Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Dzikich Mustangów – Biegniemy dla Ani i Patrycji

Miejsce i termin: Paszczyna k/Dębicy, 2019-07-21
Organizator: Stowarzyszenie “Dzikie Mustangi”
● Gmina Dębica
● Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
● Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Opis zawodów: Biegi na dystansie około 5km i 10km oraz
marsz Nordic Walking na dystansie 5km.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/grupadzikiemustangi/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Michał Zarszyn Bieg 10 km Brak TAK
2 Babicz Edyta Pustkow Bieg 5km Brak TAK
3 Bała Mirosław Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
4 Banach Tomasz Rzeszów Bieg 10 km Brak NIE
5 Banach Karol PustkÓw Osiedle Bieg 10 km Brak TAK
6 Baran Bernard Dębica Bieg 10 km OCR Team Dębica TAK
7 Baran Andrzej Jodłowa Bieg 5km JODŁOWA TAK
8 Baran Barbara Jodłowa Marsz NW 5km JODŁOWA TAK
9 Barnaś Dariusz Jaźwiny Marsz NW 5km Czarne Gryfy TAK
10 Barnaś Marta Jaźwiny Bieg 10 km Czarne Gryfy TAK
11 Barnaś Magdalena Dębica Bieg 10 km Brak TAK
12 Bednarz Karol Trzciana Bieg 10 km SSPS RESOVIA NIE
13 Bek Adam Dębica Bieg 10 km Brak TAK
14 Bielach Tomasz Krakow Bieg 10 km Brak TAK
15 Bielawa Mariusz Żyraków Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
16 Bielawa Damian Dębica Bieg 10 km Brak TAK
17 Bloomfield Colette London Bieg 5km Brak TAK
18 Bobusia Jarosław Krosno Bieg 10 km Brak TAK
19 Bocek Sławomir Boguchwała Bieg 10 km Wataha TAK
20 Bogacz Mariusz Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
21 Bożek Elżbieta Brzostek Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
22 Bożek Wojciech Brzostek Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
23 Borowiec Magdalena Dębica Bieg 5km Brak TAK
24 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce Marsz NW 5km Run Run Oleszyce TAK
25 Buchman Sebastian Nowy Sącz Bieg 5km Brak TAK
26 Buczkowska Sylwia Rzeszów Bieg 5km Brak NIE
27 Buff Tomasz Dębica Bieg 10 km Brak TAK
28 Bujak – Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie Bieg 10 km Brak TAK
29 Bukała Mikołaj Pustynia Bieg 10 km TeamSoloBuki TAK
30 Bukała Jacek Pustynia Bieg 10 km Brak TAK
31 Bukała Mariola Pustynia Bieg 10 km Brak TAK
32 Buszek Tomasz Dębica Bieg 10 km Brak TAK
33 Cebula Marcin Mielec Bieg 10 km Poker to nie hazard! TAK
34 Chmura Jadwiga Dębica Bieg 5km Brak TAK
35 Cichowska Anna Pilzno Bieg 10 km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
36 Cichowski MieczysŁaw Pilzno Bieg 10 km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
37 Cielak Krystian Paszczyna Bieg 5km GrupaGSM.pl NIE
38 Cielak Jerzy Paszczyna Bieg 10 km Brak TAK
39 Cielak Krystian Paszczyna Bieg 10 km GrupaGSM.pl TAK
40 Cielak Paweł Paszczyna Bieg 10 km Brak TAK
41 Cieśla Łukasz Żołynia Bieg 10 km Żołynia Biega NIE
42 Cieślak Stanisław Dębica Bieg 10 km Atos TAK
43 Ciurkot Paweł Czarna Bieg 10 km Brak TAK
44 Cukla Wioletta Brzeźnica Marsz NW 5km Brak TAK
45 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Marsz NW 5km Przeworska Grupa Biegowa TAK
46 Cyzio Piotr Pustków Osiedle Bieg 5km Brak TAK
47 Czekajski Mateusz Ocieka Bieg 5km brak TAK
48 Czerwiec Zdzislaw Paszczyna Bieg 10 km Stare Konie 🙂 TAK
49 Czuchra Sabina Żyraków Bieg 10 km Akademia Małego Strażaka NIE
50 Czuchra Sabina Żyraków Bieg 5km Akademia Małego Strażaka TAK
51 Czyż Grzegorz Bogumiłowice Bieg 10 km Grupa Azoty -Automatyka Tarnów TAK
52 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 5km KKB MOSIR KROSNO TAK
53 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg 10 km Brak NIE
