Zawody

Nazwa zawodów:

IV Golejowska Dycha

Miejsce i termin: Staszów, 2019-10-20
Organizator: *Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Kultury ReKultura
Opis zawodów: *Impreza ma charakter otwarty. Prawo startu mają osoby które mają ukończone 18 lat, oraz spełnią warunki, o których mowa poniżej.
*Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą wystartować w biegu pod warunkiem uzyskania zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Zgodę, której wzór stanowi Załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu, należy okazać w Biurze Zawodów przy odbiorze pakietu startowego
*Rodzice lub prawni opiekunowie rejestrujący osobę niepełnoletnią, przyjmują na siebie odpowiedzialność za start nieletniego i w tym zakresie zwalniają z odpowiedzialności Organizatora.

*Prawo do niższej opłaty startowej za uczestnictwo w Biegu mają osoby niepełnosprawne. Organizator zweryfikuje prawo do niższej opłaty startowej na podstawie orzeczenia lekarskiego o niepełnosprawności.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antas Mariola Kielce Bieg 10km Brak

2 Basak Justyna Dwikozy Bieg 10km Wkurw_team

3 Bieniewski Kamil Warszawa Bieg 10km Brak

4 Cebula Marcin Mielec Bieg 10km Poker to nie hazard!!! TAK
5 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe Bieg 10km Brak

6 Dołomisiewicz Sławomir Oględów Bieg 10km Brak TAK
7 Gad Małgorzata Wiśniowa Bieg 10km Brak

8 Gardyński Dariusz Staszów Bieg 10km Brak TAK
9 Jaśtal Piotr Kielce Bieg 10km LKB Rudnik / AZS UJK Kielce

10 Jaworska Wioletta Staszów Bieg 10km STARiS

11 Kania Andrzej Chmielnik Bieg 10km Brak TAK
12 Karwacki Mateusz Kielce Bieg 10km Tamper Code Runner

13 Klasińska Paulina Pińczów Bieg 10km 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW

14 Kłosiński Michał Staszów Bieg 10km Brak

15 Komorowski Artur Polaniec Bieg 10km Brak

16 Kopeć Marek Gliwice Bieg 10km Brak

17 Korpacki Krzysztof Staszów Bieg 10km STARiS

18 Kowalik Mariusz Połaniec Bieg 10km RUNNING POŁANIEC

19 Krząstek Zbigniew Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg

20 Krząstek Danuta Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg

21 Kubalski Dariusz Staszów Bieg 10km PSP2 Staszów

22 Kula Radoslaw Hażlach Bieg 10km Brak

23 Kulawiak Łukasz Połaniec Bieg 10km RUNNING POŁANIEC

24 Łabęcka Marzena Staszów Bieg 10km Brak

25 Śledź Renata Staszów Bieg 10km Brak

26 Śledź Renata Staszów Bieg 10km Brak

27 Łukaszek Michał Połaniec Bieg 10km Running Połaniec TAK
28 Małek Marta Cygany Bieg 10km BBKTS TAK
29 Małek Artur Cygany Bieg 10km Brak TAK
30 Maziarka Krzysztof Wołowice Bieg 10km Brak

31 Mazur Rafał Staszów Bieg 10km STARiS Staszów

32 Mączka Katarzyna Staszów Bieg 10km Brak TAK
33 Mączka Nikodem Staszów Bieg 10km Brak TAK
34 Miller Paweł Łagów Bieg 10km DCHC

35 Miller Stefan Łagów Bieg 10km Brak

36 Minner Roman GÓrno Bieg 10km BBL Kielce

37 Misztal Katarzyna Kuelce Bieg 10km Skrzydlaci Dzieciom

38 Mrówka Karol Kraków Bieg 10km Brak

39 Mrozowska Elżbieta Rytwiany Bieg 10km Rytwiany Team

40 Noga Damian Kłoda Bieg 10km KP PSP Sandomierz

41 Pałyga Marzena Kielce Bieg 10km Brak TAK
42 Papierz Karina Staszów Bieg 10km Brak

43 Pawlik Anna Staszów Bieg 10km Staris

44 Praszek Łukasz Kielce Bieg 10km STOKOWCZYKI TEAM TAK
45 PrzepiÓra Iwona Korzecko87 Bieg 10km Brak

46 Radkowski Tomasz Staszow Bieg 10km Brak

47 Ruchomski Wiesław Kieice Bieg 10km Brak TAK
48 Sagan Mateusz Połaniec Bieg 10km Running Połaniec

49 Senderowski Wojciech Łagiewniki Bieg 10km Odnogi Drogi TAK
50 Siatka Agnieszka Kraków Bieg 10km Running Performance

51 Sitek Sławomir Warszawa Bieg 10km Brak

52 Sitek Ewelina Warszawa Bieg 10km Bractwo Biegowe BGK

53 Sławek Dawid Brzezie/pawłów Bieg 10km Brak

54 Słomińska Amanda Staszów Bieg 10km Brak

55 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg 10km OCR TEAM MASTER’S GYM

56 Sobieraj Kamil Małogoszcz Bieg 10km MKS “Wierna” Małogoszcz-Sekcja Biegowa

57 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza

58 Srokosz Sebastian Chmielnik Bieg 10km Run Team Chmielnik TAK
59 Stachowicz Adam Staszów Bieg 10km Brak

60 Stępień Renata Kielce Bieg 10km Brak

61 Szczerek Agnieszka Połaniec Bieg 10km RUNNING POŁANIEC

62 Szercer Michał Staszów Bieg 10km ReKultura Power

63 Szercer Jagoda Staszów Bieg 10km Brak TAK
64 Szewczyk Dominika Kloda Bieg 10km Skrzydlaci Dzieciom

65 Szulc Anna StaszÓw Bieg 10km Brak

66 Tałaj Kamila Zawidza Bieg 10km Witar Tarnobrzeg

67 Telka Paweł Kielce Bieg 10km Mechanik i Przyjaciele TAK
68 Tomczak Renata Kielce Bieg 10km Morsujemy Wszyscy Razem TAK
69 Uba Anna Wołowice Bieg 10km Brak

70 Urban Ewa Stalowa Wola Bieg 10km Klub Biegacza Stalowowolski

71 Walasek Karol Staszów Bieg 10km Brak

72 Wawszczyk Beata Chmielnik Bieg 10km Brak

73 WÓjcicki Paweł Kielce Bieg 10km BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI TAK
74 WÓjcicki Paweł Kielce Bieg 10km 1954

75 Wiktor Wiesław Straszęcin Bieg 10km Dębickie Gepardy TAK
76 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza

77 Zięba Tomasz Waeszawa Bieg 10km Brak TAK
78 Zych Rafał Sandomierz Bieg 10km Brak