Zawody

Nazwa zawodów:

Tikkurila Mini Maraton

Miejsce i termin: Dębica, 2019-06-09
Organizator: ORGANIZATOR
Klub Biegacza Maratończyk Dębica

SPONSOR Tikkurila Polska S.A.

Opis zawodów: Udział w biegach jest BEZPŁATNY.
● Dystans biegów 50 – 400m.
● Podczas biegów nie będzie prowadzony pomiar czasu oraz klasyfikacja najszybszych dzieci.
● Dzieci które ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale.
● Biegi odbędą się w 6 kategoriach w zależności od płci oraz wieku dziecka.

START ZAPISÓW 1 -go maja o godzinie 15:00

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiok Norbert Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
2 Ćwiok Kamil Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
3 Bała Gabriela Ropczyce Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
4 Bała Aleksandra Ropczyce Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
5 Baran Adrian Jodłowa Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
6 Baran Aleksandra Jodłowa Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
7 BawĘda Nikola DĘbica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) BRAK NIE
8 BawĘda Kacper DĘbica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) BRAK NIE
9 Białas Katarzyna Ropczyce Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
10 Białas Martyna Ropczyce Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
11 Biduś Maja Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
12 Biduś Tymon Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
13 Bielawa Klaudia Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
14 Bielawa Oskar Bobrowa Wola Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
15 Bielawa Kornelia Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
16 Bielawa Lena Bobrowa Wola Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
17 Bożek Marcin Brzostek Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Dębickie Gepardy NIE
18 Burakowska Lila Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
19 Burakowski Aleksander Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
20 Burza Łucja Grabiny Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
21 Buszek Tymoteusz Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
22 Buszek Michalina Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
23 Chłopek Aleksandra Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Dębickie Gepardy NIE
24 Curyło Anna Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Dębickie Gepardy NIE
25 Cybula Zuzanna Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
26 Cybula Emilia Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
27 Czajka Karol Czarna Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
28 Czajka Aleksandra Czarna Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
29 Czajka Gabrysia Mielec Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
30 Czernik Emil Debica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
31 Czernik Blanka Debica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
32 Darłak Mateusz Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
33 Darłak Aleksandra Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
34 Dudziak Witold Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
35 Dybowski Wojciech Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
36 Dybowski Mateusz Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
37 Dywoniak Patryk Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
38 Dywoniak Paweł Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
39 Działo Aleksandra Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
40 Działo Antonina Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
41 Gawle Zofia StrszĘcin Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
42 Gawle Antoni StraszĘcin Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
43 Goleń Aleksandra Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
44 Grych Milan Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
45 Grych Marcel Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
46 Harla Bartosz Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
47 Hochołowski Adam Kraków Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
48 Jakóbik Dominika Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
49 Jan Sroczyński Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
50 Kawa Alan Wola Żyrakowska Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
51 Kawa Otylia Wola Żyrakowska Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
52 Kęsek Franciszek Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
53 Kęsek Melania Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
54 Kloc Lena Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Active Team Kozłów NIE
55 Kloc Leon Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Active Team Kozłów NIE
56 Klusek Natalia Jodłowa Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
57 Kopeć Igor Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
58 Kopeć Wiktor Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
59 Kornel Połomski Rzeszów Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
60 Kostecki Jan Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Pędzące ślimaki NIE
61 Krzysztoforska Lena Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
62 Krzysztoforski Karol Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
63 Kula Oliwia Tarnów Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
64 Kurowski Bernard Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
65 Kurowski Ksawery Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
66 Kurowski Konstanty Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
67 Lachowicz Piotr Grabiny Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
68 Lachowicz Antoni Grabiny Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
69 Lampart Jakub Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Akademia małego strażaka NIE
70 Lampart Antoni Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Akademia małego strażaka NIE
71 Lampart Szymon Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
72 Lampart Maciej Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
73 Lesiak Rafał Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