54 Dejnaka Mariola Rzeszów Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
55 Dejnaka Michał Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
56 Dobosz Piotr ŻarÓwka Bieg 10 km SPRINT RADOMYŚL WIELKI TAK
57 Dobrowolska Gabriela Nagawczyna Bieg 5km Brak TAK
58 Dobrowolski Łukasz Ropczyce Bieg 10 km Brak TAK
59 Domaradzki Tomasz Dębica Marsz NW 5km ACTIVE TEAM TAK
60 Drożdżowski Krystian Luszowice Bieg 10 km Brak NIE
61 Drozd Agnieszka Brzeźnica Marsz NW 5km Bama Logistics NIE
62 Drozd Sławek Sędziszów Małopolski Bieg 10 km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
63 Drzyzga Roma Mielec Bieg 10 km Brak TAK
64 Dubernas Kinga Gumniska Bieg 5km Brak NIE
65 Duda Aleksander Tarnów Marsz NW 5km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TAK
66 Dudek Adam Bobrowa Bieg 10 km SZWADRON WILKÓW ALFA TAK
67 Dudek Pawel Wola Zyrakowska Bieg 10 km Brak TAK
68 Dulik Bartosz Mielec Bieg 5km Brak TAK
69 Dybaś Jerzy Jasło Bieg 10 km Naturex Pektyna Jasło TAK
70 Dypa Barbara Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
71 Dzierwa Marek Wisowa Bieg 5km Wisowa TAK
72 Dzierwa Ewa Wisowa Bieg 5km Wisowa TAK
73 Dzierwa Ewa Wisowa Bieg 5km Wisowa NIE
74 Falarz Agnieszka Parkosz Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
75 Feret Monika Krzywa Bieg 5km Brak NIE
76 Ferfecki Paweł Ropczyce Bieg 10 km KKNW TAK
77 Filipinski Bartosz Lancut Bieg 10 km Brak TAK
78 Fiołek Mateusz Strzegocice Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
79 Fiołek Robert Dębica Bieg 10 km Brak NIE
80 Florek Marcin Pilzno Bieg 5km Mężczyźni Św. Józefa TAK
81 Florek Wojtek Rzeszów Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
82 Fornek Paulina Ocieka Bieg 5km Brak TAK
83 Fryz Dominika Skrzyszów Marsz NW 5km ANTURJA PLUS TAK
84 Gaweł Maria Brzeźnica Bieg 10 km Brak TAK
85 Gawlik Przemysław Dębica Bieg 10 km Brak NIE
86 Gawlik Przemysław Dębica Bieg 5km Kolegium Sędziów Dębica TAK
87 Góra Marek Ropczyce Bieg 10 km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
88 Gębara Łukasz Rzeszów Bieg 10 km OCR TEAM DĘBICA TAK
89 Gąsior Magdalena Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów NIE
90 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg 5km Nowa Huta Team TAK
91 Giełbaga Aneta Pustynia Marsz NW 5km Active Team TAK
92 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz NW 5km NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
93 Godek Tomasz Ropczyce Bieg 5km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
94 Golonka Dawid Jasło Bieg 10 km Brak NIE
95 Grabowy Łukasz Dębica Bieg 5km DKB Maratończyk TAK
96 Gryszkiewicz Łukasz Nagawczyna Bieg 5km Brak TAK
97 Gul-Bogacz Jolanta Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
98 Guzek Jacek Nowy Tomysl Marsz NW 5km Brak TAK
99 Guzek Ewa Nowy Tomysl Marsz NW 5km Brak NIE
100 Hamala Marcin Paszczyna Bieg 10 km Brak TAK
101 Haratyk Roksana Sędziszów Młp. Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
102 Hebda Małgorzata Łęki Dolne Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
103 Hebda Leszek Łęki Dolne Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
104 Hebda Justyna Dębica Bieg 10 km Dębickie Gepardy NIE
105 Hebda Justyna Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
106 Hunia Konrad Dębica Bieg 10 km Brak TAK
107 Idzior Damian Paszczyne Bieg 5km OSP Paszczyne NIE
108 Idzior Piotr Pustków Osiedle Bieg 10 km Brak TAK
109 Idzior Damian Paszczyne Bieg 5km OSP Paszczyna TAK
110 Indyk Kamil Rzeszów Bieg 5km Husaria Race Team TAK
