Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów- 10km

Miejsce i termin: Obrazów, 2019-09-07
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: Bieg GŁÓWNY 10 km
Zgłoszenia zawodników do biegu głównego na dystansie 10 km przyjmowane są drogą elektroniczną: link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz w biurze zawodów w dniu 07.09.2019 r.
Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 02.09.2019 r. do godziny 24:00. Opłata startowa w biegu głównym dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem https://timekeeper.pl/zawody/:
– do dnia 30 czerwca 2019 r. – 35 zł;
– od 1 lipca do 2 września 2019 r.– 40 zł;
– w biurze zawodów w dniu 7 września 2019 r. – 50 zł.

Obrazowskie Biegi o Puchar Wójta Gminy Obrazów odbędą się w dniu 07.09.2019 r. (sobota) na terenie gminy Obrazów. Biuro zawodów będzie znajdować na placu targowym przy Zespole Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów.
Biegi dziecięco – młodzieżowe odbędą się przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie, Obrazów 121, 27-641 Obrazów.

Uwaga: Zawodnicy, którzy zarejestrują się i opłacą start w poszczególnej konkurencji do 30 czerwca br. otrzymają koszulki z własnym nadrukiem (imię zawodnika).

Więcej w regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Bajur Ania Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
3 Basak Justyna Dwikozy Bieg 10km Wkurw_team NIE
4 Bidas Paweł Sandomierz Bieg 10km bike equipa sandomierz TAK
5 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg 10km Brak TAK
6 Blajer Maciej Rzeszów Bieg 10km Brak TAK
7 Borycki Łukasz Kielce Bieg 10km Biegające Włóczykije TAK
8 Bronhard Rafał Głogów Małopolski Bieg 10km 21 BSP, TKKF Sokół NIE
9 Brzozowska Paulina Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
10 Brzozowski Łukasz Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
11 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Bieg 10km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
12 Brzyszcz Karol Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
13 Cieślak Artur Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
14 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team NIE
15 Drąg Piotr Krzaki Bieg 10km Skb Stalowa Wola NIE
16 Dybus Iwona Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
17 Franos Edyta Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
18 Gajek Karol Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
19 Gołos Mariusz Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
20 Gwoździowska Edyta Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg TAK
21 Hałka Anna Tarnobrzeg Bieg 10km marIanteam TAK
22 Hałka Marcin Tarnobrzeg Bieg 10km marIanteam TAK
23 Hećman Marcin Ożarów Mazowiecki Bieg 10km Brak NIE
24 Homziakov Yevhenii Krzywy Róg Bieg 10km Brak TAK
25 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg 10km Fartlek GO NIE
26 Jaśtal Piotr Kielce Bieg 10km LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE
27 Jargiło Robert Jastkowice Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
28 JedliŃski Tomasz Sandomierz Bieg 10km Brak NIE
29 JedliŃski Tomasz Sandomierz Bieg 10km Brak TAK
30 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg 10km Brak TAK
31 Jusko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 10km OstroBiec TAK
32 Kania Przemyslaw Styków Bieg 10km DB-TRANS STARACHOWICE TAK
33 Kapusta Wiktor Chobrzany Bieg 10km Brak NIE
34 Kapusta Anna Obrazów Bieg 10km TSA Sandomierz TAK
35 Kapustaa Wiktor Samborzec Bieg 10km Brak NIE
36 Karasiński Radek Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg NIE
37 Komorowski Mateusz Strączków Bieg 10km Brak NIE
38 Krawczak Marian Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
39 Król Eugeniusz Wysiadłów Bieg 10km Prezes OSP Wysiadłów TAK
40 Król Karol Chwałki Bieg 10km Dolina Meneli TAK
41 Krupa Paweł Agatówka Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
42 Krząstek Zbigniew Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
43 Krząstek Danuta Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
44 Krzemińska Agata Sandomierz Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
45 Kulas Karol Nisko Bieg 10km Brak TAK
46 Kuźmiński Zbigniew Sandomierz Bieg 10km POCZTEX TAK
