Zawody

Nazwa zawodów:

I WYŚCIG MTB CZUDEC

Miejsce i termin: Czudec, 2019-08-18
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Czudcu

Osoba do kontaktu:

tel.: 668 929 006, 503 096 756

Opis zawodów: Start i meta zlokalizowana jest na stadionie Sportowym „Czarni Czudec”.

Trasa SENIOR I Wyścigu MTB CZUDEC, zostanie zamieszczona na stronie www. oraz na portalu Facebook na 1 tydzień przed terminem imprezy sportowej.

ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA
Zgłoszenia internetowe obejmują kategorie SENIOR.
Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie https://timekeeper.pl/, wniesieniu opłaty startowej przez internet lub w biurze zawodów w dniu 18.08.2019 r. od godz. 8:30-10:30 dla kategorii SENIOR.

Terminy i wysokość opłat startowych dla kategorii SENIOR:
• do 16.08 / 40 zł
• W dniu zawodów / 50 zł

Więcej w Regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adam Zbigniew Iwonicz Zdrój Mężczyźni Vivaldi Racing Team TAK
2 Adamczyk Paweł Sanok Mężczyźni Sanocki Klub Kolarski NIE
3 Babiarz Robert Rzeszów Mężczyźni PRz TAK
4 Bałchan Krzysztof Czudec Mężczyźni CPR Rzeszów NIE
5 Bartkiewicz PaweŁ RzeszÓw Mężczyźni AXEL SPORT STAL RZESZÓW NIE
6 Bednarz Adrian Gołębiów Mężczyźni Rowerowi Rycerze TAK
7 Bednarz Oskar Gołębiow Mężczyźni Rowerowi Rycerze TAK
8 Bodkowska Sara Krosno Kobiety Jedlicze Team NIE
9 Bodkowski Paweł Krosno Mężczyźni Brak NIE
10 Bosek Lucjan Zaborów Mężczyźni FME MTB TEAM NIE
11 Brożyna Łuksdz Racławówka Mężczyźni Brak TAK
12 Bukała Sławomir Czudec Mężczyźni Brak TAK
13 Chmieliński Wojciech RzeszÓw Mężczyźni Majster Sport Team TAK
14 Ciak Przemysław Jeżowe Mężczyźni Klub Kolarski Jeżowe MTB TAK
15 Cisło Witold Zabajka Mężczyźni Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów NIE
16 Cisło Edward Tyczyn Mężczyźni Brak TAK
17 Cisło Witold Zabajka Mężczyźni Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
18 Czarnecki Piotr Rzeszów Mężczyźni kobra Team TAK
19 Czech Andrzej Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
20 Czech Andrzej Czudec Mężczyźni Rzeszowski Klub Morsów „ Sopelek” NIE
21 Dołżycki Paweł Komańcza Mężczyźni Żbik-Komańcza NIE
22 Drabicka Agnieszka Rzeszo Kobiety Korba Team TAK
23 Drabicki Miłosz Rzeszow Mężczyźni Korba Team TAK
24 Drajczyk Paweł Babica Mężczyźni Płocki Klub Kolarski TAK
25 Drogoń Maciej Strzyżów Mężczyźni Brak NIE
26 Dziura Ryszard Rzeszów Mężczyźni ŁTC Łańcut NIE
27 Dziura Andrzej Zabratówka Mężczyźni KK OSP Zabratówka NIE
28 Flis Robert Zofianka Górna Mężczyźni BIKE CLUB Janów Lubelski TAK
29 Gas Hubert Przemyśl Mężczyźni Zryw Buszkowiczki NIE
30 Górka Marcin Czudec Mężczyźni Brak NIE
31 Gładyś Mateusz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
32 Grzebień Piotr Krosno Mężczyźni Brak NIE
33 Gumienik Paweł Janów Lubelski Mężczyźni Gumisie i Ogry TAK
34 Irzyk Daniel Czudec Mężczyźni Brak TAK
35 Jabłoński Paweł Pstrągowa Mężczyźni SST LUBCZA NIE
36 Jaroszek Paweł Czudec Mężczyźni Brak TAK
37 Kędra Waldemar Rzeszów Mężczyźni Pędzące Koło NIE
38 Klejnszmidt Wojciech Świlcza Mężczyźni Warsztat rowerowy Boguchwała NIE
39 Koczela Michał Czudec Mężczyźni Brak NIE
40 Kotowicz Andrzej Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
