Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg poGÓRZE- DĘBOWA 11TKA

Miejsce i termin: Wiśniowa-Frysztak, 2019-06-29
Organizator: Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej,
Towarzystwo Sportowe Karpaty,
Opis zawodów: DĘBOWA 11tka ma charakter indywidualnego, długodystansowego biegu górskiego po trasie Pogórza
Strzyżowsko-Dynowskiego, wyznaczonej szlakami turystycznymi oraz dodatkowymi fragmentami
oznaczonymi przez Organizatorów biegu. Dystans biegu to około 11 km z przewyższeniem +300m/-300m.

TERMIN OPŁAT ONLINE DĘBOWA 11TKA :
 40 zł – wpłata do 31 maja 2019 r.
 55 zł – wpłata do 25 czerwca 2019 r.
 70 zł – wpłata w biurze zawodów w przeddzień startu oraz dzień startu wyłącznie gotówką.

LIMIT 300 OPŁACONYCH UCZESTNIKÓW.

Udział w biegu mogą wziąć osoby pełnoletnie!

Więcej w regulaminie z 14.05.2019

Strona WWW: http://www.biegpogorze.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Grzegorz Glinik Dolny Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
2 Armata Ewa Frysztak Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
3 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA TGR TAK
4 Bronhard Rafał Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA 21 BSP NIE
5 Chmiel Łukasz Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
6 Czarnik Maria Strzyżów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
7 Czarnik Mirosław Strzyżów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
8 Czyżowska Adrianna Błażowa Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
9 Dacyl Michał Krosno Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Nowy Styl Group Runninhg Team TAK
10 Duda Waldemar Tarnów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin TAK
11 Dudek Pawel Wola Zyrakowska Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
12 Dybaś Jerzy Jasło Kobiety- DĘBOWA 11TKA Naturex Pektyna Jasło TAK
13 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Mężczyźni Św. Józefa TAK
14 Gaweł Wojciech Wiśniowa Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA G.O.D. Gorsi Od Diabła TAK
15 Gawron Gabriela Nowy Borek Kobiety- DĘBOWA 11TKA RooksTeam TAK
16 Gawron Marcin Nowy Borek Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA IdeoActiveTeam / RooksTeam TAK
17 Górniak Stanisław Widacz Kobiety- DĘBOWA 11TKA Finisz Rymanów TAK
18 Jachym Małgorzata Strzyżów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
19 Jakubiec Łukasz RzeszÓw Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
20 Jakubiec Grzegorz RzeszÓw Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
21 Jakubik Dawid Piotrków Trybunalski Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
22 KĄkol Zbigniew GwoŹnica Dolna Kobiety- DĘBOWA 11TKA WATER TEAM NIE
23 Kmieć Katarzyna Perła Kobiety- DĘBOWA 11TKA Klub Biegowy Perła TAK
24 Kozioł Łukasz Dębica Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brzyski Tri Team TAK
25 Kozioł Sylwester Potok Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
26 Kulik Anna Strzyżów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
27 Żaczek Marcin Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Komenda Miejska Policji w Rzeszowie NIE
28 Łabuz Paweł Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA PAVLO TEAM NIE
29 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
30 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
31 Michno Tomasz Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA SIGNUM TAK
32 Mika Mirosław Krosno Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
33 Mikuszewska Patrycja Frysztak Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
34 Mucha Krzysztof Strzyżów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
35 Oleksak Tomasz Nisko Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Wiosna TAK
36 Pelczar Wojciech Dobieszyn Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl TAK
37 Przybył Monika Rzeszów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
38 Przybył Paweł Rzeszów Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
39 Reczkowski Andrzej Nienaszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA KB Atletic Żanęcin NIE
40 Rojek JÓzef Ropczyce Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
41 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola Kobiety- DĘBOWA 11TKA Stalowowolski Klub Biegacza TAK
42 Salamon Kamil Cieszyna Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
43 Salamon Klaudia Cieszyna Kobiety- DĘBOWA 11TKA Harde Dranie TAK
44 Sroka Sławomir Głowienka Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
45 Stasiowski Piotr BrzÓza KrÓlewska Kobiety- DĘBOWA 11TKA NGB/STAJNIA BALONA TAK
46 Stefanik Ewa Frysztak Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
47 Szpunar Andrzej Rzeszów Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA KM PSP Rzeszów TAK
48 Szyndlar Grzegorz Jasienica Rosielna Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Miski TAK
49 Tabasz Władysław Ropczyce Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA OSP TAK
50 Tsikhanoyskaya Olga Minsk Kobiety- DĘBOWA 11TKA Amator NIE
51 Walania Kinga Głogów Małopolski Kobiety- DĘBOWA 11TKA TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
52 Wardęga Adrian Duńkowiczki Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
53 Wójcik Mariusz Godowa Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA BbL TAK
54 Wielgosz Iwona Jasło Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak NIE
55 Wieszczek Karolina Godowa Kobiety- DĘBOWA 11TKA Brak TAK
56 Wilczyńska Marta Tarnów Kobiety- DĘBOWA 11TKA STG TARNÓW TAK
57 Ziobro Tomasz Krosno Mężczyźni- DĘBOWA 11TKA Krosno Miasto Szkła TAK