74 Żybura Maria Podgrodzie Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
75 Żybura Oliwier Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
76 Żybura Kornel Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
77 Łącka Wiktoria Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
78 Łącka Magdalena Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
79 Łączak Maja Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
80 Maduzia Jan Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
81 Maduzia Krystian Debica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
82 Makowski Janek Łódź Chłopcy 2008-2012 (około 400m) WATAHA – Łączy nas bieganie/ Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Łodzi NIE
83 Marć Adam Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
84 Mastej Aleksander Grabiny Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
85 Maternia Leon Rzeszów Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
86 Mazur Marcel Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
87 Mazur Bruno Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Dębickie Gepardy NIE
88 Mazur Igor Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Dębickie Gepardy NIE
89 Mazur Miłosz Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
90 Mitek Kacper Grabiny Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Dębickie Gepardy NIE
91 Niedźwiedzka Julia Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
92 Niwa Patrycja Debica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
93 Nowak Klaudia Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
94 Olearczyk Adam Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Dębickie Gepardy NIE
95 Olszewska Karolina Debica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
96 Ostrowska Amelia Rzeszów Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
97 Ostrowski Bartosz Rzeszów Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
98 Pająk Mateusz Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Dap NIE
99 Papachristou Jan Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
100 PeŁczyŃska Milena PustkÓw WieŚ Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) BRAK NIE
101 PeŁczyŃska Maja PustkÓw WieŚ Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) BRAK NIE
102 Pełczyński Cezary Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
103 Piątek Filip Straszęcin Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
104 Pietrzycka Natalia Nagawczyna Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
105 Pociask Amelia Kraków Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Pociaskowie NIE
106 Polniaszek Kacper Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Dębickie Gepardy NIE
107 Polniaszek Antonina Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Dębickie Gepardy NIE
108 Polniaszek Kajetan Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Dębickie Gepardy NIE
109 Polniaszek Karol Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Dębickie Gepardy NIE
110 Połomski Kamil Rzeszów Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
111 Pyka Anna Debica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
112 Pyka Kamil Debica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
113 Pyskaty Maciej Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) brak NIE
114 Pyskaty Aleksander Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) brak NIE
115 Ratuszniak Hubert Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
116 Róg Tymon Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Akademia Małego Strażaka NIE
117 Rochmalska Liliana Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
118 Rochmalski Dominik Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
119 Rybka Natalia Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Pędzące Ślimaki NIE
120 Sieniawska Natalia Kraków Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Brak NIE
121 Sikora Karol Dębica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Pędzące Ślimaki NIE
122 Sikora Liliana Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Pędzące Ślimaki NIE
123 Siop Lena Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
124 Skiba Fabian Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) Brak NIE
125 Smolińska Marta Sędziszów Młp. Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
126 Solak Oskar Debica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) brak NIE
127 Solak Mikołaj Debica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) brak NIE
128 Stasienko Magdalena Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
129 Strzałka Kalina Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
130 Strzałka Zuzanna Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
131 Szczudło Wilhelm Dębica Chłopcy 2016-2018 (około 50m) KB Maratończyk Dębica NIE
132 Tokarz Antoni Paszczyna Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
133 Trzaskus Kalina Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
134 Trzaskus Tymon Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
135 Walczyk Maria Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Dębickie Gepardy NIE
136 Walczyk Hanna Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Dębickie Gepardy NIE
137 Walczyk Zofia Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Dębickie Gepardy NIE
138 WaŁĘga Gabriel DĘbica Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
139 Warchoł Pola Dębica Dziewczynki 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
140 Wójcik Sczepan Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
141 Wójcik Radosław Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
142 Węglarz Kajetan Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
143 Wieloch Lena Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
144 Wojtanowski Hubert Latoszyn Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
145 Wojtanowski Julian Latoszyn Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
146 Wojtanowski Mateusz Latoszyn Chłopcy 2013-2015 (około 200m) Brak NIE
147 Zając Bartosz Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
148 Zając Iga Dębica Dziewczynki 2016-2018 (około 50 m) Pędzące Ślimaki NIE
149 Zarodkiewicz Jakub Dębica Chłopcy 2008-2012 (około 400m) Brak NIE
150 Ziaja Martyna Dębica Dziewczynki 2013-2015 (około 200m) Brak NIE