47 Kwitek Damian Sandomierz Bieg 10km Brak NIE
48 Laska Tomasz Zawichost Bieg 10km Zawichost Biega NIE
49 Lepiarz Sylwester Wronów Bieg 10km LKB RUDNIK TAK
50 Lisowski Albert Stalowa Wola Bieg 10km Brak TAK
51 Żądło Jacek Mielec Bieg 10km PERFECT RUNNER TEAM NIE
52 Żebrowska Jolanta Puławy Bieg 10km Potrenujemy? Chemik Noxy Puławy TAK
53 Żebrowska Jolanta Puławy Bieg 10km Potrenujemy? Chemik Noxy Puławy NIE
54 Łata Waldemar Sandomierz Bieg 10km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ NIE
55 Łazowska Kasia Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy NIE
56 Ślefarski Wojciech Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
57 Łukiewicz Katarzyna Zajeziorze Bieg 10km Brak TAK
58 Maciąg Alina Sandomierz Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
59 Majecki Robert Sandomierz Bieg 10km 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny NIE
60 Maroszek Mateusz Dwikozy Bieg 10km Brak TAK
61 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg NIE
62 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
63 Młynek Grzegorz Stalowa Wola Bieg 10km Brak TAK
64 Nalepa Tomasz Janów Lubelski Bieg 10km GUKS Modliborzyce TAK
65 Noga Damian Kłoda Bieg 10km KP PSP Sandomierz TAK
66 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
67 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
68 Orłowska Beata Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
69 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Bieg 10km LANS LAS NIE
70 Orzechowski Marek Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz TAK
71 Orzexhowski Marek Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz NIE
72 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team NIE
73 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Piotrowski Krzysztof Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
75 Placha Piotr Tarnobrzeg Bieg 10km Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
76 Płaneta Marcin Tarnobrzeg Bieg 10km Witar Tarnobrzeg TAK
77 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
78 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegcza NIE
79 Rykowska Iwona Kielce Bieg 10km Brak TAK
80 Rykowski Marcin Kielce Bieg 10km Brak TAK
81 Rzepka Wojciech Ciszyca Bieg 10km osp ciszyca NIE
82 Salva Michał Zagnańsk Bieg 10km GOSiR Zagnańsk NIE
83 Siek Kazimierz Zabrnie Bieg 10km Fartlek GO NIE
84 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
85 Siembida Małgorzata Borki Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
86 Siembida Grzegorz Borki Bieg 10km Brak TAK
87 Siembida Dawid Ulanów Bieg 10km KKS VICTORIA STALOWA WOLA TAK
88 Siembida Gertruda Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
89 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
90 Soboń Ewelina Sandomierz Bieg 10km Tak Lubię Sandomierz NIE
91 Socha Kacper Chwałki Bieg 10km Dolina Meneli TAK
92 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza NIE
93 Stąpór Marcin Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
94 Strzałka Agnieszka Mostki Bieg 10km Brak TAK
95 Strzelec Agnieszka Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
96 Surowiec Patrycja Rzeszów Bieg 10km CWKS Resovia Rzeszów NIE
97 Szabat Wiesław Annopol Bieg 10km Brak TAK
98 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg 10km BTS NIE
99 Trela Julita Zagnańsk Bieg 10km Gmina Zagnańsk NIE
100 Tworek Krzysztof Obrazów Bieg 10km Drużyna Wójta TAK
101 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Bieg 10km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
102 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 10km TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
103 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg Bieg 10km TVTwarz TAK
104 Wójcik Tomasz Gorzyce Bieg 10km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
105 Wójs Grzegorz Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
106 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Bieg 10km TeBeG Runners Team TAK
107 WoŹniak Tomasz Sandomierz Bieg 10km TAK LUBIĘ SANDOMIERZ TAK
108 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza NIE
109 Zajder Paweł Sandomierz Bieg 10km PiK TAK
110 Zawół Paweł Stalowa Wola Bieg 10km Bike Equipa Sandomierz TAK
111 Zych Rafał Sandomierz Bieg 10km Amator TAK