111 Jabłkowski Paweł Dębica Bieg 10 km Active team Kozłów NIE
112 Jamka Darek Tarnów Bieg 5km Brak TAK
113 Jamróz Jakub Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
114 Jamróz Agnieszka Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
115 Janda Paulina Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
116 Kaczak Paulina Dębica Bieg 10 km Brak NIE
117 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg 5km Perfect Runner Team TAK
118 Kalita Mateusz Żabno Marsz NW 5km Gang Zakręconych Mastersów TAK
119 Kalita Marek Pustków Bieg 10 km Brak NIE
120 Kamenczak Kamil Pustków Bieg 10 km Kamen Pustków TAK
121 Kamińska Joanna Kraków Bieg 10 km Night Runners NIE
122 Kania Renata Brzeźnica Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
123 Kania Monika Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
124 Kapusta Zuzanna Lubzina Bieg 5km Brak TAK
125 Kapusta Tomasz Lubzina Bieg 5km Brak TAK
126 Karnasiewicz Dawid Czudec Bieg 10 km Fun&Run TAK
127 Kasperowicz Paweł Pustków Osiedle Bieg 5km Brak TAK
128 Kasprzyk Patrycja Dębica Bieg 10 km STG Dębica TAK
129 Kasprzyk Monika Ropczyce Bieg 10 km 🙂 TAK
130 Kasprzyk Grzegorz Ropczyce Bieg 10 km 🙂 TAK
131 Kawa Barbara Żyraków Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
132 KĘdzior Jacek DĘbica Bieg 10 km PĘDZĄCE ŚLIMAKI TAK
133 Kędzior Daniel Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
134 Kędzior Arkadiusz Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
135 Kinasiewicz Piotr Tuchów Bieg 5km Brak TAK
136 Kloc Magdalena Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów TAK
137 Kłusek Elżbieta Jodłowa Marsz NW 5km Diament TAK
138 Kmieć Katarzyna Perła Bieg 10 km Klub Biegowy Perła NIE
139 Knych Iwona Skrzyszów Marsz NW 5km Brak NIE
140 Kolbusz Tomasz Lubzina Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
141 Kościak Tomasz Paszczyna Bieg 10 km Brak TAK
142 Kościak Monika Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
143 Kościak Karol Paszczyna Bieg 5km OSP Paszczyna TAK
144 KoŚciak Tomasz Paszczyna Bieg 10 km PPG NIE
145 Kośniowski Kamil Ocieka Bieg 10 km Brak NIE
146 Kośniowski Kamil Ocieka Bieg 10 km Brak TAK
147 Kołodziej Kamil Nagawczyna Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
148 Kołodziej Małgorzata Nagawczyna Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
149 Kopacz ElŻbieta Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
150 Kopacz Marek Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
151 Kopala Marcin Gnojnica Bieg 10 km Brak TAK
152 Kosela Adam Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
153 Kosińska Agnieszka Pustków Marsz NW 5km Brak TAK
154 Kosińska Łucja Brzeźnica Bieg 10 km Brak TAK
155 Kostecki Grzegorz Dębica Bieg 10 km Pędzące ślimaki NIE
156 Kozak Teresa Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
157 Koziara Renata Dębica Bieg 5km Brak NIE
158 Kozik Patryk DĘbica Bieg 10 km Pędzące Ślimaki TAK
159 Kozik Piotr Dębica Bieg 10 km Pędzące Ślimaki TAK
160 Kozioł Przemysław Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
161 Kozioł Dominika Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
162 Kozioł Sylwester Ropczyce Bieg 5km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
163 Kozioł Aleksandra Paszczyna Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
164 Kozioł Łukasz Kozłów Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
165 Kozłowska Barbara DĘbica Bieg 10 km Brak TAK
166 Krasoń Marcin Hucisko Bieg 10 km Brak NIE
167 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz NW 5km Jest lepiej Częstochowa NIE
