Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów- 5km i NW

Miejsce i termin: Obrazów, 2019-09-07
Organizator: Stowarzyszenie „NASZ REGION”
Opis zawodów: Obrazowskie Biegi o Puchar Wójta Gminy Obrazów odbędą się w dniu 07.09.2019 r. (sobota) na terenie gminy Obrazów. Biuro zawodów będzie znajdować na placu targowym przy Zespole Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów.
Biegi dziecięco – młodzieżowe odbędą się przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie, Obrazów 121, 27-641 Obrazów.

Bieg 5 km
Zgłoszenia zawodników do biegu OPEN na dystansie 5 km przyjmowane są drogą elektroniczną, link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz
w biurze zawodów w dniu 07.09.2019 r.
Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 02.09.2019 r. do godziny 24:00. Opłata startowa dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem https://timekeeper.pl/zawody/:
– do dnia 30 czerwca 2019 r. – 20 zł;
– od 1 lipca do 2 września 2019 r.– 25 zł;
– w biurze zawodów w dniu 7 września 2019 r. – 30 zł.

Marsz NORDIC WALKING
Zgłoszenia zawodników do Marszu Nordic Walking na dystansie 5 km przyjmowane są drogą elektroniczną, link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz w biurze zawodów w dniu 07.09.2019 r.
Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 02.09.2019 r. do godziny 24:00. Opłata startowa w marszu Nordic Walking dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem https://timekeeper.pl/zawody/:
– do dnia 30 czerwca 2019 r. –20 zł;
– od 1 lipca do 2 września 2019 r.– 25 zł;
– w biurze zawodów w dniu 7 września 2019 r. – 30 zł.

Uwaga: Zawodnicy, którzy zarejestrują się i opłacą start w poszczególnej konkurencji do 30 czerwca br. otrzymają koszulki z własnym nadrukiem (imię zawodnika).

Więcej w regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bidas Renata Sandomierz Marsz NW 5km bike equipa sandomierz TAK
2 Borycka Anna Sandomierz Marsz NW 5km Brak TAK
3 Borycka Magdalena Kielce Marsz NW 5km Biegające Włóczykije TAK
4 Borycki Anna Sandomierz Marsz NW 5km Brak

5 Chamera Wiesław Lipa Marsz NW 5km Stalowowolski Klub Biegacza

6 Czernik Marcin Tarnobrzeg Bieg 5km Brak

7 Czernik Iwona Tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
8 Czernik Marcin Tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
9 Delekta Małgorzata Korabina Bieg 5km Brak TAK
10 Dobek Anna Świątniki Marsz NW 5km Brak TAK
11 Dul Jurand Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg

12 Firlej Renata Tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
13 Górecka Danuta Gorzyce Bieg 5km Dream_Team TAK
14 Giża Monika Sandomierz Marsz NW 5km Brak TAK
15 Gołąbek Magdalena Brzostowa Góra Bieg 5km Brak

16 Grębowiec Magdalena Sandomierz Bieg 5km Brak TAK
17 Gruszka Marcin Goździelin Bieg 5km Goździelin Biega TAK
18 Gruszka Ewa Goździelin Bieg 5km Goździelin Biega TAK
19 Jasztal Izabela Pawłów Bieg 5km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus

20 Kaczmarska Anna Wierzbiny Bieg 5km Drużyna Wójta TAK
21 Kaleta Aneta Obrazów Marsz NW 5km Brak

22 Kalita Mateusz Żabno Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów TAK
23 Kapała Monika Tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
24 Kardaś Monika Pawłów Bieg 5km Juventa Kobex Starachowice

25 Karpińska Anna Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg

26 Kiliańska Edyta Obrazów Marsz NW 5km Drużyna Wójta

27 Korycińska Natalia Obrazów Bieg 5km Drużyna Wójta TAK
28 Kozak Teresa Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING

29 Lipa Dominika Pawłów Bieg 5km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus

30 Lipa Dominika Pawłów Bieg 5km Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus

31 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
32 Lubera Teresa Kolbuszowa Marsz NW 5km kknw TAK
33 Łeptuch Tomasz Rzeszów Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza

34 Machowska Aneta Korabina Bieg 5km Brak TAK
35 Małek Marta Cygany Bieg 5km Brak TAK
36 Małek Artur Cygany Bieg 5km 1968 TAK
37 Marzec Grzegorz Sandomierz Bieg 5km FUCHS OIL TEAM TAK
38 Marzec Agnieszka Sandomierz Bieg 5km FUCHS OIL TEAM TAK
39 Marzec Małgorzata Stalowa Wola Bieg 5km Brak

40 Marzec Janusz Sandomierz Bieg 5km Brak TAK
41 Moskal Zbigniew Nisko Bieg 5km Brak TAK
42 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg 5km TeBeG Runners Team TAK
43 Pietruszka Natalia Jugoszow Marsz NW 5km XXX

44 Plewa Mateusz Janów Lubelski Bieg 5km LJA STALTECH TEAM

45 Płaneta Ewelina Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg TAK
46 Płaneta Julia Tarnobrzeg Marsz NW 5km WITAR TARNOBRZEG TAK
47 Rudziejewska Magdalena Annopol Marsz NW 5km Brak TAK
48 Rudziejewski Wojciech Annopol Marsz NW 5km Brak TAK
49 Samołyk Anna Gorzyce Bieg 5km DreamTeam

50 Serafin Anna Wrzawy Marsz NW 5km Face Nordic Walking Team

51 Sitko Małgorzata Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
52 Skowron Tomasz Tarnobrzeg Marsz NW 5km Brak TAK
53 Skowron Tomasz Tarnobrzeg Marsz NW 5km Brak TAK
54 Słomka Karolina Samborzec Bieg 5km Drużyna Wójta TAK
55 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa Bieg 5km Gang Zakręconych Mastersów TAK
56 Smardz Anna Beata Obrazów Marsz NW 5km Drużyna Wójta

57 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza TAK
58 Stępień-Walas Luiza Staszów Marsz NW 5km Brak

59 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
60 Szczudło Teresa Obrazów Marsz NW 5km Drużyna Wójta

61 Szostak Sylwester Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Brak TAK
62 Tałaj Kamila Zawidza Bieg 5km Witar Tarnobrzeg

63 Tałaj Anna Zawidza Bieg 5km Brak TAK
64 TrĘtowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
65 TrĘtowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW 5km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING TAK
66 Trela Marek Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg TAK
67 Urban Ewa Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
68 Wąsik Marzena Bojanów Bieg 5km Pani TAK
69 Wąsik Jan Korabina Bieg 5km Pan TAK
70 Wiśniewski Jacek Sandomierz Marsz NW 5km uks siedleszczany

71 Woźniak Jakub Gorzyce Bieg 5km SPRINT Gorzyce

72 Wróbel Bogusław Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
73 Wróbel Halina Kolbuszowa Marsz NW 5km Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
74 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza TAK