41 Kowal Ewa Babica Kobiety Czudeckie Towarzystwo Cyklistów NIE
42 Kozicki Kamil Rzeszow Mężczyźni Brak NIE
43 Krzywonos Sławomir Zabratówka Mężczyźni KK OSP Zabratówka NIE
44 Kusowski Łukasz Mielec Mężczyźni Brak TAK
45 Ladziński Mateusz Czudec Mężczyźni Brak TAK
46 Latała Dawid Rzeszów Mężczyźni NSB Sport Team Rzeszów TAK
47 Żurek Sławomir Chmielnik Mężczyźni Klub Kolarski Jeżowe MTB NIE
48 Żurek Dominika Chmielnik Kobiety Klub Kolarski Jeżowe MTB NIE
49 Lutecki Leon Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
50 Łuszcz Czesław Bukowsko Mężczyźni Roweromania Sanok TAK
51 Łuszcz Katarzyna Bukowsko Kobiety Roweromania Sanok TAK
52 Łuszcz Kamil Bukowsko Mężczyźni Roweromania Sanok NIE
53 Łyszczarz Bartosz Wyżne Mężczyźni Brak NIE
54 Madera Bogdan Grzegorzówka Mężczyźni Brak TAK
55 Majta Paweł Kędzierzyn-Koźle Mężczyźni Jeźdźcy Apokalipsy TAK
56 Matłosz Antoni Nosówka Mężczyźni SST Lubcza NIE
57 Międlar Dorota Łańcut Kobiety Brak NIE
58 Miklas-Gładyś Joanna Rzeszów Kobiety Brak NIE
59 Mikos Mariusz Dukla Mężczyźni Brak NIE
60 Mikuszewski Wojciech Czudec Mężczyźni Brak TAK
61 Miłek Krystyna Zgłobień Kobiety SST Lubcza NIE
62 Miłek Andrzej Zgłobień Mężczyźni SST Lubcza NIE
63 Miłek Jan Zgłobień Mężczyźni SST Lubcza NIE
64 Moskwa Michal Czudec Mężczyźni Brak TAK
65 Mróz Michał Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
66 Nizioł Mariusz Chmielnik Mężczyźni Brak NIE
67 Olczyk Piotr Rzeszów Mężczyźni Accuma NIE
68 Otwinowski Paweł Lubenia Mężczyźni MOUNTAIN TEAM TAK
69 Pasternak Arkadiusz Czudec Mężczyźni Brak NIE
70 Pawiłowski Henryk Racławówka Mężczyźni SST LUBCZA NIE
71 Pazdan Damian Brzezówka Mężczyźni kobra Team TAK
72 Pelc Tomasz Rzeszów Mężczyźni Brak NIE
73 Pietryga Karol Rzeszów Mężczyźni eiselaZ TAK
74 Piskadło Jacek Strzyżów Mężczyźni 1989 NIE
75 Prejznar Maciek Haczów Mężczyźni GASKOP MTB STRZYŻÓW NIE
76 Pych Romek Wola Wielka Mężczyźni Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
77 Rączka Wojciech Przeworsk Mężczyźni Brak TAK
78 Rogowski Mateusz Rzeszów Mężczyźni NSB SPORT TEAM RZESZÓW TAK
79 Rozmund Michał Rzeszów Mężczyźni Brak TAK
80 Rudnicki Tomasz Ropczyce Mężczyźni Jeźdźcy Apokalipsy NIE
81 Rudnicki Tomasz Rzeszów Mężczyźni Axel Sport STAL Rzeszów NIE
82 Siteń Grzegorz Rzeszów Mężczyźni ProFamilia NIE
83 Stasicki Filip Wola Zgłobieńska Mężczyźni SST Lubcza NIE
84 Stasicki Mariusz Wola Zgłobieńska Mężczyźni SST Lubcza NIE
85 Szary Piotr Trzebownisko Mężczyźni serwiskompa.pl TAK
86 Szubski Artur Mogielnica Mężczyźni SST Lubcza TAK
87 Szymański Radosław Janów Lubelski Mężczyźni Bike Club Janów Lubelski TAK
88 Torba Adrian Janów Lubelski Mężczyźni Klub Kolarski Jeżowe MTB TAK
89 Turek Łukasz Równe Mężczyźni Nowy Styl Group Cycling Team NIE
90 Wańcowiat Jakub Mokre Mężczyźni Baszta Bikesport Lesko NIE
91 Wójcicki Dariusz Staszów Mężczyźni Brak NIE
92 Wilk Gabriel Czudec Mężczyźni Brak NIE
93 Wilk Rafał Babica Mężczyźni Brak NIE
94 Wojtunik Damian Trzebownisko Mężczyźni TEAM TRZEBOWNISKO TAK
95 Wojtunik Janusz Trzebownisko Mężczyźni TEAM TRZEBOWNISKO NIE
96 Wojtunik Janusz Trzebownisko Mężczyźni TEAM TRZEBOWNISKO TAK
97 Wrotny Piotr Rzeszów Mężczyźni eiselaZ TAK