168 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz NW 5km Jest lepiej Częstochowa NIE
169 Krolikowski Dominik Kozłów Bieg 5km Brak TAK
170 Krząstek Danuta Tarnobrzeg Bieg 10 km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
171 Krząstek Zbigniew Tarnobrzeg Bieg 10 km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
172 Kubas Katarzyna Pilzno Bieg 5km Królewskie Pilzno TAK
173 Kubek Bernadeta Bobrowa Marsz NW 5km Brak TAK
174 Kucharski Filip Paszczyna Bieg 5km OSP Paszczyna TAK
175 KukuŁka Mariusz TarnÓw Bieg 5km acmarian TAK
176 Kulig Tomasz Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
177 Kuliga- Rędzina Olga Wierzchosławice Bieg 5km Brak TAK
178 Kurcz Bernadeta Żyraków Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
179 Kurek Mariusz Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
180 Kurgan Joanna Paszczyna Marsz NW 5km Klub Honorowych Dawców Krwi im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej w Pustkowie Osiedlu TAK
181 Kurgan Piotr Lubzina Bieg 10 km Brak NIE
182 Kusowski Jakub Ocieka Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
183 Kuszela-Setera Iwona Dębica Bieg 5km Brak TAK
184 Lampart Marcin Dębica Bieg 5km Brak TAK
185 Lampart Dorota Dębica Bieg 5km Akademia Małego Strażaka TAK
186 Lampart Marta Dębica Bieg 5km Brak TAK
187 Latoszek Łukasz Brzostek Bieg 5km Dębickie Gepardy NIE
188 Lenczowska Magdalena Straszęcin Bieg 10 km Brak TAK
189 Lesiak Jacek Dębica Bieg 10 km Brak NIE
190 Lesiak Małgorzata Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
191 Lesiak Sylwester Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
192 Lichon Piotr Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
193 Lichon Anna Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
194 Ligęska Krzysztof Dębica Bieg 5km Spartan Training Group Dębica TAK
195 Ligęska Małgorzata Dębica Bieg 5km Spartan Training Group Dębica TAK
196 Lipka` Michał Mielec Bieg 10 km Lipki Rulez NIE
197 Lis Danuta Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
198 Lis Dariusz Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
199 Litwin Agnieszka Kraków Bieg 10 km Nowa Huta Team NIE
200 Litwin Tomasz Nagawczyna Bieg 10 km Grupa Ultra Bieszczady TAK
201 Żądło Aneta Dobrkow Bieg 5km Brak NIE
202 Żurek Krzysztof Paszczyna Bieg 5km Paszczyniak Paszczyna TAK
203 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg 5km LubasTeam TAK
204 Lubera Teresa Kolbuszowa Marsz NW 5km kknw TAK
205 Łącki Mateusz Brzostek Bieg 10 km Pędzące Ślimaki TAK
206 Łącki Dariusz Dębica Bieg 10 km DARCO TAK
207 Łuka Paweł Dębica Bieg 10 km OCR Team Dębica TAK
208 Świętoń Monika Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
209 Świgoniak Anna KrakÓw Bieg 5km Pani TAK
210 Świniuch Zbigniew Dębica Bieg 10 km MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
211 Świstak Krzysztof Paszczyna Bieg 5km Brak NIE
212 Świstak Anna Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
213 Łyszczak Martyna Sędziszów Małopolski Bieg 5km Brak TAK
214 Machnica Marzena Ropczyce Bieg 10 km MATNER RUNNING TEAM TAK
215 Maciąg Jolanta Bełżec Bieg 5km Brak TAK
216 Maciąg Andrzej Bełżec Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
217 Madejska Aleksandra Czarna Bieg 5km CZARNE GRYFY TAK
218 Magda Łukasz Mielec Bieg 10 km Brak TAK
219 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Bieg 10 km Damian Majcher TAK
220 Majka Łukasz Sędziszów Małopolski Bieg 5km Brak NIE
221 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska Bieg 10 km Ptg Sokół Świat Pracy NIE
