata Grabiny Bieg 10 km Brak TAK
113 Pawełek Dawid Ocieka Bieg 5km brak

114 Pazdyka Michał Dębica Bieg 10 km Active Team Kozłów

115 Pazdyka Maria Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów

116 Pękala Małgorzata Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy

117 Pecka Gosia Rzeszow Bieg 5km RunBabyRun

118 Pecka Gosia Błażowa Bieg 5km RunBabyRun

119 Pięta Bogdan Mielec Bieg 5km Run For Fun

120 Piechota Adam Mielec Bieg 10 km BRAK

121 Pieczonka Rafał Tarnów Bieg 10 km Lece Bo Chce

122 Pietruszewska Barbara Dębica Bieg 5km Brak TAK
123 Pietruszewski Adrian Dębica Bieg 10 km Brak TAK
124 Podgórski Jerzy Kraków Bieg 10 km Lacho Team

125 Podjasek Rafał Paszczyna Bieg 5km Paszczyniak Paszczyna TAK
126 Podlasek Barbara Dębica Marsz NW 5km

127 Podraza Klaudia Dębica Bieg 10 km Pędzące Ślimaki

128 Podraza Adam JodŁowa Bieg 5km JODŁOWA

129 Polniaszek Katarzyna Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy

130 Pradel Grzegorz Kraków Bieg 10 km Wojsko Polskie

131 Prażmowski Daniel Głowaczowa Bieg 10 km Dzikie Mustangi

132 Pyskaty Marta Brzeźnica Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
133 Pytko Mateusz Debica Bieg 10 km Brak

134 Raróg Magdalena Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
135 Rogasch StanisŁaw Kraków Bieg 5km Brak

136 Ruciak Magdalena Dębica Bieg 10 km Na świeżości TAK
137 Ruciak Szymon Dębica Bieg 10 km Na świeżości TAK
138 Ryba Piotr Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica

139 Rybka Sławomir Dębica Bieg 5km Pędzące Ślimaki

140 Rybka Ewelina Dębica Bieg 5km Pędzące Ślimaki

141 Rynkar Edyta Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno

142 Rynkar Edyta Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno

143 Sikora Natalia Dębica Bieg 5km PĘDZĄCE ŚLIMAKI

144 Skop Paweł Przecław Bieg 10 km WKURW_TEAM

145 Skowron Katarzyna Nagawczyna Bieg 10 km Brak TAK
146 Skowron Tomasz Nagawczyna Bieg 10 km Brak TAK
147 Skowron Cecylia Wojnicz Marsz NW 5km do6ciu

148 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów Bieg 5km RubBabyRun

149 Sokół Wiktor Brzeźnica Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
150 Sokół Anna666153323@gmail.com Brzeźnica Marsz NW 5km 1980

151 Sokół Anna Brzeźnica Marsz NW 5km Czarne Gryfy TAK
152 Sowińska Joanna Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
153 Strzok Grzegorz Zawierzbie Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
154 Suchora Barbara Kozłów Bieg 5km Brak TAK
155 Szczepańska Oksana Kraków Marsz NW 5km Brak

156 Szczudło Dionizy Dębica Bieg 5km Maratończyk Dębica

157 Szela Daniel Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
158 Szewczyk Agnieszka Katarzyna Dębica Marsz NW 5km

159 Szymala-Lipka Magdalena Mielec Bieg 10 km Lipki Rulez

160 Szymaszek Sławomir Pilzno Bieg 10 km Królewskie Pilzno

161 Szymaszek Tomasz Dębica Bieg 10 km OCR TEAM DĘBICA

162 Tokarz Monika Paszczyna Marsz NW 5km Dzikie Mustangi TAK
163 Tokarz Adrian Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
164 Totko Piotr Dębica Bieg 10 km Brak TAK
165 Tryba Natalia Dębica Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
166 Tuchowski Janusz Debica Bieg 10 km Brak TAK
167 Urbanik Anna Dębica Bieg 10 km PĘDZĄCE ŚLIMAKI

168 Urbanik Anna Dębica Bieg 5km PĘDZĄCE ŚLIMAKI

169 Wadas Katarzyna Kraków Bieg 10 km Nowa Huta Team

170 Wardzała Zenon Dębica Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
171 Wiktor Wiesław Straszęcin Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
172 Wilk Ewa Dębica Bieg 5km erhem

173 Wilk Ewa Dębica Bieg 5km Brak

174 Wisniowski Adam DĘbica Bieg 10 km MARATOŃCZYK DEBICA TAK
175 Wojtala Agnieszka Jaworze Górne Bieg 10 km Brak

176 Wojtala Agnieszka Jaworze Górne Bieg 5km Brak

177 Woźniak Barbara Zagórze 109 Bieg 10 km KS LIMANOWA FORREST

178 Zaborowski Robert Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica

179 Zaborowski Robert Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica

180 Zieliński Szymon Nagawczyna Bieg 10 km Bama Logistics TAK
181 Zych Adam Dębica Bieg 10 km Brak TAK