Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów- 10km

Miejsce i termin: Obrazów, 2019-09-07
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: Bieg GŁÓWNY 10 km
Zgłoszenia zawodników do biegu głównego na dystansie 10 km przyjmowane są drogą elektroniczną: link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz w biurze zawodów w dniu 07.09.2019 r.
Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 02.09.2019 r. do godziny 24:00. Opłata startowa w biegu głównym dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem https://timekeeper.pl/zawody/:
– do dnia 30 czerwca 2019 r. – 35 zł;
– od 1 lipca do 2 września 2019 r.– 40 zł;
– w biurze zawodów w dniu 7 września 2019 r. – 50 zł.

Obrazowskie Biegi o Puchar Wójta Gminy Obrazów odbędą się w dniu 07.09.2019 r. (sobota) na terenie gminy Obrazów. Biuro zawodów będzie znajdować na placu targowym przy Zespole Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów.
Biegi dziecięco – młodzieżowe odbędą się przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie, Obrazów 121, 27-641 Obrazów.

Uwaga: Zawodnicy, którzy zarejestrują się i opłacą start w poszczególnej konkurencji do 30 czerwca br. otrzymają koszulki z własnym nadrukiem (imię zawodnika).

Więcej w regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bajur Ania Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
2 Bidas Paweł Sandomierz Bieg 10km bike equipa sandomierz TAK
3 Borycki Łukasz Kielce Bieg 10km Biegające Włóczykije TAK
4 Bronhard Rafał Głogów Małopolski Bieg 10km 21 BSP, TKKF Sokół

5 Brzozowska Paulina Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
6 Brzozowski Łukasz Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
7 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Bieg 10km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

8 Brzyszcz Karol Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
9 Dybus Iwona Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
10 Franos Edyta Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
11 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg TAK
12 Hałka Marcin Tarnobrzeg Bieg 10km marIanteam TAK
13 Hałka Anna Tarnobrzeg Bieg 10km marIanteam TAK
14 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg 10km Fartlek GO

15 Jargiło Robert Jastkowice Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
16 JedliŃski Tomasz Sandomierz Bieg 10km Brak

17 JedliŃski Tomasz Sandomierz Bieg 10km Brak

18 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg 10km Brak TAK
19 Kapusta Wiktor Chobrzany Bieg 10km Brak

20 Kapusta Anna Obrazów Bieg 10km TSA Sandomierz

21 Kapustaa Wiktor Samborzec Bieg 10km Brak

22 Karasiński Radek Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg

23 Krawczak Marian Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
24 Krupa Paweł Agatówka Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
25 Krząstek Zbigniew Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
26 Krząstek Danuta Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
27 Krzemińska Agata Sandomierz Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
28 Kulas Karol Nisko Bieg 10km Brak TAK
29 Kwitek Damian Sandomierz Bieg 10km Brak

30 Laska Tomasz Zawichost Bieg 10km Zawichost Biega

31 Lisowski Albert Stalowa Wola Bieg 10km Brak TAK
32 Żądło Jacek Mielec Bieg 10km PERFECT RUNNER TEAM

33 Łata Waldemar Sandomierz Bieg 10km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ

34 Łazowska Kasia Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy

35 Łukiewicz Katarzyna Zajeziorze Bieg 10km Brak TAK
36 Maciąg Alina Sandomierz Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
37 Majecki Robert Sandomierz Bieg 10km 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny

38 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg

39 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
40 Nalepa Tomasz Janów Lubelski Bieg 10km GUKS Modliborzyce TAK
41 Noga Damian Kłoda Bieg 10km KP PSP Sandomierz

42 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
43 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

44 Orłowska Beata Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

45 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Bieg 10km LANS LAS

46 Orzechowski Marek Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
47 Orzexhowski Marek Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz

48 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team

49 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
50 Placha Piotr Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
51 Płaneta Marcin Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg TAK
52 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

53 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegcza

54 Rykowska Iwona Kielce Bieg 10km Brak TAK
55 Rykowski Marcin Kielce Bieg 10km Brak TAK
56 Siek Kazimierz Zabrnie Bieg 10km Fartlek GO

57 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
58 Siembida Małgorzata Borki Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

59 Siembida Dawid Ulanów Bieg 10km KKS VICTORIA STALOWA WOLA TAK
60 Siembida Grzegorz Borki Bieg 10km Brak TAK
61 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
62 Soboń Ewelina Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz

63 Strzałka Agnieszka Mostki Bieg 10km Brak TAK
64 Szabat Wiesław Annopol Bieg 10km Brak TAK
65 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg 10km BTS

66 Tworek Krzysztof Obrazów Bieg 10km Drużyna Wójta

67 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 10km TKKF Sokół Głogów Małopolski

68 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg Bieg 10km TVTwarz TAK
69 Wójcik Tomasz Gorzyce Bieg 10km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

70 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
71 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team TAK
72 WoŹniak Tomasz Sandomierz Bieg 10km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ TAK
73 Zawół Paweł Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
74 Zych Rafał Sandomierz Bieg 10km Amator