222 Małgorzata Lis Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
223 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic walking TAK
224 Małodobry Andrzej Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic walking TAK
225 Marc Mateusz Straszęcin Bieg 5km Brak TAK
226 Martyna Agnieszka Kraków Bieg 10 km Zabierzów TAK
227 Marzec Adam Rzeszów Bieg 10 km 1 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
228 Materniak Bernadetta Rzeszów Bieg 5km Mariolka każe biegać TAK
229 Matyjewicz Ewelina Pilzno Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
230 Mazur Tomasz Brzeźnica Bieg 10 km Brak TAK
231 Mazur Mariola Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
232 Mazur Krzysztof Tarnów Marsz NW 5km Ekipa z Tarnowa NIE
233 Mazur Lukasz Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy NIE
234 Mazur Mateusz Dębica Bieg 5km Brak TAK
235 Mazur Ireneusz Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
236 Mazur Kinga Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
237 Mączka Małgorzata Kraków Bieg 5km Brak NIE
238 Mądro Iwona Ostrow Bieg 5km Brak TAK
239 Mądro Mateusz Skrzyszów Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
240 Mądro Lukasza Skrzyszow Bieg 5km Brak TAK
241 Mądro Ewa Dębica Marsz NW 5km Brak TAK
242 Micał Marcin Rudna Mała Bieg 10 km Brak TAK
243 Mikuś Dominik Jasło Bieg 10 km Brak NIE
244 Miśkiewicz Paulina Wola Żyrakowska Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
245 Misiak Arkadiusz Szczecin Bieg 10 km TT Szczecin /BiegajJakUmiesz.pl NIE
246 Molczyk Mariusz Debica Bieg 10 km Debickie Gepardy TAK
247 Molczyk Iwona Debica Bieg 10 km Debickie Gepardy NIE
248 Molek Radosław Ocieka Bieg 5km Brak TAK
249 Morawczyńska Jolanta Dębica Marsz NW 5km DKB Maratończyk Dębica TAK
250 Morawczyński Konrad Dębica Bieg 5km Brak TAK
251 Mordasiewicz Anna Tuszyma Bieg 10 km Brak TAK
252 Mosoń Jolanta Dobrków Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
253 Mydlarz Artur Rzeszów Bieg 10 km Sztuka Jakości Artur Mydlarz TAK
254 Namiota Urszula Dębica Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
255 Nauka Edyta Stasiówka Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
256 Nauka Wiesław Stasiówka Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
257 Nawracaj Łukasz Jodłowa Bieg 10 km NAW-MOT JODŁOWA TAK
258 Niemczewski Borys Raclawówka Bieg 10 km TimeBandit Corps NIE
259 Nosal Michał Pogórska Wola Bieg 10 km Spartańska Dzicz TAK
260 Nowak Paulina Tarnów Bieg 5km Brak NIE
261 Nowak Tomasz Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
262 Nowak Wioletta Dębica Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
263 Olearczyk Ewelina Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
264 Olearczyk Bartlomiej Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
265 Oleś- Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW 5km KKNW Kolbuszowa TAK
266 Olszewski Rafal Golemki Bieg 5km Czarne Gryfy TAK
267 Opaliński Michał Pustynia Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
268 Opryszek Bogusław Kraków Bieg 10 km ITMBW Kraków TAK
269 Orzechowski Marek Sandomierz Bieg 10 km Tak Lubię Sandomierz NIE
270 Orzechowski Grzegorz Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
271 Osuch Patrycja Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
272 Pachoł Klaudia Skrzyszów Marsz NW 5km ANTURJA PLUS TAK
273 Pajura Ryszard Grabiny Bieg 10 km Brak TAK
274 Pajura Agata Grabiny Bieg 10 km Brak TAK
275 Panek Piotr Paszczyna Bieg 5km DZIKIE MUSTANGI TAK
276 Panek Anna Paszczyna Marsz NW 5km Brak TAK
277 Panek Rafał Brzeźnica Bieg 10 km Brak TAK
278 Papiernik Angelika Skurowa Bieg 5km Brak NIE
279 Parat Magdalena Podgrodzie Bieg 10 km Brak NIE
280 Pasek Janusz Dębica Bieg 5km Dębickie gepardy TAK
281 Pawełek Dawid Ocieka Bieg 5km brak TAK
282 Pawlina Halina Kolbuszowa Górna Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic walking TAK
283 Pazdan Ireneusz Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
284 Pazdyka Michał Dębica Bieg 10 km Active Team Kozłów TAK
285 Pazdyka Maria Dębica Bieg 5km Active Team Kozłów NIE
286 Pękala Małgorzata Czarna Bieg 5km Czarne Gryfy NIE
287 Pecka Gosia Rzeszow Bieg 5km RunBabyRun NIE
288 Pecka Gosia Błażowa Bieg 5km RunBabyRun NIE
289 Perłowski Rafał Mielec Bieg 5km Brak TAK
290 Piękoś Paweł Góra Motyczna Bieg 5km Brak TAK
291 Pięta Bogdan Mielec Bieg 5km Run For Fun NIE
292 Piechota Adam Mielec Bieg 10 km BRAK NIE
293 Pieczonka Rafał Tarnów Bieg 10 km Lece Bo Chce NIE
294 Pietruszewska Barbara Dębica Bieg 5km Brak TAK
295 Pietruszewski Adrian Dębica Bieg 10 km Brak TAK
296 Płatek Anna Dębica Bieg 5km Brak TAK
297 Podgórski Jerzy Kraków Bieg 10 km Lacho Team TAK
298 Podjasek Rafał Paszczyna Bieg 5km Paszczyniak Paszczyna TAK
299 Podlasek Barbara Dębica Marsz NW 5km NIE
300 Podlasek Kamila DĘbica Bieg 5km Brak NIE
301 Podraza Klaudia Dębica Bieg 10 km Pędzące Ślimaki NIE
302 Podraza Adam JodŁowa Bieg 5km JODŁOWA TAK
303 Podraza Klaudia Dębica Bieg 5km Pędzące Ślimaki TAK
304 Podsiadło Marek Sandomierz Bieg 10 km Biegam bo lubię Sandomierz NIE
305 Polniaszek Katarzyna Dębica Marsz NW 5km Dębickie Gepardy TAK
306 Polniaszek Paweł Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
307 Pomykacz Elżbieta Tarnów Marsz NW 5km Sokòł Tarnów NIE
308 Porzuczek Bartosz Paszczyna Bieg 5km Serpentine RC TAK
309 Pradel Grzegorz Kraków Bieg 10 km Wojsko Polskie TAK
310 Pradel Grzegorz Kraków Bieg 10 km Wojsko Polskie NIE
311 Pradel Grzegorz Kraków Bieg 10 km Wojsko Polskie NIE
312 Prażmowski Daniel Głowaczowa Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
313 Prażmowski Marcin Grębów Bieg 5km Zabrnie TAK
314 Pyskaty Marta Brzeźnica Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
315 Pytko Mateusz Debica Bieg 10 km Brak NIE
316 Pytlak Urszula Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
317 Radwański Tomasz Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
318 Raróg Magdalena Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
319 RĘpalski Marek SkoŁyszyn Bieg 5km Niezrzeszony TAK
320 Rogasch StanisŁaw Kraków Bieg 5km Brak TAK
321 Rojek Piotr Ropczyce Bieg 5km Orły z Ropczyc TAK
322 Rojek Teresa Paszczyna Marsz NW 5km Brak TAK
323 Ruciak Magdalena Dębica Bieg 10 km Na świeżości TAK
324 Ruciak Szymon Dębica Bieg 10 km Na świeżości TAK
325 Rudny Rafał Ropczyce Bieg 10 km RudnyRunningTeam TAK
326 Ryba Piotr Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica NIE
327 Rybka Sławomir Dębica Bieg 5km Pędzące Ślimaki NIE
328 Rybka Ewelina Dębica Bieg 5km Pędzące Ślimaki NIE
329 Rymut Katarzyna Skrzyszów Marsz NW 5km ANTURJA PLUS NIE
330 Rymut Mariola Skrzyszów Marsz NW 5km ANTURJA PLUS NIE
331 Rynkar Edyta Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
332 Rynkar Edyta Parkosz Bieg 10 km Królewskie Pilzno NIE
333 Rzepecka Olimpia Dębica Bieg 5km Brak TAK
334 Rzepecki Rafał Dębica Bieg 5km Brak TAK
335 Rzepka Wojciech Tarnobrzeg Bieg 10 km Brak NIE
336 Rzepka Bartosz Tarnobrzeg Bieg 5km Brak NIE
337 Sabina Sarad Tarnów Bieg 5km Spartanska Dzicz TAK
338 Samelzon Marta Tuchów Marsz NW 5km Brak TAK
339 Sarad Krzysztof Tarnow Bieg 5km Spartańska Dzicz TAK
340 Sarad Krzysztof Tarnow Bieg 5km Spartanska Dzicz NIE
341 Sarnecki Łukasz Rzeszów Bieg 5km Paczkoświry TAK
342 Serafin Urszula Dębica Bieg 10 km Dębickie gepardy TAK
343 Sikora Natalia Dębica Bieg 5km PĘDZĄCE ŚLIMAKI NIE
344 Sitko Małgorzata Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
345 Sitko Małgorzata Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
346 Siwula Dawid Paszczyna Bieg 5km Brak NIE
347 Siwula Renata Paszczyna Marsz NW 5km Brak TAK
348 Siwula Barbara Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
349 Skop Paweł Przecław Bieg 10 km WKURW_TEAM TAK
350 SkowroŃska ElŻbieta Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING NIE
351 SkowroŃska ElŻbieta Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
352 Skowron Katarzyna Nagawczyna Bieg 10 km Brak TAK
353 Skowron Tomasz Nagawczyna Bieg 10 km Brak TAK
354 Skowron Cecylia Wojnicz Marsz NW 5km do6ciu NIE
355 Słota Aleksandra Lubzina Bieg 5km Brak TAK
356 Słowik Daniel Żabno Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów TAK
357 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
358 Smędowski Paweł Sękowa Bieg 10 km GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
359 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów Bieg 5km RubBabyRun TAK
360 Socha Piotr Żyraków Bieg 10 km Brak NIE
361 Sokół Wiktor Brzeźnica Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
362 Sokół Anna666153323@gmail.com Brzeźnica Marsz NW 5km 1980 NIE
363 Sokół Anna Brzeźnica Marsz NW 5km Czarne Gryfy TAK
364 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Marsz NW 5km LO Rymanów – PTG “SOKÓŁ” Rymanów NIE
365 Sowińska Joanna Paszczyna Bieg 5km Brak TAK
366 Sporniak Krzysztof Targowiska Bieg 10 km Jaksa Team TAK
367 Stasiowski Paweł Dębica Bieg 10 km Pędzące Ślimaki TAK
368 Stępak Piotr Zbylitowska Góra Marsz NW 5km Lux Torpeda Małopolska TAK
369 Strzok Grzegorz Zawierzbie Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
370 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
371 Suchora Barbara Kozłów Bieg 5km Brak TAK
372 Suchora Mariusz Kozłów Bieg 10 km Active Team Kozłów TAK
373 Sudoł Artur Dębica Bieg 10 km Brak NIE
374 Sujdak Tomasz Żyraków Bieg 5km Juventus Turyn TAK
375 Szczepańska Oksana Kraków Marsz NW 5km Brak TAK
376 Szczepański Patryk Kraków Marsz NW 5km Brak TAK
377 Szczudło Dionizy Dębica Bieg 5km Maratończyk Dębica TAK
378 Szela Daniel Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
379 Szewczyk Agnieszka Katarzyna Dębica Marsz NW 5km TAK
380 Szewczyk Dominika Rytwiany Bieg 5km Skrzydlaci Dzieciom TAK
381 Szewczyk Dominika Rytwiany Bieg 5km 1987 NIE
382 Szostek Michał Rzeszów Bieg 5km DRB TAK
383 Sztorc StanisŁaw Dębica Bieg 10 km 1962 TAK
384 Sztorc Szymon Dębica Bieg 5km Brak NIE
385 Sztorc Jakub Dębica Bieg 5km Brak NIE
386 Szukała Rafał Kozłów Marsz NW 5km ACTIVE TEAM Kozłów NIE
387 Szymala-Lipka Magdalena Mielec Bieg 10 km Lipki Rulez NIE
388 Szymaszek Sławomir Pilzno Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
389 Szymaszek Tomasz Dębica Bieg 10 km OCR TEAM DĘBICA NIE
390 Tabor Roman Pustków Bieg 10 km Sprint Radomyśl Wielki TAK
391 Tokarz Monika Paszczyna Marsz NW 5km Dzikie Mustangi TAK
392 Tokarz Adrian Paszczyna Bieg 10 km Dzikie Mustangi TAK
393 Tomasiewicz Arkadiusz Jodłowa Bieg 5km Kolegium Sędziów Dębica TAK
394 Tomaszewska Ròża Pustków Osiedle Marsz NW 5km Brak TAK
395 Tomaszewska Diana Pustkòw Osiedle Marsz NW 5km Brak TAK
396 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Bieg 5km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
397 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Bieg 5km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice TAK
398 Tomaszewski Karol Pustków Osiedle Marsz NW 5km Brak TAK
399 Tomaszewski Michał Pustków-Osiedle Bieg 5km Brak TAK
400 Totko Piotr Dębica Bieg 10 km Brak TAK
401 Toton Wiktor Gnojnica Bieg 5km Brak NIE
402 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
403 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
404 Tryba Natalia Dębica Marsz NW 5km Bama Logistics TAK
405 Tuchowski Janusz Debica Bieg 10 km Brak TAK
406 Tuszyński Robert Dębica Bieg 5km Klub 88 NIE
407 Urbanik Anna Dębica Bieg 10 km PĘDZĄCE ŚLIMAKI NIE
408 Urbanik Anna Dębica Bieg 5km PĘDZĄCE ŚLIMAKI NIE
409 Uriasz Krzysztof Pilzno Bieg 10 km Królewskie Pilzno TAK
410 Wadas Katarzyna Kraków Bieg 10 km Nowa Huta Team TAK
411 Wajs Kamil Dębica Bieg 10 km Brak TAK
412 Walczyk Anna Dębica Bieg 5km Dębickie Gepardy TAK
413 Waloszek Marcin Paszczyna Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
414 Wantuch Maria Tarnow Marsz NW 5km Sokół TAK
415 Wardzała Zenon Dębica Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
416 Warzecha Grzegorz Jodlowa Bieg 5km Brak TAK
417 Wójcik Bożena Niedźwiada Bieg 5km Brak TAK
418 Wójcik Mateusz Parkosz Bieg 5km DARCO Team TAK
419 Wójcik Zbigniew Oświęcim-Brzezinka Bieg 5km Brak TAK
420 Wiatr-Nawracaj Agata Jodłowa Marsz NW 5km Brak TAK
421 Więch Zbigniew Dębica Bieg 5km Brak TAK
422 Wicher Darek Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
423 Wicher Weronika Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
424 Wielgosz Iwona Jasło Marsz NW 5km Brak NIE
425 Wiktor Wiesław Straszęcin Bieg 10 km Dębickie Gepardy TAK
426 Wiktor Liliana Paszczyna Bieg 5km Dzikie Mustangi TAK
427 Wilczyński Mariusz Warka Bieg 5km Brak TAK
428 Wilk Ewa Dębica Bieg 5km Brak TAK
429 Wisniowski Adam DĘbica Bieg 10 km MARATOŃCZYK DEBICA TAK
430 Wodka Dawid Mielec Bieg 10 km WW Team NIE
431 Wojciechowska Magdalena Brzeźnica Bieg 5km Brak TAK
432 Wojtala Agnieszka Jaworze Górne Bieg 10 km Brak NIE
433 Wojtala Agnieszka Jaworze Górne Bieg 5km Brak NIE
434 Wojtaszek Monika Pustków Marsz NW 5km Brak TAK
435 Woźniak Barbara Zagórze 109 Bieg 10 km KS LIMANOWA FORREST NIE
436 Woźniak Mariusz Tuszyma Bieg 10 km Frytki z majonezem TAK
437 Woźniak Marcin Mielec Bieg 10 km Frytki z majonezem TAK
438 Wróbel Bogusław Kolbuszowa Marsz NW 5km KKNW TAK
439 Wróbel Halina Kolbuszowa Marsz NW 5km KKNW TAK
440 Wrzesień Jerzy Sandomierz Bieg 10 km Tak Lubię Sandomierz NIE
441 Wrzesień Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km Brak TAK
442 Zaborowska Halina Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
443 Zaborowski Robert Dębica Bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
444 Zając Łukasz Koszyce Wielkie Bieg 5km Brak TAK
445 Zator Kinga Mokre Bieg 5km debickie gepardy TAK
446 Zator Janusz Mokre Bieg 10 km debickie gepardy TAK
447 Zator Halina Mokre Marsz NW 5km debickie gepardy TAK
448 Zelek Łucja Łęg Tarnowski Marsz NW 5km Brak TAK
449 Zieliński Szymon Nagawczyna Bieg 10 km Bama Logistics TAK
450 Zieliński Mateusz Ropczyce Bieg 5km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
451 Zima Aleksandra Pustków Bieg 5km Brak NIE
452 Zuber Karolina Kolbuszowa Bieg 10 km Brak TAK
453 Zwoliński Dominik Dębica Bieg 10 km Brak TAK
454 Zych Adam Dębica Bieg 10 km Brak TAK
455 Zymróz Ala Ropczyce Bieg 10 km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
456 Zymróz Tomek Ropczyce Bieg 10 km Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK